Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Θα γίνουμε γονείς τον Ιανουάριο του 2018


Recommended Posts

@linaaη αληθεια ειναι οτι μπηκα σ αυτο το τριπακι ειχα κ την εμπειρια της κουμπαρας μου κ ημουν σιγουρη οτι αν εκανα εξωσωματικη δεν θα ειχα το επιθυμητο αποτελεσμα.με προετοιμαζε κ η κουμπαρα μου για να μην φαω ηττα.κ ειναι πολυ ψυχοφθορο αυτο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Μανιταρι Μαγικο είπε:

@linaaη αληθεια ειναι οτι μπηκα σ αυτο το τριπακι ειχα κ την εμπειρια της κουμπαρας μου κ ημουν σιγουρη οτι αν εκανα εξωσωματικη δεν θα ειχα το επιθυμητο αποτελεσμα.με προετοιμαζε κ η κουμπαρα μου για να μην φαω ηττα.κ ειναι πολυ ψυχοφθορο αυτο

μην τα συζητας ησουν παρα πολυ τυχερη κ δεν χρειαστηκε τιποτα τελικα!!! φτου φτου ολα καλα!  εισαι δυστηχως απτις λιγες περιπτωσεις που μετα απο χρονια τα καταφεραν εντελως με φυσικο τροπο οι περισσοτερες κοπελες ταλαιπωριουνται χρονια κ χρονια.... 

Link to comment
Share on other sites

@linaaναι δοξα το θεο κ γιατρος μου αυτο μου ελεγε οτι ειμαι πολυ τυχερη που δεν μπηκα σε αυτη τη διαδικασια.κ εκτος αυτου τον προμηθευω κ με κεραλοιφη γιατι εχει κ αυτος ενα αγορακι κ τωρα που ειναι η γυναικα του παλι εγκυος της φτιαχνω για την προληψη των ραγαδων κ για το προσωπο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μανιταρι Μαγικο είπε:

@linaaναι δοξα το θεο κ γιατρος μου αυτο μου ελεγε οτι ειμαι πολυ τυχερη που δεν μπηκα σε αυτη τη διαδικασια.κ εκτος αυτου τον προμηθευω κ με κεραλοιφη γιατι εχει κ αυτος ενα αγορακι κ τωρα που ειναι η γυναικα του παλι εγκυος της φτιαχνω για την προληψη των ραγαδων κ για το προσωπο.

χα χα θαυματουργη η κεραλοιφη οντως κ εμενα μου εχουν δωσει απο το νησι κ εχω!!!!  

Link to comment
Share on other sites

@CMES Να την χαίρεσαι την κόρη σου. Περιμένουμε νέα από τη φυσικοθεραπεια. Εγώ ξεκίνησα διατροφή πριν 2 εβδομάδες, αλλά δυσκολεύομαι σχετικά, γιατί με το θηλασμό πεινάω πολύ κάποιες φορές. Άσε που συνεχώς μαγειρεύω. Κανε κι εσύ ένα κουράγιο.

@Μανιταρι Μαγικο Είχα καταλάβει ότι το παιδί σας έτυχε, όχι ότι προσπαθουσατε συνειδητά. Όπως και να χει, μια χαρά που ήρθε από μόνο του. Καταλαβαίνω τα νεύρα που έχεις με τον άντρα σου και την πεθερά σου, αλλά να ξέρεις ότι είναι μεγάλη υπόθεση να προσφέρεται να στο κρατάει. Η δικια μου, ενώ είναι πολύ καλή γυναίκα, δεν εχει έρθει ούτε μια φορά να τον δει σπίτι μας και τον έχει πάρει σε 3 μήνες 3 φορές αγκαλιά. Κι ενώ δεν έχω κανέναν άλλο να μου το κρατήσει. Όσες φορές χρειάστηκε να τον αφήσω, γιατί δεν γινόταν αλλιώς, πλήρωσα γυναίκα. Οπότε καλό είναι να μην τα θεωρούμε όλα δεδομένα. Τουλάχιστον έχει τη διάθεση να σε βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια! Σας ευχαριστω για τις ευχες σας! Λοιπον εμεινα πολυ ευχαριστημενη απο τη φυσιοθεραπεια. Το ραντεβου κρατησε 1 ωρα και αφου μου πηραν αναλυτικο ιστορικο μου εκαναν λεπτομερη εξεταση και καναμε διαφορες ασκησεις. Θα κανω και καποιες ασκησεις στο σπιτι και θα ξαναπαω σε 10 μερες!

