Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Απλά το καλοκαίρι πιστεύω δεν είναι τόσο καλή περίοδος με ζεστη κλπ άντε να δούμε

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , alina80 είπε:

Καλημέρα όμορφες! 248 η χοριακή (από 74 την Τετάρτη). Δεν θα κάνω άλλη μου είπαν. Την άλλη Δευτέρα (12 Νοεμβρίου) θα κάνουμε το πρώτο υπερηχο. 

@lennio έτσι θα γίνει (και αυτό γιατί είσαι παντρεμένη). Διαφορετικά ο γείτονας γιατρός είναι κούκλος και παντρεύεται την λυποθυμήσασα στο τέλος. 

 

Τέλεια νέα συνοδοιπορε  μου!! Με το καλό τώρα και ο υπέρηχος...

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 12 λεπτά , alina80 είπε:

Καλημέρα όμορφες! 248 η χοριακή (από 74 την Τετάρτη). Δεν θα κάνω άλλη μου είπαν. Την άλλη Δευτέρα (12 Νοεμβρίου) θα κάνουμε το πρώτο υπερηχο. 

@lennio έτσι θα γίνει (και αυτό γιατί είσαι παντρεμένη). Διαφορετικά ο γείτονας γιατρός είναι κούκλος και παντρεύεται την λυποθυμήσασα στο τέλος. 

 

Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!!!! Ανυπομονούμε κι εμείς μαζί σου!

@lennioέλιωσα με την εικόνα! Το χιούμορ είναι η καλύτερη αντιμετώπιση για ΟΛΑ!

@Zoe_79K ευχαριστώ κορίτσι! Θα σας κρατάω ενήμερες έτσι κι αλλιώς!  @ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ μου όλα μια χαρά βαίνουν! @Dggs από περιέργεια μήπως είσαι στην Em  L Θεσσαλονίκη...?  

Φιλιά σε όλες

 

 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, alina80 said:

Καλημέρα όμορφες! 248 η χοριακή (από 74 την Τετάρτη). Δεν θα κάνω άλλη μου είπαν. Την άλλη Δευτέρα (12 Νοεμβρίου) θα κάνουμε το πρώτο υπερηχο. 

@lennio έτσι θα γίνει (και αυτό γιατί είσαι παντρεμένη). Διαφορετικά ο γείτονας γιατρός είναι κούκλος και παντρεύεται την λυποθυμήσασα στο τέλος. 

 

Α ναι, πάντα η ταινία τελειώνει με το γάμο μένα γιατρό ή δικηγόρο ή πολιτικό μηχανικό χαχαχαχα.

Μπράβο Αλίνα!! Πάντα τέτοια νέα :)

18 minutes ago, Daphne259 said:

Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!!!! Ανυπομονούμε κι εμείς μαζί σου!

@lennioέλιωσα με την εικόνα! Το χιούμορ είναι η καλύτερη αντιμετώπιση για ΟΛΑ!

@Zoe_79K ευχαριστώ κορίτσι! Θα σας κρατάω ενήμερες έτσι κι αλλιώς!  @ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ μου όλα μια χαρά βαίνουν! @Dggs από περιέργεια μήπως είσαι στην Em  L Θεσσαλονίκη...?  

Φιλιά σε όλες

 

 

 

Χαχαχα μα είναι κλασσική σκηνή.

Καλή συνέχεια :grin:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/2/2018 at 2:16 AM, Dream_on said:

Τώρα Αλινα μου έχω δώσει προκαταβολή... Δεν ήταν και μικρή. Κι έχω πληρώσει και τα φάρμακα της δοτριας ως ένδειξη ότι το θέλω πολύ... Αυτό ήταν συμβουλή τους. Δεν πειράζει. Αν περάσει κι άλλος μήνας χωρίς νέο θα με ζωσουν τα φίδια!

