Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Παιχνιδια/ αποστολη πανελλαδικα


Recommended Posts

Τα παιχνιδακια ειναι σε αριστη κατασταση κ μπορουν να σταλουν ταχυδρομικα.. θα προστεθουν κ αλλα σιγα σιγα

1. Παιχνιδακι για μωρα 1€.

0663.jpg

2. Παιχνιδακι για Το καροτσι 1,5€.

0676.jpg

3. Παιχνιδακι για μωρα 2€

0664.jpg

4. Παζλ με ζωακια 2€

0665.jpg

5. Παζλ με νουμερα ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ σε ζελατινη 3,5€

0667.jpg

6. Παιχνιδι με ηχους κ μουσικη εκπαιδευτικο ελαχιστα χρησιμοποιημενο 4€

0666.jpg

*********Υπαρχει κ μια εκπαιδευτικη πορτα Fisher Price η οποια ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ,εχουν ξεθωριασει τα αυτοκολλητα πολυ κ λειπει Το καπακι απο τις μπαταριες. Παρολα αυτα λειτουργει αψογα αναβει/κλεινει Το φως παιζουν ολα τα τραγουδια κτλ. Λογω ογκου δεν μπορει να σταλει αν καποιος ειναι νοτια προαστια κ την θελει ας μ πει.


uOZHp12.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα, 

με ενδιαφέρουν τα 2 παζλ. Θα σας ενδιέφερε η ανταλλαγή; Λόγω μετακόμισης δίνω πάρα πολλά πράγματα σε άριστη κατάσταση, από κουρτίνες, ξύλα κοπής, βάζα, τσάντες, κοσμήματα.

Link to comment
Share on other sites

Κουζινικα ολα μαζι 2€ 

0713.jpg

 0717.jpg

 Κουδουνιστρα  1€

0716.jpg

Κρεμαστο παιχνιδι 2€

0714.jpg

Ασφαλειες για πριζες κ ντουλαπια, οι συσκευασιες εχουν ανοιχτει αλλα ειναι αχρησιμοποιητες 1€ η καθε συσκευασια

0718.jpg

  • Μου αρέσει 1

uOZHp12.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...
On 3/14/2017 at 4:52 ΜΜ, s.ria είπε:

Τα παιχνιδακια ειναι σε αριστη κατασταση κ μπορουν να σταλουν ταχυδρομικα.. θα προστεθουν κ αλλα σιγα σιγα

1. Παιχνιδακι για μωρα 1€.

0663.jpg

2. Παιχνιδακι για Το καροτσι 1,5€.

0676.jpg

3. Παιχνιδακι για μωρα 2€

0664.jpg

4. Παζλ με ζωακια 2€

0665.jpg

5. Παζλ με νουμερα ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ σε ζελατινη 3,5€

0667.jpg

6. Παιχνιδι με ηχους κ μουσικη εκπαιδευτικο ελαχιστα χρησιμοποιημενο 4€

0666.jpg

*********Υπαρχει κ μια εκπαιδευτικη πορτα Fisher Price η οποια ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ,εχουν ξεθωριασει τα αυτοκολλητα πολυ κ λειπει Το καπακι απο τις μπαταριες. Παρολα αυτα λειτουργει αψογα αναβει/κλεινει Το φως παιζουν ολα τα τραγουδια κτλ. Λογω ογκου δεν μπορει να σταλει αν καποιος ειναι νοτια προαστια κ την θελει ας μ πει.

 

 

 

το 2, το 3 και το 4 εχουν ΔΟΘΕΙ!

On 3/19/2017 at 9:47 ΜΜ, s.ria είπε:

Κουζινικα ολα μαζι 2€ 

0713.jpg

 0717.jpg

 Κουδουνιστρα  1€

0716.jpg

Κρεμαστο παιχνιδι 2€

0714.jpg

Ασφαλειες για πριζες κ ντουλαπια, οι συσκευασιες εχουν ανοιχτει αλλα ειναι αχρησιμοποιητες 1€ η καθε συσκευασια

0718.jpg

ΔΟΘΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ

Κουδουνιστρα  1€

Κρεμαστο παιχνιδι 2€

Ασφαλειες για πριζες κ ντουλαπια, οι συσκευασιες εχουν ανοιχτει αλλα ειναι αχρησιμοποιητες 1€ η καθε συσκευασια


uOZHp12.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...
On 3/14/2017 at 4:52 ΜΜ, s.ria είπε:

Τα παιχνιδακια ειναι σε αριστη κατασταση κ μπορουν να σταλουν ταχυδρομικα.. θα προστεθουν κ αλλα σιγα σιγα

1. Παιχνιδακι για μωρα 1€.

