Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

      Κ αυτό που λες σκέφτομαι ! Γενικά όλα Μ φταίνε κ μένα τώρα .  Έχεις δίκιο ας είναι όλα καλά κ ας είναι όποτε θέλει

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

 ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ  για τις ευχές, την αγάπη και τη στήριξη !!!  :wub:

Και φυσικά ....και για τις εξηγήσεις σας επί της διαδικασίας.. για την οποία όντως ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ!!!!! Διαβασα ολες τις απαντήσεις σας με ενδιαφέρον! Σας ευχαριστωωωωω!!!

@zoel77 @alina80 @NINA78 @palmoira @ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ @Kalipso1978 @favol @Daphne259 και φυσικά η @lennio μας, ΟΛΕΣ είστε φοβερές! Η κάθε μια με τον τρόπο της!

Λενιω μου, εννοείται ότι συμφωνώ κι εγώ και μαζί σου και με το ρητο της μαμάς σου... και με τα κορίτσια εδώ, και εφόσον σε ενέπνευσε ο γιατρός -όπως λες- και είπατε ότι τελικά θα αξιζε μια τελευταία δοκιμή υπό όρους, ε να το κάνεις ΒΕΒΑΙΑ!!!!! Δεν εχω κάνει τέτοιες διεγερσεις κλπ κλπ  και δεν ξερω να σου πω περισσότερα, όμως συμφωνώ ότι θα ήταν ΚΑΛΟ, να μην υπάρχουν ..."αν" -του στυλ "αν το έκανα, θα αλλαζε άραγε κάτι;" ή "αν προσπαθούσα τότε, τι θα γινόταν" κλπ κλπ. ΟΠΟΤΕ, εφόσον ολα είναι υπό ένα πρίσμα ορισμένων ημερών... ας το προχωρήσεις, να μην μένουν καθόλου "αν". Αυτό θα έκανα κι εγώ στη θέση σου. ΧΑΙΡΟΜΑΙ που το αποφάσισες! ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!! 

ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ μου, σε ευχαριστώ πολύ και για το λινκ που μου εστειλες σε πμ!!! Με βοηθησε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! Σε ευχαριστώ!! Με ρωτησες και για τα σικλακούρ. Σήμερα μου ειπαν λοιπόν: από σήμερα μέχρι και τη Δευτέρα να τα αυξήσω, δλδ να παίρνω 3 άσπρα από το στόμα [πρωι-μεσημέρι-βραδυ, σύνολο 9 δηλαδη) και άλλα 3 ενδοκολπικά [πρωι-μεσημέρι-βράδυ, άλλα 9 δηλαδη] ΠΟΛΥ ΧΑΠΙ!! Δεν εχω ξαναπάρει ποτέ τόσα. ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ! Χαίρομαι πάντως με τα δικά σου καλά νέα που γράφεις από τον διατροφολόγο σου!! χαχαχα Μπράβο σου!! ;-)

ΝΙΝΑ78 μου, εύχομαι σε αυτήν την κοινή πορεία που έχουμε μαζί αυτήν την φορά ημερολογιακά... να έχουμε να μοιραζόμαστε ΜΟΝΟ χαρές! Τα καλύτερα και για εσένα εύχομαι!! Εσύ πότε είπαμε με το καλο θα ξαναπάς για χοριακή?

Daphne259 καλώς ήλθες στην παρεά ...ξανά!! Διαβασα κι εγω την ιστορία σου, ειμαι πολύ καινούργιο μέλος, αλλά χαίρομαι που βρήκα αυτην την παρέα εδώ! Εχει δίκιο η palmoira, μη σκέφτεσαι αρνητικά & μην αγχώνεσαι, ΟΛΑ θα πάνε καλά, στο εύχομαι κι εγώ ολόψυχα! Με πολλή χαρα θα διαβάσω νέα σου για τα επόμενα ...νέα και όμορφα βήματα που σκέφτεσαι να σχεδιάσεις!!! 

Σας ευχαριστώ ΟΛΕΣ πολύ και πάλι!  :)  ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ, ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

2 ώρες πρίν, Zoe_79K είπε:

 ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ  για τις ευχές, την αγάπη και τη στήριξη !!!  :wub:

Και φυσικά ....και για τις εξηγήσεις σας επί της διαδικασίας.. για την οποία όντως ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ!!!!! Διαβασα ολες τις απαντήσεις σας με ενδιαφέρον! Σας ευχαριστωωωωω!!!

@zoel77 @alina80 @NINA78 @palmoira @ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ @Kalipso1978 @favol @Daphne259 και φυσικά η @lennio μας, ΟΛΕΣ είστε φοβερές! Η κάθε μια με τον τρόπο της!

