Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Rafaelatarzan είπε:

παναγια  μ ποσο χάρηκα.   ψυχη μ εσυ...θεα μ....ναι ρε φιλη γκρέμισες το διξο σ βουνο κ τωρα έχεις  κ συ χρυσο αυγο.....ναι ναι ναι ναι ναι ναι.. θεούλη  μ παλι θαυμα εκανες.το αξιζεις οσο τιποτα....να το χαρείς οσο δε παει.....σε αγαπω πολυ κ σενα κ την χρυση σ κοιλια....

Ραφαελιτσα μου γλυκια!Ποσο ηθελα να μπεις να διαβασεις τα νεα μου. Και εγω σε αγαπαω πολυ.Ολοι με θεωρουσαν χαμενη υποθεση. Και δεν το λεω ετσι.Και στη δουλεια μου παντου, με σχολιαζαν  αρνητικα πισω απο την πλατη μου και τα μαθαινα..Με πιανει το παραπονο..Γιατι να μου στερουσαν και εμενα το δικαιωμα να ονειρευομαι να γινω μανουλα?!... Αφου περασαν τοσοι μηνες και στην Υπηρεσια μου , περα απο τη Γραμματεια που της καταθετω την αναρρωτικη και δεν την αφησα να πει πουθενα τιποτα, μονο μια κολλητη μου ξερει.Ολοι αναρωτιουνται τι εχω και νομιζουν οτι εχω παθει κατι...Τοσο πολυ με επηρεασαν που και στον μπαμπα μου, που ειναι πολυ ηλικιωμενος και ταλαιπωρημενος αργησα πολυ να το πω..Με βοηθησατε ολοι πολυ και εσυ με τον εμφυτη χαρα σου και την αισιοδοξια σου παρα πολυ.

Να χαιρεσαι και εσυ το παιδακι σου, Ελπιζω να πανε ολα καλα μεχρι το τελος,

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

11 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Καλημερα κοριτσια!Εφτασε σημερα η μερα να σας διηγηθω και εγω το δικο μου παραμυθι! Μετα απο 9 μηδενικες ετ(τη σπερματεγχυση δεν τη μετραω)απειρες ωοληψιες,δεκαδες γιατρους ολων των ειδικοτητων, ενδεικτικα αναφερω οτι ο ανοσολογος -αιματολογος που βρηκε το προβλημα μου ειναι ο 9ος,εξετασεις μεχρι και στην Αμερικη ,χειρουργεια, ενας αγωνας που ξεκινησε απο  τα 28  μου , κατεληξε στα 46 μου πια σε μια θετικη χοριακη την ημερα του Πασχα!!Κλαιγαμε και εγω και ο αντρας μου και τηλ κλαιγοντας την κλινικη που εβγαλε τα αποτελεσματα , ζητησα την υπευθυνη να την ρωτησω αν εγινε λαθος γιατι εγω δεν ειχα ποτε θετικη χοριακη...Στις 2/9 εχουμε τη β επιπεδου. 

Ο δρομος για εμας συνεχιζει να ειναι ανηφορικος.Με τις θεραπειες που κανω στο Νοσοκομειο, την αγωνια που εχουμε καθε φορα, τα μικροβια που με "κυνηγανε" τωρα πιο πολυ,την μονηρη ομφαλικη αρτηρια που ειδε ο εμβρυομητρικος στην αυχενικη και τελευταιο θα βαλω τις ινσουλινες και το σακχαρο..Ειναι ομως ενα θαυμα, θελησε ο Θεος να μας δωσει αυτο το μωρο και πιστευω οτι θα μας αξιωσει να παρουμε στο τελος τον μπεμπη μας γερο αγκαλια. Προς το παρον εχουμε την πρωτη νικη. Το nipt (φουλ πακετο) βγηκε αρνητικο.

