Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Faith22 said:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Ναι πέρυσι και για μένα οι χοριακες ήταν πολύ αγχωτικες… έτσι κ αλλιώς ότι είναι να γίνει θα γίνει με η χωρίς … 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

23 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Καλημέρα όμορφες. Έχω χαθεί, το ξέρω, απαράδεκτη... Μπαίνω και διαβάζω τα νέα σας οπότε προλαβαίνω! Ο μικρός κοντεύει πια ενός (νομίζω σαν χτες ήταν που συζητούσα εδώ μαζί σας την απόφαση, την διαδικασία! Το ξέρω ότι είναι κλισέ, αλλά πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός είναι απίστευτο). 

Είναι φανταστικός ο μικρός, αλλά και εξαντλητικός!:grin:

Νόμιζα το πιο δυσκολο στάδιο ήταν όταν ήταν νεογέννητο, και ήθελε συνέχεια αγακαλια. Χα! Ούτε καν. Τα ζόρια αρχίζουν με το περπάτημα. 

Παρόλα αυτά κορίτσια μου θέλω και αλλο. Έχω το οκ του γυναικολόγου μου για τον Σεπτέμβριο. Με τον εξωσωματική δεν έχω μιλήσει ακόμα. Ξέρω ότι είναι long shot, που λένε και στο χωριό μου, αλλά λέω να το δώσω μια ευκαιρία στα "μέτρια" έμβρυα που έχω στην κατάψυξη -αν και η ιδέα να έχω δύο παιδιά με τρομοκρατεί. 

Έχει επιχειρήσει άλλη κοπέλα δεύτερο μωράκι με δανεικά; 

 

Kαλως την και παλι στην παρεα μας. Καλα θα κανεις να βαλεις τα εναπομειναντα εμβρυακια. Με το καλο και καλη επιτυχια !

  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, geozak είπε:

Είμαι στην 10η μέρα ετ κ τωρα που σηκώθηκα ειχακαφε στο σερβιετιακι....σημαίνει οτι θα αδιαθετησω;;;;

Όχι, τουλάχιστον οχι απαραίτητα. 10η μέρα μετά από την εμβρυομεταφορα είσαι;  

Εγώ μια βδομάδα μετά την εμβρυομεταφορα είχα ροζ, και όλα τα συμπτώματα περιόδου -πρηξιμο κ.λπ. αλλά ήμουν έγκυος. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Όχι, τουλάχιστον οχι απαραίτητα. 10η μέρα μετά από την εμβρυομεταφορα είσαι;  

Εγώ μια βδομάδα μετά την εμβρυομεταφορα είχα ροζ, και όλα τα συμπτώματα περιόδου -πρηξιμο κ.λπ. αλλά ήμουν έγκυος. 

Δεν ξέρω...απογοήτευομαι...Δεν ειχα στο σκούπισμα...μονο στο σερβιετιακι υπολείμματα..κ εχω λιγους πονους περιοδου πού σταμάτησαν απο την 4 μέρα κ επανηλθαν τωρα ....αλλά τοσο νωρίς για αδιαθεσία;;; λες να μεινω κρεββάτι κ οχι να σουσουρευω μες στο Σπίτι 

Link to comment
Share on other sites

Just now, geozak είπε:

Δεν ξέρω...απογοήτευομαι...Δεν ειχα στο σκούπισμα...μονο στο σερβιετιακι υπολείμματα..κ εχω λιγους πονους περιοδου πού σταμάτησαν απο την 4 μέρα κ επανηλθαν τωρα ....αλλά τοσο νωρίς για αδιαθεσία;;; λες να μεινω κρεββάτι κ οχι να σουσουρευω μες στο Σπίτι 

Μην απογοητεύεσαι. Πότε θα κάνεις χοριακη; Τώρα πια ότι έχει γίνει έχει γίνει. Αλλά αν ψυχολογικά νιώθεις καλύτερα αν μείνεις ξαπλωμένη, μείνε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, alina80 είπε:

Μην απογοητεύεσαι. Πότε θα κάνεις χοριακη; Τώρα πια ότι έχει γίνει έχει γίνει. Αλλά αν ψυχολογικά νιώθεις καλύτερα αν μείνεις ξαπλωμένη, μείνε...

Πέμπτη χοριακη 14η μέρα 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, geozak είπε:

Δεν ξέρω...απογοήτευομαι...Δεν ειχα στο σκούπισμα...μονο στο σερβιετιακι υπολείμματα..κ εχω λιγους πονους περιοδου πού σταμάτησαν απο την 4 μέρα κ επανηλθαν τωρα ....αλλά τοσο νωρίς για αδιαθεσία;;; λες να μεινω κρεββάτι κ οχι να σουσουρευω μες στο Σπίτι 

Δεν είναι τίποτα μπορεί να είναι από Τα κολπικά υπόθετα ή τις κρέμες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, geozak είπε:

Είμαι στην 10η μέρα ετ κ τωρα που σηκώθηκα ειχακαφε στο σερβιετιακι....σημαίνει οτι θα αδιαθετησω;;;;

Προσωπικά θα το θεωρούσα καλό σημάδι. Ίσως είναι αιματακι εμφυτευσης

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/6/2020 at 10:03 ΜΜ, pocm είπε:

 

Σε ποιο κέντρο είναι κ πόσο το κοστος

Καλησπερα! Προκειται για το ιακεντρο αθηνων με γιατρο τον σφακιανουδη. Το κοστος ειναι 4000€ (με το μικροτερο αριθμο βλαστοκυστεων τις 4-ετσι ειχαν πει σε εμενα) συν 300€ καταψυξη για ενα χρονο για τα εμβρυα που θα περισσεψουν.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Tsini είπε:

Καλησπερα! Προκειται για το ιακεντρο αθηνων με γιατρο τον σφακιανουδη. Το κοστος ειναι 4000€ (με το μικροτερο αριθμο βλαστοκυστεων τις 4-ετσι ειχαν πει σε εμενα) συν 300€ καταψυξη για ενα χρονο για τα εμβρυα που θα περισσεψουν.

Σε ευχαριστώ Με τα φάρμακα ή χωρίς 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Tsini είπε:

Καλησπερα! Προκειται για το ιακεντρο αθηνων με γιατρο τον σφακιανουδη. Το κοστος ειναι 4000€ (με το μικροτερο αριθμο βλαστοκυστεων τις 4-ετσι ειχαν πει σε εμενα) συν 300€ καταψυξη για ενα χρονο για τα εμβρυα που θα περισσεψουν.

Καλημερα! Τι κάνεις κορίτσι?  Είσαι εν αναμονή προσπάθειας? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , pocm είπε:

Σε ευχαριστώ Με τα φάρμακα ή χωρίς 

Με τα φαρμακα,τελικη τιμη!

Just now, anoulious είπε:

Καλημερα! Τι κάνεις κορίτσι?  Είσαι εν αναμονή προσπάθειας? 

Κοριτσι!!!! Εκανα προσπαθεια,εκανα κ χοριακηκ βγηκε θετικη! Τωρα περιμενω να κανω την επαναληπτικη. Απλα δεν το εχω αναφερει,γτ ουτε το εχω πιστεψει, ουτε κ εχω καποιο συμπτωμα............. Το απολυτο τιποτα...

  • Μου αρέσει 12
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...