Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σασ ξέρει κάποια καλή ενδοκρινολόγο ;;; Αρχίζει τ4 γιατί βγήκε η tsh 2.95 και πρέπει να είναι κάτω από 2.50 και θέλω να την παρακολουθεί μια ενδοκρινολόγος γιατί έχει και ΣΠΩ . Όλες οι άλλες εξετάσεις όλες καλές. 

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 15 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Μπράβο αγάπη μου!!! 6 βλαστοκυστες είναι σούπερ!!! Εμένα ακόμα δεν μου έχει πει αν η δοτρια ξεκίνησε θα με ενημερώσει πότε θα δώσει ο αντρουλης σπέρμα και εγώ ετοιμάζω το χωράφι μου!!! Ποτέ αδισθετεις;

Μαλλον τελος του μηνα..οποτε θελει ερχεται η ατιμη...ελπιζω σε ενα χριστουγεννιατικο δωρο!!! Ολα καλα θα μας πανε!!!

  • Μου αρέσει 3

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

10 ώρες πρίν, KaterinaDimi είπε:

Καταρχην θα σου ευχηθω ολοψυχα να πανε ολα καλα αυτη την φορα και να μην χρειαστεις τιποτα απο ολες αυτες τις πληροφοριες και να μας λες σε λιγο καιρο για αλλα πραγματα. Λοιπον το κοστος αυτο τα εχει ολα μεσα. Αναλυση σπερματος, 2  δειγματα σπερματος απο τον αντρα μου, αμοιβη γιατρου, αμοιβη δοτριας, μικρογονιμοποιηση, εμβρυομεταφορα και κρυοσυντηρηση. Αυτοι οπως μου ειπαν υποσχονται οτι δινουν 3-4 βλαστοκυστες κατα μεσο ορο. Εκει ρωτησα αν τελικα δωσει μονο μια βλαστοκυστη τι γινεται και δεν πηρα απαντησα. Επισης μου ειπαν οτι δινουν 10 ωριμα ωαρια. Εκει ρωτησα αν ειναι λιγοτερα και μου ειπε οτι αν ειναι κατω απο εναν αριθμο περιπου τα μισα, ακυρωνουν την δοτρια. Σε αυτο στην επομενη συναντηση θα ρωτησω παραπανω πραγματα. Αυτο που μου αρεσε ηταν οτι μου μιλησε για 10 ωριμα ωαριακαι οχι απλα για 10 ωαρια. Εχει διαφορα για μενα. Ελπιζω να σε βοηθησα αλλα ολοψυχα ευχομαι αχρηστα να σου ειναι

Κατερινα μου με βοήθησες παρα πολυ με ολες τις πληροφοριες σου και σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου. 
μακαρι να μην ξαναχρειαστεί.

18 ώρες πρίν, Tsini είπε:

Απ οτι βλεπω ανεβηκε το κασε περιπου 1000€..... Δεν θα το σχολιασω...

Οσο για τον σφακ, εχει επιτυχιες γτ παρακολουθει πολυ καλα το ενδομητριο σου. Απ οσο ξερω τη διεγερση της δοτριας δεν την παρακολουθει, απλα ενημερωνεται για την πορεια ωστε να κανονιζει κ τον δικο σου κυκλο. Εγω ισως να ημουν απο τις τυχερες κ πετυχα με την πρωτη, ενω ειχα θεμα με φλεγμονη, την οποια μου "θεραπευσε". Ειναι πολυ προσεκτικος γιατρος και οντως πολυ καλος.

Σου ευχομαι πολυ καλη επιτυχια!

Μπραβο Τσινι μου!! Εχεις ηδη μωρακι τωρα;

μπραβο του γιατρου ακουω τοσα καλα λογια που πραγματικα το αξιζει.