Λενιω μου, εννοείται ότι συμφωνώ κι εγώ και μαζί σου και με το ρητο της μαμάς σου... και με τα κορίτσια εδώ, και εφόσον σε ενέπνευσε ο γιατρός -όπως λες- και είπατε ότι τελικά θα αξιζε μια τελευταία δοκιμή υπό όρους, ε να το κάνεις ΒΕΒΑΙΑ!!!!! Δεν εχω κάνει τέτοιες διεγερσεις κλπ κλπ  και δεν ξερω να σου πω περισσότερα, όμως συμφωνώ ότι θα ήταν ΚΑΛΟ, να μην υπάρχουν ..."αν" -του στυλ "αν το έκανα, θα αλλαζε άραγε κάτι;" ή "αν προσπαθούσα τότε, τι θα γινόταν" κλπ κλπ. ΟΠΟΤΕ, εφόσον ολα είναι υπό ένα πρίσμα ορισμένων ημερών... ας το προχωρήσεις, να μην μένουν καθόλου "αν". Αυτό θα έκανα κι εγώ στη θέση σου. ΧΑΙΡΟΜΑΙ που το αποφάσισες! ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!! 

ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ μου, σε ευχαριστώ πολύ και για το λινκ που μου εστειλες σε πμ!!! Με βοηθησε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! Σε ευχαριστώ!! Με ρωτησες και για τα σικλακούρ. Σήμερα μου ειπαν λοιπόν: από σήμερα μέχρι και τη Δευτέρα να τα αυξήσω, δλδ να παίρνω 3 άσπρα από το στόμα [πρωι-μεσημέρι-βραδυ, σύνολο 9 δηλαδη) και άλλα 3 ενδοκολπικά [πρωι-μεσημέρι-βράδυ, άλλα 9 δηλαδη] ΠΟΛΥ ΧΑΠΙ!! Δεν εχω ξαναπάρει ποτέ τόσα. ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ! Χαίρομαι πάντως με τα δικά σου καλά νέα που γράφεις από τον διατροφολόγο σου!! χαχαχα Μπράβο σου!! ;-)

ΝΙΝΑ78 μου, εύχομαι σε αυτήν την κοινή πορεία που έχουμε μαζί αυτήν την φορά ημερολογιακά... να έχουμε να μοιραζόμαστε ΜΟΝΟ χαρές! Τα καλύτερα και για εσένα εύχομαι!! Εσύ πότε είπαμε με το καλο θα ξαναπάς για χοριακή?

Daphne259 καλώς ήλθες στην παρεά ...ξανά!! Διαβασα κι εγω την ιστορία σου, ειμαι πολύ καινούργιο μέλος, αλλά χαίρομαι που βρήκα αυτην την παρέα εδώ! Εχει δίκιο η palmoira, μη σκέφτεσαι αρνητικά & μην αγχώνεσαι, ΟΛΑ θα πάνε καλά, στο εύχομαι κι εγώ ολόψυχα! Με πολλή χαρα θα διαβάσω νέα σου για τα επόμενα ...νέα και όμορφα βήματα που σκέφτεσαι να σχεδιάσεις!!! 

Σας ευχαριστώ ΟΛΕΣ πολύ και πάλι!  :)  ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ, ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ!! 

Πόσο cyclacur πια! Και νόμιζα εγώ ότι έπαιρνα πολλά (από 2 πρωί, μεσημέρι, βράδυ - μόνο το βράδυ κολπικά!). 

Κορίτσι χαλάλι! Απολαυσε το!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zoe_79K said:

 ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ  για τις ευχές, την αγάπη και τη στήριξη !!!  :wub:

Και φυσικά ....και για τις εξηγήσεις σας επί της διαδικασίας.. για την οποία όντως ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ!!!!! Διαβασα ολες τις απαντήσεις σας με ενδιαφέρον! Σας ευχαριστωωωωω!!!

@zoel77 @alina80 @NINA78 @palmoira @ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ @Kalipso1978 @favol @Daphne259 και φυσικά η @lennio μας, ΟΛΕΣ είστε φοβερές! Η κάθε μια με τον τρόπο της!

Λενιω μου, εννοείται ότι συμφωνώ κι εγώ και μαζί σου και με το ρητο της μαμάς σου... και με τα κορίτσια εδώ, και εφόσον σε ενέπνευσε ο γιατρός -όπως λες- και είπατε ότι τελικά θα αξιζε μια τελευταία δοκιμή υπό όρους, ε να το κάνεις ΒΕΒΑΙΑ!!!!! Δεν εχω κάνει τέτοιες διεγερσεις κλπ κλπ  και δεν ξερω να σου πω περισσότερα, όμως συμφωνώ ότι θα ήταν ΚΑΛΟ, να μην υπάρχουν ..."αν" -του στυλ "αν το έκανα, θα αλλαζε άραγε κάτι;" ή "αν προσπαθούσα τότε, τι θα γινόταν" κλπ κλπ. ΟΠΟΤΕ, εφόσον ολα είναι υπό ένα πρίσμα ορισμένων ημερών... ας το προχωρήσεις, να μην μένουν καθόλου "αν". Αυτό θα έκανα κι εγώ στη θέση σου. ΧΑΙΡΟΜΑΙ που το αποφάσισες! ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!! 

ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ μου, σε ευχαριστώ πολύ και για το λινκ που μου εστειλες σε πμ!!! Με βοηθησε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! Σε ευχαριστώ!! Με ρωτησες και για τα σικλακούρ. Σήμερα μου ειπαν λοιπόν: από σήμερα μέχρι και τη Δευτέρα να τα αυξήσω, δλδ να παίρνω 3 άσπρα από το στόμα [πρωι-μεσημέρι-βραδυ, σύνολο 9 δηλαδη) και άλλα 3 ενδοκολπικά [πρωι-μεσημέρι-βράδυ, άλλα 9 δηλαδη] ΠΟΛΥ ΧΑΠΙ!! Δεν εχω ξαναπάρει ποτέ τόσα. ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ! Χαίρομαι πάντως με τα δικά σου καλά νέα που γράφεις από τον διατροφολόγο σου!! χαχαχα Μπράβο σου!! ;-)

ΝΙΝΑ78 μου, εύχομαι σε αυτήν την κοινή πορεία που έχουμε μαζί αυτήν την φορά ημερολογιακά... να έχουμε να μοιραζόμαστε ΜΟΝΟ χαρές! Τα καλύτερα και για εσένα εύχομαι!! Εσύ πότε είπαμε με το καλο θα ξαναπάς για χοριακή?

Daphne259 καλώς ήλθες στην παρεά ...ξανά!! Διαβασα κι εγω την ιστορία σου, ειμαι πολύ καινούργιο μέλος, αλλά χαίρομαι που βρήκα αυτην την παρέα εδώ! Εχει δίκιο η palmoira, μη σκέφτεσαι αρνητικά & μην αγχώνεσαι, ΟΛΑ θα πάνε καλά, στο εύχομαι κι εγώ ολόψυχα! Με πολλή χαρα θα διαβάσω νέα σου για τα επόμενα ...νέα και όμορφα βήματα που σκέφτεσαι να σχεδιάσεις!!! 

Σας ευχαριστώ ΟΛΕΣ πολύ και πάλι!  :)  ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ, ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ!! 

Σ ευχαριστω. Συγχαρητήρια!!! Σούπερ χοριακη. Μπράβο :):):)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Zoe_79K είπε:

 

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ  ΣΕ ΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΣΑΣ!:) :)

Ελπίζω να είστε καλά, και σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας όλες αυτές τις ημέρες για την επαναληπτικη χοριακη που θα εκανα σήμερα!!! 

Πήγα πρωι, λοιπόν, εδωσα αίμα, και με πηραν πριν από λίγο για τα αποτελέσματα. 

4200 είναι η σημερινή τιμή, σήμερα είναι η 17η ημέρα [θυμίζω ότι η 1η χοριακή μου ήταν 993.7 τη Δευτέρα που ήταν η 14η ημέρα ]

Δεν μιλησα ακόμα με τον γιατρό, με πηραν από το εργαστήριό του να μου το πουν, και το νέο πλάνο μέχρι στιγμής λέει: να αυξήσω λίγο ακόμα τα σικλακούρ και να ξανακάνω 3η χοριακή την Δευτέρα  -έτσι μου είπαν. 

Καλή δεν είναι η τιμή? Πώς σας φαίνεται; 

Ρωτάω, γιατί ο γιατρός μου ειχε πει ότι αν ολα πάνε καλά την Πέμπτη [σήμερα δηλαδη], θα κανονίσουμε κατευθείαν υπέρηχο την επόμενη εβδομάδα. Και τωρα μου ειπαν από το εργαστήριο, να κάνω νεά χοριακή την Δευτερα, θέλουμε να ανέβει κι άλλο -ειπαν- και μετά θα κανονίσουμε τον υπέρηχο, γιατί είναι νωρίς ακόμα, είπαν. Τελοσπάντων. 

Εσάς πως σας φαίνονται όλα αυτα? 

Σίγουρα αργότερα που θα μιλήσω με τον γιατρό, θα το διελευκάνουμε το θέμα. Οι γνωμες σας ευπρόσδεκτες, πάντως!! Όπως πάντα, άλλωστε! χαχαχα :wink: 

Σούπερρρρ το νούμερο και η αύξηση!! Πας για να ακούσεις 2 καρδούλες κατευθείαν αν πας την άλλη εβδομάδα!! Πολλοί το κάνουν αυτό νομίζω, κλείνουν ραντεβού κατευθείαν όταν υπάρχει περίπτωση να ακούσεις και καρδιά

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες! Τι κάνουν παλιές και νέες γκαστρούλες; @NINA78 και @Zoe_79K

Συνοδοιπόρε μου @zoel77 τα νέα σου; 

@palmoira και @ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ φιλιά στα μπεμπάκια σας! 

