Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Dimitra93 είπε:

Και εγώ από Κρήτη ... Ηράκλειο. Αλλά πάω στα Χανιά για την διαδικασία....περιμένω τα νέα σου με αγωνια....μια τεράστια θετική χοριακη

Κ γω απο Χανια παω Ηράκλειο, τα καναμε αναποδα!  Εύχομαι τα καλύτερα κ σύντομα οι κοποι σας να αποδωσουν καρπους! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mareva είπε:

Εγω επαρχία, κρητη, ο γιατρός μου ειναι Ηράκλειο κ εκει κ το κεντρο. Οσο για την ηλικια, καταλαβαίνω.. Οταν εισαι μικρη νοιωθεις σιγουρα απελπισια γιατι δεν έρχεται κατι το τοσο απλο οπως λεμε.. Ομως αλήθεια, αν παρατηρήσεις θα δεις οτι κρατας το πλεονέκτημα του "χρονου". Για αυτο κουκλα μου, κρατα τις δυνάμεις σου, οπως βλέπεις κ στο φορουμ, δες μας ολες! ειτε μικρη, ειτε μεγαλη ειτε χωρις προβληματα ειτε με, ειτε με προβληματικο ανδρικο παραγοντα ειτε με ανεξήγητη υπογονιμοτητα.. Δεν εχει σημασια το τι. Καλη καλη επιτυχια!!! 

Ευχαριστώ τοσο πολυ!! Εύχομαι μονο ευχαριστα για ολες!!! 

Καλή επιτυχία κορίτσια! Κι εγώ από Κρήτη είμαι. Είσαι στον Φρ. Ή τον Ζ.;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια μου...και καλή επιτυχία σε όλες μας...είμαστε ακριβώς στην ίδια φάση... ε τ στης 13/7...δεύτερη προσπάθεια με 2 εμβρυακια 3 ημερών.. Και Τεστ 24/7....Δεν περνάνε οι μέρες με τίποτα..Και ελάχιστα σύμπτωμα...αλλά με τόση φαρμακολογία....Δεν εμπιστεύεσαι...Υπομονή και αισιοδοξία....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Fofi16_87 είπε:

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια μου...και καλή επιτυχία σε όλες μας...είμαστε ακριβώς στην ίδια φάση... ε τ στης 13/7...δεύτερη προσπάθεια με 2 εμβρυακια 3 ημερών.. Και Τεστ 24/7....Δεν περνάνε οι μέρες με τίποτα..Και ελάχιστα σύμπτωμα...αλλά με τόση φαρμακολογία....Δεν εμπιστεύεσαι...Υπομονή και αισιοδοξία....

θα περιμένουμε όλες μαζί !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rose7 είπε:

θα περιμένουμε όλες μαζί !

Καλή επιτυχία στη @Mareva αύριο....να έχει σούπερ νέα και να ακολουθήσουμε όλες οι υπόλοιπες...

Και εγώ για αυτό εκανα μόλις εγγραφή νομίζω ότι η μια καταλαβαίνει πολύ περισσότερο την άλλη....όποιος δεν το έχει ζήσει μιλάει "εξω απο το χορό "...

Εύχομαι να πετύχουμε και καμμία άλλη κοπέλα  να μην το ζήσει!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi16_87 είπε:

Καλή επιτυχία στη @Mareva αύριο....να έχει σούπερ νέα και να ακολουθήσουμε όλες οι υπόλοιπες...

Και εγώ για αυτό εκανα μόλις εγγραφή νομίζω ότι η μια καταλαβαίνει πολύ περισσότερο την άλλη....όποιος δεν το έχει ζήσει μιλάει "εξω απο το χορό "...

Εύχομαι να πετύχουμε και καμμία άλλη κοπέλα  να μην το ζήσει!!!

Σε ευχαριστώ κουκλα μου! Εύχομαι ολες να εχουμε 3ψηφιες χοριακες, κ με καλη κ ομαλη πορεία εγκυμοσυνες!!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Fofi16_87 είπε:

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια μου...και καλή επιτυχία σε όλες μας...είμαστε ακριβώς στην ίδια φάση... ε τ στης 13/7...δεύτερη προσπάθεια με 2 εμβρυακια 3 ημερών.. Και Τεστ 24/7....Δεν περνάνε οι μέρες με τίποτα..Και ελάχιστα σύμπτωμα...αλλά με τόση φαρμακολογία....Δεν εμπιστεύεσαι...Υπομονή και αισιοδοξία....