9 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Οκ μου ενισχύσες αυτο που πίστευα γι αυτούς. Ηταν η μονη κλινικη που ενώ μου πήραν 17 ωάρια βρέθηκα με 4 έμβρυα. Πάντα αναρωτιωμουν που πηγαν τα ωάρια μου. Μου ειπαν οτι μονο αυτα τα 4 γονιμοποιήθηκαν Φαντάσου την επόμενη προσπαθεια μου την εκανα στο δημόσιο γι αυτόν τον λόγο και απο τα 7 γονιμοποιήθηκαν τα 6 και ετσι πηγαν και ολες οι επόμενες διεγέρσεις μου.

ολοι έχουν αναμονη για δοτριες κι αυτοί έχουν σταντ μπάι;;;οκ

Με αυτα που διαβάζω εδω Καντι μου οντως κατι δεν παει καλα. 

9 ώρες πρίν, athinaida είπε:

Κορίτσια καλησπέρα...

Εχθές πήγαμε στον γιατρό... και ακούσαμε 2 καρδούλες!!

Από την προηγουμενη φορά είχαμε δει δύο σάκους... αλλά τώρα τα ακούσαμε...

Κορίτσια πως χτύπαγαν οι καρδιές τους!!

Γρήγορα, δυνατά,  σίγουρα!!

Είναι σαν φασολάκια κι όμως έχουν τέτοια δύναμη, τέτοια θέληση για ζωή!!

Ασύλληπτο...

Ο θεός να δώσει να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος... προσεύχομαι συνεχώς...

Κορίτσια μην το βάζετε κάτω!! Μία τα καταφέρνει κι όλες φτάνουμε πιο κοντά στο στόχο μας! Πέρνουμε σειρά!! Πιστέψτε το! 

Φιλιά πολλά!!

Συγχαρητηρια κοπελα μου!!! Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη. Μας γέμισες ελπίδες !!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, athinaida είπε:

Κορίτσια καλησπέρα...

Εχθές πήγαμε στον γιατρό... και ακούσαμε 2 καρδούλες!!

Από την προηγουμενη φορά είχαμε δει δύο σάκους... αλλά τώρα τα ακούσαμε...

Κορίτσια πως χτύπαγαν οι καρδιές τους!!

Γρήγορα, δυνατά,  σίγουρα!!

Είναι σαν φασολάκια κι όμως έχουν τέτοια δύναμη, τέτοια θέληση για ζωή!!

Ασύλληπτο...

Ο θεός να δώσει να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος... προσεύχομαι συνεχώς...

Κορίτσια μην το βάζετε κάτω!! Μία τα καταφέρνει κι όλες φτάνουμε πιο κοντά στο στόχο μας! Πέρνουμε σειρά!! Πιστέψτε το! 

Φιλιά πολλά!!

Συγχαρητηρια για τα σπορακια σου! Πολυ χαιρομαι. Σε ειχα στο μυαλο μου.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, athinaida είπε:

Κορίτσια,

σας ευχαριστώ όλες, μια προς μια για τα καλά σας λόγια!!

Ξερω καλά ότι χαρήκατε με την χαρά μου!!

Γιατί όλες μας στο ίδιο καζάνι βράζουμε,  τις ίδιες σκέψεις κάνουμε,  τους ιδιους φόβους έχουμε!!

Γιαυτό και την μοιράστηκα μαζί σας!

Όμως πιστέψτε το, θαύματα γίνονται... σε εμένα έτυχε να γίνει με την πρωτη φορά που προσπαθήσαμε με δωρεά... Διπλή ευλογία!! Τι να πω... ισως γιατί είχαμε δύο αποβολες ως τώρα, οπότε έχουμε δύο αγγελούδια εκεί ψηλά που περιμένουν ένα αδερφάκι το καθένα να το προσέχουν σαν φύλακες άγγελοι... 

Οταν μία απο εμάς τα καταφέρνει, όλες οι υπόλοιπες κάνουν ένα βήμα μπροστά,  πιο κοντά στο όνειρο!! Πιστέψτε το... μια - μια στοιχιζόμαστε στη σειρά και προχωράμε!!

Με την βοήθεια του Θεού, και με την δική μας επιμονή και ψάξιμο, μανούλες θα γίνουμε όλες!!