Εγώ πάω για υπέρηχο και μετά λέω να ενισχύσω τα μαγαζιά (ένα ρούχο μόνο θα πάρω για μια επαγγελματική εκδήλωση και μετά λέω μόνο κάνα κολάν και καμιά μπλούζα. Μην πάρω ρούχα και μετά φούσκωσω και πάνε χαμένα -η αισιοδοξία σήμερα στα ύψη χαχαχα). Θα σας γράψω τα νέα από το γιατρό εννοείται.

Σας φιλώ γλυκά. Καλό σαββατοκύριακο!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, alina80 said:

Καλημέρα όμορφες! Τι κάνουν παλιές και νέες γκαστρούλες; @NINA78 και @Zoe_79K

Συνοδοιπόρε μου @zoel77 τα νέα σου; 

@palmoira και @ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ φιλιά στα μπεμπάκια σας! 

Εγώ πάω για υπέρηχο και μετά λέω να ενισχύσω τα μαγαζιά (ένα ρούχο μόνο θα πάρω για μια επαγγελματική εκδήλωση και μετά λέω μόνο κάνα κολάν και καμιά μπλούζα. Μην πάρω ρούχα και μετά φούσκωσω και πάνε χαμένα -η αισιοδοξία σήμερα στα ύψη χαχαχα). Θα σας γράψω τα νέα από το γιατρό εννοείται.

Σας φιλώ γλυκά. Καλό σαββατοκύριακο!

 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ Σ/Κ  ΣΕ ΟΟΟΟΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ! :)

Πώς πάτε, κορίτσια; 

@alina80 μου, ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ επιτυχία σήμερα με τον γιατρό και τον υπέρηχο !!!!!! Περιμένουμε νέα σου, ολα να πάνε κατ' ευχήν!!! Είμαι πολύ ...υπέρ και για την βόλτα στα μαγαζιά μετα!!! :wink: χαχαχα Όπως ακριβώς τα λές!!!!!  Να περάσεις πολύ ομορφα!!!! 

@favol τα δικά σου νέα; Ποιά λες να είναι τα επόμενα βήματά σου; Μίλησες αρχικά με τον δικό σου γιατρο που λεγαμε; Σου εξήγησε; Περιμένω νέα σου & εύχομαι τα καλύτερα! 

@NINA78 μου, όλα καλά; Θα ξανακάνεις κι εσύ 3η χοριακή; Και πότε με το καλό; Εγω ...την Δευτερα! Πώς είσαι αυτές τις ημέρες; Τα δικά σου νέα; 

Φιλια πολλά και σε @palmoira , @ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ  @Kalipso1978  @zoel77  @Daphne259 και φυσικά στη @lennio !!!! Πώς θα περάσετε το σ/κ, κορίτσια; Ποια είναι τα δικά σας νέα; 

Εγώ εκανα χτες οδικώς ένα ταξίδι εκτός Αθηνών προς Β. Ελλάδα, λίγο κουραστικό ήταν, αλλά ολα καλά. Για μια συμφωνία με πελάτες για δουλειά είναι. Το είχα κανονίσει εδώ και καιρό. Φουλ συναντήσεις και αρκετή ορθοστασία. Και χτες, και το ίδιο και σήμερα προβλέπεται. Ολα καλά, ομως. Και επιστρεφω αύριο Αθήνα. 

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ο,τι και αν κανετε! Με χαρά θα διαβάσω και δικά σας νέα! Σας σκέφτομαι πολύ, και σας εύχομαι τα καλύτερα!  :wub:

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου! 16 χιλιοστά το ενδομήτριο. Μια χαρά μου είπαν. Δεν θα μεγαλώσει βέβαια άλλο αλλά ούτε θέλουμε να μεγαλώσει κιόλας. Τετάρτη θα γίνει η ωοληψια. Σάββατο έρχομαι για έμβρυομεταφορα! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , alina80 είπε:

Κορίτσια μου! 16 χιλιοστά το ενδομήτριο. Μια χαρά μου είπαν. Δεν θα μεγαλώσει βέβαια άλλο αλλά ούτε θέλουμε να μεγαλώσει κιόλας. Τετάρτη θα γίνει η ωοληψια. Σάββατο έρχομαι για έμβρυομεταφορα! 

καλημέρα κορίτσια

τι να πω μάλλον πολύ καλό....εγώ όλες τις εμβρυομεταφορές τις έκανα με ενδομήτριο γύρω στο 8......από 8 μεχρι 8,5....

αλλά για να σου λέει ο γιατρός μια χαρά ,  ε θα είναι.....

επιχείρηση παπούτσια σήμερα.....τι μας κάνει τι μας στενεύει.....αχχχχχ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Καλημέρα όμορφες! Τι κάνουν παλιές και νέες γκαστρούλες; @NINA78 και @Zoe_79K

Συνοδοιπόρε μου @zoel77 τα νέα σου; 

@palmoira και @ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ φιλιά στα μπεμπάκια σας! 

