Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Papaki@ είπε:

δεν την μετρούσε ο γιατρός κάθε μήνα γιατί κάναμε υπέρηχο τις πρώτες ημέρες περιόδου γενικά από μετρήσεις που έχω κάνει ειχα από 9 εως 14 

Εγω εχω φτασει κ μεχρι 23 fsh ...κ ο γιατρος ειναι αισιοδοξος....

Βαρέθηκες  παπακι κ σταματησες ?? 

Κ εγω ειμαι αποφασισμενη να προχωρησω σε δωρεα αλλα ο συντροφος οχι....


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Papaki@ είπε:

δεν την μετρούσε ο γιατρός κάθε μήνα γιατί κάναμε υπέρηχο τις πρώτες ημέρες περιόδου γενικά από μετρήσεις που έχω κάνει ειχα από 9 εως 14 

Μια χαρα ειναι !!εγώ απο 14,5 μεχρι 17,5 και μετραγα συνεχεια αλλα τελικα δεν ειχε και νοημα νομιζω..ειτε μετραγα ειτε οχι..

Link to comment
Share on other sites

Just now, eleni17 είπε:

Εγω εχω φτασει κ μεχρι 23 fsh ...κ ο γιατρος ειναι αισιοδοξος....

Βαρέθηκες  παπακι κ σταματησες ?? 

Κ εγω ειμαι αποφασισμενη να προχωρησω σε δωρεα αλλα ο συντροφος οχι....

Εμενα κοριτσια δεν μου μετραει τιποτα αλλα δεν με απασχολει του εχω εμπιστοσυνη ποτε δεν εχασε ωαριο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, eleni17 είπε:

10! Ο γιατρός  θεωρει οτι επειδη βρισκαμε ωαριο σε κάθε  ωοληψια οτι θα ναι καλης ποιότητάς...

Εχω 5 που μπηκαν κατάψυξη  την 1η  μερα..κ 5 3ης μερας..ενα εκ των οποιων ειχε φτασει 10 κυτταρα...ψαχνω απο καπου να πιαστώ  να παρω δυναμη κ μα πιστέψω  τα λεγομενα του Σφακ...

Καλημέρα Παπάκι!

Τελεια! Μα με φυσικους η ποιοτητα ειναι παντα καλυτερη ειναι στανταρακι και εγω το 10αρι μου που το ειχαμε καταψυξει 3η μερα  εγινε βλαστοκυστη ΑΑ.ελα ,εισαι σε καλά χερια θα εισαι εγκυος συντομα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, eleni17 είπε:

Εγω εχω φτασει κ μεχρι 23 fsh ...κ ο γιατρος ειναι αισιοδοξος....

Βαρέθηκες  παπακι κ σταματησες ?? 

Κ εγω ειμαι αποφασισμενη να προχωρησω σε δωρεα αλλα ο συντροφος οχι....

δεν βαρέθηκα κορίτσι μου δεν άντεχα άλλο ψυχολογικά την αποτυχία 


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, annamariag77 είπε:

Εμενα κοριτσια δεν μου μετραει τιποτα αλλα δεν με απασχολει του εχω εμπιστοσυνη ποτε δεν εχασε ωαριο 

Εμ αυτο ειναι!! και εμενα μου λεγε να μη μετραω και εγω μετραγα σαν τη χαζη και ολο αγχωνομουν για τη fsh k amh.καλά τα ελεγε και δεν τον ακουγα..ειμαι και μυστηρια εγω δεν εμπιστευομαι κανενα γιατρο ,παλι καλά εμπιστευτηκα εκεινον αλλιως θα ειχα θεμα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα  κοριτσια ειναι η πρωτη μου φορα στο φόρουμ και5η μου φορα που κανω εξωσωματική...10/6 εκανα την εμβριομεταφορα...με 2 άριστους βλαστοκυστες ...τα υπόλοιπα 9 που εχω κατάψυξη ειναι και εκείνα βλαστοκυστες ..πάντα ξεκιναω με μεγαλη πιστη...αλλά στην 4μερα εμβρυομεταφορας είμαι αρνητική οτι πάλι δεν θα πετύχει .Ξεχασα να σας πω οτι όλες η χοριακες ειναι Ο.Το μόνο σύμπτωμα ειναι πρησμένο στηθος.Την παρασκευη παω για χοριακη .Καλη επιτυχία σε όλες .

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Τελεια! Μα με φυσικους η ποιοτητα ειναι παντα καλυτερη ειναι στανταρακι και εγω το 10αρι μου που το ειχαμε καταψυξει 3η μερα  εγινε βλαστοκυστη ΑΑ.ελα ,εισαι σε καλά χερια θα εισαι εγκυος συντομα!!!