Σε μένα iglatera μου το είπαν οι ίδιοι απ' το κέντρο. Αν μου βγει πρασινομάτικο δε θα με χαλάσει να σου πω! Αλλά αυτό με την ομοιότητα είναι υπερεκτιμημένο. Πόσες φορές δεν έχει τύχει να δω κάποιον που μου θυμίζει κάποιον άσχετο? Πολλοί άνθρωποι έχουμε κοινά χαρακτηριστικά. Έχω δει ανθρώπους σύγχρονους  μπροστά από πίνακες που απεικονίζουν  ιστορικα πρόσωπα με απίστευτη ομοιότητα! Άσε που οι εκφράσεις είναι θέμα μίμησης κι όχι τόσο κληρονομικό. Το παιδί ασυναίσθητα μιμείται συσπάσεις προσωπου όταν τις βλέπει και καταλήγει να μοιάζει φυσιογνωμικά με το γονιό του. Μια χαρά θα σου μοιάζει!

dream_on καλημέρα!

Καθόλου δεν με νοιαζει αν θα μου μοιάζει το παιδάκι. Να είναι γερό με νοιάζει. Εχεις τόσο δίκιο με τα όσα λες με τις εκφρασεις που μιμούνται τα παιδάκια. Εχει τύχει να δω παιδί που υιοθετήθηκε που εμοιαζε πολύ τον πατέρα του οπότε σιγουρα ισχύει αυτό που λες! :)

3 hours ago, Zoe_79K said:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε ολη την παρέα και από εμένα!! 

Καλη επιτυχία στην  @alina80 μας σήμερα, περιμένουμε με το καλό ...πάρα πολύ καλά νέα!! :)

Πολλές ευχές και πολύ καλή υπομονή μέχρι τις 10/11 και στην @zoel77 μας, να προσέχεις και ...όλα θα πάνε τέλεια!! 

@lennio μου, ναι ....ειναι ακόμα Σαββατο!!! χαχαχα Χαίρομαι πολύ που έχεις χιούμορ και τα αντιμετωπίζεις όλα έτσι, αυτό χρειάζεται πιστευώ κι εγώ! Τη θυμαμαι την σκηνη που περιγράφεις σε πολλές ταινίες ελληνικές. Μέχρι στιγμής εγω ζαλάδες δεν είχα, αλλά ολα είναι σχετικά! Εύχομαι όλα να σου πάνε καλύτερα από εδώ και πέρα! Και μια ...μεγάλη χοριακή και για εσένα!!!! 

@Dggs και @Dream_on και @inglaterra καλώς ήλθατε στην παρέα μας και καλη επιτυχία! Και σε εμένα μου είχαν πει 1 μήνα υπομονή, και τόσο χρειάστηκε. Όπως ειπε η @palmoira πολυ σωστά, ε δεν θα είναι και ...φωτοτυπία, αλλά σημειώνουν στοιχεία της μητέρας όπως πχ ύψος, χρώμα μαλλιών, χρώμα ματιών. Ωστε να είναι όσο πιο κοντά γίνεται. 

 @Daphne259 και ο Δεκέμβρης κοντά είναι... και μακαρι τότε να συνεχιστεί το σερί των επιτυχιών της παρέας και μαζί σου, όπως το επιθυμείς!! 

Μ αρέσει όταν μαθαίνω νέα απο όλες σας, όπως πρόσφατα έγραψε και η @ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ μας και η @Kalipso1978 ! Ταιριάζουν οι περιγραφές σας για τις μικρές σας, κορίτσια, όπως και οι εβδομάδες σας! Ευχομαι τα καλύτερα και στις δύο σας! Κι εγώ είχα και συνεχίζω να έχω θέμα με σιδηρο-χαμηλο αιματοκρίτη-χαμηλή φεριτίνη κλπ ολο το πακέτο, αλλα παίρνω συμπληρώματα και βλέπουμε. Ο ενδοκρινολογος που πήγα προχθες μου αύξησε τη δόση του t4 που παίρνω κάθε πρωϊ, γιατί τώρα χρειάζεται και το μικρό. Ήταν ευχαριστημένος με τις εξετάσεις, και συνέστησε υπομονή για το μόνιμο μπούκωμα στην μύτη που με ταλαιπωρεί, είναι σύνηθες ειπε και αυτός στη εγκυμοσύνη, κι από φάρμακα τίποτα, μόνο το physiomer. Υπομονή και χιούμορ, λοιπόν!! :wink:

