Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew said:

      Μπράβο!!!! Συγχαρητήρια!!! 🥰 Είδες που στο είχα πει? Αχνη γραμμη + καφέ = θετικη χοριακη.  Τώρα το πάμε βήμα βήμα....εγώ έχω επαναληπτική την Τετάρτη...το ίδιο άγχος θα έχω πάλι...

      Απαράδεκτη συμπεριφορά και γιατρού και μαιας. Οφείλουν να έχουν παραπάνω ενσυναισθηση και αν κάτι τους ενοχλεί να παίρνουν τηλ σαν άνθρωποι και να μιλάνε με ευγένεια και ενδιαφέρον. Θα βρεις σίγουρα γιατρό!!!! Σκέψου αν θέλεις σίγουρα να αλλάξεις. Σκέψου τι θα σε στρεσάρει λιγότερο...να είσαι με αυτόν και να φοβασαι να ρωτήσεις κάτι ξανά ή να αλλάζεις γιατρό? Εσύ ξέρεις το καλύτερο για σένα! Αν αποφασίσεις να αλλάξεις σε οποια πόλη μένεις ρώτησε φίλες και γνωστές και θα δεις ποιον προτείνουν οι περισσότερες. 

      Και να ξέρεις σε καταλαβαίνω...και γω συγκρατημένα αισιόδοξη ήμουν στην πρώτη χοριακη...στη δεύτερη το χάρηκα πιο πολυ. Όλα θα μας πανε μια χαρά!! ❤️

      Μακάρι να πάνε όλα καλα !!! Χοριακη δεν ξέρω αλλά μάλλον όχι …. Θα με πάρουν το μεσημεράκι να μου πουν πως προχωράμε αλλά ρώτησα στην γραμματεία κ μ είπαν το επόμενο βήμα είναι σκαν στην 7η εβδομάδα…

      25 minutes ago, Faith22 said:

       

       

       

      Καλημέρα κορίτσια!Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την κατανόηση!

      Πήρε ο άντρας μου χθες κ τους δύο τηλ, με τον γιατρό δεν μίλησε πολύ,μου ξαναεστειλε μηνύματα,με την μαία μίλησα κ εγώ.Απλα προσπάθησαν να κατευνάσουν τα πράγματα.

      Αθήνα είμαι αν έχετε κάποιον γιατρό να προτείνετε...Ξαναλέω τον εμπιστεύομαι τυφλά αλλα δεν ξέρω πως θα τους αντικρυσω ξανά.Ειμαι 3 χρόνια μαζί του,εκείνος με βοήθησε να έχω τα δίδυμακια στην κοιλίτσα μου...πολλά περίεργα κ διαφορετικά συναισθήματα.Αχ τι σου κάνουν οι ορμόνες 😳

      @Lila ki συγχαρητήρια ♥️Όλα θα πάνε καλά αυτή την φορά!Θα κάνεις χοριακη?

      Καλή Ανάσταση να έχουμε!Του χρόνου όλες αγκαλιά με τα θαύματα μας♥️

      Καλή Ανασταση να έχουμε με υγεία να λέμε μόνο ευχάριστα !!! Χοριακη δεν θα κάνω μάλλον …. Μ είπαν για σκαν υην 7η εβδομάδα θα με πάρουν το μεσημεράκι να με ενημερώσουν ! 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Tsini είπε:

Με τα φαρμακα,τελικη τιμη!

Κοριτσι!!!! Εκανα προσπαθεια,εκανα κ χοριακηκ βγηκε θετικη! Τωρα περιμενω να κανω την επαναληπτικη. Απλα δεν το εχω αναφερει,γτ ουτε το εχω πιστεψει, ουτε κ εχω καποιο συμπτωμα............. Το απολυτο τιποτα...

Συγχαρητήρια κορίτσι!! Καλούς διπλασιασμούς να εχεις!!

Στην τιμη που είπες, περιλαμβάνεται  και η εμβρυομεταφορα που έκανες;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Tsini είπε:

Με τα φαρμακα,τελικη τιμη!

