Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

8 ώρες πρίν, island1 είπε:

Όλες ήταν παλλινδρομες η μετράς κ τις βιοχημικές( επειδή έγραφες έπεφτε η χοριακη) . Συγγνώμη που σε ζαλίζω αλλά έχει διαφορά για εμενα

Σορυ αλλά είναι λάθος  αυτό που σου είπε....και επιβεβαιώνονται από την κοπέλα που το γράφει παρακάτω..το εργαστήριο ελέγχου δεν κάνει λάθος όταν έχει σωστό υλικο..το λάθος γίνεται στο εργαστήριο των με κεντρων.δεν παίζει να στείλουν κύτταρο σωστά παρμένο κ να βγει λάθος ή να μη βγει εμενα αυτό μου έλεγαν για αυτό ρώτησα βασικά κ είδα ότι όντως αυτό έγινε.Το κέντρο έστειλε λάθος υλικό κ πήραν no result

Αυτή τη στιγμή κ ντρέπομαι που στο γράφω πίνω τα μοχίτο μου δίπλα σε παραλία χαχα..καλά είμαι!!! διακοπές!  Μπαίνω αραιά κ που( περιμένω κάποιο πολύ συγκεκριμένο νέο να χαρώ κ να ηρεμήσω  με μια κοπέλα εδώ ) εσύ πως πας φουσκιτσα μου; Το νιώσεις το μπεμπακι;;;; Του χρόνου τέτοιο καιρό θα κάνεις βουτιές με τον πασά σου

Απο τις 9 οι 7 βιοχημικες και οι 2 παλλινδρομες.Στη μια απο τις δυο παλλινδρομες αντι γοα εμβρυο ειδαμε μαζα,και στην αλλη παλλινδρομη ειδαμε εμβρυο με 45 παλμους και διπλα του μια μαζα που μεγαλωνε και πιστευσν οτι ηταν μερικη μυλη,και η ιστολογικη βγηκε καθαρη!

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

11 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Σου στέλνω το πμ για που ρώτησα και μου εδωσε αυτην την απάντηση, θα καταλάβεις οτι μπορει να εχει δίκιο.

 Σιγά μην ντραπεις που πίνεις μοχιτο!!! Και εισαι διακοπαρες!

 Εγω δεν το νιώθω το νινί , νιώθω το έντερο και εχω πονάκια  , που ποτε δεν ξαναείχα ,Αχ άντε να δούμε που θα ειμαστε και πως του χρόνου το καλοκαίρι.

 Να τα περνάτε τελεια!!!

Κάντι μου ούτε αυτό ισχύει που σου είπε...κι εκεί θέμα κέντρου που παίρνει το κύτταρο είναι.Επισης ειδικά εκεί πίστεψε με λάθος δεν γίνεται.( Κ ο συγκεκριμένος έλεγχος δεν γίνεται καν) Έχε κατά νου ότι είναι εντελώς εμπόριο κι ο προεμφυτευτικος κ έχουν κάνει κόμμα με συγκεκριμένα κέντρα.Οντως ο Π είναι κορυφή όμως εγώ προσωπικά δεν έχω ακούσει ποτέ κάπου αλλού λάθος η αυτά τα αποτελέσματα της κοπελας

11 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Σου στέλνω το πμ για που ρώτησα και μου εδωσε αυτην την απάντηση, θα καταλάβεις οτι μπορει να εχει δίκιο.

 Σιγά μην ντραπεις που πίνεις μοχιτο!!! Και εισαι διακοπαρες!

 Εγω δεν το νιώθω το νινί , νιώθω το έντερο και εχω πονάκια  , που ποτε δεν ξαναείχα ,Αχ άντε να δούμε που θα ειμαστε και πως του χρόνου το καλοκαίρι.

 Να τα περνάτε τελεια!!!

Μαρή μπας κ δεν είναι το έντερο κ είναι το νινι;

πρίν από 36 λεπτά , Sanel067 είπε:

Απο τις 9 οι 7 βιοχημικες και οι 2 παλλινδρομες.Στη μια απο τις δυο παλλινδρομες αντι γοα εμβρυο ειδαμε μαζα,και στην αλλη παλλινδρομη ειδαμε εμβρυο με 45 παλμους και διπλα του μια μαζα που μεγαλωνε και πιστευσν οτι ηταν μερικη μυλη,και η ιστολογικη βγηκε καθαρη!