Να με συγχωρεσει η Καντι , που εχει τα πνευματικα δικαιωματα..., θα παραφρασω μια φραση της.Αφου  εγω εχω μωρακι στην κοιλια μου, δεν υπαρχει πιθανοτητα ουτε μια απο εσας να μην καταφερει. Θελω ολες να το πιστεψετε αυτο!

 

Συγχαρητήρια κορίτσι!!!! Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά και πόσο το είχαμε ανάγκη να ατ ακούσουμε. Συγκινήθηκα πολύ γιατί σε είχα ένννοια. Με αρκετά άλλα κορίτσια εδώ έχετε δώσει μεγάλο αγώνα. Μπράβο σου! Σου εύχομαι ολόψυχα καλό υπόλοιπο της κύησης και με το καλό εκεί κοντά στα Χριστούγεννα να κρατάς στην αγκαλιά σου το δικό σου θαύμα!!!! Πέρασες πολλά αλλά τώρα κοίτα μπροστά με αισιοδοξία και σε λίγο θα έχεις το μωρό σου στα χέρια σου. Το θαύμα έγινε! Πίστεψέ το, ξέρεις τι πρέπει να κάνεις και το κάνεις και όλα θα πάνε καλά. Πολλά φιλιά, να προσέχεις.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια,  Κiddo, Natassaki, Annie και ολααααα τα κοριτσια και καποιες που δεν απαντησα. Δεν μπορω να πιστεψω οτι εγω εχω μωρακι στην κοιλιτσα μου. Ποιος εγω;!!Δεν εγινε στα 28 και εγινε στα 46. Υπηρχε τελικα σχεδιο του Θεου να περασω ολα αυτα. Το ποσο με βοηθησε το φορουμ δεν λεγεται. Θελω ολα τα κοριτσια να πιστεψουν σ αυτο που θελουν και να ειναι σιγουρες οτι θα γινει.

Θα πεταχτω κι εγώ να σου ευχηθώ μπράβο που επιτέλους τα καταφέρατε κ παρά τις δυσκολίες στην εγκυμοσύνη να πάνε όλα καλά κ να φέρεις στον κόσμο ένα υγιές μωράκι! Με συγκίνησες!!!

Να απολαύσετε την κάθε στιγμή που θα έρθει! Βιώνεις ένα θαύμα κ δίνεις κ σε μας την ελπίδα ότι θα τα καταφέρουμε! 

Καλή Παναγιά σε όλες!

  • Μου αρέσει 3

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, angel23 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι!!!! Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά και πόσο το είχαμε ανάγκη να ατ ακούσουμε. Συγκινήθηκα πολύ γιατί σε είχα ένννοια. Με αρκετά άλλα κορίτσια εδώ έχετε δώσει μεγάλο αγώνα. Μπράβο σου! Σου εύχομαι ολόψυχα καλό υπόλοιπο της κύησης και με το καλό εκεί κοντά στα Χριστούγεννα να κρατάς στην αγκαλιά σου το δικό σου θαύμα!!!! Πέρασες πολλά αλλά τώρα κοίτα μπροστά με αισιοδοξία και σε λίγο θα έχεις το μωρό σου στα χέρια σου. Το θαύμα έγινε! Πίστεψέ το, ξέρεις τι πρέπει να κάνεις και το κάνεις και όλα θα πάνε καλά. Πολλά φιλιά, να προσέχεις.

Ευχαριστω πολυ πολυ. Το ποσο δυσκολο ειναι να το πιστεψω δεν λεγεται..Αφου ακομη δεν εχω ιδιαιτερη κοιλιτσα, σχεδον τιποτα για την ακριβεια και κανεις δεν καταλαβαινει κατι..Σας ευχαριστω πολυ που μας βοηθησατε οταν το χρειαζομασταν

πρίν από 40 λεπτά , Moomin είπε:

Θα πεταχτω κι εγώ να σου ευχηθώ μπράβο που επιτέλους τα καταφέρατε κ παρά τις δυσκολίες στην εγκυμοσύνη να πάνε όλα καλά κ να φέρεις στον κόσμο ένα υγιές μωράκι! Με συγκίνησες!!!