Κοριτσι!!!! Εκανα προσπαθεια,εκανα κ χοριακηκ βγηκε θετικη! Τωρα περιμενω να κανω την επαναληπτικη. Απλα δεν το εχω αναφερει,γτ ουτε το εχω πιστεψει, ουτε κ εχω καποιο συμπτωμα............. Το απολυτο τιποτα...

Μπραβοοοο!!Ζητω!!Καλη συνεχεια

Παιρνουμε και εμεις   ελπιδες.....Γενικως   ακουω το κεντρο εχει επιτυχιες

.

 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Tsini είπε:

Καλησπερα! Προκειται για το ιακεντρο αθηνων με γιατρο τον σφακιανουδη. Το κοστος ειναι 4000€ (με το μικροτερο αριθμο βλαστοκυστεων τις 4-ετσι ειχαν πει σε εμενα) συν 300€ καταψυξη για ενα χρονο για τα εμβρυα που θα περισσεψουν.

Για δικα μας ωαρια μιλάμε..ετσι;;;

Just now, Tsini είπε:

Με τα φαρμακα,τελικη τιμη!

Κοριτσι!!!! Εκανα προσπαθεια,εκανα κ χοριακηκ βγηκε θετικη! Τωρα περιμενω να κανω την επαναληπτικη. Απλα δεν το εχω αναφερει,γτ ουτε το εχω πιστεψει, ουτε κ εχω καποιο συμπτωμα............. Το απολυτο τιποτα...

Συγχαρητήρια!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, bcd18 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι!! Καλούς διπλασιασμούς να εχεις!!

Στην τιμη που είπες, περιλαμβάνεται  και η εμβρυομεταφορα που έκανες;

Ευχαριστω! Ναι ναι,ολα.

Just now, anoulious είπε:

Μπραβοοοο!!Ζητω!!Καλη συνεχεια

Παιρνουμε και εμεις   ελπιδες.....Γενικως   ακουω το κεντρο εχει επιτυχιες

.

 

Σε ευχαριστω!!! Ναι,κ εγω αυτο βλεπω οτι τλκ ειναι καλο κεντρο!! Εσυ ποτε με το καλο θα προχωρησεις;;;

Just now, geozak είπε:

Για δικα μας ωαρια μιλάμε..ετσι;;;

Συγχαρητήρια!!!!!!!!

Σε ευχαριστω!! Κ στα δικα σου συντομα!! Οχι,εγω πηγα με ωαρια δοτριας. Προφανως κ κανουν κ με δικο σου υλικο,αλλα δεν γνωριζω το κοστος στο ιακεντρο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

Με τα φαρμακα,τελικη τιμη!

Κοριτσι!!!! Εκανα προσπαθεια,εκανα κ χοριακηκ βγηκε θετικη! Τωρα περιμενω να κανω την επαναληπτικη. Απλα δεν το εχω αναφερει,γτ ουτε το εχω πιστεψει, ουτε κ εχω καποιο συμπτωμα............. Το απολυτο τιποτα...

Τσινακι μας γλυκο τι τελεια νεα ειναι αυτα!!!!! Συγχαρητηρια κοριτσι!!! Ηταν η πρωτη με δανεικα?


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Tsini είπε:

Ευχαριστω! Ναι ναι,ολα.

Σε ευχαριστω!!! Ναι,κ εγω αυτο βλεπω οτι τλκ ειναι καλο κεντρο!! Εσυ ποτε με το καλο θα προχωρησεις;;;

Σε ευχαριστω!! Κ στα δικα σου συντομα!! Οχι,εγω πηγα με ωαρια δοτριας. Προφανως κ κανουν κ με δικο σου υλικο,αλλα δεν γνωριζω το κοστος στο ιακεντρο.