Φιλιά πολλά, εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε...

Συγκινήθηκα,, ειλικρινά, χάρηκα τόσο πολύ, δεν βλέπω την ώρα να έρθω στην θέση σου, μπορεί και να έχει αναφερθεί σε συζήτηση, ποιος γιατρός διαμεσολαβησε με τον Θεό και έγινε το θαύμα; 

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 44 λεπτά , Xristina xristina είπε:

Συγκινήθηκα,, ειλικρινά, χάρηκα τόσο πολύ, δεν βλέπω την ώρα να έρθω στην θέση σου, μπορεί και να έχει αναφερθεί σε συζήτηση, ποιος γιατρός διαμεσολαβησε με τον Θεό και έγινε το θαύμα; 

 

 

 

 

θα απαντήσω εγω...ειναι ο Κούρτης 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

θα απαντήσω εγω...ειναι ο Κούρτης 

Τίποτα δεν σου ξεφεύγει!! Χαχαχα!!:-D

Αχ, βρε Ταρζανιτσα, πόσο σε ευχαριστώ κι εσένα...

Ναι, είναι ο Κούρτης...:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Xristina xristina είπε:

Κάνει θαύματα ε;;; και εσύ κορίτσι μ σε αυτόν το γιατρό ήσουν; καλά θυμάμαι, μπράβο του

Είναι μεθοδικός κι έχει πολλές επιτυχίες εδώ στα κορίτσια του φόρουμ...  

Υπάρχουν βέβαια και περιπτώσεις κοριτσιών που ακόμα παλεύουν και δεν τα κατάφεραν με την πρώτη... τα θαύματα δεν είναι σαν τα κουνέλια που βγαίνουν από το καπέλο... μακάρι να ήταν τόσο απλό... :)

Το μεγάλο θετικό που έχει είναι ότι εξατομικεύει κι ότι "θυμάται/γνωρίζει" τα περιστατικά του, δεν σε βάζει στο αυτόματο πιλότο, όπως σε βάζουν τα μεγάλα κέντρα.

Και φαντάσου ότι δεν έχει καν υπολογιστή στο γραφείο του!!  Αυτο με είχε ξενίσει πολύ αρχικά!! Έλεγα,  μα είναι δυνατόν να μην μου δημιουργήσει ηλεκτρονική καρτέλα? Βλέπεις, αλλιώς τα ήξερα στο Γεν...ις ... , τι να το κάνεις ομως ... και που είχαν ηλεκτρονικές καρτέλες εκεί, ποιος έδινε σημασία... τέλος πάντων...

Στην πρώτη επίσκεψη του έδειξα όλες μου τις εξετάσεις και σημείωσε ότι τον ενδιέφερε σε μια σελίδα ιστορικο! Αυτό ήταν! Μια σελίδα! Και στην πορεία ότι νεο προέκυπτε το συμπλήρωνε εκεί... 

Η μαία του επίσης καταγράφει τα πάντα ενώ μιλάμε... καμια σχέση με δηθεν μεγαλογιατρους, σας λέω...

Αρχικά αυτή η απλοτητα με τρόμαξε...  αλλα τελικά είναι θέμα χαρακτήρα... το λέει και μόνος του,  μεταξύ αστείου κσι σοβαρού, "δεν πουλάω καλά τον εσυτο μου,  το ξέρω...", χαχαχα...

Ειναι πολύ σημαντική η εξατομίκευση...αυτό εγώ στην πορεία το συνειδητοποίησα κορίτσια... 

Παρόλα αυτά,  δεν τα περιμένω όλα από εκείνον, η αληθεια είναι ότι έχω σηκωμενες τις κεραίες μου, κάθε φορά πάω με σημειωματάριο και ερωτήσεις... έτσι προχωράμε μέχρι τώρα, και με την βοήθεια του Θεού μέχρι την γέννα...