Εγώ πάω για υπέρηχο και μετά λέω να ενισχύσω τα μαγαζιά (ένα ρούχο μόνο θα πάρω για μια επαγγελματική εκδήλωση και μετά λέω μόνο κάνα κολάν και καμιά μπλούζα. Μην πάρω ρούχα και μετά φούσκωσω και πάνε χαμένα -η αισιοδοξία σήμερα στα ύψη χαχαχα). Θα σας γράψω τα νέα από το γιατρό εννοείται.

Σας φιλώ γλυκά. Καλό σαββατοκύριακο!

Την καλησπέρα μου Σ όλα τα κορίτσια!!

Συνοδηπορε μου μια χαρά διάβασα τα νέα σου, πλησιάζεις ακόμη πιο πολύ στο όνειρο!!

Και φυσικά καλά θα κάνεις και δεν θα πάρεις ρούχα...γιατι σε λίγους μήνες θα έχεις κοιλίτσα!!

Εγώ τα χαπακια μου συνεχίζω κανονικά!!

Συνονόματη να  προσέχεις..καταλαβαίνω ότι είναι και η δουλειά σημαντική αλλά όσο μπορείς μετά να ξεκουράζεσαι!!

Ξεχωριστό φιλί σ όλες σας !!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Καλημέρα όμορφες! Τι κάνουν παλιές και νέες γκαστρούλες; @NINA78 και @Zoe_79K

Συνοδοιπόρε μου @zoel77 τα νέα σου; 

@palmoira και @ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ φιλιά στα μπεμπάκια σας! 

Εγώ πάω για υπέρηχο και μετά λέω να ενισχύσω τα μαγαζιά (ένα ρούχο μόνο θα πάρω για μια επαγγελματική εκδήλωση και μετά λέω μόνο κάνα κολάν και καμιά μπλούζα. Μην πάρω ρούχα και μετά φούσκωσω και πάνε χαμένα -η αισιοδοξία σήμερα στα ύψη χαχαχα). Θα σας γράψω τα νέα από το γιατρό εννοείται.

Σας φιλώ γλυκά. Καλό σαββατοκύριακο!

Γεια σου Αλινα,μια χαρα ειμαι,με μια μικρη αγωνια για την Τριτη!μμμμ,ψωνια....Καλα το κανες.Επενδυσε και σε κατι πιο ριχτο.Φιλακια πολλα 

9 ώρες πρίν, Zoe_79K είπε:

 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ Σ/Κ  ΣΕ ΟΟΟΟΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ! :)

Πώς πάτε, κορίτσια; 

@alina80 μου, ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ επιτυχία σήμερα με τον γιατρό και τον υπέρηχο !!!!!! Περιμένουμε νέα σου, ολα να πάνε κατ' ευχήν!!! Είμαι πολύ ...υπέρ και για την βόλτα στα μαγαζιά μετα!!! :wink: χαχαχα Όπως ακριβώς τα λές!!!!!  Να περάσεις πολύ ομορφα!!!! 

@favol τα δικά σου νέα; Ποιά λες να είναι τα επόμενα βήματά σου; Μίλησες αρχικά με τον δικό σου γιατρο που λεγαμε; Σου εξήγησε; Περιμένω νέα σου & εύχομαι τα καλύτερα! 

@NINA78 μου, όλα καλά; Θα ξανακάνεις κι εσύ 3η χοριακή; Και πότε με το καλό; Εγω ...την Δευτερα! Πώς είσαι αυτές τις ημέρες; Τα δικά σου νέα; 

Φιλια πολλά και σε @palmoira , @ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ  @Kalipso1978  @zoel77  @Daphne259 και φυσικά στη @lennio !!!! Πώς θα περάσετε το σ/κ, κορίτσια; Ποια είναι τα δικά σας νέα; 

Εγώ εκανα χτες οδικώς ένα ταξίδι εκτός Αθηνών προς Β. Ελλάδα, λίγο κουραστικό ήταν, αλλά ολα καλά. Για μια συμφωνία με πελάτες για δουλειά είναι. Το είχα κανονίσει εδώ και καιρό. Φουλ συναντήσεις και αρκετή ορθοστασία. Και χτες, και το ίδιο και σήμερα προβλέπεται. Ολα καλά, ομως. Και επιστρεφω αύριο Αθήνα. 

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ο,τι και αν κανετε! Με χαρά θα διαβάσω και δικά σας νέα! Σας σκέφτομαι πολύ, και σας εύχομαι τα καλύτερα!  :wub:

 

Ζωη μου,μια χαρα ειμαι.Ναι θα κανω και μια χωριακη την Τριτη και αν ολα ειναι καλα,θα μου κλεισουν ραντεβου για υπερηχο.Να προσεχεις τον εαυτο σου,και με το καλο την Δευτερα!Φιλακια πολλα

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ κορίτσια!!!  Καλη εβδομαδα εύχομαι σε όλες! :)

ΟΛΑ καλα;;;  

Πως πάτε; Τα δικα σας νεα; Που χαθήκατε; :roll:

Εκανα έκανα σήμερα εξεταση αίματος για 3η μέτρηση χοριακής, και με πηραν από το εργαστήριο ΤΩΡΑΑΑΑΑΑ, πριν από λίγο!!!!  Φουλ καθυστερηση αυτή την φορά. 