Να απολαύσετε την κάθε στιγμή που θα έρθει! Βιώνεις ένα θαύμα κ δίνεις κ σε μας την ελπίδα ότι θα τα καταφέρουμε! 

Καλή Παναγιά σε όλες!

Ευχαριστω πολυ. Ευχομαι και σε εσενα τα καλυτερα.Εχεις φτασει πολυ κοντα. Οπως ειπα εχουμε ακομη ανηφορα, αλλα ειμαι μαθημενη στις ανηφορες.Το πιο απλο που ξερω οτι δεν ειναι τιποτα και ισως ειναι λιγο ντροπη που το λεω,  ζηλευω λιγο που βλεπω με τους καυσωνες ολοι, και εγκυουλες πηγαινουν για μια βουτια ή βλεπουν εξω καποιο φιλο. Τιποτα απο αυτα δεν μπορω να κανω ...Αλλα κρατιεμαι , ας βγει το νινι με το καλο και θα ερθει και αλλο καλοκαιρι.

Θελω πραγματικα πολυ να σας δωσω κουραγιο.Οταν διαβαζα επιτυχιες απο αλλες κοπελες , παντα μετα απο λιγο σκεφτομουν οτι ητανε πιο ευκολη περιπτωση απο εμενα.Ειτε πιο μικρη, ειτε 2-3  προσπαθεια, λιγοτερα προβληματα...Τωρα αφου εχω φτασει μεχρι εδω εγω που στη μητρα μου δε φυτρωνε ουτε μαρουλι , σ αυτη την ηλικια και με ολα αυτα που εχω, ειναι σιγουρο οτι θα τα καταφερετε ολες!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, anoulious said:

Καλημερα κοριτσια!Εφτασε σημερα η μερα να σας διηγηθω και εγω το δικο μου παραμυθι! Μετα απο 9 μηδενικες ετ(τη σπερματεγχυση δεν τη μετραω)απειρες ωοληψιες,δεκαδες γιατρους ολων των ειδικοτητων, ενδεικτικα αναφερω οτι ο ανοσολογος -αιματολογος που βρηκε το προβλημα μου ειναι ο 9ος,εξετασεις μεχρι και στην Αμερικη ,χειρουργεια, ενας αγωνας που ξεκινησε απο  τα 28  μου , κατεληξε στα 46 μου πια σε μια θετικη χοριακη την ημερα του Πασχα!!Κλαιγαμε και εγω και ο αντρας μου και τηλ κλαιγοντας την κλινικη που εβγαλε τα αποτελεσματα , ζητησα την υπευθυνη να την ρωτησω αν εγινε λαθος γιατι εγω δεν ειχα ποτε θετικη χοριακη...Στις 2/9 εχουμε τη β επιπεδου. 

Ο δρομος για εμας συνεχιζει να ειναι ανηφορικος.Με τις θεραπειες που κανω στο Νοσοκομειο, την αγωνια που εχουμε καθε φορα, τα μικροβια που με "κυνηγανε" τωρα πιο πολυ,την μονηρη ομφαλικη αρτηρια που ειδε ο εμβρυομητρικος στην αυχενικη και τελευταιο θα βαλω τις ινσουλινες και το σακχαρο..Ειναι ομως ενα θαυμα, θελησε ο Θεος να μας δωσει αυτο το μωρο και πιστευω οτι θα μας αξιωσει να παρουμε στο τελος τον μπεμπη μας γερο αγκαλια. Προς το παρον εχουμε την πρωτη νικη. Το nipt (φουλ πακετο) βγηκε αρνητικο.

Να με συγχωρεσει η Καντι , που εχει τα πνευματικα δικαιωματα..., θα παραφρασω μια φραση της.Αφου  εγω εχω μωρακι στην κοιλια μου, δεν υπαρχει πιθανοτητα ουτε μια απο εσας να μην καταφερει. Θελω ολες να το πιστεψετε αυτο!

