Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Μαιρη μας να την χαιρεστε!! Να εχει παντα μονο χαρες κ αγαπη!!!

21 minutes ago, Ελισώ said:

Καλησπέρα @Thia1985 μου.

Είμαι καλά, πέρασε ο καιρός γρήγορα...

Δεν είχα εύκολη εγκυμοσύνη, αλλά δόξα τω θεώ.. 

Ανυπομονώ πλέον και φοβάμαι ταυτόχρονα, να πάνε όλα καλά.

Τί κάνει η ζουζούνα σου; Πώς αισθάνεσαι εσύ;

Μαιρούλα να τα εκατοστήσει η μικρή σου, γερή και καλότυχη πάντοτε!!

Σε ποια εβδοναδα εισαι τωρα κοριτσακι? Ελπιζω ολα να ειναι καλα απο δω κ περα!! Αλλα αυτο το αγχος ε καθε μερα, αστα!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 38 λεπτά , Blondie 2020 είπε:

Μαιρη μας να την χαιρεστε!! Να εχει παντα μονο χαρες κ αγαπη!!!

Σε ποια εβδοναδα εισαι τωρα κοριτσακι? Ελπιζω ολα να ειναι καλα απο δω κ περα!! Αλλα αυτο το αγχος ε καθε μερα, αστα!!

Είμαι 28 και 2 σήμερα. 

Ο μπέμπης ανεβαίνει πολύ ψηλά και μου κόβει την ανάσα... 

Εσύ πώς είσαι διδυμομανούλα;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχες!! Σήμερα είναι ξεχωριστή μερα για μας! 

Εγκυουλες μου γλυκές με το καλό τα μπεμπακια σας κ καλό υπόλοιπο! Πλησιάζει ο καιρός που τα θαυματακια σας θα σας χαμογελούν!

Εν δυνάμει εγκυουλες καλή δύναμη στον αγώνα σας! Θα έρθει για όλες η ομορφη στιγμή που θα τα καταφέρετε!Μην το βάζετε κατω!

Τhia 1985 κι εγω σε σκεφτόμουν. Αυτή η μερα  είναι ξεχωριστή κ για σας. Περσι τέτοια μερα ένα σποράκι ξεκινούσε τη ζωη! Να την χαίρεστε κ εσείς κ να είναι παντα υγιης κ καλοτυχη!

Πως τα πάτε;

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Ελισώ said:

Είμαι 28 και 2 σήμερα. 

Ο μπέμπης ανεβαίνει πολύ ψηλά και μου κόβει την ανάσα... 

Εσύ πώς είσαι διδυμομανούλα;

Α μωρε!! Μετα αρχιζουν να κατεβαινουν ομως νομιζω κ θα ανακουφιστεις καπως! Καλα ειμαι φουσκωνω! 30+1 κ ακομα ειναι σα να το βλεπω ολο τηλεοραση, ακομα δεν το πιστευω!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Blondie 2020 είπε:

Α μωρε!! Μετα αρχιζουν να κατεβαινουν ομως νομιζω κ θα ανακουφιστεις καπως! Καλα ειμαι φουσκωνω! 30+1 κ ακομα ειναι σα να το βλεπω ολο τηλεοραση, ακομα δεν το πιστευω!

Πωπω, Καλε ποτε έφτασες 32η εβδομάδα! Εσείς γεννάμε  σε λίγο! Αγορι κ κορίτσι έτσι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , MaryH είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχες!! Σήμερα είναι ξεχωριστή μερα για μας! 

Εγκυουλες μου γλυκές με το καλό τα μπεμπακια σας κ καλό υπόλοιπο! Πλησιάζει ο καιρός που τα θαυματακια σας θα σας χαμογελούν!

Εν δυνάμει εγκυουλες καλή δύναμη στον αγώνα σας! Θα έρθει για όλες η ομορφη στιγμή που θα τα καταφέρετε!Μην το βάζετε κατω!