Εν κατακλείδι,  γιατί πάλι μακρυγόρησα, δεν σας λέω να προχωρήσετε μαζί του,  σας λέω να επισκεφθείτε αρκετούς πριν καταλήξετε για να βρείτε κάποιον που θα σας προσέξει και θα ασχοληθεί μαζί σας!! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , athinaida είπε:

Είναι μεθοδικός κι έχει πολλές επιτυχίες εδώ στα κορίτσια του φόρουμ...  

Υπάρχουν βέβαια και περιπτώσεις κοριτσιών που ακόμα παλεύουν και δεν τα κατάφεραν με την πρώτη... τα θαύματα δεν είναι σαν τα κουνέλια που βγαίνουν από το καπέλο... μακάρι να ήταν τόσο απλό... :)

Το μεγάλο θετικό που έχει είναι ότι εξατομικεύει κι ότι "θυμάται/γνωρίζει" τα περιστατικά του, δεν σε βάζει στο αυτόματο πιλότο, όπως σε βάζουν τα μεγάλα κέντρα.

Και φαντάσου ότι δεν έχει καν υπολογιστή στο γραφείο του!!  Αυτο με είχε ξενίσει πολύ αρχικά!! Έλεγα,  μα είναι δυνατόν να μην μου δημιουργήσει ηλεκτρονική καρτέλα? Βλέπεις, αλλιώς τα ήξερα στο Γεν...ις ... , τι να το κάνεις ομως ... και που είχαν ηλεκτρονικές καρτέλες εκεί, ποιος έδινε σημασία... τέλος πάντων...

Στην πρώτη επίσκεψη του έδειξα όλες μου τις εξετάσεις και σημείωσε ότι τον ενδιέφερε σε μια σελίδα ιστορικο! Αυτό ήταν! Μια σελίδα! Και στην πορεία ότι νεο προέκυπτε το συμπλήρωνε εκεί... 

Η μαία του επίσης καταγράφει τα πάντα ενώ μιλάμε... καμια σχέση με δηθεν μεγαλογιατρους, σας λέω...

Αρχικά αυτή η απλοτητα με τρόμαξε...  αλλα τελικά είναι θέμα χαρακτήρα... το λέει και μόνος του,  μεταξύ αστείου κσι σοβαρού, "δεν πουλάω καλά τον εσυτο μου,  το ξέρω...", χαχαχα...

Ειναι πολύ σημαντική η εξατομίκευση...αυτό εγώ στην πορεία το συνειδητοποίησα κορίτσια... 

Παρόλα αυτά,  δεν τα περιμένω όλα από εκείνον, η αληθεια είναι ότι έχω σηκωμενες τις κεραίες μου, κάθε φορά πάω με σημειωματάριο και ερωτήσεις... έτσι προχωράμε μέχρι τώρα, και με την βοήθεια του Θεού μέχρι την γέννα...

Εν κατακλείδι,  γιατί πάλι μακρυγόρησα, δεν σας λέω να προχωρήσετε μαζί του,  σας λέω να επισκεφθείτε αρκετούς πριν καταλήξετε για να βρείτε κάποιον που θα σας προσέξει και θα ασχοληθεί μαζί σας!! 

Αχ αυτό με τον υπολογιστή και εμένα μου έκανε εντύπωση. Του είχα πάει τις εξετάσεις μου έβλεπε κ σημείωνε..καλά λέω σε μπακαλοχαρτο τα γράφει χαχαχα. Και όμως θυμάται φαντάσου χτες 2ο ραντεβού θυμόταν ότι είχα παλινδρομη κύηση στο παρελθόν. Τώρα πως θα εξελιχθεί η περίπτωση μου μαζί του θα ξέρουμε σε λίγο καιρό . Με αγχωνει ότι δεν λέει λεπτομεριες και δε μου είπε πχ αν ξεκίνησε με κάποια δοτρια η κάτι πάρα μόνο ότι θα τα πούμε όταν έρθει η ώρα. Για κάποιον λόγο του έχω εμπιστοσύνη. 

Είδαμε κ τους μεγαλογιατρους με τα χλιδατα ιατρεία που τους ψάχνεις κ δεν τους βρίσκεις ούτε στο τηλ.