 

Αμάν τι νέα είναι αυτά!!! Μπήκα πόσο καιρό μετά να δω κανένα ευχάριστο! Συγκινήθηκα πραγματικά τα μισά διάβασα τη πρώτη φορά! Να είσαι καλά κοπέλα μου μόνο καλά νέα στη ζωή σας από εδώ και πέρα! Με το καλό να έρθει ο μπέμπης και να είναι πάντα γερός και τυχερός στη ζωή του! Πάω να διαβάσω και τα υπόλοιπα τώρα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 46 λεπτά , anoulious είπε:

Ευχαριστω πολυ πολυ. Το ποσο δυσκολο ειναι να το πιστεψω δεν λεγεται..Αφου ακομη δεν εχω ιδιαιτερη κοιλιτσα, σχεδον τιποτα για την ακριβεια και κανεις δεν καταλαβαινει κατι..Σας ευχαριστω πολυ που μας βοηθησατε οταν το χρειαζομασταν

Ευχαριστω πολυ. Ευχομαι και σε εσενα τα καλυτερα.Εχεις φτασει πολυ κοντα. Οπως ειπα εχουμε ακομη ανηφορα, αλλα ειμαι μαθημενη στις ανηφορες.Το πιο απλο που ξερω οτι δεν ειναι τιποτα και ισως ειναι λιγο ντροπη που το λεω,  ζηλευω λιγο που βλεπω με τους καυσωνες ολοι, και εγκυουλες πηγαινουν για μια βουτια ή βλεπουν εξω καποιο φιλο. Τιποτα απο αυτα δεν μπορω να κανω ...Αλλα κρατιεμαι , ας βγει το νινι με το καλο και θα ερθει και αλλο καλοκαιρι.

Θελω πραγματικα πολυ να σας δωσω κουραγιο.Οταν διαβαζα επιτυχιες απο αλλες κοπελες , παντα μετα απο λιγο σκεφτομουν οτι ητανε πιο ευκολη περιπτωση απο εμενα.Ειτε πιο μικρη, ειτε 2-3  προσπαθεια, λιγοτερα προβληματα...Τωρα αφου εχω φτασει μεχρι εδω εγω που στη μητρα μου δε φυτρωνε ουτε μαρουλι , σ αυτη την ηλικια και με ολα αυτα που εχω, ειναι σιγουρο οτι θα τα καταφερετε ολες!!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια Άννα!!!!! Απολαύστε όλες μα όλες τις στιγμές της εγκυμοσύνης!!! Μα, σας αξίζε βρε που μετά από τόση κούραση και τρέξιμο. Ετοιμάσου βέβαια και για πολύ κλάμα στον τοκετό...μα πολύ κλάμα σου λέω!!!!


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , olpapa είπε:

Αμάν τι νέα είναι αυτά!!! Μπήκα πόσο καιρό μετά να δω κανένα ευχάριστο! Συγκινήθηκα πραγματικά τα μισά διάβασα τη πρώτη φορά! Να είσαι καλά κοπέλα μου μόνο καλά νέα στη ζωή σας από εδώ και πέρα! Με το καλό να έρθει ο μπέμπης και να είναι πάντα γερός και τυχερός στη ζωή του! Πάω να διαβάσω και τα υπόλοιπα τώρα!

Ευχαριστω πολυ.Ηρθε και για μενα αυτη η ωρα...Καπου χαθηκε στη διαδρομη , αλλα αν και χιλιοταλαιπωρημενη ηρθε...

πρίν από 7 λεπτά , Ele@n είπε:

Συγχαρητήρια Άννα!!!!! Απολαύστε όλες μα όλες τις στιγμές της εγκυμοσύνης!!! Μα, σας αξίζε βρε που μετά από τόση κούραση και τρέξιμο. Ετοιμάσου βέβαια και για πολύ κλάμα στον τοκετό...μα πολύ κλάμα σου λέω!!!!