@fanouli εχεις χασει καθολου; τι στοχο εχεις;


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

@fanouliειχαμε σταματησει να προσπαθουμε συνειδητα απλα ετυχε οταν το ειχα σχεδον παρει αποφαση οτι πρεπει να παω στο γιατρο.οσο για την πεθερα μου οταν εμεινα εγκυος κ επειδη δεν ειχαμε πια δουλεια κ ενα μαγαζι που ειχαμε το ειχαμε κλεισει κ ο αντρας μου κ η πεθερα μου κ ολοι βασικα ηθελαν να το ριξω.γι αυτο συμπεριφερομαι ετσι.ειχα χωρισει με τον αντρα μου τοτε κ πηγα στη μανα μου ως που με πηρε να μου πει οτι θα κρατησουμε το παιδι.ε η πεθερα μου δεν ηρθε ποτε να μου πει κατι.κ μετα συμπεριφεροταν σαν να μην ετρεχε τπτ.ε οχι με πιανει παρανοια.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , CMES είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Σας ευχαριστω για τις ευχες σας! Λοιπον εμεινα πολυ ευχαριστημενη απο τη φυσιοθεραπεια. Το ραντεβου κρατησε 1 ωρα και αφου μου πηραν αναλυτικο ιστορικο μου εκαναν λεπτομερη εξεταση και καναμε διαφορες ασκησεις. Θα κανω και καποιες ασκησεις στο σπιτι και θα ξαναπαω σε 10 μερες!

@fanouli εχεις χασει καθολου; τι στοχο εχεις;

Έχασα 2 κιλά, αλλά αυτά τα είχα πάρει αφού γέννησα. Ο πρωτος στόχος είναι να χάσω συνολικα 10 κιλά, για να φτάσω τα κιλά που ήμουν πριν μείνω έγκυος, αλλά έχω κι αλλα 10 κιλά περιττά. Κλαφτα με λίγα λόγια.

@Μανιταρι Μαγικο Τη θυμάμαι την ιστορία σου, απλά λέω ότι είναι σημαντικό ότι υπάρχει ένας άνθρωπος πρόθυμος να στο κρατήσει. Τουλάχιστον προφανώς το έχει μετανιώσει.

Link to comment
Share on other sites

@fanouliσιγουρα το εχει μετανιωσει δεν λεω το αντιθετο κ σιγουρα ειναι πολυ σημαντικο το οτι ανα πασα στιγμη υπαρχει καποιος που μπορει να κρατησει το παιδι.απλα εγω στραβωνω συγκρινοντας συμπεριφορες απο την εγκυμοσυνη κ μετα την γεννα κ μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, fanouli είπε:

Έχασα 2 κιλά, αλλά αυτά τα είχα πάρει αφού γέννησα. Ο πρωτος στόχος είναι να χάσω συνολικα 10 κιλά, για να φτάσω τα κιλά που ήμουν πριν μείνω έγκυος, αλλά έχω κι αλλα 10 κιλά περιττά. Κλαφτα με λίγα λόγια.

@Μανιταρι Μαγικο Τη θυμάμαι την ιστορία σου, απλά λέω ότι είναι σημαντικό ότι υπάρχει ένας άνθρωπος πρόθυμος να στο κρατήσει. Τουλάχιστον προφανώς το έχει μετανιώσει.

Εγω εχω 3 κιλα απο αυτην την εγκυμοσυνη + 15 απο την προηγουμενη!! Εχουμε πολυυυυ δρομο μπροστα μας!! Κρατα γερα στον αγωνα!!

