Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου εγώ δυστυχώς πήρα κουλουρακι πάλι....πάρολαυτα σκέφτομαι ότι θα ξαναπροσπαθησω...αρκεί να έχω υγεία και εγώ και ο αντρουλης  μου...εύχομαι να είμαι η τελευταία με 0 χοριακη και από εσάς εύχομαι να ακούσω τριψηφιες χοριακες!!!!σας ευχαριστώ για όλα και ειμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνετε...

  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Fofi16_87 είπε:

Κοριτσάκια μου εγώ δυστυχώς πήρα κουλουρακι πάλι....πάρολαυτα σκέφτομαι ότι θα ξαναπροσπαθησω...αρκεί να έχω υγεία και εγώ και ο αντρουλης  μου...εύχομαι να είμαι η τελευταία με 0 χοριακη και από εσάς εύχομαι να ακούσω τριψηφιες χοριακες!!!!σας ευχαριστώ για όλα και ειμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνετε...

Πολύ λυπάμαι πραγματικά ξέρω τι σημαίνει αυτό και πως νιώθεις αλλά σκέψου θετικά..μια από όλες τις φορές θα πετύχει αυτό είναι το μόνο σίγουρο....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi16_87 είπε:

Κοριτσάκια μου εγώ δυστυχώς πήρα κουλουρακι πάλι....πάρολαυτα σκέφτομαι ότι θα ξαναπροσπαθησω...αρκεί να έχω υγεία και εγώ και ο αντρουλης  μου...εύχομαι να είμαι η τελευταία με 0 χοριακη και από εσάς εύχομαι να ακούσω τριψηφιες χοριακες!!!!σας ευχαριστώ για όλα και ειμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνετε...

Fofi μου στεναχωριεμαι δίπλα στο λέω μέσα απ την καρδιά μου... Σε ακουω όμως αισιόδοξη και χαίρομαι πολυ που εστιαζεις στα θετικά μάλλον εγώ θα πάρω δυναμη από σένα σήμερα... Απλά θα σου πω σε νιώθω. Αυτό... 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi16_87 είπε:

Κοριτσάκια μου εγώ δυστυχώς πήρα κουλουρακι πάλι....πάρολαυτα σκέφτομαι ότι θα ξαναπροσπαθησω...αρκεί να έχω υγεία και εγώ και ο αντρουλης  μου...εύχομαι να είμαι η τελευταία με 0 χοριακη και από εσάς εύχομαι να ακούσω τριψηφιες χοριακες!!!!σας ευχαριστώ για όλα και ειμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνετε...

"Σημερα πηρες μια αρνητικη".. Εύχομαι ειλικρινα να ειναι η τελευταια σου. Να κανεις πράγματα για σενα κ να μην το βαζεις κατω.. Να ερθει το πληρωμα του χρονου συντομα κ να σου γραφουμε "σημερα πηρες μια γ@μ@τη τριψηφια χοριακη!!!" Νοιωθω τι αισθανεσαι κ σου στελνω αγκαλιες.. 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi16_87 είπε:

Κοριτσάκια μου εγώ δυστυχώς πήρα κουλουρακι πάλι....πάρολαυτα σκέφτομαι ότι θα ξαναπροσπαθησω...αρκεί να έχω υγεία και εγώ και ο αντρουλης  μου...εύχομαι να είμαι η τελευταία με 0 χοριακη και από εσάς εύχομαι να ακούσω τριψηφιες χοριακες!!!!σας ευχαριστώ για όλα και ειμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνετε...

Χαίρομαι που το βλέπεις αισιόδοξα και θα ξαναπροσπαθήσεις! Δυστυχώς χρειάζεται υπομονή και επιμονή! Θα έρθει για όλες η τριψήφια χοριακή κάποια στιγμή!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Natty86 είπε:

Μπράβο Μαρεβα τέλεια νέα!!! Όλα θα πάνε τέλεια να μην ανησυχείς!!! 

Εγώ παλι bily που έλεγα στο άντρα μου να δεις που θα διορθώσουμε το θέμα του σπέρματος με την εξωσωματική και μετά θα είμαι  εγώ το θέμα.... Τότε με κορόιδευε τώρα όχι πια....  Δεν ξέρω γιατί έτσι ένιωθα μου έβγαινε αυτή η σκέψη.. 

Λυπάμαι πολύ ...Δεν ξέρω τι να πω..πιστεύω πως με την επιστήμη πια μπορούν να γίνουν όλα απλά χρειάζεται πολλλλλλλληηηηηη υπονονή,χρόνος και χρήμα...

Just now, Mareva είπε:

Λοιπον εγω κορίτσια πηρα την 3η μου χοριακη. Διπλασιαστηκε κ ανεβηκε κ 94 μοναδες ακομη. Περιμενω νεα σας!!!!!!!!!!! 

Τι τέλεια νέααααα είναι αυτά;;;;ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑΑΑ!!!!Εύχομαι όλα τα καλά!!!!!