Τhia 1975 κι εγω σε σκεφτόμουν. Αυτή η μερα  είναι ξεχωριστή κ για σας. Περσι τέτοια μερα ένα σποράκι ξεκινούσε τη ζωη! Να την χαίρεστε κ εσείς κ να είναι παντα υγιης κ καλοτυχη!

Πως τα πάτε;

    Να τη χαιρεστε Μαιρουλα!Χιλιοχρονη

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


39 minutes ago, anoulious said:

Καλημερα κοριτσια!Εφτασε σημερα η μερα να σας διηγηθω και εγω το δικο μου παραμυθι! Μετα απο 9 μηδενικες ετ(τη σπερματεγχυση δεν τη μετραω)απειρες ωοληψιες,δεκαδες γιατρους ολων των ειδικοτητων, ενδεικτικα αναφερω οτι ο ανοσολογος -αιματολογος που βρηκε το προβλημα μου ειναι ο 9ος,εξετασεις μεχρι και στην Αμερικη ,χειρουργεια, ενας αγωνας που ξεκινησε απο  τα 28  μου , κατεληξε στα 46 μου πια σε μια θετικη χοριακη την ημερα του Πασχα!!Κλαιγαμε και εγω και ο αντρας μου και τηλ κλαιγοντας την κλινικη που εβγαλε τα αποτελεσματα , ζητησα την υπευθυνη να την ρωτησω αν εγινε λαθος γιατι εγω δεν ειχα ποτε θετικη χοριακη...Στις 2/9 εχουμε τη β επιπεδου. 

Ο δρομος για εμας συνεχιζει να ειναι ανηφορικος.Με τις θεραπειες που κανω στο Νοσοκομειο, την αγωνια που εχουμε καθε φορα, τα μικροβια που με "κυνηγανε" τωρα πιο πολυ,την μονηρη ομφαλικη αρτηρια που ειδε ο εμβρυομητρικος στην αυχενικη και τελευταιο θα βαλω τις ινσουλινες και το σακχαρο..Ειναι ομως ενα θαυμα, θελησε ο Θεος να μας δωσει αυτο το μωρο και πιστευω οτι θα μας αξιωσει να παρουμε στο τελος τον μπεμπη μας γερο αγκαλια. Προς το παρον εχουμε την πρωτη νικη. Το nipt (φουλ πακετο) βγηκε αρνητικο.

Να με συγχωρεσει η Καντι , που εχει τα πνευματικα δικαιωματα..., θα παραφρασω μια φραση της.Αφου  εγω εχω μωρακι στην κοιλια μου, δεν υπαρχει πιθανοτητα ουτε μια απο εσας να μην καταφερει. Θελω ολες να το πιστεψετε αυτο!

 

Καλε τι ωραία νεα ειναι αυτά!!!! διάβαζα αργα αργα το ποστ σου κ συγκινήθηκα τοσο πολύ διαβαζοντας για τη θετική χοριακή! Μπράβο!!! Όλα με το καλό να πάνε, υπομονή  και δύναμη και πάρτε φόρα για τη μεγάλη χαρά οταν με το καλό θα τον πάρετε το μπέμπη αγκαλιά!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, anoulious said:

Καλημερα κοριτσια!Εφτασε σημερα η μερα να σας διηγηθω και εγω το δικο μου παραμυθι! Μετα απο 9 μηδενικες ετ(τη σπερματεγχυση δεν τη μετραω)απειρες ωοληψιες,δεκαδες γιατρους ολων των ειδικοτητων, ενδεικτικα αναφερω οτι ο ανοσολογος -αιματολογος που βρηκε το προβλημα μου ειναι ο 9ος,εξετασεις μεχρι και στην Αμερικη ,χειρουργεια, ενας αγωνας που ξεκινησε απο  τα 28  μου , κατεληξε στα 46 μου πια σε μια θετικη χοριακη την ημερα του Πασχα!!Κλαιγαμε και εγω και ο αντρας μου και τηλ κλαιγοντας την κλινικη που εβγαλε τα αποτελεσματα , ζητησα την υπευθυνη να την ρωτησω αν εγινε λαθος γιατι εγω δεν ειχα ποτε θετικη χοριακη...Στις 2/9 εχουμε τη β επιπεδου. 

