Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Dimitra93 είπε:

Εσείς κορίτσια που λέτε ότι δεν νιώθετε τπτ εννοείται τπτ απολύτως?ούτε καν πρισμενες?σκέφτομαι μήπως όντως είναι καλύτερα να μην νιώθεις κάτι....η όλα είναι τ μυαλου

Εγώ ένα ελαφρύ πρήξιμο Ναι....Αλλά νομίζω ότι είναι από τα φάρμακα....βέβαια αυτή τη φορά έχω κόψει τελείως αλάτι....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra93 είπε:

Εμενα το στήθος μου δεν φτάνει που είναι μικρό δεν λέει ούτε κ τώρα να πριστει να πάρω λίγη χαρά...χαχααχ:D

Εγω θα σου γραψω τα δικα μου τα τρελά.στις 2 αποτυχημενες ετ ειχα τα παντα απο συμπωματα και ενοιωθα εγκυος κανονικα.την τριτη περυχημενη μεχρι και χτες(ειμαι 7+6) κανενα απολυτως συμπτωμα,τιποτα ολα νορμαλ ..μονο χτες ελαχιστη ζαλη κ κοπωση..καλή επιτυχια!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Εγω θα σου γραψω τα δικα μου τα τρελά.στις 2 αποτυχημενες ετ ειχα τα παντα απο συμπωματα και ενοιωθα εγκυος κανονικα.την τριτη περυχημενη μεχρι και χτες(ειμαι 7+6) κανενα απολυτως συμπτωμα,τιποτα ολα νορμαλ ..μονο χτες ελαχιστη ζαλη κ κοπωση..καλή επιτυχια!!

Νεφελάκο πότε θα δεις τα bebe ξανά;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Νεφελάκο πότε θα δεις τα bebe ξανά;

Τη δευτερα, ασε δεν υπαρχει..καταρχας δεν εχω συνειδητοποιησει ..Ευτυχως δεν εχω αγχος ..δε με νοιαζει τιποτα..& αυτο περιεργο ενω ολες εχουν.κατι τρελό παιζει ..δε ξερω..Νοιωθω σαν να ειμαι κανονικα..μαλλον δεν μπορω να το χωνεψω/πιστεψω κ υποσυνειδητα νοιωθω ετσι.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nephelie είπε:

Τη δευτερα, ασε δεν υπαρχει..καταρχας δεν εχω συνειδητοποιησει ..Ευτυχως δεν εχω αγχος ..δε με νοιαζει τιποτα..& αυτο περιεργο ενω ολες εχουν.κατι τρελό παιζει ..δε ξερω..Νοιωθω σαν να ειμαι κανονικα..μαλλον δεν μπορω να το χωνεψω/πιστεψω κ υποσυνειδητα νοιωθω ετσι.

Δεν πειράζει βοηθάει και είσαι ψυχικά ήρεμη! Συγχαρητηρια που το καταφέρνεις!

Σε λίγες μέρες δηλ θα δεις τα γαριδάκια σου!!!!!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Εγω θα σου γραψω τα δικα μου τα τρελά.στις 2 αποτυχημενες ετ ειχα τα παντα απο συμπωματα και ενοιωθα εγκυος κανονικα.την τριτη περυχημενη μεχρι και χτες(ειμαι 7+6) κανενα απολυτως συμπτωμα,τιποτα ολα νορμαλ ..μονο χτες ελαχιστη ζαλη κ κοπωση..καλή επιτυχια!!

@Nephelie και εσύ περιμένεις διδυμακια; Εγώ είμαι 7+1,την προηγούμενη εβδομάδα είδαμε καρδούλες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Δεν πειράζει βοηθάει και είσαι ψυχικά ήρεμη! Συγχαρητηρια που το καταφέρνεις!

Σε λίγες μέρες δηλ θα δεις τα γαριδάκια σου!!!!!

Ναι δε πειραζει οκ αλλα ειναι και περιεργο και δε νομιζω να ειναι φυσιολογικο να ειμαι στη κοσμαρα μου τελειως.τρελη κ ετσι χαχα ..αφου διαβαζα πριν τα κοριτσια στις moms February που αχγωνονται ολες και λεω τι να γραφω ;αφου δεν εχω τιποτα..ναι κοριτσι εσυ τωρα να δουμε!!

Just now, Hope girl είπε:

@Nephelie και εσύ περιμένεις διδυμακια; Εγώ είμαι 7+1,την προηγούμενη εβδομάδα είδαμε καρδούλες!

Ναι ,εχω τη δευτερα τον 2ο υπερηχο.το πρωτο τον εκανα 6+4 οπου τα ειδαμε κ ακουσαμε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Ναι δε πειραζει οκ αλλα ειναι και περιεργο και δε νομιζω να ειναι φυσιολογικο να ειμαι στη κοσμαρα μου τελειως.τρελη κ ετσι χαχα ..αφου διαβαζα πριν τα κοριτσια στις moms February που αχγωνονται ολες και λεω τι να γραφω ;αφου δεν εχω τιποτα..ναι κοριτσι εσυ τωρα να δουμε!!

Ναι ,εχω τη δευτερα τον 2ο υπερηχο.το πρωτο τον εκανα 6+4 οπου τα ειδαμε κ ακουσαμε.

Κοίτα πιστευω είναι αρχή ακόμα γιαυτο είσαι χαλαρή. Άμα κανείς κανα δυο υπερήχους ακόμα θα είσαι αλλιώς πιστευω. 

 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Κοίτα πιστευω είναι αρχή ακόμα γιαυτο είσαι χαλαρή. Άμα κανείς κανα δυο υπερήχους ακόμα θα είσαι αλλιώς πιστευω. 