Εγω θα κάνω μια προσπάθεια με δικά μου κατεψυγμένα, δεν ελπίζω πια, και όταν κατέβω για εμβρυομεταφορα θα κάνω και το πρώτο ραντεβού. Ανυπομονώ πολύ πλέον. Με κατεψυγμένα έκανες? Έτυχε λογω κάποιας δικής σου εκκρεμότητα ή το προτιμήσατε? Να κρατήσεις εύχομαι υγιές μωράκι στην αγκαλιά σου 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Τσινακι μας γλυκο τι τελεια νεα ειναι αυτα!!!!! Συγχαρητηρια κοριτσι!!! Ηταν η πρωτη με δανεικα?

Ευχαριστω!!! Πρεπει να κανω κ επαναληπτικη χοριακη βεβαια... Ναι,η 1η με δανεικα!! Εσυ Μαιρουλα πως εισαι;;;;; Η μπουμπου επαναστατρια;;;; :grin:

Just now, anoulious είπε:

Εγω θα κάνω μια προσπάθεια με δικά μου κατεψυγμένα, δεν ελπίζω πια, και όταν κατέβω για εμβρυομεταφορα θα κάνω και το πρώτο ραντεβού. Ανυπομονώ πολύ πλέον. Με κατεψυγμένα έκανες? Έτυχε λογω κάποιας δικής σου εκκρεμότητα ή το προτιμήσατε? Να κρατήσεις εύχομαι υγιές μωράκι στην αγκαλιά σου 

Με κατεψυγμενα. Εγω το ηθελα κ λογω φλεγμονης που ειχα,αλλα με εγχωνε πιο πολυ η διαδικασια συγχρονισμου. Σκεψου πως τα εμβρυα τα εχω απο τον γεναρη,κ με τουτα κ κεινα τωρα τα βαλαμε.... Ευχομαι να ειναι η τελευταια σου κ να μην ταλαιπωρηθεις αλλο!!

Just now, bcd18 είπε:

Και κάτι ακόμα θα ήθελα να ρωτησω! Την εμβρυομεταφορα την κάνει ο Σφ στο ιακ;

ευχαριστω πολύ!

Ναι ο σφακ κανει την ετ. Σε παρακολουθει στο γενεσις κ την ετ στο ιακ.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

Ευχαριστω!!! Πρεπει να κανω κ επαναληπτικη χοριακη βεβαια... Ναι,η 1η με δανεικα!! Εσυ Μαιρουλα πως εισαι;;;;; Η μπουμπου επαναστατρια;;;; :grin:

Με κατεψυγμενα. Εγω το ηθελα κ λογω φλεγμονης που ειχα,αλλα με εγχωνε πιο πολυ η διαδικασια συγχρονισμου. Σκεψου πως τα εμβρυα τα εχω απο τον γεναρη,κ με τουτα κ κεινα τωρα τα βαλαμε.... Ευχομαι να ειναι η τελευταια σου κ να μην ταλαιπωρηθεις αλλο!!

Ναι ο σφακ κανει την ετ. Σε παρακολουθει στο γενεσις κ την ετ στο ιακ.

Αρα η αμοιβή του συμπεριλαμβάνεται στις 4000

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

Ευχαριστω!!! Πρεπει να κανω κ επαναληπτικη χοριακη βεβαια... Ναι,η 1η με δανεικα!! Εσυ Μαιρουλα πως εισαι;;;;; Η μπουμπου επαναστατρια;;;; :grin:

Με κατεψυγμενα. Εγω το ηθελα κ λογω φλεγμονης που ειχα,αλλα με εγχωνε πιο πολυ η διαδικασια συγχρονισμου. Σκεψου πως τα εμβρυα τα εχω απο τον γεναρη,κ με τουτα κ κεινα τωρα τα βαλαμε.... Ευχομαι να ειναι η τελευταια σου κ να μην ταλαιπωρηθεις αλλο!!

Ναι ο σφακ κανει την ετ. Σε παρακολουθει στο γενεσις κ την ετ στο ιακ.

@Tsini μπράβο σ κοριτσάρα μ...τ κατάφερες..εισαι δύναμη μεγάλη..με το καλό να πάνε όλα ( που θα πανε) λ ετοιμάσου για πολύ χέσιμο μιλάμε...

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, bcd18 είπε:

Αρα η αμοιβή του συμπεριλαμβάνεται στις 4000

Ναι σιγουρα!!

