Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!  @Zoe_79K καλό υπέρηχο! Εγώ έπαιρνα τις βιταμίνες τις pregnacare για μεγάλο διάστημα, πολύ καλές. Τώρα παίρνω άλλες που μου έχει συστήσει ο νέος γιατρός.

@NINA78 την καλυτερότερη επιτυχία αύριο μέσα από την καρδιά μου.  ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

@alina80 σε δύο μερούλες θα χεις τα μπεμπάκια σου. Τι χαρά!

Εγκυούλες μας ελπίζω να είστε όλες καλά κι ό,τι θεματάκια έχετε (καούρες, νεύρα, κλπ) να είναι περαστικά!

Εγώ κορίτσια πάω για Δεκέμβρη, έτσι αποφάσισα.  Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες. 

Σας φιλώ πολύ!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

27 minutes ago, Zoe_79K said:

Καλό απόγευμα σε όλες!!  ❤️

Πώς πάτε, κορίτσια; Πώς ήταν η μέρα σας; 

@palmoira & @ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ & @Kalipso1978 πώς πάμε; Όλα καλα; Πώς είναι η διάθεσή μας; :wink:

@NINA78 μου, εσυ πώς πας; Είναι καλύτερα τα πράγματα σήμερα? Πες ναι, πες ναι!!! Σε σκέφτομαι πολύ! Κι εύχομαι ολα να πηγαίνουν καλα και καλύτερα!!!  :wub:

@lennio το Παρισι μας τι κανει? Το δικό σου πλάνο προσπάθειας πότε ξεκινάει με το καλό?  

@zoel77 εσυ, ολα οκ?  @favol τα δικά σου νέα; 

Η @alina80 μας; Αντε ...μια και σήμερα έμειναν! Το Σαββατο δεν είναι η εμβρυομεταφορα; Ολα να πάνε τελεια και για εσένα!!! :) 

Τα δικα μου νέα είναι ότι τελικά μου ειπε ο γιατρός να πάω αύριοοοοο για υπέρηχο, οπότε θα έχω περισσότερα νέα να σας πω αύριο κι εγώ! Α και να πάρω και φολικό οξυ [filicine 5 mg] και κάτι ταμπλέτες σα συμπλήρωμα διατροφής pregnacare plus caps. Tα ξέρετε; Χαμός πάντως συνολικά με τα χαπακια, με τις ενεσεις, με τα επιθέματα!!! χαχαχα Της κακομοίρας! Ας ειναι ολα για καλό!!

Φιλιά πολλά σε ολες!! 

 

Καλά αποτελέσματα Ζωή μου κι από τη Νίνα μας :) Αλινα με το καλό κορίτσι μου! Δάφνη μπραβο,καλή συνέχεια κι όλα να πάνε καλά!!!

Εγώ ξεκίνησα ήπια διεγέρση, περιμέναμε να δούμε εάν θα χω κάποια ανταπόκριση για να συνεχίσουμε. Κάτι κινήθηκε δειλά δειλά και συνεχίζουμε λοιπόν. Όταν θα έρθει η ώρα θα πρέπει να έρθουμε Ελλάδα με τον άντρα μου και μακαααααααρι να γίνει το θαυμα, τι να πω :)

Βημα βήμα τι πάω μέσα μου πάντως και όχι άγχος. Όλα θα γίνουν. Σας φιλώ όλες.

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα! Ναι το Σάββατο πάω, ευχαριστώ για τη στήριξη και τις ευχές. Σήμερα που πήγα για προετοιμασία (ένας ορος και κάτι ενέσεις) μου είπε η εμβρυολόγος ότι έχουμε έξι γονιμοποιημένα ωάρια. Δεν ξέρουμε ακόμα πώς θα εξελιχθούν πάντως ο αριθμός είναι καλός. Τσεκαρουμε πάλι ενδομήτριο - 18 χιλιοστά έφτασε. Μήπως να ανησυχώ; Μήπως και το πολύ παχύ να μην είναι καλό; 

@Zoe_79K Υπέρηχος αύριο! Τι ωραία (λογικό μου φαίνεται με τα νούμερα της χοριακης σου που σε έβαλε νωρίτερα). Θα περιμένουμε. 

