Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Hope girl είπε:

Πωπω να'ξερες πόσο χάρηκα!!! Μπράβο,μπράβο και πάλι μπράβο!!!!Όλα καλά να πάνε,να βλέπεις τη χοριακη σου να αυξάνεται και το σποραξι σας να το πάρετε αγκαλιά!Να'ξερες πόση χαρά  έδωσες και στον άντρα σου που είναι τόσο μακριά!!!Μπράβο βρε παιδιά,με το καλό να μεγαλώσετε την οικογένεια σας και να την καμαρώνετε!!!!

Ευχαριστώ πολυ για το εγκαρδιο μνμ σου!!! Εύχομαι ολα να πανε κατ ευχην σε ολες μας! Εσυ εισαι καλυτερα; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mareva είπε:

Αγαπες μου! Η χοριακη βγηκε! 174,51. Θετικο λοιπον! Ειμαι χαρουμενη κ συγκρατημενη κ αναμένω τους διπλαδιασμους.. Ποναει η κοιλιτσα μου, αλλα...ποιος νοιαζεται; σιγουρα ειναι συμπτωματα εγκυμοσυνης κ δε θα ανησυχω παρα να σκεφτομαι αισιοδοξα!! Το ανακοινωσα κ στον αντρα μου που λειπει ο καημενος κ θα γυρισει το Φλεβάρη, κ μαλλον τωρα καπου στον Ατλαντικό ενα τανκερ παίζει κορνες κ σειρηνες!! Σας ευχαριστώ πολύ.. Ολες. Απο τα βαθη της καρδιας μου, γιατι ειστε ΣΠΟΥΔΑΙΕΣ ΥΠΑΡΞΕΙΣ. Ευχομαι ολες να δουν θετικες μεγαλες χοριακες κ ολες μας να συνεχισουμε με απροβληματιστες εγκυμοσυνες! :') 

Συγχαρητήριαααααααααα!!!!με μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!Άνοιξες το δρόμο της επιτυχίας!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mareva είπε:

Αγαπες μου! Η χοριακη βγηκε! 174,51. Θετικο λοιπον! Ειμαι χαρουμενη κ συγκρατημενη κ αναμένω τους διπλαδιασμους.. Ποναει η κοιλιτσα μου, αλλα...ποιος νοιαζεται; σιγουρα ειναι συμπτωματα εγκυμοσυνης κ δε θα ανησυχω παρα να σκεφτομαι αισιοδοξα!! Το ανακοινωσα κ στον αντρα μου που λειπει ο καημενος κ θα γυρισει το Φλεβάρη, κ μαλλον τωρα καπου στον Ατλαντικό ενα τανκερ παίζει κορνες κ σειρηνες!! Σας ευχαριστώ πολύ.. Ολες. Απο τα βαθη της καρδιας μου, γιατι ειστε ΣΠΟΥΔΑΙΕΣ ΥΠΑΡΞΕΙΣ. Ευχομαι ολες να δουν θετικες μεγαλες χοριακες κ ολες μας να συνεχισουμε με απροβληματιστες εγκυμοσυνες! :') 

Κορίτσι μουυυυυ ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ❤️❤️❤️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mareva είπε:

Ευχαριστώ πολυ για το εγκαρδιο μνμ σου!!! Εύχομαι ολα να πανε κατ ευχην σε ολες μας! Εσυ εισαι καλυτερα; 

Αν εξαιρέσεις ότι έχω τρελαθει στις αναγουλες και που και που τα ατιμα καφέ κάνουν την εμφάνισή τους,κατά τα άλλα καλά είμαι,μην παραπονιέμαι!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi16_87 είπε:

Συγχαρητήριαααααααααα!!!!με μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!Άνοιξες το δρόμο της επιτυχίας!!!!

Ευχαριστώ!!! Εύχομαι να διαβαζω ολον τον υπολοιπο Ιουλιο μεγαλες χοριακες κ καλα νεα για ολες!!!! 