Φιλια πάρα πολλά σε όλες!!  :wub:

@Ζoe_79 Ευχαριστούμε πολύ . Mακάρι!  

Προσωπικά είμαι ευγνώμων που βρήκα αυτό το φόρουμ. Οι κοπέλες που εχουν περάσει από αυτη τη δοκιμασία/προσπάθεια μας δίνουν γνώση και κουραγιο πραγματικά ανεκτίμητες.

Οι γιατροί μας λένε κάποια πραγματα πιο πολύ τεχνικά αλλά όσες κοπέλες εχουν δική τους εμπειρία και την μοιράζονται εδώ εμένα τουλάχιστον με έχουν βοηθήσει πάρα πολύ και τις ευχαριστώ όλες τους...:)

Καλή συνέχεια σε όλα τα κορίτσια! ;-)

On 11/2/2018 at 7:08 AM, Dggs said:

Ναι ακριβώς και εμένα δεν με πειράζει...  Προτιμώ να έχω τον γιατρό μου που τον εμπιστεύομαι και ας περιμένω... Θα γίνουμε και εμείς συνοδειποροι σαν τ @alina80  και την @zoel77...

Συμφωνώ μαζί σου απόλυτα.... Τι ωραία που τα λες έτσι είναι...

@Dggs μια χαρά μου ακούγεται το συνοδοιπόροι. Να μην περιμένω μόνη βρε παιδάκι μου...χαχαχα! Δεν σου κρύβω ότι ανυπομονω να περάσει ο χρονος της αναμονής αλλά μετά λεώ τόσο περιμενα...δεν είναι τόσο τρομερό λίγο, ακόμα μένει... Θα τα λέμε λοιπόν!:)

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Daphne259 είπε:

Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!!!! Ανυπομονούμε κι εμείς μαζί σου!

@lennioέλιωσα με την εικόνα! Το χιούμορ είναι η καλύτερη αντιμετώπιση για ΟΛΑ!

@Zoe_79K ευχαριστώ κορίτσι! Θα σας κρατάω ενήμερες έτσι κι αλλιώς!  @ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ μου όλα μια χαρά βαίνουν! @Dggs από περιέργεια μήπως είσαι στην Em  L Θεσσαλονίκη...?  

Φιλιά σε όλες

 

 

 

Όχι κορίτσι μου.... Δεν είμαι σε αυτό το κέντρο... Σε άλλο είμαι αλλά έχω την εντύπωση ότι η Θεσσαλονίκη σε αυτό το θέμα με της δωτριες έχει λίγο περισσότερο αναμονή... Δεν πειράζει κάλιο αργά παρά ποτέ.. 

1 hour ago, inglaterra είπε:

dream_on καλημέρα!

Καθόλου δεν με νοιαζει αν θα μου μοιάζει το παιδάκι. Να είναι γερό με νοιάζει. Εχεις τόσο δίκιο με τα όσα λες με τις εκφρασεις που μιμούνται τα παιδάκια. Εχει τύχει να δω παιδί που υιοθετήθηκε που εμοιαζε πολύ τον πατέρα του οπότε σιγουρα ισχύει αυτό που λες! :)

@Ζoe_79 Ευχαριστούμε πολύ . Mακάρι!  

Προσωπικά είμαι ευγνώμων που βρήκα αυτό το φόρουμ. Οι κοπέλες που εχουν περάσει από αυτη τη δοκιμασία/προσπάθεια μας δίνουν γνώση και κουραγιο πραγματικά ανεκτίμητες.