Η τιμή, λοιπόν, είναι 14916 [σήμερα είναι η 21η ημέρα από την εμβρυομεταφορά - θυμίζω ότι η 1η μέτρηση [14η ημέρα] ήταν 993,7 και η 2η μέτρηση [17η ημέρα] ήταν 4200. 

Καλή δεν ειναι και η σημερινή τιμή;  Πώς σας φαίνεται;  

Θα μιλησω και με τον γιατρό, εννοείται.

Η πρώτη εικόνα είναι θετική, μου είπαν από το εργαστήριο, και μου ειπαν να κανονίσω υπέρηχο αρχές της επόμενης εβδομαδας. Λιγο φλου μου φάνηκε η φάση, οπως μου το είπαν, αλλά οκ... θα μιλήσω και με τον γιατρό. 

Α, μου ειπαν να  αυξήσω κι άλλο τα cyclacur, γιατί θα ήταν καλό να ανέβει κι άλλο η οιστραδιόλη. Σήμερα ήταν 255. Όταν βεβαια με ξαναρώτησαν και τους ειπα πόσα cyclacur παίρνω κάθε μέρα, μου ειπαν να μην πάρω περισσότερα-όμως να το κουβεντιάσω και με τον γιατρό, και να αγοράσω από το φαρμακείο κάτι επιπλέον, είναι σαν τσιρότο που λεγεται ντερμοστρίλ ή κάπως έτσι. Είναι ενισχυτικό από ό,τι κατάλαβα. Το έχει δοκιμάσει καμιά σας? 

@NINA78 καλή επιτυχία εύχομαι και για τη δική σου 3η μέτρηση αύριο!!! Με χαρά θα περιμένουμε να μας πεις τα ευχαριστα!!! 

@alina80 πως πήγαν τα ψώνια;;; χαχαχα Τι αγόρασες τελικά; ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ και για εσένα!  Μεθαύριο Τετάρτη δεν είναι η ωοληψία που έλεγες; Και το Σαββατο η εμβρυομεταφορα??  Ολα πάνε τέλεια!!!

Οι υπόλοιπες της παρέας;;;  Πώς πάτε;  Ευχομαι τα καλύτερα!! Φιλιά πολλά σε ολες!!    ❤ ❤

 

 

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zoe_79K είπε:

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ κορίτσια!!!  Καλη εβδομαδα εύχομαι σε όλες! :)

ΟΛΑ καλα;;;  

Πως πάτε; Τα δικα σας νεα; Που χαθήκατε; :roll:

Εκανα έκανα σήμερα εξεταση αίματος για 3η μέτρηση χοριακής, και με πηραν από το εργαστήριο ΤΩΡΑΑΑΑΑΑ, πριν από λίγο!!!!  Φουλ καθυστερηση αυτή την φορά. 

Η τιμή, λοιπόν, είναι 14916 [σήμερα είναι η 21η ημέρα από την εμβρυομεταφορά - θυμίζω ότι η 1η μέτρηση [14η ημέρα] ήταν 993,7 και η 2η μέτρηση [17η ημέρα] ήταν 4200. 

Καλή δεν ειναι και η σημερινή τιμή;  Πώς σας φαίνεται;  

Θα μιλησω και με τον γιατρό, εννοείται.

Η πρώτη εικόνα είναι θετική, μου είπαν από το εργαστήριο, και μου ειπαν να κανονίσω υπέρηχο αρχές της επόμενης εβδομαδας. Λιγο φλου μου φάνηκε η φάση, οπως μου το είπαν, αλλά οκ... θα μιλήσω και με τον γιατρό. 

Α, μου ειπαν να  αυξήσω κι άλλο τα cyclacur, γιατί θα ήταν καλό να ανέβει κι άλλο η οιστραδιόλη. Σήμερα ήταν 255. Όταν βεβαια με ξαναρώτησαν και τους ειπα πόσα cyclacur παίρνω κάθε μέρα, μου ειπαν να μην πάρω περισσότερα-όμως να το κουβεντιάσω και με τον γιατρό, και να αγοράσω από το φαρμακείο κάτι επιπλέον, είναι σαν τσιρότο που λεγεται ντερμοστρίλ ή κάπως έτσι. Είναι ενισχυτικό από ό,τι κατάλαβα. Το έχει δοκιμάσει καμιά σας? 

@NINA78 καλή επιτυχία εύχομαι και για τη δική σου 3η μέτρηση αύριο!!! Με χαρά θα περιμένουμε να μας πεις τα ευχαριστα!!! 

@alina80 πως πήγαν τα ψώνια;;; χαχαχα Τι αγόρασες τελικά; ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ και για εσένα!  Μεθαύριο Τετάρτη δεν είναι η ωοληψία που έλεγες; Και το Σαββατο η εμβρυομεταφορα??  Ολα πάνε τέλεια!!!