Just now, Rafaelatarzan είπε:

@Tsini μπράβο σ κοριτσάρα μ...τ κατάφερες..εισαι δύναμη μεγάλη..με το καλό να πάνε όλα ( που θα πανε) λ ετοιμάσου για πολύ χέσιμο μιλάμε...

Σ ευχαριστω!!! Χαχαχαχα,το μελλον προβλεπεται βρωμερο :D εσυ πως εισαι;;;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

Ναι σιγουρα!!

Σ ευχαριστω!!! Χαχαχαχα,το μελλον προβλεπεται βρωμερο :D εσυ πως εισαι;;;

Πολύ καλά ειμαι..απολαμβάνω το βρωμερό κωλι της κόρης μ....αχαχχαχαχαχαχα 

Πόσο χάρηκα για σένα....να προσέχεις πολύ το πολυτιμο παιδάκι μας...γιατί κ το δικό σ παιδάκι για μας είναι το ίδιο....σ να ναι δικό μας ....

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Πολύ καλά ειμαι..απολαμβάνω το βρωμερό κωλι της κόρης μ....αχαχχαχαχαχαχα 

Πόσο χάρηκα για σένα....να προσέχεις πολύ το πολυτιμο παιδάκι μας...γιατί κ το δικό σ παιδάκι για μας είναι το ίδιο....σ να ναι δικό μας ....

Κορίτσι μου να είσαι πάντα καλά που μας μεταφέρεις τέτοια χαρά και αισιοδοξία, ό,τι μήνυμά σου έχω διαβάσει είναι πραγματικά ένα μάθημα ζωής για μενα για τον τρόπο που αντιμετωπίζεις τις καταστάσεις!! Να είσαι πάντα έτσι κ να χαίρεσαι τη μπουμπουκίτσα σου!! Συγνώμη για το άσχετο του θέματος αλλά ήθελα καιρό να το πω!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

Ευχαριστω!!! Πρεπει να κανω κ επαναληπτικη χοριακη βεβαια... Ναι,η 1η με δανεικα!! Εσυ Μαιρουλα πως εισαι;;;;; Η μπουμπου επαναστατρια;;;; :grin:

Με κατεψυγμενα. Εγω το ηθελα κ λογω φλεγμονης που ειχα,αλλα με εγχωνε πιο πολυ η διαδικασια συγχρονισμου. Σκεψου πως τα εμβρυα τα εχω απο τον γεναρη,κ με τουτα κ κεινα τωρα τα βαλαμε.... Ευχομαι να ειναι η τελευταια σου κ να μην ταλαιπωρηθεις αλλο!!

Ναι ο σφακ κανει την ετ. Σε παρακολουθει στο γενεσις κ την ετ στο ιακ.

Eλα, μια χαρα θα ειναι η επαναληπτικη σου. Με φρεσκο νεανικο σουπερ υλικο πηγες , ολα καλα θα ειναι. Εγω φουσκωνω. Νιωθω οτι εχω φαει  ενα ολοκληρο μοσχαρι στιφαδο, τοσο φουσκωμα:lol:. Η μπουμπου αλωνιζει

  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Χαμογέλα είπε:

Κορίτσι μου να είσαι πάντα καλά που μας μεταφέρεις τέτοια χαρά και αισιοδοξία, ό,τι μήνυμά σου έχω διαβάσει είναι πραγματικά ένα μάθημα ζωής για μενα για τον τρόπο που αντιμετωπίζεις τις καταστάσεις!! Να είσαι πάντα έτσι κ να χαίρεσαι τη μπουμπουκίτσα σου!! Συγνώμη για το άσχετο του θέματος αλλά ήθελα καιρό να το πω!!

Αγάπη σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα όμορφα λόγια σ....ειμαι σίγουρη ότι κ το δικό σ χαμόγελο θα ανθίσει....( σορρυ αλλα δεν τα θυμάμαι ολα) σ εύχομαι μανουλα....αν δε εισια ειδη το εύχομαι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...