Οι γιατροί μας λένε κάποια πραγματα πιο πολύ τεχνικά αλλά όσες κοπέλες εχουν δική τους εμπειρία και την μοιράζονται εδώ εμένα τουλάχιστον με έχουν βοηθήσει πάρα πολύ και τις ευχαριστώ όλες τους...:)

Καλή συνέχεια σε όλα τα κορίτσια! ;-)

@Dggs μια χαρά μου ακούγεται το συνοδοιπόροι. Να μην περιμένω μόνη βρε παιδάκι μου...χαχαχα! Δεν σου κρύβω ότι ανυπομονω να περάσει ο χρονος της αναμονής αλλά μετά λεώ τόσο περιμενα...δεν είναι τόσο τρομερό λίγο, ακόμα μένει... Θα τα λέμε λοιπόν!:)

Ναι ναι εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε... Προς το παρών χαιρόμαστε με το σερί που γίνετε εδώ στο φόρουμ και θα έρθει και η σειρά μας να ανακοινώσουμε τα ευχάριστα..

2 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Καλημέρα όμορφες! 248 η χοριακή (από 74 την Τετάρτη). Δεν θα κάνω άλλη μου είπαν. Την άλλη Δευτέρα (12 Νοεμβρίου) θα κάνουμε το πρώτο υπερηχο. 

@lennio έτσι θα γίνει (και αυτό γιατί είσαι παντρεμένη). Διαφορετικά ο γείτονας γιατρός είναι κούκλος και παντρεύεται την λυποθυμήσασα στο τέλος. 

 

Τι ωραία νέα... Μπράβο μπράβο... 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες.

Σας παρακολουθώ εδώ και μήνες (απ' όταν έκλεισε το θέμα στο forum και μεταφέρθηκε εδώ)

οπότε αισθάνομαι μεγάλη οικειότητα μαζί σας.

Πρώτον, να σας συγχαρώ όλες. Είστε πραγματικά γενναίες !

Δεύτερον, να ευχηθώ από βάθους καρδιάς σε όλες καλή επιτυχία είτε στην κύηση, είτε στην προσπάθεια

και φυσικά, καλή δύναμη και κουράγιο. Καλή δύναμη να ευχηθώ και σε όσους ετοιμάζονται να μπούνε στη

διαδικασία.

Δεν ξέρω γιατί δεν 'ενώθηκα' μαζί σας τόσους μήνες αλλά σήμερα αισθάνθηκα την ανάγκη να το κάνω.

Επίσης, δεν ξέρω πως λειτουργεί το όλο σύστημα επικοινωνίας αλλά πιστεύω ότι θα κατορθώσω τελικά να επικοινωνήσω

μαζί σας.

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , angel23 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες.

Σας παρακολουθώ εδώ και μήνες (απ' όταν έκλεισε το θέμα στο forum και μεταφέρθηκε εδώ)

οπότε αισθάνομαι μεγάλη οικειότητα μαζί σας.

Πρώτον, να σας συγχαρώ όλες. Είστε πραγματικά γενναίες !

Δεύτερον, να ευχηθώ από βάθους καρδιάς σε όλες καλή επιτυχία είτε στην κύηση, είτε στην προσπάθεια

και φυσικά, καλή δύναμη και κουράγιο. Καλή δύναμη να ευχηθώ και σε όσους ετοιμάζονται να μπούνε στη

διαδικασία.

Δεν ξέρω γιατί δεν 'ενώθηκα' μαζί σας τόσους μήνες αλλά σήμερα αισθάνθηκα την ανάγκη να το κάνω.

Επίσης, δεν ξέρω πως λειτουργεί το όλο σύστημα επικοινωνίας αλλά πιστεύω ότι θα κατορθώσω τελικά να επικοινωνήσω

μαζί σας.