0663.jpg

2. Παιχνιδακι για Το καροτσι 1,5€.

0676.jpg

3. Παιχνιδακι για μωρα 2€

0664.jpg

4. Παζλ με ζωακια 2€

0665.jpg

5. Παζλ με νουμερα ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ σε ζελατινη 3,5€

0667.jpg

6. Παιχνιδι με ηχους κ μουσικη εκπαιδευτικο ελαχιστα χρησιμοποιημενο 4€

0666.jpg

*********Υπαρχει κ μια εκπαιδευτικη πορτα Fisher Price η οποια ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ,εχουν ξεθωριασει τα αυτοκολλητα πολυ κ λειπει Το καπακι απο τις μπαταριες. Παρολα αυτα λειτουργει αψογα αναβει/κλεινει Το φως παιζουν ολα τα τραγουδια κτλ. Λογω ογκου δεν μπορει να σταλει αν καποιος ειναι νοτια προαστια κ την θελει ας μ πει.

='

='

='

καλημερα,ενδειαφερομαι γι'αυτα αν υπαρχουν ακομα,κι ειμαι προς νοτια,

μπορω να περασω πρωινες ωρες απο οπου μου πειτε

αν υπαρχουν στειλτε μου σας παρακαλω, ενα μειλ να μιλησουμε γιατι τα π.μ. μου ειναι γεματα 100%

χιλια ευχαριστω!

5. Παζλ με νουμερα ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ σε ζελατινη 3,5€

0667.jpg

6. Παιχνιδι με ηχους κ μουσικη εκπαιδευτικο ελαχιστα χρησιμοποιημενο 4€

0666.jpg

*********Υπαρχει κ μια εκπαιδευτικη πορτα Fisher Price η οποια ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ,εχουν ξεθωριασει τα αυτοκολλητα πολυ κ λειπει Το καπακι απο τις μπαταριες. Παρολα αυτα λειτουργει αψογα αναβει/κλεινει Το φως παιζουν ολα τα τραγουδια κτλ. Λογω ογκου δεν μπορει να σταλει αν καποιος ειναι νοτια προαστια κ την θελει ας μ πει.

='

='

='

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 3/14/2017 at 4:52 ΜΜ, s.ria είπε:

Τα παιχνιδακια ειναι σε αριστη κατασταση κ μπορουν να σταλουν ταχυδρομικα.. θα προστεθουν κ αλλα σιγα σιγα

1. Παιχνιδακι για μωρα 1€.

0663.jpg

2. Παιχνιδακι για Το καροτσι 1,5€.

0676.jpg

3. Παιχνιδακι για μωρα 2€

0664.jpg

4. Παζλ με ζωακια 2€

0665.jpg

5. Παζλ με νουμερα ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ σε ζελατινη 3,5€

0667.jpg

6. Παιχνιδι με ηχους κ μουσικη εκπαιδευτικο ελαχιστα χρησιμοποιημενο 4€

0666.jpg

*********Υπαρχει κ μια εκπαιδευτικη πορτα Fisher Price η οποια ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ,εχουν ξεθωριασει τα αυτοκολλητα πολυ κ λειπει Το καπακι απο τις μπαταριες. Παρολα αυτα λειτουργει αψογα αναβει/κλεινει Το φως παιζουν ολα τα τραγουδια κτλ. Λογω ογκου δεν μπορει να σταλει αν καποιος ειναι νοτια προαστια κ την θελει ας μ πει.

απο τα ΠΑΡΑΠΑΝΩ  το 1, 2, 3, 4, 6 εχουν ΔΟΘΕΙ!!!!! Το ιδιο και η πορτα που χαριζοταν!


uOZHp12.png
Link to comment
Share on other sites

On 3/28/2017 at 9:20 ΜΜ, s.ria είπε:

Παιχνίδι fisher price σαν καινούριο έπαιξε ελάχιστα 6-36 μηνών 5 ευρώ!

paixn.jpg

 

Κουζινικά 1ευρώ ολα μαζι

katz.jpg

ΔΟΘΗΚΕ και το παιχνιδι  Fisher Price


uOZHp12.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΝΕΕΣ προσθηκες πακετα για να φευγουν για βαρος μεχρι 1 κιλο σε ολες τις τιμες +1,5 ευρω Ελτα(με την παλια κοστολογιση) για οσους θελουν παραλαβη και χερι με χερι κατοπιν συννενοησης!