@Daphne259 Ωραίος μήνας ο Δεκέμβριος. Γιορτινός -διπλη γιορτή θα είναι για εσάς. 

@lennio δειλά δειλά και αισιόδοξα θα έλεγα εγώ! 

@NINA78 Καλά αποτελέσματα κορίτσι. 

Εγώ κορίτσια έκλεισα για αύριο να φτιάξω μαλλιά και νύχια! Να υποδεχτώ τα εμβρυάκια όπως τους αξίζει!

 

Σας φιλώ γλυκα

 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Zoe_79K είπε:

Καλό απόγευμα σε όλες!!  ❤️

Πώς πάτε, κορίτσια; Πώς ήταν η μέρα σας; 

@palmoira & @ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ & @Kalipso1978 πώς πάμε; Όλα καλα; Πώς είναι η διάθεσή μας; :wink:

@NINA78 μου, εσυ πώς πας; Είναι καλύτερα τα πράγματα σήμερα? Πες ναι, πες ναι!!! Σε σκέφτομαι πολύ! Κι εύχομαι ολα να πηγαίνουν καλα και καλύτερα!!!  :wub:

@lennio το Παρισι μας τι κανει? Το δικό σου πλάνο προσπάθειας πότε ξεκινάει με το καλό?  

@zoel77 εσυ, ολα οκ?  @favol τα δικά σου νέα; 

Η @alina80 μας; Αντε ...μια και σήμερα έμειναν! Το Σαββατο δεν είναι η εμβρυομεταφορα; Ολα να πάνε τελεια και για εσένα!!! :) 

Τα δικα μου νέα είναι ότι τελικά μου ειπε ο γιατρός να πάω αύριοοοοο για υπέρηχο, οπότε θα έχω περισσότερα νέα να σας πω αύριο κι εγώ! Α και να πάρω και φολικό οξυ [filicine 5 mg] και κάτι ταμπλέτες σα συμπλήρωμα διατροφής pregnacare plus caps. Tα ξέρετε; Χαμός πάντως συνολικά με τα χαπακια, με τις ενεσεις, με τα επιθέματα!!! χαχαχα Της κακομοίρας! Ας ειναι ολα για καλό!!

Φιλιά πολλά σε ολες!! 

 

Με τόσο μεγάλες χοριακές συνήθως φαίνεται σάκος και μάλλον και καρδούλα! Υπέροχα! Εγώ σε γενικές γραμμές καλά. Τρώω κλοτσιές!

πρίν από 57 λεπτά , alina80 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα! Ναι το Σάββατο πάω, ευχαριστώ για τη στήριξη και τις ευχές. Σήμερα που πήγα για προετοιμασία (ένας ορος και κάτι ενέσεις) μου είπε η εμβρυολόγος ότι έχουμε έξι γονιμοποιημένα ωάρια. Δεν ξέρουμε ακόμα πώς θα εξελιχθούν πάντως ο αριθμός είναι καλός. Τσεκαρουμε πάλι ενδομήτριο - 18 χιλιοστά έφτασε. Μήπως να ανησυχώ; Μήπως και το πολύ παχύ να μην είναι καλό; 

@Zoe_79K Υπέρηχος αύριο! Τι ωραία (λογικό μου φαίνεται με τα νούμερα της χοριακης σου που σε έβαλε νωρίτερα). Θα περιμένουμε. 

@Daphne259 Ωραίος μήνας ο Δεκέμβριος. Γιορτινός -διπλη γιορτή θα είναι για εσάς. 

@lennio δειλά δειλά και αισιόδοξα θα έλεγα εγώ! 

@NINA78 Καλά αποτελέσματα κορίτσι. 