Καλώς ήρθες στην παρέα μας @angel23...πες μας λίγα πράγματα για σένα για να σε γνωρίσουμε

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, angel23 said:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες.

Σας παρακολουθώ εδώ και μήνες (απ' όταν έκλεισε το θέμα στο forum και μεταφέρθηκε εδώ)

οπότε αισθάνομαι μεγάλη οικειότητα μαζί σας.

Πρώτον, να σας συγχαρώ όλες. Είστε πραγματικά γενναίες !

Δεύτερον, να ευχηθώ από βάθους καρδιάς σε όλες καλή επιτυχία είτε στην κύηση, είτε στην προσπάθεια

και φυσικά, καλή δύναμη και κουράγιο. Καλή δύναμη να ευχηθώ και σε όσους ετοιμάζονται να μπούνε στη

διαδικασία.

Δεν ξέρω γιατί δεν 'ενώθηκα' μαζί σας τόσους μήνες αλλά σήμερα αισθάνθηκα την ανάγκη να το κάνω.

Επίσης, δεν ξέρω πως λειτουργεί το όλο σύστημα επικοινωνίας αλλά πιστεύω ότι θα κατορθώσω τελικά να επικοινωνήσω

μαζί σας.

Kαλώς ήρθες! :)

Να είσαι καλά για τις ευχές σου.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, angel23 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες.

Σας παρακολουθώ εδώ και μήνες (απ' όταν έκλεισε το θέμα στο forum και μεταφέρθηκε εδώ)

οπότε αισθάνομαι μεγάλη οικειότητα μαζί σας.

Πρώτον, να σας συγχαρώ όλες. Είστε πραγματικά γενναίες !

Δεύτερον, να ευχηθώ από βάθους καρδιάς σε όλες καλή επιτυχία είτε στην κύηση, είτε στην προσπάθεια

και φυσικά, καλή δύναμη και κουράγιο. Καλή δύναμη να ευχηθώ και σε όσους ετοιμάζονται να μπούνε στη

διαδικασία.

Δεν ξέρω γιατί δεν 'ενώθηκα' μαζί σας τόσους μήνες αλλά σήμερα αισθάνθηκα την ανάγκη να το κάνω.

Επίσης, δεν ξέρω πως λειτουργεί το όλο σύστημα επικοινωνίας αλλά πιστεύω ότι θα κατορθώσω τελικά να επικοινωνήσω

μαζί σας.

Καλωσόρισες στην παρέα μας! Όποτε νιώσεις την ανάγκη μπορείς να μοιραστείς μαζί μας και τη δική σου ιστορία! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, angel23 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες.

Σας παρακολουθώ εδώ και μήνες (απ' όταν έκλεισε το θέμα στο forum και μεταφέρθηκε εδώ)

οπότε αισθάνομαι μεγάλη οικειότητα μαζί σας.

Πρώτον, να σας συγχαρώ όλες. Είστε πραγματικά γενναίες !

Δεύτερον, να ευχηθώ από βάθους καρδιάς σε όλες καλή επιτυχία είτε στην κύηση, είτε στην προσπάθεια

και φυσικά, καλή δύναμη και κουράγιο. Καλή δύναμη να ευχηθώ και σε όσους ετοιμάζονται να μπούνε στη

διαδικασία.

Δεν ξέρω γιατί δεν 'ενώθηκα' μαζί σας τόσους μήνες αλλά σήμερα αισθάνθηκα την ανάγκη να το κάνω.

Επίσης, δεν ξέρω πως λειτουργεί το όλο σύστημα επικοινωνίας αλλά πιστεύω ότι θα κατορθώσω τελικά να επικοινωνήσω

μαζί σας.

Angel καλημέρα κι από μένα . Για ό,τι θες είμαστε εδώ να ξέρεις.

Καλημέρα σε όλες! :grin:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


13 ώρες πρίν, angel23 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες.

