Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

2 hours ago, alexandra82 said:

Συγχαρητήρια....να σου πάνε όλα καλά και να έχεις έναν χριστουγεννιάτικο άγγελο στην αγκαλιά σας.....

Έχεις πολλές ευχές από την Nana82,έχει μπλοκάρει όλο το σύστημα και δεν μπορεί να μπει μέσα να γράψει....τα καλύτερα σας εύχεται.....

Αχ κ  έχω στειλει μήνυμα εδω κ μερες στη Νανά κ ειχα ανησυχήσει. Φαντάστηκα οτι θα ειναι διακοπές αλλά όχι οτι θα ειχε μπλοκαρει το συστημα. Φιλιά να της δώσεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

3 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Καλημερα κοριτσια!Εφτασε σημερα η μερα να σας διηγηθω και εγω το δικο μου παραμυθι! Μετα απο 9 μηδενικες ετ(τη σπερματεγχυση δεν τη μετραω)απειρες ωοληψιες,δεκαδες γιατρους ολων των ειδικοτητων, ενδεικτικα αναφερω οτι ο ανοσολογος -αιματολογος που βρηκε το προβλημα μου ειναι ο 9ος,εξετασεις μεχρι και στην Αμερικη ,χειρουργεια, ενας αγωνας που ξεκινησε απο  τα 28  μου , κατεληξε στα 46 μου πια σε μια θετικη χοριακη την ημερα του Πασχα!!Κλαιγαμε και εγω και ο αντρας μου και τηλ κλαιγοντας την κλινικη που εβγαλε τα αποτελεσματα , ζητησα την υπευθυνη να την ρωτησω αν εγινε λαθος γιατι εγω δεν ειχα ποτε θετικη χοριακη...Στις 2/9 εχουμε τη β επιπεδου. 

Ο δρομος για εμας συνεχιζει να ειναι ανηφορικος.Με τις θεραπειες που κανω στο Νοσοκομειο, την αγωνια που εχουμε καθε φορα, τα μικροβια που με "κυνηγανε" τωρα πιο πολυ,την μονηρη ομφαλικη αρτηρια που ειδε ο εμβρυομητρικος στην αυχενικη και τελευταιο θα βαλω τις ινσουλινες και το σακχαρο..Ειναι ομως ενα θαυμα, θελησε ο Θεος να μας δωσει αυτο το μωρο και πιστευω οτι θα μας αξιωσει να παρουμε στο τελος τον μπεμπη μας γερο αγκαλια. Προς το παρον εχουμε την πρωτη νικη. Το nipt (φουλ πακετο) βγηκε αρνητικο.

Να με συγχωρεσει η Καντι , που εχει τα πνευματικα δικαιωματα..., θα παραφρασω μια φραση της.Αφου  εγω εχω μωρακι στην κοιλια μου, δεν υπαρχει πιθανοτητα ουτε μια απο εσας να μην καταφερει. Θελω ολες να το πιστεψετε αυτο!

 

Τι χαρά!!!! Συγχαρητήρια!!! :x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anoulious said:

Ητανε τα τελευταια μου εμβρυακια.Ακομη ομως και τελευταια στιγμη απο λαθος πηγε για να γινει μεγαλη στραβη που πολυ πιθανον να επηρεαζε ολο το αποτελεσμα.Το καταλαβα, απαιτησα απο την κοπελα να μιλησει με το γιατρο και το διορθωσανε.Για αυτο παντα λεω να τα ψαχνετε ολα και μονες σας. Εγω τουλαχιστον αν δεν το εκανα δε θα ειχα τωρα το νινι στην κοιλια.

Ευχαριστω πολυ.Και σε εσενα ο,τι καλυτερο.Αγωνας μιας ζωης

Θαλασσιτσα μου γλυκια το ξερω οτι χαρηκες πολυ.Ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερεις και εσυ.Θα το κυκλωσουμε απο παντου.

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες.Και εσυ να χαιρεσαι τη μικρουλα σου.Σε εμενα ητανε συνδυασμος παραγοντων.Αν δεν ειχα βρει την ανοσολογικη ενδομητριτιδα, μαλλον ουτε με δωρεα θα τα καταφερνα.

Οπως εγραψα δεν ανησυχω για το διαβητη, βαρεθηκα λιγο το τρυπημα τοσες φορες την ημερα, με ανοσοανεπαρκεια και μονηρη ομφαλικη δε βλεπω πολλες...Τουλαχιστον με μονηρη ομφαλικη υπαρχει καμμια? Να παρω κουραγιο οτι ολα πηγανε καλα.