Οι υπόλοιπες της παρέας;;;  Πώς πάτε;  Ευχομαι τα καλύτερα!! Φιλιά πολλά σε ολες!!    ❤ ❤

 

 

Συγχαρητήρια και με το καλό στον υπέρηχο! Dermestril έπαιρνα και εγώ στην αρχή μαζί με cyclacur. Ένα επίθεμα που άλλαζα καθημερινά  είναι δεν είναι κάτι ιδιαίτερο. Πολύ ωραία νέα! Ελπίζω και όλα τα κοριτσια να είστε καλά! 

  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Κορτσούδια χελοου. Zoe μου συγχαρητήρια ξανά!!!!!!!!!! η τιμή είναι τέλεια αγάπη! Άρχισε σοβαρά να τα βλέπεις όλα διπλά!!!!!! Μπεμπακια διδυμάκια!!!!!!!!!!!!  Εγώ είμαι ήσυχη, ήρεμη, σχεδόν αναίσθητη τελευταία. Πέρασα σούπερ Σαβ/κο με τον άντρα μου και την παρέα μου κι όλα καλά! @NINA78 αύριο η σειρά σου για συγχαρητήρια, όλα θα ναι μια χαρά.   @alina80 ελπίζω να πήρες ριχτά όπως είπε και η φίλη Νίνα. Τα άλλα ξέχνα τα για ένα σεβαστό διάστημα! Φτάνει η στιγμή σου κι εσένα!!!!!!!!!!!!!! Καλέ το ενδομήτριο τούρμπο, μπράβο!

@zoel77 εσύ πότε έχεις σειρά κοριτσάκι?? Τώρα στα κοντά δε θα σαι κι εσύ?Είχες κάποιο νεότερο?  @ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ  @Kalipso1978  @palmoira  @lennio  @astrogea @favol  τα φιλιά μου! Μουτς!

  • Μου αρέσει 7
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Zoe_79K είπε:

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ κορίτσια!!!  Καλη εβδομαδα εύχομαι σε όλες! :)

ΟΛΑ καλα;;;  

Πως πάτε; Τα δικα σας νεα; Που χαθήκατε; :roll:

Εκανα έκανα σήμερα εξεταση αίματος για 3η μέτρηση χοριακής, και με πηραν από το εργαστήριο ΤΩΡΑΑΑΑΑΑ, πριν από λίγο!!!!  Φουλ καθυστερηση αυτή την φορά. 

Η τιμή, λοιπόν, είναι 14916 [σήμερα είναι η 21η ημέρα από την εμβρυομεταφορά - θυμίζω ότι η 1η μέτρηση [14η ημέρα] ήταν 993,7 και η 2η μέτρηση [17η ημέρα] ήταν 4200. 

Καλή δεν ειναι και η σημερινή τιμή;  Πώς σας φαίνεται;  

Θα μιλησω και με τον γιατρό, εννοείται.

Η πρώτη εικόνα είναι θετική, μου είπαν από το εργαστήριο, και μου ειπαν να κανονίσω υπέρηχο αρχές της επόμενης εβδομαδας. Λιγο φλου μου φάνηκε η φάση, οπως μου το είπαν, αλλά οκ... θα μιλήσω και με τον γιατρό. 

Α, μου ειπαν να  αυξήσω κι άλλο τα cyclacur, γιατί θα ήταν καλό να ανέβει κι άλλο η οιστραδιόλη. Σήμερα ήταν 255. Όταν βεβαια με ξαναρώτησαν και τους ειπα πόσα cyclacur παίρνω κάθε μέρα, μου ειπαν να μην πάρω περισσότερα-όμως να το κουβεντιάσω και με τον γιατρό, και να αγοράσω από το φαρμακείο κάτι επιπλέον, είναι σαν τσιρότο που λεγεται ντερμοστρίλ ή κάπως έτσι. Είναι ενισχυτικό από ό,τι κατάλαβα. Το έχει δοκιμάσει καμιά σας? 

@NINA78 καλή επιτυχία εύχομαι και για τη δική σου 3η μέτρηση αύριο!!! Με χαρά θα περιμένουμε να μας πεις τα ευχαριστα!!! 

@alina80 πως πήγαν τα ψώνια;;; χαχαχα Τι αγόρασες τελικά; ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ και για εσένα!  Μεθαύριο Τετάρτη δεν είναι η ωοληψία που έλεγες; Και το Σαββατο η εμβρυομεταφορα??  Ολα πάνε τέλεια!!!

Οι υπόλοιπες της παρέας;;;  Πώς πάτε;  Ευχομαι τα καλύτερα!! Φιλιά πολλά σε ολες!!    ❤ ❤

 

 

Εξαιρετικα τα νεα σου και η τιμή της , όλα πανε μια χαρα και με το καλό ευχομαι και στον υπέρηχο !!