 

Δε νομιζω χαχαχα αλλα ποτέ δε ξερεις,θα σου πω :-) αφου και το αγχος το ελαχιστο που ειχα για την αυχενική(συνδρομα κλπ για την ηλικια μου).μου φυγε και αυτο, ασε σου λεω κατι δε παει καλά αρχιζω να ανησυχω που δεν αγχωνομαι κ που δε βλεπω καφε κ ροζ.εχω παει στο αλλο ακρο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nephelie είπε:

Δε νομιζω χαχαχα αλλα ποτέ δε ξερεις,θα σου πω :-) αφου και το αγχος το ελαχιστο που ειχα για την αυχενική(συνδρομα κλπ για την ηλικια μου).μου φυγε και αυτο, ασε σου λεω κατι δε παει καλά αρχιζω να ανησυχω που δεν αγχωνομαι κ που δε βλεπω καφε κ ροζ.εχω παει στο αλλο ακρο..

Η άμυνά σου μάλλον!!!!!

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Ναι δε πειραζει οκ αλλα ειναι και περιεργο και δε νομιζω να ειναι φυσιολογικο να ειμαι στη κοσμαρα μου τελειως.τρελη κ ετσι χαχα ..αφου διαβαζα πριν τα κοριτσια στις moms February που αχγωνονται ολες και λεω τι να γραφω ;αφου δεν εχω τιποτα..ναι κοριτσι εσυ τωρα να δουμε!!

Ναι ,εχω τη δευτερα τον 2ο υπερηχο.το πρωτο τον εκανα 6+4 οπου τα ειδαμε κ ακουσαμε.

Άντε!!! τι ωραία,με το καλό!!Εμείς τα είδαμε την προηγούμενη εβδομάδα αλλά δεν τα ακούσαμε γτ δεν ήθελε να τα ταράξει ο γυναικολόγος και περιμένω την επόμενη εβδομάδα για να τα ακούσουμε...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope girl είπε:

Άντε!!! τι ωραία,με το καλό!!Εμείς τα είδαμε την προηγούμενη εβδομάδα αλλά δεν τα ακούσαμε γτ δεν ήθελε να τα ταράξει ο γυναικολόγος και περιμένω την επόμενη εβδομάδα για να τα ακούσουμε...

Με το καλό και σε εσένα δίδυμο μανούλα!!!!!

  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope girl είπε:

Άντε!!! τι ωραία,με το καλό!!Εμείς τα είδαμε την προηγούμενη εβδομάδα αλλά δεν τα ακούσαμε γτ δεν ήθελε να τα ταράξει ο γυναικολόγος και περιμένω την επόμενη εβδομάδα για να τα ακούσουμε...

Επισης κοριτσι μου,σωστος ο γυναικολογος..next week λοιπον παμε το ιδιο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε όλους και από καρδιάς συντομη επιτυχία σε ολους .. Είναι η πρωτη φορα που αποφασιζω να γράψω οπουδήποτε σε αυτό το μακρυ ταξίδι της υπογονιμοτητας αλλά επειδή ίσως δεν είναι και το σωστό •θεμα• εδώ θα μπω στο θέμα κατευθείαν γιατί έχω πολυ ανάγκη να μιλήσω σήμερα... Βρίσκομαι στην 9η μέρα μετά την εμβρυομεταφορα.. Χ οριακή κάνω κανονικά τρίτη, σημειώστε κάπου εδώ πως ειναι η τρίτη ivf  στην οποία βάλαμε 3 έμβρυα 3ων ημερών.. Στα 6 χρόνια προσπαθειων δεν ξέρω αν είναι η μόνη αλλά έμαθα πολυ καλα το σώμα μου (ίσως δεν έπρεπε κιόλας) έγκυος δεν έχω μείνει ποτέ αλλά παντα πριν αδιαθετησωυπάρχει ένας κυκλος συμπτωμάτων σταθερός και απαράβατος.. Έτσι λοιπόν και στις προηγουμενες προσπάθειες όπως και τώρα παντα αυτές τις τελευταίες μέρες βλέπω το στήθος μου να ξεορηζεται εντελώς, ιδρωνω κρυωνω ζεσταινομαι μέχρι και η τριχοφυΐα κάνει συγκεκριμένο κυκλο... Ακουγομαι ίσως τρελή το ξερω το υπόσχομαι δεν είμαι.... Έχω δυο μερες Κλααααμαα η κυρία.. Φυσικά ξυπνησα με τα γνωστά πονακια ροζ καφέ υγρά και όλα τα προεορτια.. Ποτε δεν έχω καταφέρει να φτάσω στην μερα της χοριακης χωρίς περιοδο.. Σήμερα βλέποντας όλα τα γνωστά σημάδια τρεμω πως απετυχα παλι... Υπάρχει κάποια που έστω να θεωρεί πως ξέρει πολυ καλα το σώμα της και να έπεσε μια φορά έξω? Να πάρω μια ελπίδα...pan widgetspan widget

On 19/7/2020 at 3:48 ΜΜ, Dimitra93 είπε:

Κανένα από τα δυο...ολες ήταν αρνητικές μέχρι τώρα...δεν ξέρω ποιο θα ήταν χειρότερο να είχα έστω και μια παλινδρομη η καθόλου εμφυτεύσεις???

Καλή επιτυχία σου εύχομαι και σε σένα και σε όλες όσες είναι σε αναμονή για χοριακη

Δημητρα ακριβώς το ίδιο... Πόσο σε νιώθω.. Όλες αρνητικές.. Και εγώ σήμερα μετά από τόσα χρόνια ένιωσα πως χρειάζομαι κάποιον καταλαβαίνει τι λέω και πήρα απόφαση να γράψω εδώ... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...