Το αποτελεσμα μετραει!! Αντε μια μια εδω πια! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Καλημερα κοριτσια!Εφτασε σημερα η μερα να σας διηγηθω και εγω το δικο μου παραμυθι! Μετα απο 9 μηδενικες ετ(τη σπερματεγχυση δεν τη μετραω)απειρες ωοληψιες,δεκαδες γιατρους ολων των ειδικοτητων, ενδεικτικα αναφερω οτι ο ανοσολογος -αιματολογος που βρηκε το προβλημα μου ειναι ο 9ος,εξετασεις μεχρι και στην Αμερικη ,χειρουργεια, ενας αγωνας που ξεκινησε απο  τα 28  μου , κατεληξε στα 46 μου πια σε μια θετικη χοριακη την ημερα του Πασχα!!Κλαιγαμε και εγω και ο αντρας μου και τηλ κλαιγοντας την κλινικη που εβγαλε τα αποτελεσματα , ζητησα την υπευθυνη να την ρωτησω αν εγινε λαθος γιατι εγω δεν ειχα ποτε θετικη χοριακη...Στις 2/9 εχουμε τη β επιπεδου. 

Ο δρομος για εμας συνεχιζει να ειναι ανηφορικος.Με τις θεραπειες που κανω στο Νοσοκομειο, την αγωνια που εχουμε καθε φορα, τα μικροβια που με "κυνηγανε" τωρα πιο πολυ,την μονηρη ομφαλικη αρτηρια που ειδε ο εμβρυομητρικος στην αυχενικη και τελευταιο θα βαλω τις ινσουλινες και το σακχαρο..Ειναι ομως ενα θαυμα, θελησε ο Θεος να μας δωσει αυτο το μωρο και πιστευω οτι θα μας αξιωσει να παρουμε στο τελος τον μπεμπη μας γερο αγκαλια. Προς το παρον εχουμε την πρωτη νικη. Το nipt (φουλ πακετο) βγηκε αρνητικο.

Να με συγχωρεσει η Καντι , που εχει τα πνευματικα δικαιωματα..., θα παραφρασω μια φραση της.Αφου  εγω εχω μωρακι στην κοιλια μου, δεν υπαρχει πιθανοτητα ουτε μια απο εσας να μην καταφερει. Θελω ολες να το πιστεψετε αυτο!

 

Συγχαρητηρια!!!! Πολυ χαρηκα σε διαβαζω καιρο απο οταν μπηκα στο φορουμ!!! Μπραβο αννα συγχαρητηρια!!! Με το καλο να τ εχεις στην αγγαλιτσα σου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MaryH είπε:

Η ουρολοίμωξη σου έχει θεραπευτεί; Κάποιες φορές ακόμη κ στην εγκυμοσύνη μπορεί να χρειαστεί να πάρουμε αντιβίωση όταν το όφελος υπερτερεί της ζημιάς που μπορεί να προκαλέσει. Υπάρχουν αντιβιωσεις που επιτρέπονται. Εγω πηρα κ δόξα τω Θεω προς το παρόν μια χαρα είναι η μικρη

Ναι πηρα αντιβιωση για την ουρολοιμωξη που ητανε συμβατη.Για το μικροβιο στον κολπο δεν μπορω να παρω συμβατη. Πηρα λιγα ενδοκολπικα προβιοτικα. Ξερω οτι στην εγκυμοσυνη ειμαστε πιο ευαισθητες , αλλα εγω ειμαι πιο ευαισθητη .Μαλλον θα ανεβασω τη θεραπεια μου, μου ειπε ο γιατρος.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια, συγχωρέστε με που πετάγομαι στο καφέ αλλά διάβασα μόλις τα ευχάριστα της @anoulious και δεν θα μπορούσα να μην της ευχηθώ!!

Άννα μου συγχαρητήρια!! Δεν έχω λόγια! Πολύ χάρηκα για εσένα κοπέλα μου!!! Όλοι σου οι κόποι δικαιώθηκαν! Μπράβο και πάλι μπράβο!! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις με ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά σου!! Όλα να πάνε κατ'ευχήν γλυκιά μου!!! Πολύ συγκινήθηκα να ξέρεις..! Και παρά τις όποιες δυσκολίες της εγκυμοσύνης σου που διαβάζω έχεις, είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά και θα ανταπεξέλθεις μέχρι τέλους γιατί έχεις αποδείξει ήδη πόσο δυνατή είσαι και δεν αμφιβάλλω ότι το αγοράκι σου είναι το ίδιο δυνατό όπως η μαμά του!! 