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμεις παλι προσπαθουσαμε 3 χρονια και δεν ερχοταν απο τα 27 .ο αντρας μου δεν ηθελε να κανουμε εξετασεις στην αρχη.τελικα δεν ειχαμε καποιο σημαντικο θεμα αλλα καναμε εξωσωματικη κ επιασε με την πρωτη με ενα αυγουλακι.δεν το μετανιωσα που δεν το καθυστερησαμε κι'αλλο.

οντως μεγαλη υποθεση να εχςις καποιον να στο κραταει αλλα οταν κανουν τα δικα τους χωρις να σε υπολογιζουν λες καλυτερα ο ξενος

Link to comment
Share on other sites

@Μανιταρι Μαγικο δυστυχως αυτα τα πραγματα ειναι πολυ συχνα! Προσπαθησε οσο γινεται να μη χαλιεσαι και να μη συγχυζεσαι. Νονιζω πως προτιμοτερο ειναι να επθκεντρωθεις στη συμπεριφορα του αντρα σου, γιατι αυτος ειναι πια η οικογενεια σου, παρα να ασχοληθεις με οποιονδηποτε αλλο!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

@CMESεχεις δικιο σ αυτο που λες αλλα οσο κ να προσπαθω δεν μπορω να το αποβαλω εντελως.εχω κανει προοδο αλλα δεν μπορω να μην το σκεφτομαι.ο αντρας μου εχει μεταλλαχτει αυτα τα κουλα που εκανε στο γαμο τα εκανε κ πριν.η αληθεια ειναι οτι με βοηθαει πολυ με το μωρο κ εδω και κανα 2 εβδομαδες τον κανει αυτος μπανιο.βεβαια θα κανει καιρο να δει κοκο αλλα ας προσεχε.τον εκραξε κ η μανα μου.κ εκτος αυτου μου εχει υποσχεθει να παμε σε ψυχολο απλα να ξεπεταχτει λιγο ο μπεμπης κ θα ξεκινησουμε μαζι( αν του ξαναμιλησω)

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Μανιταρι Μαγικο είπε:

@CMESεχεις δικιο σ αυτο που λες αλλα οσο κ να προσπαθω δεν μπορω να το αποβαλω εντελως.εχω κανει προοδο αλλα δεν μπορω να μην το σκεφτομαι.ο αντρας μου εχει μεταλλαχτει αυτα τα κουλα που εκανε στο γαμο τα εκανε κ πριν.η αληθεια ειναι οτι με βοηθαει πολυ με το μωρο κ εδω και κανα 2 εβδομαδες τον κανει αυτος μπανιο.βεβαια θα κανει καιρο να δει κοκο αλλα ας προσεχε.τον εκραξε κ η μανα μου.κ εκτος αυτου μου εχει υποσχεθει να παμε σε ψυχολο απλα να ξεπεταχτει λιγο ο μπεμπης κ θα ξεκινησουμε μαζι( αν του ξαναμιλησω)

εγω γιατι πιστευω οτι δεν φταιει ο αντρας σου αλλα εσυ που του δινεις λιγο τα περιθωρεια? εγω στον γαμο της αδερφης μου θα του ελεγα πολυ απλα αγαπη μου αν θες να πας σπιτι πηγαινε εγω θα κατσω εδω με τους δικους μου κ το μικρο δεν ειναι κατι που συμβαινει καθε μερα για να μην κατσω. 

κ σημειωνω οτι κ ο αντρας μου γενικα δεν ερχετε σε πολλα πολλα αλλα ειπαμε μεχρι ενα σημειο ολα..

Link to comment
Share on other sites

@linaaβασικα δεν μπορουσα να παρω το μωρο στο τραπεζι κ ο αντρας μου ηθελε να το φερει σπιτι μας.μενω 2 ωρες μακρια απο το πατρικο μου.κ την επομενη δεν ειχε λεωφορειο γτ αμαξι δεν ειχα.η θα πληρωνα 70 ευρω ταξι η θα επρεπε να φυγω την δευτερα που δεν υπηρχε περιπτωση.αναποδιασε κ ο αντρας μου ε κ εγινε οτι εγινε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...