Just now, bily είπε:

Κορίτσι μουυυυυ ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ❤️❤️❤️

Ευχαριστώ τοσο πολυ!!! Εύχομαι τα καλύτερα σε ολες μας! Ολες να κραταμε μωρα το 2021!

Just now, Hope girl είπε:

Αν εξαιρέσεις ότι έχω τρελαθει στις αναγουλες και που και που τα ατιμα καφέ κάνουν την εμφάνισή τους,κατά τα άλλα καλά είμαι,μην παραπονιέμαι!!!

Σε ειχα εννοια! Να εισαι ησυχη ησυχη, χωρις να πιεζεσαι, να κανεις οσα ζε ευχαριστουν κ θα τελειωσουν κ τα καφε.. Οσο για τις αναγουλες... Θα περασουν!!! Λιγο κρατανε!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mareva είπε:

Ευχαριστώ!!! Εύχομαι να διαβαζω ολον τον υπολοιπο Ιουλιο μεγαλες χοριακες κ καλα νεα για ολες!!!! 

Ευχαριστώ τοσο πολυ!!! Εύχομαι τα καλύτερα σε ολες μας! Ολες να κραταμε μωρα το 2021!

Σε ειχα εννοια! Να εισαι ησυχη ησυχη, χωρις να πιεζεσαι, να κανεις οσα ζε ευχαριστουν κ θα τελειωσουν κ τα καφε.. Οσο για τις αναγουλες... Θα περασουν!!! Λιγο κρατανε!! 

Μα εκεί που σταματάνε και ηρεμώ λιγακι,μετά από λίγο πάλι θα ξαναδώ και θα αγχωθω...μα και αυτός ο γυναικολόγος δεν μου είπε να πάω να με δει νωρίτερα να ησύχαζα λίγο.κανονικα στο ραντεβού μας μου είπε....τι να πω,θα βράσω στο ζουμί μου μέχρι το επόμενο ραντεβού,μαθημενες είμαστε εξάλλου στην υπομονή και την αναμονή...

Εσύ πώς αισθάνεσαι;

Link to comment
Share on other sites

@Mareva συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Μάλλον μας φέρνουν γούρι οι άντρες μας που λείπουν, χαχαχαχα! Εμένα έφυγε μια μέρα πριν την εμβρυομεταφορά και σήμερα εκανα τον πρώτο υπέρηχο!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, giwta_86 είπε:

@Mareva συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Μάλλον μας φέρνουν γούρι οι άντρες μας που λείπουν, χαχαχαχα! Εμένα έφυγε μια μέρα πριν την εμβρυομεταφορά και σήμερα εκανα τον πρώτο υπέρηχο!!

 

Ωωωωω να'τα και τα δικά σου τα ευχάριστα! Μπράβο, συγχαρητήρια,μα δεν είναι τέλεια η αίσθηση στον υπέρηχο, αισθανεσαι μαγικά!!! Αντε με το καλό να έχεις και εσύ μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, giwta_86 είπε:

@Mareva συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Μάλλον μας φέρνουν γούρι οι άντρες μας που λείπουν, χαχαχαχα! Εμένα έφυγε μια μέρα πριν την εμβρυομεταφορά και σήμερα εκανα τον πρώτο υπέρηχο!!

 

Συγχαρητήρια Γιωτα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope girl είπε:

Μα εκεί που σταματάνε και ηρεμώ λιγακι,μετά από λίγο πάλι θα ξαναδώ και θα αγχωθω...μα και αυτός ο γυναικολόγος δεν μου είπε να πάω να με δει νωρίτερα να ησύχαζα λίγο.κανονικα στο ραντεβού μας μου είπε....τι να πω,θα βράσω στο ζουμί μου μέχρι το επόμενο ραντεβού,μαθημενες είμαστε εξάλλου στην υπομονή και την αναμονή...

Εσύ πώς αισθάνεσαι;

Εγω εχω πονακια χαμηλα... Κ μετα το μεσημεριανό φαγητο σημερα, λιγο ανακατεύομαι.. Λεω, μα απο τωρα; βέβαια καπως ετσι ξεκινησα κ στο γιο μου προ 5ετιας.. 