 

Την καλησπέρα μου σ ολες σας 

πρίν από 40 λεπτά , Daphne259 είπε:

Κορτσούδια χελοου. Zoe μου συγχαρητήρια ξανά!!!!!!!!!! η τιμή είναι τέλεια αγάπη! Άρχισε σοβαρά να τα βλέπεις όλα διπλά!!!!!! Μπεμπακια διδυμάκια!!!!!!!!!!!!  Εγώ είμαι ήσυχη, ήρεμη, σχεδόν αναίσθητη τελευταία. Πέρασα σούπερ Σαβ/κο με τον άντρα μου και την παρέα μου κι όλα καλά! @NINA78 αύριο η σειρά σου για συγχαρητήρια, όλα θα ναι μια χαρά.   @alina80 ελπίζω να πήρες ριχτά όπως είπε και η φίλη Νίνα. Τα άλλα ξέχνα τα για ένα σεβαστό διάστημα! Φτάνει η στιγμή σου κι εσένα!!!!!!!!!!!!!! Καλέ το ενδομήτριο τούρμπο, μπράβο!

@zoel77 εσύ πότε έχεις σειρά κοριτσάκι?? Τώρα στα κοντά δε θα σαι κι εσύ?Είχες κάποιο νεότερο?  @ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ  @Kalipso1978  @palmoira  @lennio  @astrogea @favol  τα φιλιά μου! Μουτς!

Ευχαριστω κορίτισι μου για το ενδιαφέρον σπυ , εγώ ακόμη πίνω μονο τα σικλακουρ ...και αναμένω τον υπέρηχο !!! Ναι έρχεται η σειρά μου ... και βασικά ολων μας !!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Zoe_79K είπε:

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ κορίτσια!!!  Καλη εβδομαδα εύχομαι σε όλες! :)

ΟΛΑ καλα;;;  

Πως πάτε; Τα δικα σας νεα; Που χαθήκατε; :roll:

Εκανα έκανα σήμερα εξεταση αίματος για 3η μέτρηση χοριακής, και με πηραν από το εργαστήριο ΤΩΡΑΑΑΑΑΑ, πριν από λίγο!!!!  Φουλ καθυστερηση αυτή την φορά. 

Η τιμή, λοιπόν, είναι 14916 [σήμερα είναι η 21η ημέρα από την εμβρυομεταφορά - θυμίζω ότι η 1η μέτρηση [14η ημέρα] ήταν 993,7 και η 2η μέτρηση [17η ημέρα] ήταν 4200. 

Καλή δεν ειναι και η σημερινή τιμή;  Πώς σας φαίνεται;  

Θα μιλησω και με τον γιατρό, εννοείται.

Η πρώτη εικόνα είναι θετική, μου είπαν από το εργαστήριο, και μου ειπαν να κανονίσω υπέρηχο αρχές της επόμενης εβδομαδας. Λιγο φλου μου φάνηκε η φάση, οπως μου το είπαν, αλλά οκ... θα μιλήσω και με τον γιατρό. 

Α, μου ειπαν να  αυξήσω κι άλλο τα cyclacur, γιατί θα ήταν καλό να ανέβει κι άλλο η οιστραδιόλη. Σήμερα ήταν 255. Όταν βεβαια με ξαναρώτησαν και τους ειπα πόσα cyclacur παίρνω κάθε μέρα, μου ειπαν να μην πάρω περισσότερα-όμως να το κουβεντιάσω και με τον γιατρό, και να αγοράσω από το φαρμακείο κάτι επιπλέον, είναι σαν τσιρότο που λεγεται ντερμοστρίλ ή κάπως έτσι. Είναι ενισχυτικό από ό,τι κατάλαβα. Το έχει δοκιμάσει καμιά σας? 

@NINA78 καλή επιτυχία εύχομαι και για τη δική σου 3η μέτρηση αύριο!!! Με χαρά θα περιμένουμε να μας πεις τα ευχαριστα!!! 

@alina80 πως πήγαν τα ψώνια;;; χαχαχα Τι αγόρασες τελικά; ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ και για εσένα!  Μεθαύριο Τετάρτη δεν είναι η ωοληψία που έλεγες; Και το Σαββατο η εμβρυομεταφορα??  Ολα πάνε τέλεια!!!

Οι υπόλοιπες της παρέας;;;  Πώς πάτε;  Ευχομαι τα καλύτερα!! Φιλιά πολλά σε ολες!!    ❤ ❤

 

 

Καλησπέρα 

το έχω πάρει κ εγώ ,  είναι επίθεμα (patch) που λέει κ η παλμοίρα , που αλλάζει μέρα παρά μέρα ή κ καθημερινά , ανάλογα την δοσολογία οιστραδιολης...εγώ όταν έπαιρνα 6 cyclacur , μου το έδωσε σαν συμπλήρωμα , μέρα παρά μέρα....

εγω τώρα δυο μέρες έχω απίστευτες καούρες....σαν δράκος νιωθω.....κάτι μου λέει ότι κ απόψε θα λιώσω στην τι βί 

 

σας φιλώ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...