Πόσο  αναγκη ειχα να το ακουσω! Σε ευχαριστω!


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, eleni17 είπε:

Πόσο  αναγκη ειχα να το ακουσω! Σε ευχαριστω!

Μα ετσι ειναι!!:-)

Just now, KateV είπε:

Καλημέρα  κοριτσια ειναι η πρωτη μου φορα στο φόρουμ και5η μου φορα που κανω εξωσωματική...10/6 εκανα την εμβριομεταφορα...με 2 άριστους βλαστοκυστες ...τα υπόλοιπα 9 που εχω κατάψυξη ειναι και εκείνα βλαστοκυστες ..πάντα ξεκιναω με μεγαλη πιστη...αλλά στην 4μερα εμβρυομεταφορας είμαι αρνητική οτι πάλι δεν θα πετύχει .Ξεχασα να σας πω οτι όλες η χοριακες ειναι Ο.Το μόνο σύμπτωμα ειναι πρησμένο στηθος.Την παρασκευη παω για χοριακη .Καλη επιτυχία σε όλες .

Καλημερα Κατε !!τι σου λεει ο γιατροα βρε παιδι μου με Αριστες βλαστοκυστες;;σε ποιον εισαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nephelie είπε:

Εμ αυτο ειναι!! και εμενα μου λεγε να μη μετραω και εγω μετραγα σαν τη χαζη και ολο αγχωνομουν για τη fsh k amh.καλά τα ελεγε και δεν τον ακουγα..ειμαι και μυστηρια εγω δεν εμπιστευομαι κανενα γιατρο ,παλι καλά εμπιστευτηκα εκεινον αλλιως θα ειχα θεμα..

Ε ναι πολυ αγχος γιατι αν ειναι κακο ωαριο η κυστικο θα φανει στην ωοληψια ετσι δεν ειναι επι του πρακταιου λοιπον

Link to comment
Share on other sites

Just now, annamariag77 είπε:

Ε ναι πολυ αγχος γιατι αν ειναι κακο ωαριο η κυστικο θα φανει στην ωοληψια ετσι δεν ειναι επι του πρακταιου λοιπον

Ναι ακριβως!!και παλι καλά ημουν τυχερη και εγω και ειχα σερι καλά κ δε χασαμε ουτε ενα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Μα ετσι ειναι!!:-)

Καλημερα Κατε !!τι σου λεει ο γιατροα βρε παιδι μου με Αριστες βλαστοκυστες;;σε ποιον εισαι;

Είμαι από  θεσσαλονικη . Ανεξήγητη υπογονιμότητα ειναι ο λόγος.Ειμαι 39 κανω αρκετα ωάρια να φανταστώ οτι στην τελευταία ωοληψια έβγαλαν 34 από τα οποία τα 11που επέζησαν έγιναν άριστες βλαστοκυστες . Όπως μου είχε πει και ένας από τους μεγάλους γιατρούς  καλο θα ήταν να κανω προεμφυτευτικο μόνο εκεί ισως βρούμε το πρόβλημα .

Link to comment
Share on other sites

Just now, KateV είπε:

Είμαι από  θεσσαλονικη . Ανεξήγητη υπογονιμότητα ειναι ο λόγος.Ειμαι 39 κανω αρκετα ωάρια να φανταστώ οτι στην τελευταία ωοληψια έβγαλαν 34 από τα οποία τα 11που επέζησαν έγιναν άριστες βλαστοκυστες . Όπως μου είχε πει και ένας από τους μεγάλους γιατρούς  καλο θα ήταν να κανω προεμφυτευτικο μόνο εκεί ισως βρούμε το πρόβλημα .

Ουαουυ..34 σε αυτη την ηλικια; Ειχες πολυκυστικες;.μηπως πρεπει  να κανεις ενα ερα τεστ καλυτερα ; Δε μπορει να μην ειναι καλά ολα τα εμβρυα, δε το πιστευω αυτο..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Ουαουυ..34 σε αυτη την ηλικια; Ειχες πολυκυστικες;.μηπως πρεπει  να κανεις ενα ερα τεστ καλυτερα ; Δε μπορει να μην ειναι καλά ολα τα εμβρυα, δε το πιστευω αυτο..

Δεν εχω ακούσει ποτε το ΕΡΑ τεστ .Τι ακριβώς ειναι ;Ναι εχω ελαφριάς μορφής πολυκυστικες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...