Άρα σε καμία δεν προχώρησε εμβριο με καρδιά κανονικά κ να χαθεί μετά; Ίσως για αυτό δε σου λένε ότι θα βοηθήσει ο προεμφυτευτικος .Γιατί δεν έχεις χειροπιαστή χρωμοσωμια.Πφφ πραγματικά ρε συ δεν ξέρω τι να σου πω..προχτές συζητούσα με μια φίλη από εδώ που γνωριζόμαστε κ προσωπικά.Κ σε αυτήν η Τσεκουρα είχε πει ότι ψάχνει το ένα το καλο..Δεν ξέρω πως να σε παρηγορήσω...θα συνεχίσεις με δανεικά; Είναι απολύτως βέβαιοι ότι η μήτρα είναι οκ; ( Μιλάω για τις βιοχημικές πιο πολύ)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Για όσες με παρακολουθούνε, σήμερα πήρα ένα μεγάλο αρνητικό. Αναμενόμενο βεβαια, όταν βάζεις μόνο ένα και είσαι 45.

Σε λίγο με βλέπω να τα λέμε εδώ κορίτσια! Προς το παρόν πήγα για ένα μεγάλο μακροβούτι να το ευχαριστηθώ. 

  • Λυπημένη/-ος 15
Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 είπε:

Κάντι μου ούτε αυτό ισχύει που σου είπε...κι εκεί θέμα κέντρου που παίρνει το κύτταρο είναι.Επισης ειδικά εκεί πίστεψε με λάθος δεν γίνεται.( Κ ο συγκεκριμένος έλεγχος δεν γίνεται καν) Έχε κατά νου ότι είναι εντελώς εμπόριο κι ο προεμφυτευτικος κ έχουν κάνει κόμμα με συγκεκριμένα κέντρα.Οντως ο Π είναι κορυφή όμως εγώ προσωπικά δεν έχω ακούσει ποτέ κάπου αλλού λάθος η αυτά τα αποτελέσματα της κοπελας

Μαρή μπας κ δεν είναι το έντερο κ είναι το νινι;

Άρα σε καμία δεν προχώρησε εμβριο με καρδιά κανονικά κ να χαθεί μετά; Ίσως για αυτό δε σου λένε ότι θα βοηθήσει ο προεμφυτευτικος .Γιατί δεν έχεις χειροπιαστή χρωμοσωμια.Πφφ πραγματικά ρε συ δεν ξέρω τι να σου πω..προχτές συζητούσα με μια φίλη από εδώ που γνωριζόμαστε κ προσωπικά.Κ σε αυτήν η Τσεκουρα είχε πει ότι ψάχνει το ένα το καλο..Δεν ξέρω πως να σε παρηγορήσω...θα συνεχίσεις με δανεικά; Είναι απολύτως βέβαιοι ότι η μήτρα είναι οκ; ( Μιλάω για τις βιοχημικές πιο πολύ)

Χρωμοσωμιες βρεθηκαν οι βλαστοκυστες στον προεμφυτευτικο 7,19,21,23,γιατι εκεινες που δεν μας εδωσαν απαντηση τις μεταφεραμε και πηραμε μηδενικη χοριακη.Μετα την εξωσωματικη εμεινα 3 φορες οι οποιες ανεβαινε η χοριακη και μετα επεφτε.Τωρα οσο για τη μητρα τι να σου πω,δυο φορες καναμε υστεροσκοπηση,1 λαπαροσκοπηση που αφαορεσαμε κυστη ενδομητριωσης και 1 βιοψια ενδομητριου τη λεγομενη ngs που στειλαμε Ιταλια για ν αποκλεισουμε φλεγμονες και ενδομητριτιδα.Επισης ειχα κανει πριν 2 χρονια και την pcr  με ιστο περιοδου. Το ενδομητριο μου φτανει μεχρι 8 το πολυ.Απο εκει και επειτα δεν ξερω τι αλλο να ψαξουμε.Εννοειται ο συζυγος εκανε σπερμοδιαγραμμα,καλλιεργεια,αεροβια,αναεροβια,fish και κατακερματισμο και ολα οκ.

  • Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sanel067 είπε:

Χρωμοσωμιες βρεθηκαν οι βλαστοκυστες στον προεμφυτευτικο 7,19,21,23,γιατι εκεινες που δεν μας εδωσαν απαντηση τις μεταφεραμε και πηραμε μηδενικη χοριακη.Μετα την εξωσωματικη εμεινα 3 φορες οι οποιες ανεβαινε η χοριακη και μετα επεφτε.Τωρα οσο για τη μητρα τι να σου πω,δυο φορες καναμε υστεροσκοπηση,1 λαπαροσκοπηση που αφαορεσαμε κυστη ενδομητριωσης και 1 βιοψια ενδομητριου τη λεγομενη ngs που στειλαμε Ιταλια για ν αποκλεισουμε φλεγμονες και ενδομητριτιδα.Επισης ειχα κανει πριν 2 χρονια και την pcr  με ιστο περιοδου. Το ενδομητριο μου φτανει μεχρι 8 το πολυ.Απο εκει και επειτα δεν ξερω τι αλλο να ψαξουμε.Εννοειται ο συζυγος εκανε σπερμοδιαγραμμα,καλλιεργεια,αεροβια,αναεροβια,fish και κατακερματισμο και ολα οκ.

Πραγματικά δεν ξέρω τι να σου πω...για τις βλαστοκυστες μιλούσα για εμβρια που εμφυτευτηκαν...πφφφ πραγματικά μυστήριο.

Εμένα από τόσους γιατρούς μόνο ένας πίστευε ότι φταίει το ενδομητριο( εγώ δεν είχα θέμα με πάχος κτλ μια χαρά πήγαινε σφαιρα) . Οι άλλοι όλοι θεωρούσαν ότι είναι θέμα στα εμβρια( κ οι ενδοκρινολόγοι αιματολογος κτλ). Οι γενετιστές από την Αη επειδή έστειλα δύο για καρυωτυπο θεωρούσα ότι ήταν τυχαίο( πράγματι η τετρασωμια που μου βγήκε το ένα είναι εξαιρετικά σπάνια κ τυχαίο γεγονός που δεν διαιρέθηκαν τα χρωμοσώματα κ το άλλο ήταν τρία μια 17 το οποίο όμως έστειλα κ με υγιες- ήταν διδυμα-. Εγώ για να είμαι ειλικρινής πριν την κόρη μου έφτασα ως τα δανεικά.Πιστευα( πλέον είμαι σίγουρη κ αν γυρνάτε ο χρόνος θα πήγαινα σίγουρα με δανεικά) ότι το θέμα μου ήταν τα ωάρια μου.Οκ ναι ηλικιακά δεν ταίριαζε αυτό.Ουτε στα εμβρια μου όπως φαινόταν στο εργαστήριο.Ομψς εγώ αυτό πιστεύω.Εμφυτευσεις γινόταν όπως κ σε σένα...τι να πω ειλικρινά δεν ξέρω τι να σου πω να σε παρηγορήσω κ να σε βοηθήσω...από τα βάθη της ψυχής μου εύχομαι σύντομα μανουλα ότι κι αν επιλέξεις ,ο,τι κι αν ακολουθησεις

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Manoulitsa75 είπε:

Για όσες με παρακολουθούνε, σήμερα πήρα ένα μεγάλο αρνητικό. Αναμενόμενο βεβαια, όταν βάζεις μόνο ένα και είσαι 45.

Σε λίγο με βλέπω να τα λέμε εδώ κορίτσια! Προς το παρόν πήγα για ένα μεγάλο μακροβούτι να το ευχαριστηθώ. 

Καλησπέρα,γιατι έβαλες μονο ενα; Φανταζομαι εννοείς βλαστοκύστη; Μην το βάζεις κάτω!

Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 είπε:

Πραγματικά δεν ξέρω τι να σου πω...για τις βλαστοκυστες μιλούσα για εμβρια που εμφυτευτηκαν...πφφφ πραγματικά μυστήριο.