Ευχαριστω πολυ.Τα ξερεις και εσυ καλυτερα απο εμενα..Τι να απολαυσω.Η αγωνια να πανε ολα καλα, η κλεισουρα που ειμαι διπλα ευπαθης ομαδα...Οσο για το κλαμα, ειμαι και  πολυ κλαψιαρα..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , anoulious είπε:

Ευχαριστω πολυ.Ηρθε και για μενα αυτη η ωρα...Καπου χαθηκε στη διαδρομη , αλλα αν και χιλιοταλαιπωρημενη ηρθε...

Ευχαριστω πολυ.Τα ξερεις και εσυ καλυτερα απο εμενα..Τι να απολαυσω.Η αγωνια να πανε ολα καλα, η κλεισουρα που ειμαι διπλα ευπαθης ομαδα...Οσο για το κλαμα, ειμαι και  πολυ κλαψιαρα..

Μα, για αυτό στο λέω... Κι εγώ με διάφορες αναποδιες έλεγα μα τι μου λένε ότι η περίοδος αυτή είναι η πιο όμορφη, εγώ ήθελα να τελειώνει... Το μπεμπέ ήρθε για να μείνει και όλα θα πάνε καλά!!!!

και παρεμπιπτόντως @Καντι είχα νιώσει πολύ περίεργα όταν αδιαθετησα...σαν να μην ήμουν έτοιμη..

 

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Ele@n δεν συγκινήθηκα καθόλου στον τοκετό ή οσο καιρό ειχα τον μπεμπη. Πρώτη φορα που συγκινήθηκα και δάκρυσα ηταν τον  Ιούνιο που βάφτισα το παιδακι της κολλητής μου, τότε ένιωσα οτι τα καταφέραμε, προσπαθούσε κι αυτη πολλα χρόνια.

 Με την περιοδο οπως το λες, δεν ήμουν έτοιμη.

  • Μου αρέσει 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 11/8/2021 at 2:01 ΜΜ, anoulious είπε:

Καλημερα κοριτσια!Εφτασε σημερα η μερα να σας διηγηθω και εγω το δικο μου παραμυθι! Μετα απο 9 μηδενικες ετ(τη σπερματεγχυση δεν τη μετραω)απειρες ωοληψιες,δεκαδες γιατρους ολων των ειδικοτητων, ενδεικτικα αναφερω οτι ο ανοσολογος -αιματολογος που βρηκε το προβλημα μου ειναι ο 9ος,εξετασεις μεχρι και στην Αμερικη ,χειρουργεια, ενας αγωνας που ξεκινησε απο  τα 28  μου , κατεληξε στα 46 μου πια σε μια θετικη χοριακη την ημερα του Πασχα!!Κλαιγαμε και εγω και ο αντρας μου και τηλ κλαιγοντας την κλινικη που εβγαλε τα αποτελεσματα , ζητησα την υπευθυνη να την ρωτησω αν εγινε λαθος γιατι εγω δεν ειχα ποτε θετικη χοριακη...Στις 2/9 εχουμε τη β επιπεδου. 

Ο δρομος για εμας συνεχιζει να ειναι ανηφορικος.Με τις θεραπειες που κανω στο Νοσοκομειο, την αγωνια που εχουμε καθε φορα, τα μικροβια που με "κυνηγανε" τωρα πιο πολυ,την μονηρη ομφαλικη αρτηρια που ειδε ο εμβρυομητρικος στην αυχενικη και τελευταιο θα βαλω τις ινσουλινες και το σακχαρο..Ειναι ομως ενα θαυμα, θελησε ο Θεος να μας δωσει αυτο το μωρο και πιστευω οτι θα μας αξιωσει να παρουμε στο τελος τον μπεμπη μας γερο αγκαλια. Προς το παρον εχουμε την πρωτη νικη. Το nipt (φουλ πακετο) βγηκε αρνητικο.

Να με συγχωρεσει η Καντι , που εχει τα πνευματικα δικαιωματα..., θα παραφρασω μια φραση της.Αφου  εγω εχω μωρακι στην κοιλια μου, δεν υπαρχει πιθανοτητα ουτε μια απο εσας να μην καταφερει. Θελω ολες να το πιστεψετε αυτο!