Εγώ κορίτσια έκλεισα για αύριο να φτιάξω μαλλιά και νύχια! Να υποδεχτώ τα εμβρυάκια όπως τους αξίζει!

 

Σας φιλώ γλυκα

 

Καλή επιτυχία, εννοείται πως το μποτέ σε τέτοιες στιγμές επιβάλλεται!

  • Ευχαριστώ 1

U2Prp3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Zoe_79K είπε:

Καλό απόγευμα σε όλες!!  ❤️

Πώς πάτε, κορίτσια; Πώς ήταν η μέρα σας; 

@palmoira & @ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ & @Kalipso1978 πώς πάμε; Όλα καλα; Πώς είναι η διάθεσή μας; :wink:

@NINA78 μου, εσυ πώς πας; Είναι καλύτερα τα πράγματα σήμερα? Πες ναι, πες ναι!!! Σε σκέφτομαι πολύ! Κι εύχομαι ολα να πηγαίνουν καλα και καλύτερα!!!  :wub:

@lennio το Παρισι μας τι κανει? Το δικό σου πλάνο προσπάθειας πότε ξεκινάει με το καλό?  

@zoel77 εσυ, ολα οκ?  @favol τα δικά σου νέα; 

Η @alina80 μας; Αντε ...μια και σήμερα έμειναν! Το Σαββατο δεν είναι η εμβρυομεταφορα; Ολα να πάνε τελεια και για εσένα!!! :) 

Τα δικα μου νέα είναι ότι τελικά μου ειπε ο γιατρός να πάω αύριοοοοο για υπέρηχο, οπότε θα έχω περισσότερα νέα να σας πω αύριο κι εγώ! Α και να πάρω και φολικό οξυ [filicine 5 mg] και κάτι ταμπλέτες σα συμπλήρωμα διατροφής pregnacare plus caps. Tα ξέρετε; Χαμός πάντως συνολικά με τα χαπακια, με τις ενεσεις, με τα επιθέματα!!! χαχαχα Της κακομοίρας! Ας ειναι ολα για καλό!!

Φιλιά πολλά σε ολες!! 

 

καλημέρα κοριτσάρες όμορφες !!!

@Zoe_79K σ ευχαριστώ που με σκέφτεσαι , εγώ συνεχίζω τα χαπάκια μου και αναμένω υπέρηχο !!! Αχχ με το καλό ο υπέρηχος , θα αναμενουμε νέα σου ...για να δουμε οι προβλέψεις για διδυμάκια θα βγουν ?? Ναι φιλισιν παίρνω και εγω από την αρχή και βιταμίνη D, τις βιταμίνες τις ξέρω ναι , είναι καλές και έχει τα πάντα μεσα , που βοηθάνε !! 

Τα υπόλοιπα κορίτσια πως είστε ?

@alina80  συνοδοιπόρε μου έφτασε η μέρα  ?? με το καλο κοριτσι μου , θα αναμένω νεάκια σου !!! Αντε και σε λίγο θα έρθω και εγώ κοντά σου !!!

@NINA78 πως είσαι κορίτσι μου ? σε σκέφτομαι και έγω και ελπίζω να έχουν πάει όλα καλα !! Έρχεται και ο υπέρηχος και θα ηρεμήσεις ...

 

Φιλάκια σ ολες ...:wub:

 

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 hours ago, alina80 said:

Κορίτσια μου καλησπέρα! Ναι το Σάββατο πάω, ευχαριστώ για τη στήριξη και τις ευχές. Σήμερα που πήγα για προετοιμασία (ένας ορος και κάτι ενέσεις) μου είπε η εμβρυολόγος ότι έχουμε έξι γονιμοποιημένα ωάρια. Δεν ξέρουμε ακόμα πώς θα εξελιχθούν πάντως ο αριθμός είναι καλός. Τσεκαρουμε πάλι ενδομήτριο - 18 χιλιοστά έφτασε. Μήπως να ανησυχώ; Μήπως και το πολύ παχύ να μην είναι καλό; 

@Zoe_79K Υπέρηχος αύριο! Τι ωραία (λογικό μου φαίνεται με τα νούμερα της χοριακης σου που σε έβαλε νωρίτερα). Θα περιμένουμε. 

