Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Εσείς κορίτσια που λέτε ότι δεν νιώθετε τπτ εννοείται τπτ απολύτως?ούτε καν πρισμενες?σκέφτομαι μήπως όντως είναι καλύτερα να μην νιώθεις κάτι....η όλα είναι τ μυαλου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Dimitra93 είπε:

Κ εγώ είναι να κάνω την Δευτέρα κορίτσια....η αγωνία χτυπάει κόκκινο... συμπτώματα πόνοι περιόδου ....χτες πιο έντονοι και πρήξιμο.....είμαι στην 6η μέρα έμβρυο μεταφοράς....

Οι οδηγίες που μου έδωσε ο γιατρός είναι όχι πάνω από ένα τέταρτο όρθια να μην σηκώνω βάρος να μην σπρώχνω βάρος όχι επαφές όχι θάλασσα όχι ηλιοθεραπεία...αυτά...

μήπως είναι η εμφύτευση;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra93 είπε:

Εσείς κορίτσια που λέτε ότι δεν νιώθετε τπτ εννοείται τπτ απολύτως?ούτε καν πρισμενες?σκέφτομαι μήπως όντως είναι καλύτερα να μην νιώθεις κάτι....η όλα είναι τ μυαλου

Ειχα ξεπρηστεί τελείως τη Δευτέρα αλλά τώρα νιώθω ένα πολύ ελαφρύ πρήξιμο.

Χθες ένιωσα λιγα τραβηγματάκια πολυ ελαφρά αλλά δεν ξέρω τι είναι...το σημαντικό για εμένα είναι ότι δεν έχω σποτινγ γιατι αυτό συνήθως έρχεται 4-5 μέρες την περίοδό μου.

 

Just now, Dimitra93 είπε:

Δεν ξέρω πραγματικά....είχα πόνους περιόδου και τις άλλες φορές αλλά τπτ...εσύ πως νιώθεις?πότε κανείς χοριακη?

το Σάββατο θα είναι 15 μέρες μετά από την ωορηξια και 9 μετά την εμβρυομεταφορά

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rose7 είπε:

Ειχα ξεπρηστεί τελείως τη Δευτέρα αλλά τώρα νιώθω ένα πολύ ελαφρύ πρήξιμο.

Χθες ένιωσα λιγα τραβηγματάκια πολυ ελαφρά αλλά δεν ξέρω τι είναι...το σημαντικό για εμένα είναι ότι δεν έχω σποτινγ γιατι αυτό συνήθως έρχεται 4-5 μέρες την περίοδό μου.

 

Τι είναι το σποτινγ?να και κάτι που δεν γνωριζω

Just now, Rose7 είπε:

Ειχα ξεπρηστεί τελείως τη Δευτέρα αλλά τώρα νιώθω ένα πολύ ελαφρύ πρήξιμο.

Χθες ένιωσα λιγα τραβηγματάκια πολυ ελαφρά αλλά δεν ξέρω τι είναι...το σημαντικό για εμένα είναι ότι δεν έχω σποτινγ γιατι αυτό συνήθως έρχεται 4-5 μέρες την περίοδό μου.

 

το Σάββατο θα είναι 15 μέρες μετά από την ωορηξια και 9 μετά την εμβρυομεταφορά

Το ίδιο και μένα το Σάββατο θα είμαι στην 9η μέρα έμβρυο μεταφοράς...αλλά μου είπε να κάνω χοριακη στις 11 μέρες...δλδ την Δευτέρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Dimitra93 είπε:

Τι είναι το σποτινγ?να και κάτι που δεν γνωριζω

Το ίδιο και μένα το Σάββατο θα είμαι στην 9η μέρα έμβρυο μεταφοράς...αλλά μου είπε να κάνω χοριακη στις 11 μέρες...δλδ την Δευτέρα

μήπως είναι 3 ημερών τα έμβρυά σου; εμένα είναι 5...

το σποτιν είναι όταν εχεις λίγο αίμα αλλά όχι περίοδο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rose7 είπε:

μήπως είναι 3 ημερών τα έμβρυά σου; εμένα είναι 5...

