Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Τουτουνι είπε:

Ρε κορίτσια δηλαδή μόνο ο δικός μου λεει σήκω και λίγο απ' τον καναπέ???? Χαχαχχαψψαχα

Κι εμενα το πρώτο τριήμερο της μεταφοράς τον ειχα δουλακο. Απο εκεί και πέρα μεχρι  και φαΐ του βάζω.

Just now, Moana είπε:

καλα κλαιω με τα σχόλια σου... εν τω μεταξύ διαβάζω κ νομιζω οτι εγω ζω σε αλλη διάσταση! μόνο εγω δουλεύω μετα τις ετ κανονικά κ τα κανω ολα κανονικά; μηπως γι αυτο εχω παρει 4 αρνητικά; 

Τρεις μερες μετα την μεταφορά βλαστοκυστεων γινεται η εμφυτευση το αργότερο. Οτι εγινε εγινε δηλαδη.

Just now, Thia1985 είπε:

Την πρώτη ημέρα μετά από τρεις που ήμουν άπλυτη με βοηθούσε να καθίσω σε καρεκλάκι να πλύνω, μου έδινε το σαμπουάν, το σφουγγάρι όλα,μετα του έκλεινα την κουρτίνα στη μούρη Κ μου λεγε τι, δε σε έχω ξαναδεί?? 

Μετά μου ξεπλένε τα μαλλια και με σκούπιζε μη σκύψω ή κάνω απότομη κίνηση! 

Μετά το αρνητικό του λέω, χωρίς να πω λογο,δεν παθαίνω τπτ ούτε γλιστράω, μεγάλο κορίτσι είμαι. 

Εντάξει τον χορεύεις στο ταψί!

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Τουτουνι είπε:

Εγώ λέω να απολαύσεις αυτό που συμβαίνει τώρα γιατί σε ένα μήνα με το καλό που θα έρθει η κορούλα σου θα τρέχεις σαν το Βέγγο!!!! Χαχαχαχαχαχχααχχαχαχα

Ναι, αυτο ειναι αληθεια. Τωρα βασιλισσα:cool:

Just now, Καντι είπε:

Κι εμενα το πρώτο τριήμερο της μεταφοράς τον ειχα δουλακο. Απο εκεί και πέρα μεχρι  και φαΐ του βάζω.

Τρεις μερες μετα την μεταφορά βλαστοκυστεων γινεται η εμφυτευση το αργότερο. Οτι εγινε εγινε δηλαδη.

Εντάξει τον χορεύεις στο ταψί!

Α, Καντι χαλας την πιατσα. Να απαιτησεις φαι, μπανιο, πιστολακι κ τα σχετικα, χαχαχααχ

Just now, Καντι είπε:

Καλε ναι εχω μείνει! Ρε τι γινεται οταν κλείνουν οι πόρτες ! 

 Εμενα μου εχει δώσει το ελεύθερο ο γιατρος αλλα δεν μου εχει έρθει και δεν το εχω επιδιώξει. Μου ειπε και η μαια οτι μπορει να δω λιγο αίματακι μετά την επαφή και της απάντησα προτιμώ να πάω διακοπές!

Ωραιος ο γιατρος, αλλα εναν φοβο τον εχουμε ρε γμτ

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ναι, αυτο ειναι αληθεια. Τωρα βασιλισσα:cool:

Α, Καντι χαλας την πιατσα. Να απαιτησεις φαι, μπανιο, πιστολακι κ τα σχετικα, χαχαχααχ

Ωραιος ο γιατρος, αλλα εναν φοβο τον εχουμε ρε γμτ

Δεν υπάρχει περιπτωση ο δικος μου! Για το φαΐ θα παραγγέλνει καθε μερα απ έξω να με ταΐζει.

Οσον αφορα το μπάνιο θα σου πω μονο οτι χτες δήλωσε οτι απο το μαμ κακά και νάνι του μωρού αναλαμβάνει το νάνι θα τον παιρνει να κοιμούνται μαζι.:twisted: πρόλαβε πόστο κατάλαβες;

Κι εχουμε κι εναν φιλο που δεν άλλαξε ουτε ενα παμπερς και στα δυο του παιδια. Γιατι αηδιαζε ο καημένος.:shock:  και τον εχουμε παράδειγμα....


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Καλε ναι εχω μείνει! Ρε τι γινεται οταν κλείνουν οι πόρτες ! 

