Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

7 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Η μπουμπού μ έχει γίνει βαρελακι πλέον κ εχει κ διπλές....τσιρίζει κ κοιτάξει παντού...έχει γίνει κουτσομπολα....γεκικα είναι υσηχη πολύ κ όμορφη....μας ταλαίπωρη μια παλινδρομμηση αλλα θα φτιάξει όμως.που θα πάει....εσείς πως εισται??? 

Αχ, έχω θέμα με τα μπούτια, τρελό!!! Άμα έχει Κ διπλές... Λιποθυμώ!!! Χαχα, έτσι είμαστε τα κορίτσια, από μικρές τσαουσες!!! 

  • Χαχα 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Mary H είπε:

Ωστε ειναι για φαγωμα η μπουμπου με τις διπλες της! Μαμα ορμα!!! Το βραδυ κοιμαται?

Η σουρλουλου σφυροκοπαει, στους υπερηχους κανει σπαγγατο, γιογκα και αεροβικη! Στην ενοργανη θα τη γραψουμε χαχαχαχ!

Ακριβως αυτο που λες μου ειπε ο γιατρος μου

Παρα πολυ χρησιμες οι πληροφοριες σου. Θα αποθηκευσω το κειμενο γιατι θα μου χρειαστει. Εμεις θα την εχουμε περιπου 4 μηνες στο δωματιο μας σε πορτ μπεμπε κ λικνο κ μετα στο δωματιο της στην κουνια που μπορει να παρουμε να γινεται προεφηβικο

Στο σαλονι θα το εχω στο πορτ μπεμπε και μετα στο ριλαξ, αν καθεται. Και το παρκοκρεβατο ειναι καλη λυση για πιο μετα

Σ ευχαριστω πολυ πολυ!

παιδάκι μ χρυσό θησαυρευνιο...καλά σ κάνει να μάθεις μαμά.....ναι μ κοιμάται που κ πού κάτι 5 ώρες 6...οπότε της έρθει η βίδα >

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

παιδάκι μ χρυσό θησαυρευνιο...καλά σ κάνει να μάθεις μαμά.....ναι μ κοιμάται που κ πού κάτι 5 ώρες 6...οπότε της έρθει η βίδα >

 

Χαχαχαχαχχ, Αφου κοιμαται και 5-6 ωρες παλι καλα!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Αχ, έχω θέμα με τα μπούτια, τρελό!!! Άμα έχει Κ διπλές... Λιποθυμώ!!! Χαχα, έτσι είμαστε τα κορίτσια, από μικρές τσαουσες!!! 

διπλες πολλές σ λεω....φουλ...κ στο λαιμό επίσης...δεν φαίνεται καθόλου π λαιμός της...αχαχχαχαχ

Just now, Mary H είπε:

Χαχαχαχαχχ, Αφου κοιμαται και 5-6 ωρες παλι καλα!

Καλά μην νομίζεις ότι θα το κρατήσει τέτοια που είναι...αχχαχαχαχ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

διπλες πολλές σ λεω....φουλ...κ στο λαιμό επίσης...δεν φαίνεται καθόλου π λαιμός της...αχαχχαχαχ

Καλά μην νομίζεις ότι θα το κρατήσει τέτοια που είναι...αχχαχαχαχ

Σουρλουλου τελειως:lol:


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Σουρλουλου τελειως:lol:

Καλά καλά...όλο μορφασμους ειναι...νούμερο μεγαλο  σ λεω ...όλο γελάμε με αυτά που κάνει.....( όσο κάνει βεβαια) πάντως πάει το μοντέλο που είχα....χοντροπατατα εγινε

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Καλά καλά...όλο μορφασμους ειναι...νούμερο μεγαλο  σ λεω ...όλο γελάμε με αυτά που κάνει.....( όσο κάνει βεβαια) πάντως πάει το μοντέλο που είχα....χοντροπατατα εγινε

Πόσο είναι η μπουμπού?? 

Θα στρώσει όταν περπατήσει!!!! 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Καλά καλά...όλο μορφασμους ειναι...νούμερο μεγαλο  σ λεω ...όλο γελάμε με αυτά που κάνει.....( όσο κάνει βεβαια) πάντως πάει το μοντέλο που είχα....χοντροπατατα εγινε

Χαχαχαχαχαχ, ειναι αφρατουλα, καλυτερα! Θα ξαναγινει μοντελο οταν θα τρεχει.  Η δικια μου ειναι ζουμπουρλουλα απ τη β επιπεδου, η χοντρουλα μου, ολο μαγουλακια κ χειλακια ειναι:D

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Καλά καλά...όλο μορφασμους ειναι...νούμερο μεγαλο  σ λεω ...όλο γελάμε με αυτά που κάνει.....( όσο κάνει βεβαια) πάντως πάει το μοντέλο που είχα....χοντροπατατα εγινε

Κλαίω....τη δική μου ως τους 12-13 μήνες τη φωνάζαμε μισελεν και Γκοτζίλα( το μισελεν εκείνο το ανθρωπάκι στα βενζινάδικα) μετά έγινε μοντέλο..χτες τα σορτσάκια 3 τα μάζεψα και ξαναεβγαλα το 2 και 1,5.. κολυμπάει μέσα.. αχ φίλησε τη ρούφα την παντού.πεθαινωωωω

