Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, natassaki2006 είπε:

Είναι από τις πιο όμορφες ασχολίες...το παιδικό δωμάτιο....!!!ζηστο Μαιρούλα...μοναδικές στιγμές...!!

Ναι είναι ομορφη στιγμή ιδίως για κάποιες από μας που δεν περιμέναμε να το ζήσουμε. Εσυ ποτε έχεις επόμενο υπερηχο;

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Mary H είπε:

Ναι είναι ομορφη στιγμή ιδίως για κάποιες από μας που δεν περιμέναμε να το ζήσουμε. Εσυ ποτε έχεις επόμενο υπερηχο;

Μαίρη η Νατάσα έχει ένα γιατρό που αξίζει να πάμε για υπέρηχο μόνο για τον γιατρό ...χαχαχαχαχ 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 είπε:

Από ορμόνες είμαι άσχετη ....ωστόσο ρε μην απογοητεύεται σε φυσικούς κύκλους όλοι έχουμε στραβους κυκλους

Απογοητεύομαι κορίτσι γιατι μου πάνε στραβά... Επίσης απορρίπτω δουλειές για την πολυπόθητη εγκυμοσύνη και δε με παίρνει άλλο. 

Μόλις μου απάντησε, Παρασκευή πάω να με δει πάλι. 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Ναι είναι ομορφη στιγμή ιδίως για κάποιες από μας που δεν περιμέναμε να το ζήσουμε. Εσυ ποτε έχεις επόμενο υπερηχο;

Την Πέμπτη στις 23 Ιούλη.. άσε σε δέκα μέρες...!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Απογοητεύομαι κορίτσι γιατι μου πάνε στραβά... Επίσης απορρίπτω δουλειές για την πολυπόθητη εγκυμοσύνη και δε με παίρνει άλλο. 

Μόλις μου απάντησε, Παρασκευή πάω να με δει πάλι. 

Θες να σου πω κάτι..μην απορρίπτεις..όταν έρθει άστα όλα..όμως μην βάζεις στο pause τη ζωή σου.... ( Βασικά όλες το κάναμε αλλά ρε συ αυτό επίσης μας φορτώνει ψυχολογικά...με τη δουλειά ξεχνιέται)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Απογοητεύομαι κορίτσι γιατι μου πάνε στραβά... Επίσης απορρίπτω δουλειές για την πολυπόθητη εγκυμοσύνη και δε με παίρνει άλλο. 

Μόλις μου απάντησε, Παρασκευή πάω να με δει πάλι. 

Μου είπε θα μου πει αν χρειαστώ εξετασεις κ θέλω να συνεννοηθω με τον άντρα μου γιατί το ιατροπολις είναι το μόνο που δε συνεργάζεται με το ΓΕΝ και δε με παίρνει να δώσω ιδιωτικά τις εξετάσεις. 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, island1 είπε:

Ψέματα λέω;;;;;;;;;;;;;;;; Χαχαχα τον αγαπά απλά...να του το πεις

Είναι όντως πολυ αγαπησιαρης  .κ η κολλητή μου που μετά από τόσες αποτυχίες πήγε σε αυτόν κ έμεινε με την πρώτη.. κ γέννησε πριν 2 μήνες μου έλεγε ότι δεν μπορούσε αν δεν τον έβλεπε μια φορά τη βδομάδα.. τον ειχε ερωτευτει για ολο το πακετο..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Είναι όντως πολυ αγαπησιαρης  .κ η κολλητή μου που μετά από τόσες αποτυχίες πήγε σε αυτόν κ έμεινε με την πρώτη.. κ γέννησε πριν 2 μήνες μου έλεγε ότι δεν μπορούσε αν δεν τον έβλεπε μια φορά τη βδομάδα.. τον ειχε ερωτευτει για ολο το πακετο..

Βρε κοριτσια!!!θα μας πειτε κ εμας ποιος ειναι αυτος ο αξιοθαυμαστος γιατρος?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Είναι όντως πολυ αγαπησιαρης  .κ η κολλητή μου που μετά από τόσες αποτυχίες πήγε σε αυτόν κ έμεινε με την πρώτη.. κ γέννησε πριν 2 μήνες μου έλεγε ότι δεν μπορούσε αν δεν τον έβλεπε μια φορά τη βδομάδα.. τον ειχε ερωτευτει για ολο το πακετο..

Εδώ σκέφτομαι να του ζητήσω εθελοντική εργασία στη γραμματεία χαχαχα

Just now, Mammy76 είπε:

Βρε κοριτσια!!!θα μας πειτε κ εμας ποιος ειναι αυτος ο αξιοθαυμαστος γιατρος?

Τον γνωρίσαμε σε διαφορετικά πλαίσια με τη Νατάσα.Σωτηρχος λέγεται κι είναι στρατιωτικός γιατρός.Εγω τον γνώρισα σε δημόσιο νοσοκομείο η Νατάσα ιδιωτικά.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Thia1985 είπε:

Αναφορικά με τον πρώην σύζυγο, δεν πειράζει, Ο τροχός γυρίζει να ξέρεις, όλα πληρώνονται. Έχω πολύ καλή φίλη που μετά από πάρα πολλά χρόνια σχέσης την άφησε ο σύντροφος της διότι δεν έκαναν παιδι, τα έμπλεξε με μια μικρότερη, έμεινε έγκυος κ παντρεύτηκαν, αυτή βρήκε ένα πολύ καλό παλικάρι κι έφτιαξε τη ζωή της κ μάντεψε.... σφύριξε κάποιος στον πρώην ότι το παιδί δεν ήταν δικό του Κ επιβεβαιώθηκε με DNA φυσικά. Μυρίστηκε βλέπεις η κοπελιά χρήμα Κ ήθελε να εξασφαλιστεί. Την παρακαλαει τώρα τη φίλη μου να γυρίσει Κ φυσικά δεν γυρνα. Θέλω να πω, αυτός έχασε. Ελπίζω τώρα να είσαι ευτυχισμένη. 