@Daphne259 Ωραίος μήνας ο Δεκέμβριος. Γιορτινός -διπλη γιορτή θα είναι για εσάς. 

@lennio δειλά δειλά και αισιόδοξα θα έλεγα εγώ! 

@NINA78 Καλά αποτελέσματα κορίτσι. 

Εγώ κορίτσια έκλεισα για αύριο να φτιάξω μαλλιά και νύχια! Να υποδεχτώ τα εμβρυάκια όπως τους αξίζει!

 

Σας φιλώ γλυκα

 

Ναι Αλινα μου :) αισιόδοξα,  χαρούμενα και συγκρατημένα, ευχαριστω!

Σωστη η κίνηση μαλλάκια νύχια :):):) θα το έχω υπόψιν μου. Εγώ πάω για εξαγωγή ρίζας δοντιού για να μην το έχω μετά σε περίπτωση χεχεχε, το λες καλλωπισμό; Δεν το λες αλλά είναι μια εκκρεμότητα χαχαχαχα!

Σας φιλώ ολες, καλά αποτελέσματα στα κορίτσια μας που έχουν επισκέψεις στους γιατρούς, σημερα. 

Και για εσένα Αλινα μου θα είναι ένα σούπερ Σαββατοκύριακο!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Επιτέλους Παρασκευή!

@lennio μου κάνεις όμορφα και ήρεμα και αισιόδοξα την προσπάθειά σου. Καλά κάνεις και προσπαθείς με δικά σου. Κι εγώ πριν λίγο καιρό έβαλα το τελευταίο εμβρυάκι που είχε μείνει παρόλο που εγώ προσωπικά ήξερα τις πολύ λίγες πιθανότητες αλλά δεν το μετανιώνω. Αν δεν το έκανα θα το σκεφτόμουν μια ζωή. Ποτέ δεν ξέρουμε τι μπορεί να γίνει. :)

@alina80 και πάλι καλή επιτυχία! 6 εμβρυάκια είναι σούπερ, να γίνεις ένα κουκλάκι σήμερα για τα μπεμπέ σου! Και ο Οκτώβρης ωραιότατος μήνας είναι!

@NINA78 περιμένουμε κοριτσάκι μου τα ευχάριστα! Σε σκεφτόμαστε όλες! Το ίδιο και για σένα @Zoe_79K

@zoel77  Kalipso, Palmoira,  την καλημέρα μου! 

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καθισμενη στην ιατρικη καρεκλα,με τα ματια κλειστα και ενα σφιξιμο στο στηθος!Ακουω μια φωνη''ανοιξε και κοιτα να δεις τι σε περιμενει''.Τι με περιμενει ρωταω και ανοιγω τα ματια μου και βλεπω δυο σακους τοποθετημενους ετσι που σχηματιζαν χαμογελο!Δεν θυμαμαι απο ποτε εχω να χαμογελασω ετσι,αλλα χαμογελασα στο πιο ομορφο και συναμα αστειο χαμογελο που εχω δει στην ζωη μου.Κοριτσια τωρα γυρισα σπιτι μου,τα μπεμπε ειναι δυο και τελος μηνα παμε να ακουσουμε καρδουλες.Μακαρι να πανε ολα καλα για ολες μας!Ζωη79 περιμενουμε τα δικα σου χαμογελα η οτι αλλο σχηματιζουν.Αλινα θα κανεις πολυ καλα οσον αφορα των καλλωπισμο,γιατι μετα μαλλι γιοκ μεχρι 3-4.Κοριτσια σας φιλω ολες γλυκα! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , NINA78 είπε:
πρίν από 6 λεπτά , NINA78 είπε:

