Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, k_elina54 είπε:

Το ξέρω... και γι αυτο το λέω χαζη ερώτηση.. Δευτερα κάνω χοριακη κι έβαλα μόλις ένα 4 ημερών

 

Όλα να πάνε καλά αυτό θα σκέφτεσαι κ ηρέμησε κοπέλα μου...πιστεψε στο εμβρυακι σου που σκαλιζει εκει μεσα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Αυρα87 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Σήμερα κάναμε τον πρώτο υπέρηχο. Είδαμε τον σάκο μόνο. Έχουμε ραντεβού σε μια εβδομάδα πάλι. :roll: ελπίζω να περάσει γρήγορα..

Συγχαρητηρια κοριτσακι..θα περασει θα περασει...!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ γλυκια μου!!!Εσύ σε ποια μερα μετα την ετ είσαι;

Just now, natassaki2006 είπε:

Όλα να πάνε καλά αυτό θα σκέφτεσαι κ ηρέμησε κοπέλα μου...πιστεψε στο εμβρυακι σου που σκαλιζει εκει μεσα!!

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, k_elina54 είπε:

Ευχαριστώ πολύ γλυκια μου!!!Εσύ σε ποια μερα μετα την ετ είσαι;

 

Έχω ήδη 4 εμβρυομεραφορες στο ενεργητικό μου..Στη 2η έκανα το γιο μου τώρα είμαι καθοδον για την  5η αλλά θα την κάνω σε λίγες μέρες..!!μακάρι να πάνε καλά για όλες μας..έχουν κάνει καλό ποδαρικό τα κορίτσια μας!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Αυρα87 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Σήμερα κάναμε τον πρώτο υπέρηχο. Είδαμε τον σάκο μόνο. Έχουμε ραντεβού σε μια εβδομάδα πάλι. :roll: ελπίζω να περάσει γρήγορα..

Με το καλό!!!Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

 

Just now, natassaki2006 είπε:

Έχω ήδη 4 εμβρυομεραφορες στο ενεργητικό μου..Στη 2η έκανα το γιο μου τώρα είμαι καθοδον για την  5η αλλά θα την κάνω σε λίγες μέρες..!!μακάρι να πάνε καλά για όλες μας..έχουν κάνει καλό ποδαρικό τα κορίτσια μας!!!

Μακάρι!!!!ναι φαινεται τυχερος μηνας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 said:

Έχω ήδη 4 εμβρυομεραφορες στο ενεργητικό μου..Στη 2η έκανα το γιο μου τώρα είμαι καθοδον για την  5η αλλά θα την κάνω σε λίγες μέρες..!!μακάρι να πάνε καλά για όλες μας..έχουν κάνει καλό ποδαρικό τα κορίτσια μας!!!

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Θυμαμαι οταν γραφτηκα στο φορουμ και εγραψα με αγωνια οσο περιμενα την  χοριακη, οτι ησουν η πρωτη που μου απαντησε και με ειχες ηρεμησει τοσο τοτς! Σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια εγω αυτη τη φορα για την ετ σου και ευχομαι αυτη να ειναι η τυχερη σου, που θα κανει ακομη μεγαλυτερη την οικογενεια σας!!!!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Θυμαμαι οταν γραφτηκα στο φορουμ και εγραψα με αγωνια οσο περιμενα την  χοριακη, οτι ησουν η πρωτη που μου απαντησε και με ειχες ηρεμησει τοσο τοτς! Σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια εγω αυτη τη φορα για την ετ σου και ευχομαι αυτη να ειναι η τυχερη σου, που θα κανει ακομη μεγαλυτερη την οικογενεια σας!!!!!

Με συγκινείς απίστευτα...σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!με τόσα καλά συναισθήματα κ τόσους ωραίους ανθρώπους όλα θα μας πάνε καλά!!να εισαι καλα κ εσυ..με το καλο το λογο πάντα για ολες μας!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Θυμαμαι οταν γραφτηκα στο φορουμ και εγραψα με αγωνια οσο περιμενα την  χοριακη, οτι ησουν η πρωτη που μου απαντησε και με ειχες ηρεμησει τοσο τοτς! Σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια εγω αυτη τη φορα για την ετ σου και ευχομαι αυτη να ειναι η τυχερη σου, που θα κανει ακομη μεγαλυτερη την οικογενεια σας!!!!!

Αρα είναι κι άλλες που έχουν την ίδια γνώμη για σένα Νατασουλα μου! Ευχές πολλές για ότι κανείς κοριτσάκι μου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...