Just now, Fofi16_87 είπε:

Κοριτσάκια μου εγώ δυστυχώς πήρα κουλουρακι πάλι....πάρολαυτα σκέφτομαι ότι θα ξαναπροσπαθησω...αρκεί να έχω υγεία και εγώ και ο αντρουλης  μου...εύχομαι να είμαι η τελευταία με 0 χοριακη και από εσάς εύχομαι να ακούσω τριψηφιες χοριακες!!!!σας ευχαριστώ για όλα και ειμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνετε...

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ...πάρε τον χρόνο σου και προσπάθησε ξανά!!!!!Είμαστε μαζί σου..

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

Γλυκά μου κορίτσια....σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα μηνύματα σας!!!Μπορεί να ριχνω δάκρυα σήμερα αλλά είμαι σίγουρη ότι και εγώ και εσείς θα νικησουμε το "τερατακι" της υπογονιμότητας!!!!Δεν υπάρχει περίπτωση...Θα έρθει η μέρα που θα κλαίμε μόνο από χαρά που θα γίνουμε μανούλες!!!!

Δεν πέφτουμε....Και εύχομαι ολόψυχα Καλή επιτυχία σε όλες σας με τριψηφιες χοριακες!!!:)

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Fofi16_87 είπε:

Κοριτσάκια μου εγώ δυστυχώς πήρα κουλουρακι πάλι....πάρολαυτα σκέφτομαι ότι θα ξαναπροσπαθησω...αρκεί να έχω υγεία και εγώ και ο αντρουλης  μου...εύχομαι να είμαι η τελευταία με 0 χοριακη και από εσάς εύχομαι να ακούσω τριψηφιες χοριακες!!!!σας ευχαριστώ για όλα και ειμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνετε...

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!! Εγώ μεχρι στιγμής 3 αρνητικές χοριακες. Να είσαστε γεροί να συνεχίσετε τον αγώνα σας!

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Fofi16_87 είπε:

Κοριτσάκια μου εγώ δυστυχώς πήρα κουλουρακι πάλι....πάρολαυτα σκέφτομαι ότι θα ξαναπροσπαθησω...αρκεί να έχω υγεία και εγώ και ο αντρουλης  μου...εύχομαι να είμαι η τελευταία με 0 χοριακη και από εσάς εύχομαι να ακούσω τριψηφιες χοριακες!!!!σας ευχαριστώ για όλα και ειμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνε

πρίν από 55 λεπτά , Fofi16_87 είπε:

Γλυκά μου κορίτσια....σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα μηνύματα σας!!!Μπορεί να ριχνω δάκρυα σήμερα αλλά είμαι σίγουρη ότι και εγώ και εσείς θα νικησουμε το "τερατακι" της υπογονιμότητας!!!!Δεν υπάρχει περίπτωση...Θα έρθει η μέρα που θα κλαίμε μόνο από χαρά που θα γίνουμε μανούλες!!!!

Δεν πέφτουμε....Και εύχομαι ολόψυχα Καλή επιτυχία σε όλες σας με τριψηφιες χοριακες!!!:)

Και εγω κουλουρι τη Δευτέρα.. Νομίζω έκλαιγα μέχρι που πρηστηκαν τόσο που δεν έβλεπα.. 

  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


13 ώρες πρίν, Pandora36 είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!! Εγώ μεχρι στιγμής 3 αρνητικές χοριακες. Να είσαστε γεροί να συνεχίσετε τον αγώνα σας!

Κορίτσι μου και για μένα η δεύτερη είναι...σε καταλαβαίνω τόσο πολύ..

Μην στεναχωριέσαι όμως!!!Εγώ είπα να κάνω ένα διάλειμμα να ηρεμήσω και σωματικά ,ψυχολογικα και οικονομικά....νομίζω ότι λιγος χρόνος θα με βοήθησει....αλλά θα ξαναπροσπαθησω....Η κάθε προσπάθεια είναι πάντα διαφορετική....Ελπίζω και εσύ να ξαναπροσπαθησεις γτ σίγουρα με επιμονή θα βγούμε νικήτριες :)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi16_87 είπε:

Κορίτσι μου και για μένα η δεύτερη είναι...σε καταλαβαίνω τόσο πολύ..

Μην στεναχωριέσαι όμως!!!Εγώ είπα να κάνω ένα διάλειμμα να ηρεμήσω και σωματικά ,ψυχολογικα και οικονομικά....νομίζω ότι λιγος χρόνος θα με βοήθησει....αλλά θα ξαναπροσπαθησω....Η κάθε προσπάθεια είναι πάντα διαφορετική....Ελπίζω και εσύ να ξαναπροσπαθησεις γτ σίγουρα με επιμονή θα βγούμε νικήτριες :)

Ετσι να τα ακουω τα κορίτσια μου! Οσες δυσκολιες κ να ερθουν, δε μπορεί, καποια στιγμη θα γινει το θαυμα!!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...