Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?Είμαι στην 23η κ δεν τα νιώθω όλη μέρα.Πιο πολύ το πρωί κ το βράδυ.Η μαία λέει από 28η αρχίζουμε να μετράμε κ να ανησυχούμε αν δεν τα ακούμε.

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, natassaki2006 είπε:

Πίστεψε με κοριτσάκι ΠΟΤΕ όμως!!πάντα θα υπάρχει κάτι να σε ανησυχεί να σε φοβίζει..Στο λέω εγώ που ο γιος μου είναι 14..μαθαίνεις βέβαια να ζεις με όλα αυτά τα συναισθήματα.. βλέποντας τα όμως τα παιδακια μας να μεγαλώνουν ηρεμείς...λίγο...αν κ μετα έρχονται αλλά.. κ αλλα ..that's life...

Ζήσε την καθε στιγμη..με αγαπη κ ευγνωμοσυνη..ειναι θειο δώρο η μητρότητα!!

Είναι θείο δώρο..όμως φοβάμαι ότι κάποιος θα έρθει και θα μου την πάρει.. Σ'ευχαριστώ κορίτσι μου γλυκό, έχεις δίκαιο, πρέπει να μάθω να ζω με όλα αυτά τα συναισθήματα.

  • Μου αρέσει 2

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Balloo είπε:

Είναι θείο δώρο..όμως φοβάμαι ότι κάποιος θα έρθει και θα μου την πάρει.. Σ'ευχαριστώ κορίτσι μου γλυκό, έχεις δίκαιο, πρέπει να μάθω να ζω με όλα αυτά τα συναισθήματα.

Κανείς δε θα στο πάρει...

Σιγά σιγά θα μάθεις.. όλες μαθαίνουμε.. Γτ Είμαστε γεννημένες να γίνουμε μανούλες!!!

Σε φιλώ.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Δεν έχετε θέμα "πρίν την εμβρυομεταφορά" κ ειπα να γράψω εδω..

Εχω μαζέψει  εμβρυακια απο φυσικούς  κύκλους..μαλλον θα κλανω την πρώτη μου ετ τον επομενο μηνα...

Και χαιρομαι κ φοβαμαι....

Καλη επιτυχια  κορίτσια!! 

  • Μου αρέσει 4

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Κανείς δε θα στο πάρει...

Σιγά σιγά θα μάθεις.. όλες μαθαίνουμε.. Γτ Είμαστε γεννημένες να γίνουμε μανούλες!!!

Σε φιλώ.. 

Κι εγώ.

❤️❤️❤️

Just now, eleni17 είπε:

Καλησπέρα!

Δεν έχετε θέμα "πρίν την εμβρυομεταφορά" κ ειπα να γράψω εδω..

Εχω μαζέψει  εμβρυακια απο φυσικούς  κύκλους..μαλλον θα κλανω την πρώτη μου ετ τον επομενο μηνα...

Και χαιρομαι κ φοβαμαι....

Καλη επιτυχια  κορίτσια!! 

Άτιμο Τ9! Χαχαχα! Καλώς όρισες κοριτσάκι μου!! Με το καλό να κάνεις την πρώτη σου εμβρυομεταφορά και όλα να πάνε κατ'ευχην!! ❤️❤️❤️

  • Χαχα 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, eleni17 είπε:

Καλησπέρα!

Δεν έχετε θέμα "πρίν την εμβρυομεταφορά" κ ειπα να γράψω εδω..

Εχω μαζέψει  εμβρυακια απο φυσικούς  κύκλους..μαλλον θα κλανω την πρώτη μου ετ τον επομενο μηνα...

Και χαιρομαι κ φοβαμαι....

Καλη επιτυχια  κορίτσια!! 

καλώς ήρθες κορίτσι!!! πόσα μάζεψες από πόσους κύκλους?

εύχομαι η πρώτη σου εμβρυομεταφορα να είναι και η τυχερή σου!!

  • Μου αρέσει 2

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Papaki@ είπε:

καλώς ήρθες κορίτσι!!! πόσα μάζεψες από πόσους κύκλους?

εύχομαι η πρώτη σου εμβρυομεταφορα να είναι και η τυχερή σου!!