 Εμενα μου εχει δώσει το ελεύθερο ο γιατρος αλλα δεν μου εχει έρθει και δεν το εχω επιδιώξει. Μου ειπε και η μαια οτι μπορει να δω λιγο αίματακι μετά την επαφή και της απάντησα προτιμώ να πάω διακοπές!

Μαρη σεξ έχω να κάνω ουυυυ

Πριν την υστερο

Κι αν είμαι δε νομίζω να ξανακάνω!!! Χαχαχα

Just now, Καντι είπε:

Κι εμενα το πρώτο τριήμερο της μεταφοράς τον ειχα δουλακο. Απο εκεί και πέρα μεχρι  και φαΐ του βάζω.

Τρεις μερες μετα την μεταφορά βλαστοκυστεων γινεται η εμφυτευση το αργότερο. Οτι εγινε εγινε δηλαδη.

Εντάξει τον χορεύεις στο ταψί!

Ναι ναι καλά... Στις εμβρυομεταφορες τα κάνει και Οκ, επειδή δεν τρελαίνομαι για φρούτα εδώ Κ χρόνια μου τα κάνει Σμουθι η σα κρέμα. 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Δεν υπάρχει περιπτωση ο δικος μου! Για το φαΐ θα παραγγέλνει καθε μερα απ έξω να με ταΐζει.

Οσον αφορα το μπάνιο θα σου πω μονο οτι χτες δήλωσε οτι απο το μαμ κακά και νάνι του μωρού αναλαμβάνει το νάνι θα τον παιρνει να κοιμούνται μαζι.:twisted: πρόλαβε πόστο κατάλαβες;

Κι εχουμε κι εναν φιλο που δεν άλλαξε ουτε ενα παμπερς και στα δυο του παιδια. Γιατι αηδιαζε ο καημένος.:shock:  και τον εχουμε παράδειγμα....

Ο δικος μου ελεγε οτι δεν θα την ταιζει- αλλαζει, τωρα μου λεει οκ θα κανω κ τετοια. Για να δουμε...Τελικα ολα θα φανουν στο ταμειο... Μπορει να δουμε εκπληξεις

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Καντι είπε:

Δεν υπάρχει περιπτωση ο δικος μου! Για το φαΐ θα παραγγέλνει καθε μερα απ έξω να με ταΐζει.

Οσον αφορα το μπάνιο θα σου πω μονο οτι χτες δήλωσε οτι απο το μαμ κακά και νάνι του μωρού αναλαμβάνει το νάνι θα τον παιρνει να κοιμούνται μαζι.:twisted: πρόλαβε πόστο κατάλαβες;

Κι εχουμε κι εναν φιλο που δεν άλλαξε ουτε ενα παμπερς και στα δυο του παιδια. Γιατι αηδιαζε ο καημένος.:shock:  και τον εχουμε παράδειγμα....

Όχι ο δικός μου δε μπορώ να πω, από τώρα δηλώνει ότι θα βοηθάει παντού και στο μπάνιο Κ σε όλα... Τι να πω, εγώ τα κρατάω πάντως! 

Just now, Moana είπε:

καλα κλαιω με τα σχόλια σου... εν τω μεταξύ διαβάζω κ νομιζω οτι εγω ζω σε αλλη διάσταση! μόνο εγω δουλεύω μετα τις ετ κανονικά κ τα κανω ολα κανονικά; μηπως γι αυτο εχω παρει 4 αρνητικά; 

Κοπελιά όταν δούλευα δούλευα, δε με έπαιρνε να κάθομαι, καθόμουν μόνο τις τρεις πρώτες μέρες κι αν έπεφτε Παρασκευή ούτε τρεις ολόκληρες. Τώρα είπα να τα κάνω διαφορετικά. Στο μεταξύ όλο κοιτάω τα βυζιά μου μην έχει φύγει το μπλε. 

  • Χαχα 3

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Thia1985 said:

Κορίτσια μου μια ερωτηση

Οι αντιπηκτικες κάνουν πιο έντονες τις φλέβες στο στήθος? 

Πήγα να αλλάξω μπλουζάκι γιατί ίδρωσα και είμαι μπλε παντου

Γύρω από τις ρώγες, σε όλο το στήθος, μιλάμε για μπλε

Παθαίνω πανικό, φωνάζω τη μάνα μου της λέω μάνα, είχα εγώ τέτοιο πράγμα γιατί δε θυμάμαι 

Σα χάρτης είναι σε όλο μου το στήθος και κάτω από αυτό, λέτε να φταίνε οι αντιπηκτικες???? 