 

Κορίτσι μου χάρηκα τόσο πολύ!! Να σου πάνε όλα καλά! Σου άξιζε! Ο Θεός ποτε δεν ξεχνα και εσυ ποτε δεν σταμάτησες να προσπαθείς! Με το καλό να γεμίσει η αγκαλια σου με έναν πανέμορφο και υγιή μπέμπη! Με το καλό!

  • Μου αρέσει 1

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Ευχαριστω πολυ.Ηρθε και για μενα αυτη η ωρα...Καπου χαθηκε στη διαδρομη , αλλα αν και χιλιοταλαιπωρημενη ηρθε...

Ευχαριστω πολυ.Τα ξερεις και εσυ καλυτερα απο εμενα..Τι να απολαυσω.Η αγωνια να πανε ολα καλα, η κλεισουρα που ειμαι διπλα ευπαθης ομαδα...Οσο για το κλαμα, ειμαι και  πολυ κλαψιαρα..

Με το καλο μας εδωσες πολυ χαρα και κουραγιο σε εμας που παλευουμε πολλα πολλα χρονια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/8/2021 at 2:01 ΜΜ, anoulious είπε:

Καλημερα κοριτσια!Εφτασε σημερα η μερα να σας διηγηθω και εγω το δικο μου παραμυθι! Μετα απο 9 μηδενικες ετ(τη σπερματεγχυση δεν τη μετραω)απειρες ωοληψιες,δεκαδες γιατρους ολων των ειδικοτητων, ενδεικτικα αναφερω οτι ο ανοσολογος -αιματολογος που βρηκε το προβλημα μου ειναι ο 9ος,εξετασεις μεχρι και στην Αμερικη ,χειρουργεια, ενας αγωνας που ξεκινησε απο  τα 28  μου , κατεληξε στα 46 μου πια σε μια θετικη χοριακη την ημερα του Πασχα!!Κλαιγαμε και εγω και ο αντρας μου και τηλ κλαιγοντας την κλινικη που εβγαλε τα αποτελεσματα , ζητησα την υπευθυνη να την ρωτησω αν εγινε λαθος γιατι εγω δεν ειχα ποτε θετικη χοριακη...Στις 2/9 εχουμε τη β επιπεδου. 

Ο δρομος για εμας συνεχιζει να ειναι ανηφορικος.Με τις θεραπειες που κανω στο Νοσοκομειο, την αγωνια που εχουμε καθε φορα, τα μικροβια που με "κυνηγανε" τωρα πιο πολυ,την μονηρη ομφαλικη αρτηρια που ειδε ο εμβρυομητρικος στην αυχενικη και τελευταιο θα βαλω τις ινσουλινες και το σακχαρο..Ειναι ομως ενα θαυμα, θελησε ο Θεος να μας δωσει αυτο το μωρο και πιστευω οτι θα μας αξιωσει να παρουμε στο τελος τον μπεμπη μας γερο αγκαλια. Προς το παρον εχουμε την πρωτη νικη. Το nipt (φουλ πακετο) βγηκε αρνητικο.

Να με συγχωρεσει η Καντι , που εχει τα πνευματικα δικαιωματα..., θα παραφρασω μια φραση της.Αφου  εγω εχω μωρακι στην κοιλια μου, δεν υπαρχει πιθανοτητα ουτε μια απο εσας να μην καταφερει. Θελω ολες να το πιστεψετε αυτο!

 

Μου το σφύριξαν συμφορουμίτισες σε άλλα σόσιαλ για να δεις πόσο τρελαθήκαμε όλες! Τα έμαθες;;; Η αννουλιους έγκυος!!! Τι χαρά και τι ομορφιά θα φέρεις στον κόσμο είμαι σίγουρη!!! Τεράστιος ο αγώνας σου είσαι παράδειγμα!!! Σε αγαπάμε όλες πολύ να το ξέρεις!!! 

