Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Οδοντίατρος στο ηρακλειο κρητης


Χαρά κ.

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα, 

Είμαι καινούργια εδώ και χρειάζομαι τα φώτα σας όσες μένετε Κρήτη η όσες γνωρίζετε από Κρήτη. 

Συγκεκριμένα χρειάζομαι έναν καλό οδοντίατρο ο οποίος αναλαμβάνει κ παιδιά. Έχω κάποια προβλήματα με τα δόντια μου. Έχω επισκεφθεί 2-3 αλλά δεν έχω μείνει ικανοποιημένος. Θέλω κάποιον καλό επιστήμονα που θα μπορέσουμε να πάμε και οικογενειακό. Αρχικά όμως επειδή για εμένα. Θα σας ήμουν ευγνώμων αν μπορέσει κάποια, κάποιος να μου προτείνει κάποιον καλό 

Σας ευχαριστώ. Χαρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...