  • Μου αρέσει 2

OiAXp2.pngbfhkp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Καλημερα κοριτσια!Εφτασε σημερα η μερα να σας διηγηθω και εγω το δικο μου παραμυθι! Μετα απο 9 μηδενικες ετ(τη σπερματεγχυση δεν τη μετραω)απειρες ωοληψιες,δεκαδες γιατρους ολων των ειδικοτητων, ενδεικτικα αναφερω οτι ο ανοσολογος -αιματολογος που βρηκε το προβλημα μου ειναι ο 9ος,εξετασεις μεχρι και στην Αμερικη ,χειρουργεια, ενας αγωνας που ξεκινησε απο  τα 28  μου , κατεληξε στα 46 μου πια σε μια θετικη χοριακη την ημερα του Πασχα!!Κλαιγαμε και εγω και ο αντρας μου και τηλ κλαιγοντας την κλινικη που εβγαλε τα αποτελεσματα , ζητησα την υπευθυνη να την ρωτησω αν εγινε λαθος γιατι εγω δεν ειχα ποτε θετικη χοριακη...Στις 2/9 εχουμε τη β επιπεδου. 

Ο δρομος για εμας συνεχιζει να ειναι ανηφορικος.Με τις θεραπειες που κανω στο Νοσοκομειο, την αγωνια που εχουμε καθε φορα, τα μικροβια που με "κυνηγανε" τωρα πιο πολυ,την μονηρη ομφαλικη αρτηρια που ειδε ο εμβρυομητρικος στην αυχενικη και τελευταιο θα βαλω τις ινσουλινες και το σακχαρο..Ειναι ομως ενα θαυμα, θελησε ο Θεος να μας δωσει αυτο το μωρο και πιστευω οτι θα μας αξιωσει να παρουμε στο τελος τον μπεμπη μας γερο αγκαλια. Προς το παρον εχουμε την πρωτη νικη. Το nipt (φουλ πακετο) βγηκε αρνητικο.

Να με συγχωρεσει η Καντι , που εχει τα πνευματικα δικαιωματα..., θα παραφρασω μια φραση της.Αφου  εγω εχω μωρακι στην κοιλια μου, δεν υπαρχει πιθανοτητα ουτε μια απο εσας να μην καταφερει. Θελω ολες να το πιστεψετε αυτο!

 

Γράφω σβήνω και πάλι από την αρχή,  σε περιμέναμε να μας πεις τα πιο όμορφα νέα σας , έχω τόση χαρά,  όλα να πάνε καλά και να κρατήσετε στην αγκαλιά σας αυτό το μωράκι που ναι ήρθε και θα μείνει , με το καλό η Β επιπεδου και τώρα ασε στην άκρη τα πάντα και απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου :x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Ευχαριστω πολυ.Και σε εσενα ευχομαι τα καλυτερα.Ηθελα να δωσω κουραγιο σε ολα τα κοριτσια γιατι δυο Καθηγητες Πανεπιστημιου μας ειχανε πει ξεκαθαρα οτι αποκλειεται να κανουμε μωρο ακομη και με δωρεα ωαριου και τα 9 μηδενικα τους επιβεβαιωναν...

Ευχαριστω πολυ.Ειναι μπεμπης.Και σε εσενα με το καλο να παρεις τα μωρακια σου αγκαλια. Η ινσουλινη που κανω 4 φορες την ημερα με απασχολει πολυ λιγοτερο απο ολα τα αλλα(πλεον σχεδον καθολου) για αυτο αλλωστε και την εγραψα τελευταια. Η θεραπεια μου - μικροβια και η μονηρης με απασχολουν πολυ περισσοτερο.Ηδη εχω παθει μια ουρολοιμωξη, εμφανισα μικροβιο στον κολπο για το οποιο δεν μπορω να παρω αντιβιωση..Χωρις να παω θαλασσα, να παω πουθενα.

Εχω κατασυγκινηθει...συγχαρητήρια κορίτσι μου..φαντάζομαι πως θα νιώθεις.. σε καταλαβαίνω απόλυτα.. εγώ έχω 25 Αυγούστου β επιπέδου.. κ έχω κ εγω αγοράκι...Ναι πάμε Αννούλα μου...όλα να σ πάνε καλά κ σε λίγους μήνες να κρατάς το θαυματακι σου στην αγκαλιά.. πόσο πολύ το αξίζεις Παναγία μου!!