Καλώς ήρθες στο κλαμπ χαχα λίγο έμεινε ακόμη για να πάρεις μία τέλεια χοριακή γλυκιά μου !!!

6 ώρες πρίν, Fofi16_87 είπε:

Καλή επιτυχία στη @Mareva αύριο....να έχει σούπερ νέα και να ακολουθήσουμε όλες οι υπόλοιπες...

Και εγώ για αυτό εκανα μόλις εγγραφή νομίζω ότι η μια καταλαβαίνει πολύ περισσότερο την άλλη....όποιος δεν το έχει ζήσει μιλάει "εξω απο το χορό "...

Εύχομαι να πετύχουμε και καμμία άλλη κοπέλα  να μην το ζήσει!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ @Mareva !!!Η θετική μας ενέργεια μαζί σου!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε λοιπον η ωρα! Είμαι... Στο μικροβιολογικο! Τι καλυτερο να δινω αίμα για χοριακη με τη δικη σας υποστήριξη!!! Σας ευχαριστώ ολες κ εύχομαι να δω κ γω κ στη συνέχεια κ εσεις 3ψηφιες χοριακες!!! 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mareva είπε:

Ηρθε λοιπον η ωρα! Είμαι... Στο μικροβιολογικο! Τι καλυτερο να δινω αίμα για χοριακη με τη δικη σας υποστήριξη!!! Σας ευχαριστώ ολες κ εύχομαι να δω κ γω κ στη συνέχεια κ εσεις 3ψηφιες χοριακες!!! 

Καλή σου επιτυχία...με μια τέλεια χοριακη!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια !Είμαι σε τεχνητό κύκλο για την εμβρυομεταφορα με οιστρογόνα και προγεστερόνη και σήμερα έχω ξεπρηστει τελείως (η κοιλιά μου). Συμβαίνει και σε εσας;μου φαίνεται περίεργο...χοριακη είναι να κάνω το Σάββατο. 

Just now, Mareva είπε:

Ηρθε λοιπον η ωρα! Είμαι... Στο μικροβιολογικο! Τι καλυτερο να δινω αίμα για χοριακη με τη δικη σας υποστήριξη!!! Σας ευχαριστώ ολες κ εύχομαι να δω κ γω κ στη συνέχεια κ εσεις 3ψηφιες χοριακες!!! 

Καλή επιτυχία !Αναμένουμε τα αποτελέσματα !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rose7 είπε:

Καλημέρα κορίτσια !Είμαι σε τεχνητό κύκλο για την εμβρυομεταφορα με οιστρογόνα και προγεστερόνη και σήμερα έχω ξεπρηστει τελείως (η κοιλιά μου). Συμβαίνει και σε εσας;μου φαίνεται περίεργο...χοριακη είναι να κάνω το Σάββατο. 

Καλή επιτυχία !Αναμένουμε τα αποτελέσματα !

Καλημέρα! Εχεις κανει δλδ εμβρυομεταφορα απο οτι καταλαβα. Παιρνεις κορτιζόνη; τρως αλατι; παιρνουμε πολλα φαρμακα. Στις 3 προηγουμενες μου προσπαθειες ημουν μονιμως πρησμενη. Σε αυτην την φορα, που εκοψα αλατι, ζαχαρη κ αλευρι, δεν πρηστηκα, ειχα ενα ελαφρυ φουσκωμα κ αυτο οχι διαρκως.. Νομιζω οτι εχει να κανει συνδυαστικά το τι τρως κ τα φαρμακα που παιρνεις.. Αααα, κ η τουαλετα.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mareva είπε:

Καλημέρα! Εχεις κανει δλδ εμβρυομεταφορα απο οτι καταλαβα. Παιρνεις κορτιζόνη; τρως αλατι; παιρνουμε πολλα φαρμακα. Στις 3 προηγουμενες μου προσπαθειες ημουν μονιμως πρησμενη. Σε αυτην την φορα, που εκοψα αλατι, ζαχαρη κ αλευρι, δεν πρηστηκα, ειχα ενα ελαφρυ φουσκωμα κ αυτο οχι διαρκως.. Νομιζω οτι εχει να κανει συνδυαστικά το τι τρως κ τα φαρμακα που παιρνεις.. Αααα, κ η τουαλετα.. 

Έχεις δίκιο. Αποφεύγω το αλάτι και τη ζάχαρη και η αλήθεια είναι ότι πήγα αρκετή τουαλέτα τις τελευταίες μέρες. Μάλλον από αυτό θα είναι ! Την προηγούμενη φορά ήμουν σαν έγκυος 3 μηνών λόγω της υπερδιέγερσης. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...