Ούτε εγώ θέλω να σε ξεσηκώσω αλλά κι εμένα είχε γίνει μπλε. Κι έμεινε μπλε μέχρι κάποιους μήνες μετά τη γέννα.

Just now, alina80 said:

Χαχα... Στην αρχή θα είναι έτσι... Μετά και συνηθίζουν και βαριούνται κιόλας. 

Καλά θα ήταν να ήταν έτσι έστω και στην αρχή... πφφφ

Λες στη 2η να είναι αλλιώς? Ή να τα περιμένω χειρότερα

Just now, Τουτουνι said:

Ρε κορίτσια δηλαδή μόνο ο δικός μου λεει σήκω και λίγο απ' τον καναπέ???? Χαχαχχαψψαχα

Κι εμείς εδώ μια από τα ίδια...

Πολύ ζήλεψα ρε κορίτσια. Εμένα ούτε η μαμά μου δε με βοήθησε στην εγκυμοσύνη. Θυμάμαι τέτοιο καιρό πέρυσι. Μόλις είχα μπει στον 6ο μήνα. Είχε φουσκώσει για τα καλά η κοιλιά, είχε και ζέστη... Έχω πάει λαϊκή και πήρα τσιπούρες και χόρτα να κάνω. Είχε χαλάσει και το ασανσέρ και ανεβαίνω στον 5ο με τα πόδια. Με παίρνει η αδερφή μου να έρθουν επίσκεψη με τη μαμά μου. Ξαναβγαίνω να πάρω κι άλλες τσιπούρες. Ξανά στον 5ο με τα πόδια. Έρχονται τα κορίτσια μου και στρογγυλοκάθονται. Βλέπει η αδερφή μου κ κάτι πατζάρια και μου λέει ααα δε βάζεις κι αυτά να φάμε? Τα βάζω κι αυτά. Λέω στη μαμά μου "δεν ντρέπεστε, με την κοιλιά στο στόμα να σας κάνω το τραπέζι κι εσείς να τραβάτε φωτογραφίες για το ίνσταγκραμ αντί να βοηθήσετε..." και μου λέει "ε τώρα τελειώνεις. Αν ήταν να τα έκανα από την αρχή". Της λέω "δεν προσβάλλομαι. Το δέχομαι και τώρα". "Ε, να μην το χαρώ που μου μαγειρεύει η κόρη μου?", λέει...

Μην πολυλογώ. Ούτε τα πιάτα δεν πλύνανε. Τη μαμά μου την ξαναείδα 2 μέρες πριν γεννήσω γιατί κατέβηκε Κρήτη να φτιάξει το σπίτι και να κάνει μπάνια. Η αδερφή μου ήρθε άλλες 5-6 φορές για φαγητό!

Και μη νομίζετε ότι αλλάξανε και πολύ τα πράγματα από όταν γέννησα... Πάλι μόνη μου τα κάνω όλα. Απλά αντί για τσιπούρες τώρα φωτογραφίζουν το μωρό!χεχεχε

Τις αγαπάω πολύ και ειδικά η μαμά μου με έχει βοηθήσει πολύ, κυρίως οικονομικά. Αλλά γενικά δεν παλεύονται...

 

  • Μου αρέσει 4
  • Μπερδεμένη/-ος 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Ούτε εγώ θέλω να σε ξεσηκώσω αλλά κι εμένα είχε γίνει μπλε. Κι έμεινε μπλε μέχρι κάποιους μήνες μετά τη γέννα.

Καλά θα ήταν να ήταν έτσι έστω και στην αρχή... πφφφ

Λες στη 2η να είναι αλλιώς? Ή να τα περιμένω χειρότερα

Κι εμείς εδώ μια από τα ίδια...