Καθισμενη στην ιατρικη καρεκλα,με τα ματια κλειστα και ενα σφιξιμο στο στηθος!Ακουω μια φωνη''ανοιξε και κοιτα να δεις τι σε περιμενει''.Τι με περιμενει ρωταω και ανοιγω τα ματια μου και βλεπω δυο σακους τοποθετημενους ετσι που σχηματιζαν χαμογελο!Δεν θυμαμαι απο ποτε εχω να χαμογελασω ετσι,αλλα χαμογελασα στο πιο ομορφο και συναμα αστειο χαμογελο που εχω δει στην ζωη μου.Κοριτσια τωρα γυρισα σπιτι μου,τα μπεμπε ειναι δυο και τελος μηνα παμε να ακουσουμε καρδουλες.Μακαρι να πανε ολα καλα για ολες μας!Ζωη79 περιμενουμε τα δικα σου χαμογελα η οτι αλλο σχηματιζουν.Αλινα θα κανεις πολυ καλα οσον αφορα των καλλωπισμο,γιατι μετα μαλλι γιοκ μεχρι 3-4.Κοριτσια σας φιλω ολες γλυκα! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

τι ευχαριστα νεα είναι αυτα !!! Μπράβο κορίτσι μου !!! και φυσικα θα πανε όλα καλα !!!

Δεν ξέρω αν το είχα αναφέρει , ακόμη και με πιο μικρό νούμερο , τα δίδυμα παιζουν !! Το ξέρω και απο την αδερφη μου αυτο .... , πάνω κάτω τα ίδια νουμερα είχατε !!!

Αχχχ εχω μεγάλη χαρά ....μακάρι να πανε όλα καλα και για εμας που ερχόμαστε απο πίσω !!

Τώρα ξεκουραση ...και να χαιδευεις την κοιλιτσα σου !!! :wub:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

τι

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Daphne259 said:

Καλημέρα! Επιτέλους Παρασκευή!

@lennio μου κάνεις όμορφα και ήρεμα και αισιόδοξα την προσπάθειά σου. Καλά κάνεις και προσπαθείς με δικά σου. Κι εγώ πριν λίγο καιρό έβαλα το τελευταίο εμβρυάκι που είχε μείνει παρόλο που εγώ προσωπικά ήξερα τις πολύ λίγες πιθανότητες αλλά δεν το μετανιώνω. Αν δεν το έκανα θα το σκεφτόμουν μια ζωή. Ποτέ δεν ξέρουμε τι μπορεί να γίνει. :)

@alina80 και πάλι καλή επιτυχία! 6 εμβρυάκια είναι σούπερ, να γίνεις ένα κουκλάκι σήμερα για τα μπεμπέ σου! Και ο Οκτώβρης ωραιότατος μήνας είναι!

@NINA78 περιμένουμε κοριτσάκι μου τα ευχάριστα! Σε σκεφτόμαστε όλες! Το ίδιο και για σένα @Zoe_79K

@zoel77  Kalipso, Palmoira,  την καλημέρα μου! 

 

 

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ κορίτσια!!  Και εγώ  σας ευχαριστώ οοοοοοολες για τη θετική σας σκέψη & τις ευχές για τον υπέρηχο!!!    ❤️ 

ΌΛΑ ΚΑΛΑ!!!!  :) ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!! 

 ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ @NINA78 !!!     ΜΠΡΑΒΟ!!!!! 

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ Νίνα μου, που πήγαν ολα τελεια!!! Κι έτσι εύχομαι να συνεχίσουν!!! Φοβερο νέο ότι είναι ...δύο τελικα!!! Σούπερ! Είδες που το λεγαμε ότι όλα θα πάνε καλά!!! 

Γύρισα και εγώ πριν από λίγο! Κάναμε κολπικό υπέρηχο, ήταν και ο συζυγος μαζί, είδαμε το σακο που λέγατε, είδαμε κι ένα άσπρο μπαλάκι  [ας το πω ετσι, αν και δεν ήταν ολοστρόγγυλο χαχαχα] μέσα στο σάκο, κι όπως ζούμαρε πάνω στην εικονα ο γιατρός, φάνηκε η καρδούλα γιατί εβλεπες ένα σημείο του να κινείται-να πάλλεται. Δεν ακούγες κάτι. Ισως αυτό γίνεται με τον άλλο υπέρηχο. Πάντως είδαμε ένα σημείο ...μικρό που όντως παλόταν!! Φοβερό συναίσθημα! 

