Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

      Δε θυμαμαι αν αναφέρει το άρθρο τι έλαβαν υπόψη τους στις ποιοτητες. Μη ξεχναμε οτι τα ποσοστα δεν ειναι ποτε κατι σταθερο γιατι ο καθε κυκλος εξωσωματικης ειναι διαφορετικος. Αρα τα ποσοστα τα λαμβανουμε υποψη με 5% πιο πανω ή πιο κατω. Σας παραθετω το αρθρο οποια κοπελα θελει να δει πιο πολλα. Λεει για τον προεμφυτευτικο ελεγχο:

      P-253 Clinical efficacy of PGT-A according to maternal age and embryo quality in blastocyst stage

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Thia1985 είπε:

Με αυτό το πλευρό να κοιμάσαι.... Άμα είμαι θα μου βγάλει την πίστη, μη αυτό, μη το ένα, μη το άλλο. Τώρα είχαμε μη σκύβεις, να σου φέρω νερό, να σου τρίψω τα πόδια, να σε κάνω μπάνιο, πρόσεχε μην κανεις απότομες κινήσεις Κ τρανταγματα.. 

Του λέω στο λέω από τώρα, αν είμαι, μη μου αρχίσεις τις λ.... Ες γιατί θα σε χαστουκίσω Κ δε θα μπορείς να πεις Κ τπτ!!! 

 

Α και το κορυφαίο στην τουαλέτα....μου έφτιαχνε κάθε μέρα smoothies με φυτικές ίνες να μη σφίγγομαι πολύ στην τουαλέτα, ειδικά τις πρώτες ημέρες μην πέσουν τα μωρά! 

Καλα, κι ο δικος μου τα ιδια κανει υπερπροστατευτικος. Οταν ομως πηγαινε στη δουλεια εγω εβγαινα για περπατημα. Και τα πιατα απ το πλυντηριο βγαζω , που με μαλωνει, και καθαριζα ολο το σπιτι με ντετολ. Σιγα μην τους παρουμε κ στα σοβαρα τους χαζομπαμπαδες. Εχουμε κριση να κρινουμε κ γιατρους κ ξερουμε τι επιτρεπεται τι οχι

Just now, alina80 είπε:

Χαχα... Στην αρχή θα είναι έτσι... Μετά και συνηθίζουν και βαριούνται κιόλας. 

Συνεχεια μας πρηζουν, μην παθει κατι το μωρο, παπαπα

Just now, Thia1985 είπε:

Αχ δε μπορώ.... Κλαιωωωωω

Κι εγω κλαιωωωωω:D:lol:

  • Χαχα 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Με αυτό το πλευρό να κοιμάσαι.... Άμα είμαι θα μου βγάλει την πίστη, μη αυτό, μη το ένα, μη το άλλο. Τώρα είχαμε μη σκύβεις, να σου φέρω νερό, να σου τρίψω τα πόδια, να σε κάνω μπάνιο, πρόσεχε μην κανεις απότομες κινήσεις Κ τρανταγματα.. 

Του λέω στο λέω από τώρα, αν είμαι, μη μου αρχίσεις τις λ.... Ες γιατί θα σε χαστουκίσω Κ δε θα μπορείς να πεις Κ τπτ!!! 

 

Α και το κορυφαίο στην τουαλέτα....μου έφτιαχνε κάθε μέρα smoothies με φυτικές ίνες να μη σφίγγομαι πολύ στην τουαλέτα, ειδικά τις πρώτες ημέρες μην πέσουν τα μωρά! 

Να σε κανει μπάνιο;;;; 50 αποχρώσεις του γκρι τύπου;;;;

  • Χαχα 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Να σε κανει μπάνιο;;;; 50 αποχρώσεις του γκρι τύπου;;;;

Οχι μαρη

Μη σκύψω, μη τεντώνω, μη γλιστρησω μπανιέρα. Τέτοια!!! 

 

Από χθες κάνω μόνη μου, ειδικά μετά το αρνητικό τεστ λέω δε..... 

Η κολλητή μου άρχισε το βρίσιμο από σήμερα, μου λέει κρατιέμαι για τη μια περίπτωση που δεν είσαι αλλιώς θα σε στόλιζα περισσότερο! 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Thia1985 είπε:

Οχι μαρη

Μη σκύψω, μη τεντώνω, μη γλιστρησω μπανιέρα. Τέτοια!!! 

 

Από χθες κάνω μόνη μου, ειδικά μετά το αρνητικό τεστ λέω δε..... 

Η κολλητή μου άρχισε το βρίσιμο από σήμερα, μου λέει κρατιέμαι για τη μια περίπτωση που δεν είσαι αλλιώς θα σε στόλιζα περισσότερο! 

Αλήθεια σε έκανε μπάνιο; Τύπου τι κρατούσε το τηλεφωνο και σε σαπουνιζε; Ή κάθονταν και κοίταζε ;  Με εχεις στείλει αδιάβαστη!

  • Χαχα 5

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Να σε κανει μπάνιο;;;; 50 αποχρώσεις του γκρι τύπου;;;;

Παπαπα, τι κινκυ πραγματα ειναι αυτα. Ειμαστε κ στερημενες :oops:

Just now, Καντι είπε:

Αλήθεια σε έκανε μπάνιο; Τύπου τι κρατούσε το τηλεφωνο και σε σαπουνιζε; Ή κάθονταν και κοίταζε ;  Με εχεις στείλει αδιάβαστη!

Αχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!!!!!Δεν εχω και like

  • Χαχα 3

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Παπαπα, τι κινκυ πραγματα ειναι αυτα. Ειμαστε κ στερημενες :oops:

Ρε κορίτσια δηλαδή μόνο ο δικός μου λεει σήκω και λίγο απ' τον καναπέ???? Χαχαχχαψψαχα

  • Χαχα 4

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι said:

Αλήθεια σε έκανε μπάνιο; Τύπου τι κρατούσε το τηλεφωνο και σε σαπουνιζε; Ή κάθονταν και κοίταζε ;  Με εχεις στείλει αδιάβαστη!

καλα κλαιω με τα σχόλια σου... εν τω μεταξύ διαβάζω κ νομιζω οτι εγω ζω σε αλλη διάσταση! μόνο εγω δουλεύω μετα τις ετ κανονικά κ τα κανω ολα κανονικά; μηπως γι αυτο εχω παρει 4 αρνητικά; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Καντι είπε:

Αλήθεια σε έκανε μπάνιο; Τύπου τι κρατούσε το τηλεφωνο και σε σαπουνιζε; Ή κάθονταν και κοίταζε ;  Με εχεις στείλει αδιάβαστη!

Την πρώτη ημέρα μετά από τρεις που ήμουν άπλυτη με βοηθούσε να καθίσω σε καρεκλάκι να πλύνω, μου έδινε το σαμπουάν, το σφουγγάρι όλα,μετα του έκλεινα την κουρτίνα στη μούρη Κ μου λεγε τι, δε σε έχω ξαναδεί?? 

Μετά μου ξεπλένε τα μαλλια και με σκούπιζε μη σκύψω ή κάνω απότομη κίνηση! 

Μετά το αρνητικό του λέω, χωρίς να πω λογο,δεν παθαίνω τπτ ούτε γλιστράω, μεγάλο κορίτσι είμαι. 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Mονο ο δικος σου, μαλλον. Ασε οι δικοι μας το χουν καψει τελειως:grin:

Όχι εντάξει ο δικός μου νορμάλ!!! Δεν κάνω τίποτα βέβαια από στο κρεβάτι και πίσω άντε και μέχρι τη βεράντα!!! 


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Όχι εντάξει ο δικός μου νορμάλ!!! Δεν κάνω τίποτα βέβαια από στο κρεβάτι και πίσω άντε και μέχρι τη βεράντα!!! 

Παλι καλα Μια χαρα.. Εμενα με πρηζει μη σκυβω , μη αυτο μη εκεινο, παπαπα. Ασε που δε μ αφηνει να μαγειρευω . Μαγειρευει αυτος το βραδυ, βαζει σκουπα κ σφουγγαριζει. Αμα ξεμεινει απο δουλεια θα τον στειλω για καθαριστρια σε σπιτι:lol:

Just now, Thia1985 είπε:

Την πρώτη ημέρα μετά από τρεις που ήμουν άπλυτη με βοηθούσε να καθίσω σε καρεκλάκι να πλύνω, μου έδινε το σαμπουάν, το σφουγγάρι όλα,μετα του έκλεινα την κουρτίνα στη μούρη Κ μου λεγε τι, δε σε έχω ξαναδεί?? 

Μετά μου ξεπλένε τα μαλλια και με σκούπιζε μη σκύψω ή κάνω απότομη κίνηση! 

Μετά το αρνητικό του λέω, χωρίς να πω λογο,δεν παθαίνω τπτ ούτε γλιστράω, μεγάλο κορίτσι είμαι. 

Καλε δικαιολογια ηταν, να σε βλεπει ηθελε παιδι μου

Just now, Moana είπε:

καλα κλαιω με τα σχόλια σου... εν τω μεταξύ διαβάζω κ νομιζω οτι εγω ζω σε αλλη διάσταση! μόνο εγω δουλεύω μετα τις ετ κανονικά κ τα κανω ολα κανονικά; μηπως γι αυτο εχω παρει 4 αρνητικά; 

Μηπως να παιρνεις αδεια? Επιβαλεται νομιζω.

  • Χαχα 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Παπαπα, τι κινκυ πραγματα ειναι αυτα. Ειμαστε κ στερημενες :oops:

Καλε ναι εχω μείνει! Ρε τι γινεται οταν κλείνουν οι πόρτες ! 

 Εμενα μου εχει δώσει το ελεύθερο ο γιατρος αλλα δεν μου εχει έρθει και δεν το εχω επιδιώξει. Μου ειπε και η μαια οτι μπορει να δω λιγο αίματακι μετά την επαφή και της απάντησα προτιμώ να πάω διακοπές!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Παλι καλα Μια χαρα.. Εμενα με πρηζει μη σκυβω , μη αυτο μη εκεινο, παπαπα. Ασε που δε μ αφηνει να μαγειρευω . Μαγειρευει αυτος το βραδυ, βαζει σκουπα κ σφουγγαριζει. Αμα ξεμεινει απο δουλεια θα τον στειλω για καθαριστρια σε σπιτι:lol:

Καλε δικαιολογια ηταν, να σε βλεπει ηθελε παιδι μου

Μηπως να παιρνεις αδεια? Επιβαλεται νομιζω.

Εγώ λέω να απολαύσεις αυτό που συμβαίνει τώρα γιατί σε ένα μήνα με το καλό που θα έρθει η κορούλα σου θα τρέχεις σαν το Βέγγο!!!! Χαχαχαχαχαχχααχχαχαχα


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...