Πολύ ζήλεψα ρε κορίτσια. Εμένα ούτε η μαμά μου δε με βοήθησε στην εγκυμοσύνη. Θυμάμαι τέτοιο καιρό πέρυσι. Μόλις είχα μπει στον 6ο μήνα. Είχε φουσκώσει για τα καλά η κοιλιά, είχε και ζέστη... Έχω πάει λαϊκή και πήρα τσιπούρες και χόρτα να κάνω. Είχε χαλάσει και το ασανσέρ και ανεβαίνω στον 5ο με τα πόδια. Με παίρνει η αδερφή μου να έρθουν επίσκεψη με τη μαμά μου. Ξαναβγαίνω να πάρω κι άλλες τσιπούρες. Ξανά στον 5ο με τα πόδια. Έρχονται τα κορίτσια μου και στρογγυλοκάθονται. Βλέπει η αδερφή μου κ κάτι πατζάρια και μου λέει ααα δε βάζεις κι αυτά να φάμε? Τα βάζω κι αυτά. Λέω στη μαμά μου "δεν ντρέπεστε, με την κοιλιά στο στόμα να σας κάνω το τραπέζι κι εσείς να τραβάτε φωτογραφίες για το ίνσταγκραμ αντί να βοηθήσετε..." και μου λέει "ε τώρα τελειώνεις. Αν ήταν να τα έκανα από την αρχή". Της λέω "δεν προσβάλλομαι. Το δέχομαι και τώρα". "Ε, να μην το χαρώ που μου μαγειρεύει η κόρη μου?", λέει...

Μην πολυλογώ. Ούτε τα πιάτα δεν πλύνανε. Τη μαμά μου την ξαναείδα 2 μέρες πριν γεννήσω γιατί κατέβηκε Κρήτη να φτιάξει το σπίτι και να κάνει μπάνια. Η αδερφή μου ήρθε άλλες 5-6 φορές για φαγητό!

Και μη νομίζετε ότι αλλάξανε και πολύ τα πράγματα από όταν γέννησα... Πάλι μόνη μου τα κάνω όλα. Απλά αντί για τσιπούρες τώρα φωτογραφίζουν το μωρό!χεχεχε

Τις αγαπάω πολύ και ειδικά η μαμά μου με έχει βοηθήσει πολύ, κυρίως οικονομικά. Αλλά γενικά δεν παλεύονται...

 

Κι εγω απο μαμα τιποτα γιατι ειναι ανω των 80 και μενει σ αλλη πολη.γενικα δεν εχουμε βοηθεια απο πουθενα. Κι ο συζυγος ερχεται σπιτι μετα τις 6. Ευτυχως που εχω κι αυτον που βοηθαει ο καημενος οσο μπορει. Γιατι αν περιμενα απ το σοι.

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Clue κρατώ μικρό καλάθι γιατί είναι Κ οι αντιπηκτικες κ νομιζω είναι αρκετά νωρίς για γαλακτοφορους αδένες. 

Εγώ ευτυχώς έχω τεράστια βοήθεια από γονείς μου, όλη την εβδομάδα τους είχα, καθάρισαν το σπίτι, μου κρατούσαν παρέα, με βοηθούσαν, βέβαια δε τους άφηνα να κάνουν πολλά πχ τους έλεγα θα με βοηθήσετε με τα ντουλάπια (ξεσκαρτάρισμα) αλλά πάλι στην ίδια θέση.

Μαγειρευε η μαμά μου Κ έφερνε. Δε μπορώ να πω. Και οικονομικά πολύ, τη μία εξωσωματικη,οχι αυτή, την πληρωσαν εκείνοι. 

Του αντρα μου είναι μεγάλοι αλλά Κ πάλι πιστεύω διαφορετικά η μάνα της γυναίκας. Στην πλειονότητα τουλάχιστον. 

  • Μου αρέσει 2

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Clue κρατώ μικρό καλάθι γιατί είναι Κ οι αντιπηκτικες κ νομιζω είναι αρκετά νωρίς για γαλακτοφορους αδένες. 

Εγώ ευτυχώς έχω τεράστια βοήθεια από γονείς μου, όλη την εβδομάδα τους είχα, καθάρισαν το σπίτι, μου κρατούσαν παρέα, με βοηθούσαν, βέβαια δε τους άφηνα να κάνουν πολλά πχ τους έλεγα θα με βοηθήσετε με τα ντουλάπια (ξεσκαρτάρισμα) αλλά πάλι στην ίδια θέση.

Μαγειρευε η μαμά μου Κ έφερνε. Δε μπορώ να πω. Και οικονομικά πολύ, τη μία εξωσωματικη,οχι αυτή, την πληρωσαν εκείνοι. 

Του αντρα μου είναι μεγάλοι αλλά Κ πάλι πιστεύω διαφορετικά η μάνα της γυναίκας. Στην πλειονότητα τουλάχιστον. 