Τωρα, ο γιατρός είπε ότι...  ένα είναι, κι όχι δύο τελικά! Αν και περίμενα -ειπε ο γιατρός-  ότι με τόσες υψηλές χοριακές θα ήταν δύο...! Όπως λεγατε, κι εσείς, κορίτσια! Τελικά είναι ένα και καλο, ειπε. Και θα με ξαναδει σε 2 εβδομάδες... Δεν ήταν πολύ σίγουρος ότι ...οντως είναι ένα [χαχαχα] , εννοώ ...το έψαχνε-το ξαναέψαχνε-το ξανακοίταγε με διαφορες κινήσεις στον υπέρηχο. Σαν να περίμενε ότι μπορεί να υπάρχει και δεύτερο, και να μην φαίνεται ξεκάθαρα και αμέσως (όπως φαινόταν το πρώτο), και να είναι πιο πίσω... ??!!! Ποιος ξέρει; Τελοσπάντων... Τελικά, είπε: όπως φαίνεται είναι ένα και καλό. Εγω θα χαιρόμουν πάντως και με τα δύο, και φυσικά χαίρομαι και με το ένα!!!!!! Χαίρομαι που όλα προχωράνε καλά! Αυτό μετράει. 

Και αυτό εύχομαι για ΟΛΕΣ μας!!! Σε οποιο στάδιο κι αν βρίσκεται η καθε μια μας!! ;-)    ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

 

 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 41 λεπτά , NINA78 είπε:

Καθισμενη στην ιατρικη καρεκλα,με τα ματια κλειστα και ενα σφιξιμο στο στηθος!Ακουω μια φωνη''ανοιξε και κοιτα να δεις τι σε περιμενει''.Τι με περιμενει ρωταω και ανοιγω τα ματια μου και βλεπω δυο σακους τοποθετημενους ετσι που σχηματιζαν χαμογελο!Δεν θυμαμαι απο ποτε εχω να χαμογελασω ετσι,αλλα χαμογελασα στο πιο ομορφο και συναμα αστειο χαμογελο που εχω δει στην ζωη μου.Κοριτσια τωρα γυρισα σπιτι μου,τα μπεμπε ειναι δυο και τελος μηνα παμε να ακουσουμε καρδουλες.Μακαρι να πανε ολα καλα για ολες μας!Ζωη79 περιμενουμε τα δικα σου χαμογελα η οτι αλλο σχηματιζουν.Αλινα θα κανεις πολυ καλα οσον αφορα των καλλωπισμο,γιατι μετα μαλλι γιοκ μεχρι 3-4.Κοριτσια σας φιλω ολες γλυκα! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

τι ευχαριστα νεα είναι αυτα !!! Μπράβο κορίτσι μου !!! και φυσικα θα πανε όλα καλα !!!

Δεν ξέρω αν το είχα αναφέρει , ακόμη και με πιο μικρό νούμερο , τα δίδυμα παιζουν !! Το ξέρω και απο την αδερφη μου αυτο .... , πάνω κάτω τα ίδια νουμερα είχατε !!!

Αχχχ εχω μεγάλη χαρά ....μακάρι να πανε όλα καλα και για εμας που ερχόμαστε απο πίσω !!

Τώρα ξεκουραση ...και να χαιδευεις την κοιλιτσα σου !!! :wub:

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια! Διαβάζω για καλλωπισμους(ζηλεύω!),οδοντιατρους(μπλιαχ) αλλά και για ωραίους υπερήχους...Καλωσορίζουμε λοιπόν τρία νέα μωράκια!! Μπράβο κοριτσια και καλή επιτυχία σε οσες είστε σε προσπάθεια! 