το σποτιν είναι όταν εχεις λίγο αίμα αλλά όχι περίοδο

Ναι 3ημςρων είναι εμένα...άρα εννοείς ότι πρέπει να δούμε αίμα η όχι?και αν δούμε πότε περίπου εμφανίζεται?σ έχει ξανά τύχει?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rose7 είπε:

Εγώ είχα οδηγίες για φυσιολογική ζωή αλλά τις 2 πρώτες μέρες προσπάθησα να είμαι ξαπλωμένη. Τώρα κανονικά δουλειά.

Αύριο είναι η χοριακή σου;

Όχι Rose7 μου την Παρασκευή....Και εσένα???Καλά εννοείτε ότι θα είμαστε συνέχεις ενημέρωση...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra93 είπε:

Ναι 3ημςρων είναι εμένα...άρα εννοείς ότι πρέπει να δούμε αίμα η όχι?και αν δούμε πότε περίπου εμφανίζεται?σ έχει ξανά τύχει?

εμένα κάθε μήνα πριν ξεκινήσει κανονικά η περίοδος με ροή έχω λίγο αίμα (καφέ στην αρχή) οπότε τώρα χαίρομαι που δεν έχω

Just now, Fofi16_87 είπε:

Όχι Rose7 μου την Παρασκευή....Και εσένα???Καλά εννοείτε ότι θα είμαστε συνέχεις ενημέρωση...

Σάββατο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rose7 είπε:

εμένα κάθε μήνα πριν ξεκινήσει κανονικά η περίοδος με ροή έχω λίγο αίμα (καφέ στην αρχή) οπότε τώρα χαίρομαι που δεν έχω

Σάββατο!

Άντε πλησιάζει κορίτσι μου..Επίσης να σου πω ότι και μενα ακριβώς το ίδιο μου συμβαίνει κάθε μήνα πριν έρθει περίοδος....μπορεί να έχω και 3 μέρες (καφέ) πριν οπότε σε καταλαβαίνω και χαίρομαι Επίσης!!

Just now, Dimitra93 είπε:

Εύχομαι σε όλες τριψηφιες χοριακες:)

Και σε εσένα το ίδιο ευχόμαστε κορίτσι μου!!!Θα είμαστε σε συνεχείς ενημέρωση..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi16_87 είπε:

Άντε πλησιάζει κορίτσι μου..Επίσης να σου πω ότι και μενα ακριβώς το ίδιο μου συμβαίνει κάθε μήνα πριν έρθει περίοδος....μπορεί να έχω και 3 μέρες (καφέ) πριν οπότε σε καταλαβαίνω και χαίρομαι Επίσης!!

Εγώ και 4  και 5! Αστα να πάνε!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rose7 είπε:

Kalimera koritsia! Ti kanete? Pws eiste? 

Egw sinexizw na min exw katholou symptwmata alla me parigorei kai to gegonos oti den exw spotting!

3 meroules emeinan gia tin prwti mou xoriaki!

Ολα θα σου πανε τελεια!!! Καλη επιτυχια!!!! Ουτε εγω ειχα spotting. 

Λοιπον κορίτσια μου εν ταχυ.. Σημερα ηταν η 2η χοριακη η οποια διπλασιαστηκε κ ανεβηκε κ λιγο παραπανω. (1η 174,51  2η 439,97). Αυτα για μενα. :)Παμε στα δικα σας  τωρα: συμπτωματα υπηρχαν κ δεν υπηρχαν, πχ πονοι περιοδου ερψονταν κ εφευγαν κ εχω ακομη κ τωτα. Το στηθος επισης πρηστηκε κ ξεπρηστηκε κ απο οτι θυμάμαι κ στο γιο μου αυτο συνέβαινε για πολυ πολυ καιρο ακομη μεχρι που γινα παμελα αντερσον. Οσον αφορα την ξεκούραση : ο εξωσωματικος ειπε 4-5 μερες, η γυναικολόγος μου είπε 7. Εγω κάθισα 7.. Αλλα γενικα αναπαυομαι πολυ ακομη κ τωρα. Οχι βαρη κ οχι πολλη ορθοστασια. Παρολα αυτα με ενα παιδι ακομη στο σπιτι εννοείται οτι δε μπορεις να σαι ξαπλα ολη την ωρα. Οσο για τα υπολοιπα: καντε πράγματα που σας ευχαριστουν.. Η καλη ψυχολογια βοηθαει παντου!!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...