1.  Little Tikes παιχνιδι μπανιου με βεντουζες δεν το χρησιμοποιησαμε ποτε λειπει η μια μπαλα 

στα 6 ευρω:

little_tikes.jpg

2.  Μωρακι με αξεσουαρ γιογιο πιατακι κτλ, Φωτιστικο hello kitty λειτουργει κανονικα με μπαταριες , και μικρο μου πονυ δεν επαιξε σχεδον καθολου μαζι τους

στα 6 ευρω

mvro.jpg

3.  ΠΕΠΠΑ εξυπνουλης με παζλ σε αριστη κατασταση ,τυμπανακι FROZEN και τηλεφωνακι κινητο με ηχους λειτουργει κανονικα αν μπουν μπαταριες 

στα 6 ευρω

peppa.jpg

4.  Καφετερεια με αξεσουαρ και κουζινικα και ενα ανθρωπακι ενα προβατακι 

στα 6 ευρω 

provata.jpg

5.  Στρατα σε υπεραριστη κατασταση δεν την χρησιμοποιησε καθολου χωρις φθορες σε αυτοκολλητα 

στα 6 ευρω (για αποστολη επειδη δεν το εχω ζυγισει ισως τα μεταφορικα να ειναι παραπανω)

STRATA2.jpg

6.  Λουτρινα καινουρια με το καρτελακι τους απανω (νεες τιμες )(δεν ισχυουν αυτες στην φωτο)

στα 5 ευρω και τα 2 μαζι

image.jpg

7.  Παζλ ξυλινα 2 κλειστες συσκευασιες και μια ανοιχτη (αυτη με τα ζωακια)  (νεες τιμες )(δεν ισχυουν αυτες στην φωτο0

στα 7 ευρω και τα 3 μαζι

pazl_3.jpg

 


uOZHp12.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
On 9/21/2017 at 4:59 ΜΜ, s.ria είπε:

ΝΕΕΣ προσθηκες πακετα για να φευγουν για βαρος μεχρι 1 κιλο σε ολες τις τιμες +1,5 ευρω Ελτα(με την παλια κοστολογιση) για οσους θελουν παραλαβη και χερι με χερι κατοπιν συννενοησης!

1.  Little Tikes παιχνιδι μπανιου με βεντουζες δεν το χρησιμοποιησαμε ποτε λειπει η μια μπαλα 

στα 6 ευρω:

little_tikes.jpg

2.  Μωρακι με αξεσουαρ γιογιο πιατακι κτλ, Φωτιστικο hello kitty λειτουργει κανονικα με μπαταριες , και μικρο μου πονυ δεν επαιξε σχεδον καθολου μαζι τους

στα 6 ευρω

mvro.jpg

3.  ΠΕΠΠΑ εξυπνουλης με παζλ σε αριστη κατασταση ,τυμπανακι FROZEN και τηλεφωνακι κινητο με ηχους λειτουργει κανονικα αν μπουν μπαταριες 

στα 6 ευρω

peppa.jpg

4.  Καφετερεια με αξεσουαρ και κουζινικα και ενα ανθρωπακι ενα προβατακι 

στα 6 ευρω 

provata.jpg

5.  Στρατα σε υπεραριστη κατασταση δεν την χρησιμοποιησε καθολου χωρις φθορες σε αυτοκολλητα 

στα 6 ευρω (για αποστολη επειδη δεν το εχω ζυγισει ισως τα μεταφορικα να ειναι παραπανω)

STRATA2.jpg

6.  Λουτρινα καινουρια με το καρτελακι τους απανω (νεες τιμες )(δεν ισχυουν αυτες στην φωτο)

στα 5 ευρω και τα 2 μαζι

image.jpg

7.  Παζλ ξυλινα 2 κλειστες συσκευασιες και μια ανοιχτη (αυτη με τα ζωακια)  (νεες τιμες )(δεν ισχυουν αυτες στην φωτο0

στα 7 ευρω και τα 3 μαζι

pazl_3.jpg

Η Πεππα εξυπνουλης και τα παζλ τα ξυλινα ΔΟΘΗΚΑΝ

 

 


uOZHp12.png
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...