  • Μου αρέσει 6

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Neverislate είπε:

Με το καλο μας εδωσες πολυ χαρα και κουραγιο σε εμας που παλευουμε πολλα πολλα χρονια

Καλα καλε εδω καταφερα να φτασω εγω ως εδω και αναρωτιεστε εσεις?!!!!Δεν ηξερα τι θα πει θετικη χοριακη!Δεν μπορω να ακουω βλακειες.

πρίν από 23 λεπτά , λουκουμαδακι είπε:

Μου το σφύριξαν συμφορουμίτισες σε άλλα σόσιαλ για να δεις πόσο τρελαθήκαμε όλες! Τα έμαθες;;; Η αννουλιους έγκυος!!! Τι χαρά και τι ομορφιά θα φέρεις στον κόσμο είμαι σίγουρη!!! Τεράστιος ο αγώνας σου είσαι παράδειγμα!!! Σε αγαπάμε όλες πολύ να το ξέρεις!!! 

Σας ευχαριστω πολυ ολες!Με συγκινειτε παρα πολυ. Φαντασου ακομη σε πολυ δικους μου ανθρωπους δεν το εχω πει αλλα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας για να δουνε τα κοριτσια οτι καποια στιγμη τα θαυματα γινονται και σε εμας και οχι μονο στους αλλους!

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , anoulious είπε:

Καλα καλε εδω καταφερα να φτασω εγω ως εδω και αναρωτιεστε εσεις?!!!!Δεν ηξερα τι θα πει θετικη χοριακη!Δεν μπορω να ακουω βλακειες.

Σας ευχαριστω πολυ ολες!Με συγκινειτε παρα πολυ. Φαντασου ακομη σε πολυ δικους μου ανθρωπους δεν το εχω πει αλλα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας για να δουνε τα κοριτσια οτι καποια στιγμη τα θαυματα γινονται και σε εμας και οχι μονο στους αλλους!

Αααα τι ευχάριστα νέα είναι αυτά εν μέσω καυσωνα? Συγχαρητηρια Αννουλα για το θαυματακι σου!!! Έτσι όπως τα λες ειναι τα θαύματα ειναι για ολους!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα

χρειαζομαι την θετικη σας ενεργεια και αν υπαρχει απο καποια κοπελα  με παρομοια περιπτωση με την δικια μου και πως εξελιχθηκε 

την τριτη το βραδυ ειχα μια πολυ μικρη αιμορραγια πηγα στα επειγοντα και μου εκαναν υπερηχο και εξετασεις 

οι εξετασεις βγηκαν ολες οκ αλλα μου ειπαν οτι ο χτυπος της καρδιας του εμβρυου ειναι χαμηλος και να ξανακανω υπερηχο σε 2 μερες

σημερα πηγα εκανα υπερηχο και η γιατρος ενω βλεπει καρδια να χτυπαει ο χτυπος ειναι πολυ πολυ χαμηλος 

την ρωτησα οτι μηπως ειναι νωρις ακομη να ακουστει η καρδια καθοτι ειμαι στις 7 εμδομαδες εγκυος αλλα οχι οι χτυποι κυμαινονται απο 120 με 160 και η γιατρος μου ειπε οτι δεν μπορει καν να μετρησει ποσοι ειναι οι χτυποι μαλλον παω για αποβολη 

την αλλη παρασκευη παω παλι για υπερηχο μιλησα και με τον γιατρο μου στην ελλαδα και μου ειπε οτι οι αιτιες ειναι πολλες δεν μπορουμε να ξερουμε αλλα οσο χτυπαει η καρδια ειναι καλο σημαδι

διαβασα στο ιντερνετ οτι και να προχωρησει η εγκυμοσυνη ισως να υπαρξουν χρωμοσωμικες ανωμαλιες

ειχε καποια κοπελα αναλογη μπειρια? και πως εξελιχθηκε?

ευχαριστω

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...