Εισαι πολυ τυχερη μπραβο. Θα εχεις πολυ βοηθεια στην εγκυμοσυνη θα δεις. ειναι πολυ σημαντικο. εγω σχεδον ολη τη μερα μονη μου την εβγαζα. Βεβαια η μανουλα μου αν ηταν νεα θα βοηθουσε πολυ,. Ομως μας εχουν βοηθησει οικονομικα που κ αυτο ειναι σημαντικο.

Γενικα σ αυτη τη φαση καθε βοηθεια ειναι ευπροσδεκτη


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Thia1985 said:

Όχι ο δικός μου δε μπορώ να πω, από τώρα δηλώνει ότι θα βοηθάει παντού και στο μπάνιο Κ σε όλα... Τι να πω, εγώ τα κρατάω πάντως! 

Κοπελιά όταν δούλευα δούλευα, δε με έπαιρνε να κάθομαι, καθόμουν μόνο τις τρεις πρώτες μέρες κι αν έπεφτε Παρασκευή ούτε τρεις ολόκληρες. Τώρα είπα να τα κάνω διαφορετικά. Στο μεταξύ όλο κοιτάω τα βυζιά μου μην έχει φύγει το μπλε. 

Μα λεω κ εγω θα με τρελανετε, κ εγω 2, 3 το πολυ μέρες άδεια παίρνω... λύσσαξες με τα βυζια, απο τις αντιπηκτικές  δεν ειναι πάντως γιατί κ εγω που τις έκανα μπλε δεν είχα, άρα κατι αλλο ειναι, τι ειναι, τι εινσι;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana είπε:

Μα λεω κ εγω θα με τρελανετε, κ εγω 2, 3 το πολυ μέρες άδεια παίρνω... λύσσαξες με τα βυζια, απο τις αντιπηκτικές  δεν ειναι πάντως γιατί κ εγω που τις έκανα μπλε δεν είχα, άρα κατι αλλο ειναι, τι ειναι, τι εινσι;

Θα δείξει αυριο

Μικρό καλαθι

Ψάχνω να βρω από ποτε ξεκινάνε οι γαλακτοφοροι αδενες

Για να γελάσεις, στέλνω μήνυμα στον άντρα μου στη δουλειά Κ μου λέει άσε ήσυχα τα βυζιά σου, θα ρθω σπίτι Κ μιλαμε

Έρχεται, του λέω να σου πω, ξέρω το σώμα μου αλλά σε αυτή τη φάση ο δεύτερος που το ξέρει καλύτερα είσαι εσύ, σηκώνω τη μπλούζα Κ μου λέει το έχω δει δυο μέρες τώρα, όχι τόσο έντονο κι όχι σε τέτοια έκταση μόνο κ του λέω άρα από αντιπηκτικες κ μου πετάει το θεϊκό, εδώ Κ δυο μέρες διαβάζω στο ίντερνετ δεν έχω διαβάσει κάτι ανάλογο Κ του λέω εσύ με αυτά ασχολείσαι Κ μου λέει ενημερώνομαι! 

Με κρατάει το αρνητικό τεστ κ οι αντιπηκτικες αλλιώς θα μουν πολύ αισιόδοξη. 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Οχι μαρη

Μη σκύψω, μη τεντώνω, μη γλιστρησω μπανιέρα. Τέτοια!!! 

 

Από χθες κάνω μόνη μου, ειδικά μετά το αρνητικό τεστ λέω δε..... 

Η κολλητή μου άρχισε το βρίσιμο από σήμερα, μου λέει κρατιέμαι για τη μια περίπτωση που δεν είσαι αλλιώς θα σε στόλιζα περισσότερο! 

#team κολλητή της Thia εγώ...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Λες στη 2η να είναι αλλιώς? Ή να τα περιμένω χειρότερα

Νομίζω την δεύτερη δεν την λογαριάζει κάνεις... Στον αυτόματο!

Πάντως φίλη φταις και εσύ... Να κάθεσαι να μαγειρεύεις; Τους κακομαθαινεις!

Και εμείς έχουμε η αλήθεια πολλή βοήθεια από τους γονείς μου. Ο μπαμπάς μου ανέλαβε τον μικρό και ακόμα όταν δουλεύω (και είχε και την μαμα μου ακίνητη μήνες από ένα χειρουργείο στο πόδι). Η μαμά μου από τότε που ανάρρωσε και εκείνη το μωρό, μαγειρεύει για όλους, σιδερωνει τα ρούχα του μωρού... Αφού νιώθω και άσχημα, ότι τους εκμεταλλεύομαι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...