Τελικά ο θεούλης μας δεν μας εγκαταλείπει ποτέ.. είναι παντα εκεί..!!!!

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, anoulious said:

Ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια,  Κiddo, Natassaki, Annie και ολααααα τα κοριτσια και καποιες που δεν απαντησα. Δεν μπορω να πιστεψω οτι εγω εχω μωρακι στην κοιλιτσα μου. Ποιος εγω;!!Δεν εγινε στα 28 και εγινε στα 46. Υπηρχε τελικα σχεδιο του Θεου να περασω ολα αυτα. Το ποσο με βοηθησε το φορουμ δεν λεγεται. Θελω ολα τα κοριτσια να πιστεψουν σ αυτο που θελουν και να ειναι σιγουρες οτι θα γινει.

με το καλο κοριτσακι μου γλυκο 

σου ευχομαι οτι καλυτερομεσα απο την ψυχη μου!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, anoulious είπε:

Ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια,  Κiddo, Natassaki, Annie και ολααααα τα κοριτσια και καποιες που δεν απαντησα. Δεν μπορω να πιστεψω οτι εγω εχω μωρακι στην κοιλιτσα μου. Ποιος εγω;!!Δεν εγινε στα 28 και εγινε στα 46. Υπηρχε τελικα σχεδιο του Θεου να περασω ολα αυτα. Το ποσο με βοηθησε το φορουμ δεν λεγεται. Θελω ολα τα κοριτσια να πιστεψουν σ αυτο που θελουν και να ειναι σιγουρες οτι θα γινει.

Ακριβώς έτσι...στα 46 μου κ εγώ...!!!Να παίρνουν θάρρος όλα τα κορίτσια μας Εδώ μέσα...!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Καλημερα κοριτσια!Εφτασε σημερα η μερα να σας διηγηθω και εγω το δικο μου παραμυθι! Μετα απο 9 μηδενικες ετ(τη σπερματεγχυση δεν τη μετραω)απειρες ωοληψιες,δεκαδες γιατρους ολων των ειδικοτητων, ενδεικτικα αναφερω οτι ο ανοσολογος -αιματολογος που βρηκε το προβλημα μου ειναι ο 9ος,εξετασεις μεχρι και στην Αμερικη ,χειρουργεια, ενας αγωνας που ξεκινησε απο  τα 28  μου , κατεληξε στα 46 μου πια σε μια θετικη χοριακη την ημερα του Πασχα!!Κλαιγαμε και εγω και ο αντρας μου και τηλ κλαιγοντας την κλινικη που εβγαλε τα αποτελεσματα , ζητησα την υπευθυνη να την ρωτησω αν εγινε λαθος γιατι εγω δεν ειχα ποτε θετικη χοριακη...Στις 2/9 εχουμε τη β επιπεδου. 

Ο δρομος για εμας συνεχιζει να ειναι ανηφορικος.Με τις θεραπειες που κανω στο Νοσοκομειο, την αγωνια που εχουμε καθε φορα, τα μικροβια που με "κυνηγανε" τωρα πιο πολυ,την μονηρη ομφαλικη αρτηρια που ειδε ο εμβρυομητρικος στην αυχενικη και τελευταιο θα βαλω τις ινσουλινες και το σακχαρο..Ειναι ομως ενα θαυμα, θελησε ο Θεος να μας δωσει αυτο το μωρο και πιστευω οτι θα μας αξιωσει να παρουμε στο τελος τον μπεμπη μας γερο αγκαλια. Προς το παρον εχουμε την πρωτη νικη. Το nipt (φουλ πακετο) βγηκε αρνητικο.

Να με συγχωρεσει η Καντι , που εχει τα πνευματικα δικαιωματα..., θα παραφρασω μια φραση της.Αφου  εγω εχω μωρακι στην κοιλια μου, δεν υπαρχει πιθανοτητα ουτε μια απο εσας να μην καταφερει. Θελω ολες να το πιστεψετε αυτο!