Κανε υπομονη λιγο ακομη... Και να ξεκουράζεσαι.. Και γω βέβαια αν ημουν στη θεση σου θα χα τριβολους κ δε θα ησυχαζα.. Αλλα... Ας μη γεμιζουμε αγχος τα τσακρας μας!! Θετικες σκεψεις κ θα πανε ολα υπεροχα! 

Just now, giwta_86 είπε:

@Mareva συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Μάλλον μας φέρνουν γούρι οι άντρες μας που λείπουν, χαχαχαχα! Εμένα έφυγε μια μέρα πριν την εμβρυομεταφορά και σήμερα εκανα τον πρώτο υπέρηχο!!

 

Σε ευχαριστώ!!! Χα χα χα χα!! Τι υπεροχα που ειχες τον υπερηχο σου!!και ευχομαι ολα να σου πανε τελεια! Οι αντρες παιδι μου, οντα αγχωτικα! Ο δικος μου έλεγε, ας φυγω γιατι εγω ειμαι ο γκαντεμης!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια μου....Η αγωνία έχει χτυπήσει κόκκινο....ελπίζω εσείς να είστε πιο χαλαρες από μένα...Ήθελα όμως να σας ρωτήσω κάτι...Τι οδηγίες έχετε για αυτές τις μέρες από την ε τ μέχρι τη χοριακη??Ξεκούραση όλες τις μέρες??Εννοώ ακινησία??

Just now, Rose7 είπε:

Kalimera koritsia! Ti kanete? Pws eiste? 

Egw sinexizw na min exw katholou symptwmata alla me parigorei kai to gegonos oti den exw spotting!

3 meroules emeinan gia tin prwti mou xoriaki!

Καλημέρα....Μην ανησυχείς ούτε και εγώ εχω συμπτωματα και έχω χοριακη Παρασκευή!!!Όλα θα πάνε σούπερ!!!θετική σκέψη 

Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ είναι να κάνω την Δευτέρα κορίτσια....η αγωνία χτυπάει κόκκινο... συμπτώματα πόνοι περιόδου ....χτες πιο έντονοι και πρήξιμο.....είμαι στην 6η μέρα έμβρυο μεταφοράς....

Οι οδηγίες που μου έδωσε ο γιατρός είναι όχι πάνω από ένα τέταρτο όρθια να μην σηκώνω βάρος να μην σπρώχνω βάρος όχι επαφές όχι θάλασσα όχι ηλιοθεραπεία...αυτά...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra93 είπε:

Κ εγώ είναι να κάνω την Δευτέρα κορίτσια....η αγωνία χτυπάει κόκκινο... συμπτώματα πόνοι περιόδου ....χτες πιο έντονοι και πρήξιμο.....είμαι στην 6η μέρα έμβρυο μεταφοράς....

Οι οδηγίες που μου έδωσε ο γιατρός είναι όχι πάνω από ένα τέταρτο όρθια να μην σηκώνω βάρος να μην σπρώχνω βάρος όχι επαφές όχι θάλασσα όχι ηλιοθεραπεία...αυτά...

Ευχαριστώ για την απάντηση....νομίζω τις ίδιες οδηγίες έχουμε....Και γενικά όλα χαλαρά...μάλλον γτ ξερει ότι είμαι υπερδραστήρια...χαχαχαχα

Πλησιάζουν οι μέρες....θετική σκέψη!!Καλή επιτυχία ολόψυχα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi16_87 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου....Η αγωνία έχει χτυπήσει κόκκινο....ελπίζω εσείς να είστε πιο χαλαρες από μένα...Ήθελα όμως να σας ρωτήσω κάτι...Τι οδηγίες έχετε για αυτές τις μέρες από την ε τ μέχρι τη χοριακη??Ξεκούραση όλες τις μέρες??Εννοώ ακινησία??

Εγώ είχα οδηγίες για φυσιολογική ζωή αλλά τις 2 πρώτες μέρες προσπάθησα να είμαι ξαπλωμένη. Τώρα κανονικά δουλειά.

Αύριο είναι η χοριακή σου;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...