 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Chrussa1982 είπε:

Αχ αυτό με τον υπολογιστή και εμένα μου έκανε εντύπωση. Του είχα πάει τις εξετάσεις μου έβλεπε κ σημείωνε..καλά λέω σε μπακαλοχαρτο τα γράφει χαχαχα. Και όμως θυμάται φαντάσου χτες 2ο ραντεβού θυμόταν ότι είχα παλινδρομη κύηση στο παρελθόν. Τώρα πως θα εξελιχθεί η περίπτωση μου μαζί του θα ξέρουμε σε λίγο καιρό . Με αγχωνει ότι δεν λέει λεπτομεριες και δε μου είπε πχ αν ξεκίνησε με κάποια δοτρια η κάτι πάρα μόνο ότι θα τα πούμε όταν έρθει η ώρα. Για κάποιον λόγο του έχω εμπιστοσύνη. 

Είδαμε κ τους μεγαλογιατρους με τα χλιδατα ιατρεία που τους ψάχνεις κ δεν τους βρίσκεις ούτε στο τηλ.

 

Τι μου θύμησες τώρα!!! Όταν αποφάσισα να ξεκινήσω την υποβοηθουμενη αναπαραγωγή, πήγα σε ένα κέντρο, στην Αθήνα, ήταν μες στην χλιδή, όχι απλά δεν έβρισκα το γιατρό! Αλλά τους ψάχναμε και για την ενημερωση!! Τέλος πάντων, ευτυχώς που έφυγα από εκεί, γιατί μου έφυγαν πολλά χρήματα, έτσι ειναι όμως (τα μεγαλύτερα λαμογια κυκλοφορούν με κοστούμια και γραβάτες) 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε κορίτσια από το πρωί έχω πάρει σβαρνα όλα τα φαρμακεία του Πειραιά για να βρω τα αυτοκόλλητα. Τραγική έλλειψη μου λέγαν όλοι. Ευτυχώς βρήκα 4 κουτιά στο Περιστέρι παρακαλώ!!! Θα τα βάζω παράλληλα με τα σικλακουρ. Μπορώ να κάνω κανονικά μπάνιο η θα ξεκολλήσουν??

Παίζει πάντως να είμαι από τα λίγες που τα σικλακουρ με έχουν τσακίσει. Τέτοια ατονία και τέτοιος συνεχόμενος πονοκέφαλος μιλάμε υποφέρω. Τι τραβάω η μέλλουσα μαμά χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Xristina xristina είπε:

Κάνει θαύματα ε;;; και εσύ κορίτσι μ σε αυτόν το γιατρό ήσουν; καλά θυμάμαι, μπράβο του

ναι σε αυτον ημουν κ εγω...

πρίν από 55 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Αχ ρε κορίτσια από το πρωί έχω πάρει σβαρνα όλα τα φαρμακεία του Πειραιά για να βρω τα αυτοκόλλητα. Τραγική έλλειψη μου λέγαν όλοι. Ευτυχώς βρήκα 4 κουτιά στο Περιστέρι παρακαλώ!!! Θα τα βάζω παράλληλα με τα σικλακουρ. Μπορώ να κάνω κανονικά μπάνιο η θα ξεκολλήσουν??

Παίζει πάντως να είμαι από τα λίγες που τα σικλακουρ με έχουν τσακίσει. Τέτοια ατονία και τέτοιος συνεχόμενος πονοκέφαλος μιλάμε υποφέρω. Τι τραβάω η μέλλουσα μαμά χαχαχαχα

να μην  κανεις μπανιο οχι την επόμενη που θα τα αλλάξεις κ πριν βάλεις  τα αλλα ναι...ετσι μ χε πει ο Κούρτης εμενα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, athinaida είπε:

Είναι μεθοδικός κι έχει πολλές επιτυχίες εδώ στα κορίτσια του φόρουμ...  