Just now, Mary H είπε:

Σουρλουλου τελειως:lol:

Η μεγάλη Σουρλουλου θα έρθει σε λίγο..περιμένουμε να πετάξει μπούτι και το δικό σου κορμι

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 είπε:

Κλαίω....τη δική μου ως τους 12-13 μήνες τη φωνάζαμε μισελεν και Γκοτζίλα( το μισελεν εκείνο το ανθρωπάκι στα βενζινάδικα) μετά έγινε μοντέλο..χτες τα σορτσάκια 3 τα μάζεψα και ξαναεβγαλα το 2 και 1,5.. κολυμπάει μέσα.. αχ φίλησε τη ρούφα την παντού.πεθαινωωωω

Η μεγάλη Σουρλουλου θα έρθει σε λίγο..περιμένουμε να πετάξει μπούτι και το δικό σου κορμι

Προς το παρον μας πεταει μαγουλακι, χαχαχαχαχ


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, island1 είπε:

Κλαίω....τη δική μου ως τους 12-13 μήνες τη φωνάζαμε μισελεν και Γκοτζίλα( το μισελεν εκείνο το ανθρωπάκι στα βενζινάδικα) μετά έγινε μοντέλο..χτες τα σορτσάκια 3 τα μάζεψα και ξαναεβγαλα το 2 και 1,5.. κολυμπάει μέσα.. αχ φίλησε τη ρούφα την παντού.πεθαινωωωω

Η μεγάλη Σουρλουλου θα έρθει σε λίγο..περιμένουμε να πετάξει μπούτι και το δικό σου κορμι

αν την ρουφαω λέει....άσε χαμος ...παίρνει βάρος μπαμ μπαμ ..φαντάσου σε 20 μέρες πήρε 850 γρ...τις είχα πάρει 0 νούμερο πάει το αυτό....τώρα φοράει σχεδόν το 3...χαχαχαχαχαχα όλο διπλές παντού σ λεω...το ευχαριστιέμαι...

γκοτζιλα  λέει....εντάξει θεά εισαι....

Just now, Thia1985 είπε:

Πόσο είναι η μπουμπού?? 

Θα στρώσει όταν περπατήσει!!!! 

2 μηνών είναι  αγαπη μ.

Just now, Mary H είπε:

Χαχαχαχαχαχ, ειναι αφρατουλα, καλυτερα! Θα ξαναγινει μοντελο οταν θα τρεχει.  Η δικια μου ειναι ζουμπουρλουλα απ τη β επιπεδου, η χοντρουλα μου, ολο μαγουλακια κ χειλακια ειναι:D

παιδάκι μ.ομορφο 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Δυο μηνών?? Χαχαχα..... Φαγανη!!!εσείς θα βγάλετε μπούτι έξω με κάνα σορτσάκι?? 

Island τι περιγραφές είναι αυτές!!! Χαχαχα. 

Εμένα σήμερα με ξύπνησαν τα δίδυμα της απέναντι, επτά -οχτω μηνών το πολυ, η μία ειδικά τσιριζε πολύ, της λέει η μαμά της τι θες πρωί πρωί, να μας κάνουν παρατήρηση??? Κι αυτό τσιρίζε πιο πολύ!! Η μία είναι πιο στρουμπουλή Κ τσαουσα, η άλλη πιο μικροκαμωμένη κι ήρεμη. 

  • Χαχα 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

αν την ρουφαω λέει....άσε χαμος ...παίρνει βάρος μπαμ μπαμ ..φαντάσου σε 20 μέρες πήρε 850 γρ...τις είχα πάρει 0 νούμερο πάει το αυτό....τώρα φοράει σχεδόν το 3...χαχαχαχαχαχα όλο διπλές παντού σ λεω...το ευχαριστιέμαι...

γκοτζιλα  λέει....εντάξει θεά εισαι....

2 μηνών είναι  αγαπη μ.

παιδάκι μ.ομορφο 

Αχ πόσο ευτυχισμένη μανούλα είσαι...!!!Πόσο το αξίζεις...!!!ζηστο κοριτσάρα μου...δάγκωσε την παντού...!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Δυο μηνών?? Χαχαχα..... Φαγανη!!!εσείς θα βγάλετε μπούτι έξω με κάνα σορτσάκι?? 

Island τι περιγραφές είναι αυτές!!! Χαχαχα. 

Εμένα σήμερα με ξύπνησαν τα δίδυμα της απέναντι, επτά -οχτω μηνών το πολυ, η μία ειδικά τσιριζε πολύ, της λέει η μαμά της τι θες πρωί πρωί, να μας κάνουν παρατήρηση??? Κι αυτό τσιρίζε πιο πολύ!! Η μία είναι πιο στρουμπουλή Κ τσαουσα, η άλλη πιο μικροκαμωμένη κι ήρεμη. 

Ναι καλέ φοράμε κορμάκι ραντε με την πλάτη έξω....

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...