 

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Zoe_79K είπε:

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ κορίτσια!!  Και εγώ  σας ευχαριστώ οοοοοοολες για τη θετική σας σκέψη & τις ευχές για τον υπέρηχο!!!    ❤️ 

ΌΛΑ ΚΑΛΑ!!!!  :) ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!!! 

 ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ @NINA78 !!!     ΜΠΡΑΒΟ!!!!! 

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ Νίνα μου, που πήγαν ολα τελεια!!! Κι έτσι εύχομαι να συνεχίσουν!!! Φοβερο νέο ότι είναι ...δύο τελικα!!! Σούπερ! Είδες που το λεγαμε ότι όλα θα πάνε καλά!!! 

Γύρισα και εγώ πριν από λίγο! Κάναμε κολπικό υπέρηχο, ήταν και ο συζυγος μαζί, είδαμε το σακο που λέγατε, είδαμε κι ένα άσπρο μπαλάκι  [ας το πω ετσι, αν και δεν ήταν ολοστρόγγυλο χαχαχα] μέσα στο σάκο, κι όπως ζούμαρε πάνω στην εικονα ο γιατρός, φάνηκε η καρδούλα γιατί εβλεπες ένα σημείο του να κινείται-να πάλλεται. Δεν ακούγες κάτι. Ισως αυτό γίνεται με τον άλλο υπέρηχο. Πάντως είδαμε ένα σημείο ...μικρό που όντως παλόταν!! Φοβερό συναίσθημα! 

Τωρα, ο γιατρός είπε ότι...  ένα είναι, κι όχι δύο τελικά! Αν και περίμενα -ειπε ο γιατρός-  ότι με τόσες υψηλές χοριακές θα ήταν δύο...! Όπως λεγατε, κι εσείς, κορίτσια! Τελικά είναι ένα και καλο, ειπε. Και θα με ξαναδει σε 2 εβδομάδες... Δεν ήταν πολύ σίγουρος ότι ...οντως είναι ένα [χαχαχα] , εννοώ ...το έψαχνε-το ξαναέψαχνε-το ξανακοίταγε με διαφορες κινήσεις στον υπέρηχο. Σαν να περίμενε ότι μπορεί να υπάρχει και δεύτερο, και να μην φαίνεται ξεκάθαρα και αμέσως (όπως φαινόταν το πρώτο), και να είναι πιο πίσω... ??!!! Ποιος ξέρει; Τελοσπάντων... Τελικά, είπε: όπως φαίνεται είναι ένα και καλό. Εγω θα χαιρόμουν πάντως και με τα δύο, και φυσικά χαίρομαι και με το ένα!!!!!! Χαίρομαι που όλα προχωράνε καλά! Αυτό μετράει. 

Και αυτό εύχομαι για ΟΛΕΣ μας!!! Σε οποιο στάδιο κι αν βρίσκεται η καθε μια μας!! ;-)    ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

 

 

Κορίτσι ποσο χαιρομαι και για σενα !!  Μια χαρα  είναι όλα και για σενα και έτσι να συνεχίσουν ....και ας είναι και ένα !! Να εξελίσσεται καλά αυτο μετράει ...

Να προσέχεις και εσυ ....να ξεκουράζεσαι και όλα θα πανε καλα !!!

Με το καλό να ακούσετε και καρδούκα τωρα !!

Χαίρομαι πολυ για σας ....

σας φιλω ,,,

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@NINA78 και @Zoe_79K τι ωραία νέα που φέρατε! Έγινε και η ανατροπή ε; Από αλλού τα περιμέναμε τα δίδυμα από αλλού μας ήρθαν. Μικρή σημασία έχει βέβαια το νούμερο -γερα μωράκια και όσα θέλουν ας είναι. 

@zoel77 μου έλα θέλω παρέα! 

Κορίτσια δεν έχω κάνει ποτέ έμβρυομεταφορα. Παίρνει ώρα; Πονάει;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...