Εμένα από τόσους γιατρούς μόνο ένας πίστευε ότι φταίει το ενδομητριο( εγώ δεν είχα θέμα με πάχος κτλ μια χαρά πήγαινε σφαιρα) . Οι άλλοι όλοι θεωρούσαν ότι είναι θέμα στα εμβρια( κ οι ενδοκρινολόγοι αιματολογος κτλ). Οι γενετιστές από την Αη επειδή έστειλα δύο για καρυωτυπο θεωρούσα ότι ήταν τυχαίο( πράγματι η τετρασωμια που μου βγήκε το ένα είναι εξαιρετικά σπάνια κ τυχαίο γεγονός που δεν διαιρέθηκαν τα χρωμοσώματα κ το άλλο ήταν τρία μια 17 το οποίο όμως έστειλα κ με υγιες- ήταν διδυμα-. Εγώ για να είμαι ειλικρινής πριν την κόρη μου έφτασα ως τα δανεικά.Πιστευα( πλέον είμαι σίγουρη κ αν γυρνάτε ο χρόνος θα πήγαινα σίγουρα με δανεικά) ότι το θέμα μου ήταν τα ωάρια μου.Οκ ναι ηλικιακά δεν ταίριαζε αυτό.Ουτε στα εμβρια μου όπως φαινόταν στο εργαστήριο.Ομψς εγώ αυτό πιστεύω.Εμφυτευσεις γινόταν όπως κ σε σένα...τι να πω ειλικρινά δεν ξέρω τι να σου πω να σε παρηγορήσω κ να σε βοηθήσω...από τα βάθη της ψυχής μου εύχομαι σύντομα μανουλα ότι κι αν επιλέξεις ,ο,τι κι αν ακολουθησεις

Εχουμε μιλησει πολλες φορες στο παρελθον,και οντως ειμαστε ιδια περιπτωση...ειλικρινα και εγω δεν ξερω τι πραγματικα φταιει,αν και η ενδομητριωση με πηγαινει στο γεγονος οτι ισως και να φταινε τα ωαρια...πραγματικα μονο Ο Θεος ξερει τι φταιει,καθε μου εγκυμοσυνη προεκυπτε απο πολυ προσευχη και πιστη και αγωνα και ομως εφευγε γιατι κατι παραπανω ξερει και βλεπει Ο Θεος...ας μας δωσει φωτιση και ας μας καθοδηγησει σωστα αυτη τη φορα γιατι ειλικρινα δεν αντεχω αλλο...σ ευχαριστω πολυ κοπελα μου καλη,οτι και να πεις ειναι σαν να μ εχεις παρηγορισει και μονο που το συζητησες μαζι μου..να χαιρεστε το κοριτσακι σας με υγεια και ευτυχια!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sanel067 είπε:

Εχουμε μιλησει πολλες φορες στο παρελθον,και οντως ειμαστε ιδια περιπτωση...ειλικρινα και εγω δεν ξερω τι πραγματικα φταιει,αν και η ενδομητριωση με πηγαινει στο γεγονος οτι ισως και να φταινε τα ωαρια...πραγματικα μονο Ο Θεος ξερει τι φταιει,καθε μου εγκυμοσυνη προεκυπτε απο πολυ προσευχη και πιστη και αγωνα και ομως εφευγε γιατι κατι παραπανω ξερει και βλεπει Ο Θεος...ας μας δωσει φωτιση και ας μας καθοδηγησει σωστα αυτη τη φορα γιατι ειλικρινα δεν αντεχω αλλο...σ ευχαριστω πολυ κοπελα μου καλη,οτι και να πεις ειναι σαν να μ εχεις παρηγορισει και μονο που το συζητησες μαζι μου..να χαιρεστε το κοριτσακι σας με υγεια και ευτυχια!

Πραγματικά ο θεός ξέρει γιατί...απλά ρε συ ...ο πονος είναι ανθρώπινος...δε σου κρύβω ότι πριν τον ερχομό του παιδιού πέρασα από μια φάση άρνησης στο ότι υπάρχει Θεός.Εκλαιγα με μαύρο δάκρυ..έλεγα γιατί δε μου δίνεις μηδέν..γιατί με τυραννάει...δυστυχώς οποίος πέρασα από αυτό τον ανεμοστρόβιλο καταλαβαίνει...σου τραβάνε το χαλί πολλές φορές κάτω από τα πόδια.Κι όταν πια σηκώνουν κι οι επιστήμονες τα χέρια ψηλά δεν ξέρεις τι να πιστέψεις.Ωστοσο ,αν καταλήξεις στα δανεικά να ξέρεις ότι η τράπουλα ανακατεύεται ξανά..ξεκινάς από την αρχή..με άλλα δεδομένα...έχεις τουλάχιστο το αβαντάζ των καλών ωαρίων.Εχω διαβάσει πολλές φορές τι έγραφα το μαύρο καλοκαίρι του 2016... Ένα χρόνο μετά ήμουν μαμά..εύχομαι αυτός ο διάλογος όταν κ αν ξαναδιαβάσει να είσαι στην ίδια θέση.Ολες.....