Σας παρακολουθώ εδώ και μήνες (απ' όταν έκλεισε το θέμα στο forum και μεταφέρθηκε εδώ)

οπότε αισθάνομαι μεγάλη οικειότητα μαζί σας.

Πρώτον, να σας συγχαρώ όλες. Είστε πραγματικά γενναίες !

Δεύτερον, να ευχηθώ από βάθους καρδιάς σε όλες καλή επιτυχία είτε στην κύηση, είτε στην προσπάθεια

και φυσικά, καλή δύναμη και κουράγιο. Καλή δύναμη να ευχηθώ και σε όσους ετοιμάζονται να μπούνε στη

διαδικασία.

Δεν ξέρω γιατί δεν 'ενώθηκα' μαζί σας τόσους μήνες αλλά σήμερα αισθάνθηκα την ανάγκη να το κάνω.

Επίσης, δεν ξέρω πως λειτουργεί το όλο σύστημα επικοινωνίας αλλά πιστεύω ότι θα κατορθώσω τελικά να επικοινωνήσω

μαζί σας.

Καλωσήρθες angel. Εδώ είμαστε για απορίες και παρέα.

Καλημέρα όμορφες γκαστρούλες, στην αναμονή και μελλοντικές γκαστρούλες! Μια όμορφη Κυριακή να έχουμε. 

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα @angel23 Καλώς ήρθες στην παρέα μας και ότι θες είμαστε εδώ!!

Πώς είστε;; @lennio τώρα είμαστε σχεδόν συνοδοιπόροι :-P πως είσαι; νιώθεις κάτι;; Εγώ τίποτα, ίσως κάποια τραβήγματα αλλά δεν ξέρω αν είναι και ιδέα μου χαχαχα 

Εσείς που το περάσατε, πρέπει να δούμε έστω λίγο αίμα ή  καφέ; να νιώσουμε κάτι;; γιατί εγώ δεν έχω κάτι προς το παρόν...μάλλον μιλάει το άγχος και η πολύ ξάπλα και κλεισουρα στο σπίτι χαχαχαχα !!:)

Οι υπόλοιπες πως είστε;; ευτυχώς έχουμε ωραίο καιρό σαν καλοκαίρι...τα φιλιά μου σ Όλες!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , zoel77 είπε:

Καλημέρα @angel23 Καλώς ήρθες στην παρέα μας και ότι θες είμαστε εδώ!!

Πώς είστε;; @lennio τώρα είμαστε σχεδόν συνοδοιπόροι :-P πως είσαι; νιώθεις κάτι;; Εγώ τίποτα, ίσως κάποια τραβήγματα αλλά δεν ξέρω αν είναι και ιδέα μου χαχαχα 

Εσείς που το περάσατε, πρέπει να δούμε έστω λίγο αίμα ή  καφέ; να νιώσουμε κάτι;; γιατί εγώ δεν έχω κάτι προς το παρόν...μάλλον μιλάει το άγχος και η πολύ ξάπλα και κλεισουρα στο σπίτι χαχαχαχα !!:)

Οι υπόλοιπες πως είστε;; ευτυχώς έχουμε ωραίο καιρό σαν καλοκαίρι...τα φιλιά μου σ Όλες!!

Ζωουλα μου καλημέρα. Τίποτα δεν σημαίνει τίποτα. Είναι αναπόφευκτο να ψάχνεις για συμπτώματα, όμως κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Επίσης το μυαλό μας παίζει περίεργα παιχνίδια αυτές τις ημέρες της αναμονής. Εγώ είχα πόνους και ροζ τρεις-τέσσερις μέρες πριν τη χοριακη και ήμουν σίγουρη για την αποτυχία (και ας με καθησυχαζαν εδώ τα κορίτσια). Αν δεν είχα κανένα σύμπτωμα πάλι νομίζω θα τρωγομουν.