10! Ο γιατρός  θεωρει οτι επειδη βρισκαμε ωαριο σε κάθε  ωοληψια οτι θα ναι καλης ποιότητάς...

Εχω 5 που μπηκαν κατάψυξη  την 1η  μερα..κ 5 3ης μερας..ενα εκ των οποιων ειχε φτασει 10 κυτταρα...ψαχνω απο καπου να πιαστώ  να παρω δυναμη κ μα πιστέψω  τα λεγομενα του Σφακ...

Καλημέρα Παπάκι!

  • Μου αρέσει 5

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, eleni17 είπε:

10! Ο γιατρός  θεωρει οτι επειδη βρισκαμε ωαριο σε κάθε  ωοληψια οτι θα ναι καλης ποιότητάς...

Εχω 5 που μπηκαν κατάψυξη  την 1η  μερα..κ 5 3ης μερας..ενα εκ των οποιων ειχε φτασει 10 κυτταρα...ψαχνω απο καπου να πιαστώ  να παρω δυναμη κ μα πιστέψω  τα λεγομενα του Σφακ...

Καλημέρα Παπάκι!

Με το καλοοοο

Αχ μου δινεις κουραγιο και εγω καθε μηνα εχω ωαριο δοξα τω θεο !!

Εμενα δεν μου λεει τιποτα ο μουγκοθοδωρος με βλεπει ενα κουρελι της ζωης αχαχχαχα τι να πει και αυτος

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, eleni17 είπε:

10! Ο γιατρός  θεωρει οτι επειδη βρισκαμε ωαριο σε κάθε  ωοληψια οτι θα ναι καλης ποιότητάς...

Εχω 5 που μπηκαν κατάψυξη  την 1η  μερα..κ 5 3ης μερας..ενα εκ των οποιων ειχε φτασει 10 κυτταρα...ψαχνω απο καπου να πιαστώ  να παρω δυναμη κ μα πιστέψω  τα λεγομενα του Σφακ...

Καλημέρα Παπάκι!

θα τα αφήσετε να γινουν βλαστοκύστες? ξέρεις?

έμενα στους φυσικούς κύκλους που έκανα ( 6 κύκλους) περιμέναμε να γίνουν βλαστοκύστη για να τα καταψήξουμε τελικά είχα μόνο 1 από τον πρώτο κύκλο


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, annamariag77 είπε:

Με το καλοοοο

Αχ μου δινεις κουραγιο και εγω καθε μηνα εχω ωαριο δοξα τω θεο !!

Εμενα δεν μου λεει τιποτα ο μουγκοθοδωρος με βλεπει ενα κουρελι της ζωης αχαχχαχα τι να πει και αυτος

Στον Σφακ κ εσυ??


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Papaki@ είπε:

θα τα αφήσετε να γινουν βλαστοκύστες? ξέρεις?

έμενα στους φυσικούς κύκλους που έκανα ( 6 κύκλους) περιμέναμε να γίνουν βλαστοκύστη για να τα καταψήξουμε τελικά είχα μόνο 1 από τον πρώτο κύκλο

Στην  1η ετ θα βαλουμε 4 3ης μερας...

Τελικα δεν επιασε εκεινη η βλαστοκυστη σου? 


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

θα τα αφήσετε να γινουν βλαστοκύστες? ξέρεις?

έμενα στους φυσικούς κύκλους που έκανα ( 6 κύκλους) περιμέναμε να γίνουν βλαστοκύστη για να τα καταψήξουμε τελικά είχα μόνο 1 από τον πρώτο κύκλο

Με φυσικο τα καταφερες ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, eleni17 είπε:

Στην  1η ετ θα βαλουμε 4 3ης μερας...

Τελικα δεν επιασε εκεινη η βλαστοκυστη σου? 

 

Just now, annamariag77 είπε:

Με φυσικο τα καταφερες ?

οχι κορίτσια δεν τα κατάφερα με δικά μου, με δανεικά τα κατάφερα, δεν ηταν καλα τα δικα μου τελικά


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, eleni17 είπε:

Ποση fsh είχες  Παπακι??

 

δεν την μετρούσε ο γιατρός κάθε μήνα γιατί κάναμε υπέρηχο τις πρώτες ημέρες περιόδου γενικά από μετρήσεις που έχω κάνει ειχα από 9 εως 14 


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...