 

Ότι πιο όμορφο έχω διαβάσει για μηνες στο φόρουμ...σε περίμενα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! Μπράβο γλυκό μου κορίτσι που ποτέ δεν εγκατέλειψες το όνειρο σου... χάρηκα απίστευτα. Με το καλό να σφίξεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου!!!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Ναι πηρα αντιβιωση για την ουρολοιμωξη που ητανε συμβατη.Για το μικροβιο στον κολπο δεν μπορω να παρω συμβατη. Πηρα λιγα ενδοκολπικα προβιοτικα. Ξερω οτι στην εγκυμοσυνη ειμαστε πιο ευαισθητες , αλλα εγω ειμαι πιο ευαισθητη .Μαλλον θα ανεβασω τη θεραπεια μου, μου ειπε ο γιατρος.

Σε παρακολουθεί γιατρός όποτε όλα καλά θα πανε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Κρισταλενια είπε:

με το καλο κοριτσακι μου γλυκο 

σου ευχομαι οτι καλυτερομεσα απο την ψυχη μου!!!!!

Ευχαριστω πολυ και σε εσενα καλη συνεχεια.

1 hour ago, Ydroxoos76 είπε:

Ότι πιο όμορφο έχω διαβάσει για μηνες στο φόρουμ...σε περίμενα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! Μπράβο γλυκό μου κορίτσι που ποτέ δεν εγκατέλειψες το όνειρο σου... χάρηκα απίστευτα. Με το καλό να σφίξεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου!!!

Ευχαριστω πολυ.Και εσυ σε λιγους μηνες με ενα γερο μωρακι αγκαλια. Ολοι μας πιεζαν να τα παρατησουμε.Μας αντιμετωπιζαν ως γραφικους..Αρχιζα και εγω να πιστευω οτι εχω καποιο κουσουρι.Δεν μπορει ελεγα,ουτε μια χαμηλη χοριακη σαν κοπελα μια φορα...Μακαρι να πανε ολα καλα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Καλημερα κοριτσια!Εφτασε σημερα η μερα να σας διηγηθω και εγω το δικο μου παραμυθι! Μετα απο 9 μηδενικες ετ(τη σπερματεγχυση δεν τη μετραω)απειρες ωοληψιες,δεκαδες γιατρους ολων των ειδικοτητων, ενδεικτικα αναφερω οτι ο ανοσολογος -αιματολογος που βρηκε το προβλημα μου ειναι ο 9ος,εξετασεις μεχρι και στην Αμερικη ,χειρουργεια, ενας αγωνας που ξεκινησε απο  τα 28  μου , κατεληξε στα 46 μου πια σε μια θετικη χοριακη την ημερα του Πασχα!!Κλαιγαμε και εγω και ο αντρας μου και τηλ κλαιγοντας την κλινικη που εβγαλε τα αποτελεσματα , ζητησα την υπευθυνη να την ρωτησω αν εγινε λαθος γιατι εγω δεν ειχα ποτε θετικη χοριακη...Στις 2/9 εχουμε τη β επιπεδου. 

Ο δρομος για εμας συνεχιζει να ειναι ανηφορικος.Με τις θεραπειες που κανω στο Νοσοκομειο, την αγωνια που εχουμε καθε φορα, τα μικροβια που με "κυνηγανε" τωρα πιο πολυ,την μονηρη ομφαλικη αρτηρια που ειδε ο εμβρυομητρικος στην αυχενικη και τελευταιο θα βαλω τις ινσουλινες και το σακχαρο..Ειναι ομως ενα θαυμα, θελησε ο Θεος να μας δωσει αυτο το μωρο και πιστευω οτι θα μας αξιωσει να παρουμε στο τελος τον μπεμπη μας γερο αγκαλια. Προς το παρον εχουμε την πρωτη νικη. Το nipt (φουλ πακετο) βγηκε αρνητικο.

Να με συγχωρεσει η Καντι , που εχει τα πνευματικα δικαιωματα..., θα παραφρασω μια φραση της.Αφου  εγω εχω μωρακι στην κοιλια μου, δεν υπαρχει πιθανοτητα ουτε μια απο εσας να μην καταφερει. Θελω ολες να το πιστεψετε αυτο!

 

παναγια  μ ποσο χάρηκα.   ψυχη μ εσυ...θεα μ....ναι ρε φιλη γκρέμισες το διξο σ βουνο κ τωρα έχεις  κ συ χρυσο αυγο.....ναι ναι ναι ναι ναι ναι.. θεούλη  μ παλι θαυμα εκανες.το αξιζεις οσο τιποτα....να το χαρείς οσο δε παει.....σε αγαπω πολυ κ σενα κ την χρυση σ κοιλια....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...