Αναφορικά με τη δωρεά. Εξαρτάται τι αντοχές έχεις εσύ κ μετα σα ζευγάρι. Θες να το ψάξεις περισσότερο?? Χρειάζεται υπομονή, επιμονή Κ χρήμα. Εμένα κάπου στέρεψαν όλα αυτά γι αυτό αποφάσισα να πάω με δωρεά. Υπήρξα άτυχη την πρώτη φορά, τώρα θα δείξει. 

να σου πω κοριτσακι μου δεν ξερω αν γυρίζει, η αν όλα γινονται για καλο... (για δικο μου τουλαχιστο) οπως και να χει ο γαμος ειναι μια υποθεση που θελει παντα και τους δυο να ναι αποικω, και κακα τα ψεμματα η υπογονιμοτητα ειναι μια φαση στην οποια παιζουν πολλα σκαμπανεβασματα ψυχολογικά και οικονομικά δυστυχως. ειναι ενα βάρος που δεν το αντέχουν όλοι, ποσο μάλλον οταν τα χρονια περνούν και το "προβλημα" δειχνει να  γερνει απο τη μία μερια. αν μη τη αλλο εμαθα στη ζωη μου να ξεπερναω πραγματα και καταστασεις. καποια κοπελα που εκανα καλη μου φιλη, και γνωρισα απο εδω, μου ειπε πως θα μαι ηρεμη οταν θα ειμαστε και οι δυο καλα, γιατι αν ειναι μόνο ο ενας ποτε δεν θα μαι. και ναι μπορω να πω πως ειμαι πολυ καλα. αυτα, ουφ αρκετα την είδα φιλόσοφος.

αναφορικα με τα οικονομικά αυτα μετραω και βλέπω πως δεν βγαίνουν γι αυτο και σκεφτομαι να πω του ντοκ να ξεκινησω με δωρεα κατευθειαν.

Just now, Thia1985 είπε:

Καλησπέρα 

Βγήκαν οι εξετάσεις μου

Οιστραδιολη 40 από 14 την δεύτερη ημέρα του κύκλου, prg 0.4 ενώ την δεύτερη ημέρα ήταν 0.5.Μαλλον κακός κύκλος Κ για εμένα. Μόλις τις έστειλα στο γιατρο και αναμένω να μου απαντήσει η να με πάρει μαία του.... Πφφφφ. Κακός μήνας. 

και γω ειμαι λίγο ασχετη με αποτελεσματα ορμονων, το prg ειναι αυτή η εξέταση που δείχνει την ποιότητα ωαριών? 

Just now, island1 είπε:

Ναι κοριτσάκι μου εγώ! Πωπω το θυμάμαι την ιστορία σου! Με είχες βοηθήσει τότε πολύ για το ψάξιμο.Καλη δύναμη και καλό κουράγιο!!! Πραγματικά εύχομαι σύντομα ευχαριστα!

καλο μου νησάκι, ποσο χαίρομαι που βλέπω πως τα κατάφερες. και γω θυμαμαι την ιστορία σου, την ανεξηγητη υπογονημοτητα, τα νευρα τα κλαματα. ποσο χαρηκα αληθεια.  φιλια πολλλά στο ζουζουνακι σου κοριτσάκι μου.

Just now, Thia1985 είπε:

Απογοητεύομαι κορίτσι γιατι μου πάνε στραβά... Επίσης απορρίπτω δουλειές για την πολυπόθητη εγκυμοσύνη και δε με παίρνει άλλο. 

Μόλις μου απάντησε, Παρασκευή πάω να με δει πάλι. 

κοριτσακι μου καλο, αν μου επιτρέπεις μια γνωμη, αυτό με τις εργασίες που απορρίπτεις αν μπορεις να σταματησεις να το κανεις θα είναι οτι καλύτερο κυρίως για σενα την ιδια. θεωρω πως επιβα΄ρυνει ηδη την επιβαρυμένη ψυχολογία σου κορίτσι μου.  το παν είναι οσο μπορούμε να μείνουμε ο ευατός μας. 

  • Ευχαριστώ 2

1iRrp3.png?WKdQoeYE9HgWp2.png?bynEc7PS
Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 είπε:

Θες να σου πω κάτι..μην απορρίπτεις..όταν έρθει άστα όλα..όμως μην βάζεις στο pause τη ζωή σου.... ( Βασικά όλες το κάναμε αλλά ρε συ αυτό επίσης μας φορτώνει ψυχολογικά...με τη δουλειά ξεχνιέται)

Απορρίπτω γιατί θα λείπω!! 

Πόσο θα το κρύβω??? 

Τεσπα... Ότι γίνει τωρα


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...