Ο δρομος για εμας συνεχιζει να ειναι ανηφορικος.Με τις θεραπειες που κανω στο Νοσοκομειο, την αγωνια που εχουμε καθε φορα, τα μικροβια που με "κυνηγανε" τωρα πιο πολυ,την μονηρη ομφαλικη αρτηρια που ειδε ο εμβρυομητρικος στην αυχενικη και τελευταιο θα βαλω τις ινσουλινες και το σακχαρο..Ειναι ομως ενα θαυμα, θελησε ο Θεος να μας δωσει αυτο το μωρο και πιστευω οτι θα μας αξιωσει να παρουμε στο τελος τον μπεμπη μας γερο αγκαλια. Προς το παρον εχουμε την πρωτη νικη. Το nipt (φουλ πακετο) βγηκε αρνητικο.

Να με συγχωρεσει η Καντι , που εχει τα πνευματικα δικαιωματα..., θα παραφρασω μια φραση της.Αφου  εγω εχω μωρακι στην κοιλια μου, δεν υπαρχει πιθανοτητα ουτε μια απο εσας να μην καταφερει. Θελω ολες να το πιστεψετε αυτο!

 

Ποσο μα ποσο χαρηκα!! Δεν ηθελα να σε ρωτησω τοσο καιρο τι κανεις αλλα ειχα το καλο προαισθημα!! Αφου εφτασες ως εδω ολα καλα θα πανε!! Διαβητη ινσουλινη κανω κ εγω αλλα μπροστα στα μωρακια μσς ουτε που με νοιαζει!! Χαμογελαω τωρα για σενα! Α κ δε μας ειπες τι ειναι!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Roda είπε:

Καλε τι ωραία νεα ειναι αυτά!!!! διάβαζα αργα αργα το ποστ σου κ συγκινήθηκα τοσο πολύ διαβαζοντας για τη θετική χοριακή! Μπράβο!!! Όλα με το καλό να πάνε, υπομονή  και δύναμη και πάρτε φόρα για τη μεγάλη χαρά οταν με το καλό θα τον πάρετε το μπέμπη αγκαλιά!!!

Ευχαριστω πολυ.Και σε εσενα ευχομαι τα καλυτερα.Ηθελα να δωσω κουραγιο σε ολα τα κοριτσια γιατι δυο Καθηγητες Πανεπιστημιου μας ειχανε πει ξεκαθαρα οτι αποκλειεται να κανουμε μωρο ακομη και με δωρεα ωαριου και τα 9 μηδενικα τους επιβεβαιωναν...

πρίν από 12 λεπτά , Blondie 2020 είπε:

Ποσο μα ποσο χαρηκα!! Δεν ηθελα να σε ρωτησω τοσο καιρο τι κανεις αλλα ειχα το καλο προαισθημα!! Αφου εφτασες ως εδω ολα καλα θα πανε!! Διαβητη ινσουλινη κανω κ εγω αλλα μπροστα στα μωρακια μσς ουτε που με νοιαζει!! Χαμογελαω τωρα για σενα! Α κ δε μας ειπες τι ειναι!!

Ευχαριστω πολυ.Ειναι μπεμπης.Και σε εσενα με το καλο να παρεις τα μωρακια σου αγκαλια. Η ινσουλινη που κανω 4 φορες την ημερα με απασχολει πολυ λιγοτερο απο ολα τα αλλα(πλεον σχεδον καθολου) για αυτο αλλωστε και την εγραψα τελευταια. Η θεραπεια μου - μικροβια και η μονηρης με απασχολουν πολυ περισσοτερο.Ηδη εχω παθει μια ουρολοιμωξη, εμφανισα μικροβιο στον κολπο για το οποιο δεν μπορω να παρω αντιβιωση..Χωρις να παω θαλασσα, να παω πουθενα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...