Υπάρχουν βέβαια και περιπτώσεις κοριτσιών που ακόμα παλεύουν και δεν τα κατάφεραν με την πρώτη... τα θαύματα δεν είναι σαν τα κουνέλια που βγαίνουν από το καπέλο... μακάρι να ήταν τόσο απλό... :)

Το μεγάλο θετικό που έχει είναι ότι εξατομικεύει κι ότι "θυμάται/γνωρίζει" τα περιστατικά του, δεν σε βάζει στο αυτόματο πιλότο, όπως σε βάζουν τα μεγάλα κέντρα.

Και φαντάσου ότι δεν έχει καν υπολογιστή στο γραφείο του!!  Αυτο με είχε ξενίσει πολύ αρχικά!! Έλεγα,  μα είναι δυνατόν να μην μου δημιουργήσει ηλεκτρονική καρτέλα? Βλέπεις, αλλιώς τα ήξερα στο Γεν...ις ... , τι να το κάνεις ομως ... και που είχαν ηλεκτρονικές καρτέλες εκεί, ποιος έδινε σημασία... τέλος πάντων...

Στην πρώτη επίσκεψη του έδειξα όλες μου τις εξετάσεις και σημείωσε ότι τον ενδιέφερε σε μια σελίδα ιστορικο! Αυτό ήταν! Μια σελίδα! Και στην πορεία ότι νεο προέκυπτε το συμπλήρωνε εκεί... 

Η μαία του επίσης καταγράφει τα πάντα ενώ μιλάμε... καμια σχέση με δηθεν μεγαλογιατρους, σας λέω...

Αρχικά αυτή η απλοτητα με τρόμαξε...  αλλα τελικά είναι θέμα χαρακτήρα... το λέει και μόνος του,  μεταξύ αστείου κσι σοβαρού, "δεν πουλάω καλά τον εσυτο μου,  το ξέρω...", χαχαχα...

Ειναι πολύ σημαντική η εξατομίκευση...αυτό εγώ στην πορεία το συνειδητοποίησα κορίτσια... 

Παρόλα αυτά,  δεν τα περιμένω όλα από εκείνον, η αληθεια είναι ότι έχω σηκωμενες τις κεραίες μου, κάθε φορά πάω με σημειωματάριο και ερωτήσεις... έτσι προχωράμε μέχρι τώρα, και με την βοήθεια του Θεού μέχρι την γέννα...

Εν κατακλείδι,  γιατί πάλι μακρυγόρησα, δεν σας λέω να προχωρήσετε μαζί του,  σας λέω να επισκεφθείτε αρκετούς πριν καταλήξετε για να βρείτε κάποιον που θα σας προσέξει και θα ασχοληθεί μαζί σας!! 

Συγχαρητήρια , καλή εγκυμοσύνη !! Οντως έχει πολλές επιτυχίες ο γιατρος σου και οντως είναι πολύ απλός χαρακτήρας , καμία σχέση με μεγαλογιατρούς . Είχα κάνει κι εγώ μια επίσκεψη και το διαπίστωσα . Το είχα σκεφτεί κι εγώ αυτό ότι δεν πουλάει καλά τον εαυτό του . Το λέω αυτό γιατί σίγουρα θα πήγαν κι άλλες σαν και μένα εκτός Αθήνας και είναι πολύ δύσκολο να προχωρήσεις μαζί του με τόσους δοκιμαστικούς κύκλους που κάνει .. βρε τι δεν τον είπα , βρες γιατρέ κάποιον να συνεργάζεσαι εκτός Αθήνας , δεν γίνεται να ανεβοκατεβαίνω τόσες φορές . Και μου έλεγε , «έλα μωρε κάτι θα κάνουμε , κάποιον θα βρω». Είμαι σίγουρη ότι χάνει πολύ κόσμο εκτός Αθήνας αλλά δεν τον πολυνοιάζει μάλλον . Ας συνεχίσει να έχει επιτυχίες , αυτός είναι ο χαρακτήρας του , τι να κάνουμε .. Σου εύχομαι μια ανέφελη εγκυμοσυνη !

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...