Είναι ζορικες αυτές οι μέρες. Υπομονή και αν μπορείς να πας καμιά βόλτα να ξεχαστεις λιγάκι. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , alina80 είπε:

Ζωουλα μου καλημέρα. Τίποτα δεν σημαίνει τίποτα. Είναι αναπόφευκτο να ψάχνεις για συμπτώματα, όμως κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Επίσης το μυαλό μας παίζει περίεργα παιχνίδια αυτές τις ημέρες της αναμονής. Εγώ είχα πόνους και ροζ τρεις-τέσσερις μέρες πριν τη χοριακη και ήμουν σίγουρη για την αποτυχία (και ας με καθησυχαζαν εδώ τα κορίτσια). Αν δεν είχα κανένα σύμπτωμα πάλι νομίζω θα τρωγομουν.

Είναι ζορικες αυτές οι μέρες. Υπομονή και αν μπορείς να πας καμιά βόλτα να ξεχαστεις λιγάκι. 

Σ ευχαριστώ @alina80 ξέρω όλα αυτά είναι τα παιχνίδια του μυαλού!! Λίγο πολύ όλες τα περνάμε...είναι και η πρώτη φορά βλέπεις και έχω άγνοια! 

Ναι ναι και χθες βγήκα μια βόλτα ένα χαλαρό περπάτημα και σήμερα έχει καφεδάκι...

Που θα πάει...λίγες μέρες έμειναν...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, zoel77 said:

Καλημέρα @angel23 Καλώς ήρθες στην παρέα μας και ότι θες είμαστε εδώ!!

Πώς είστε;; @lennio τώρα είμαστε σχεδόν συνοδοιπόροι :-P πως είσαι; νιώθεις κάτι;; Εγώ τίποτα, ίσως κάποια τραβήγματα αλλά δεν ξέρω αν είναι και ιδέα μου χαχαχα 

Εσείς που το περάσατε, πρέπει να δούμε έστω λίγο αίμα ή  καφέ; να νιώσουμε κάτι;; γιατί εγώ δεν έχω κάτι προς το παρόν...μάλλον μιλάει το άγχος και η πολύ ξάπλα και κλεισουρα στο σπίτι χαχαχαχα !!:)

Οι υπόλοιπες πως είστε;; ευτυχώς έχουμε ωραίο καιρό σαν καλοκαίρι...τα φιλιά μου σ Όλες!!

Zoel μου πόσο σε νιώθω! Όλα όσα είπες περνάω και έλεγα ότι είμαι και κουλ γιατί είχα κάνει άλλη μια εμβρυομεταφορα, γιατί ξέρω ότι δεν υπάρχουν συμπτώματα, τα ξέχασα όλα αυτά. Βάλε κ κλεισούρα και ορμόνες! Εγώ δεν έχω τίποτα παρά την αποθάρρυνση του γιατρού που δε μου έδωσε πολλές ελπίδες. Περνιέμαι και για θετικός ανθρωπος κ τώρα ζω στον ήχο του "ένα σου σημάδι μόνο" χαχαχα κι όσο δεν υπάρχει σημάδι τόσο στεναχωριέμαι, πόσο δυνατές να είμαστε; Είναι ευαίσθητες οι ώρες. 

Το στήθος μου είναι πρησμένο αλλά με τόση προγεστερόνη πώς να μην είναι, είναι νωρίς για συμπτώματα. Θέλει μόνο υπομονή και καμιά βόλτα πλέον γιατί θα μας τη δωσει αχχαχαχα. Πότε την κάνεις, Πέμπτη; Εγώ Παρασκευή. Ναιιι συνοδοιπόροι!!

Μια ερώτηση στα έμπειρα κορίτσια: Εάν δεν είμαι έγκυος, θα αδιαθετήσω ή η περίοδος έρχεται μόνο όταν σταματήσουμε τα φάρμακα; Αν είμαι ξέρω, αλοιμονο χαχαχα.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...