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 είπε:

Πραγματικά ο θεός ξέρει γιατί...απλά ρε συ ...ο πονος είναι ανθρώπινος...δε σου κρύβω ότι πριν τον ερχομό του παιδιού πέρασα από μια φάση άρνησης στο ότι υπάρχει Θεός.Εκλαιγα με μαύρο δάκρυ..έλεγα γιατί δε μου δίνεις μηδέν..γιατί με τυραννάει...δυστυχώς οποίος πέρασα από αυτό τον ανεμοστρόβιλο καταλαβαίνει...σου τραβάνε το χαλί πολλές φορές κάτω από τα πόδια.Κι όταν πια σηκώνουν κι οι επιστήμονες τα χέρια ψηλά δεν ξέρεις τι να πιστέψεις.Ωστοσο ,αν καταλήξεις στα δανεικά να ξέρεις ότι η τράπουλα ανακατεύεται ξανά..ξεκινάς από την αρχή..με άλλα δεδομένα...έχεις τουλάχιστο το αβαντάζ των καλών ωαρίων.Εχω διαβάσει πολλές φορές τι έγραφα το μαύρο καλοκαίρι του 2016... Ένα χρόνο μετά ήμουν μαμά..εύχομαι αυτός ο διάλογος όταν κ αν ξαναδιαβάσει να είσαι στην ίδια θέση.Ολες.....

Κατι που ξεχασα να σε ρωτησω,αυτος που σε ειπε οτι εφταιγε το ενδομητριο,τι ακριβως βρηκε;Οντως εφταιγε το ενδομητριο ή τα εμβρυα;Και εσυ θυμαμαι ειχες πολλες αποβολες..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Manoulitsa75 είπε:

Για όσες με παρακολουθούνε, σήμερα πήρα ένα μεγάλο αρνητικό. Αναμενόμενο βεβαια, όταν βάζεις μόνο ένα και είσαι 45.

Σε λίγο με βλέπω να τα λέμε εδώ κορίτσια! Προς το παρόν πήγα για ένα μεγάλο μακροβούτι να το ευχαριστηθώ. 

Καλα εκανες κοριτσι , ριξτο στα μπανια. Ναι μικρες οι πιθανοτητες για μωρο με ενα εμβρυο στα 45. Σκεψου το σοβαρα για δανεικα

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Καλησπέρα,γιατι έβαλες μονο ενα; Φανταζομαι εννοείς βλαστοκύστη; Μην το βάζεις κάτω!

Ενα 10 κυττάρων (3 ημερών). Δύο ε/τ έκανα από περισυ, και τις δύο βάλαμε ένα, γιατί δεν κατέβαζα με τα φάρμακα. Με φυσικούς κύκλους δεν επιμείναμε, έσκασε μια φορά κι ο γιατρός δεν με αναλαμβάνει πλέον με δικά μου, γιατί στα 45 κινδυνεύει να έχει προβλήματα η εγκυμοσύνη και το παιδί, λέει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Manoulitsa75 είπε:

Για όσες με παρακολουθούνε, σήμερα πήρα ένα μεγάλο αρνητικό. Αναμενόμενο βεβαια, όταν βάζεις μόνο ένα και είσαι 45.

Σε λίγο με βλέπω να τα λέμε εδώ κορίτσια! Προς το παρόν πήγα για ένα μεγάλο μακροβούτι να το ευχαριστηθώ. 

Περιμενα νεα σου... Πολυ λυπαμαι κοριτσαρα μου... Να κανεις οσα σε ευχαριστουν... Μια αγκαλια στελνω.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου, διαβασα για αρνητικες χοριακες  και τεστ πραγματικα πόνεσε η ψυχή μου. πόσο δυσκολο βρε αγαπες. νιωθεις σαν να καταπλακωνεσαι απο νταλικα. μια αγκαλια απο εμενα . θαρρω πως δεν υπάρχουν λόγια.

@island1 νησακι μου? εισαι αυτη που μιλουσαμε παρειτσα πριν μερικά χρονια? @Sanel067 μια παρομοια ιστορια ειναι σαν να ακουω. βεβαια εγω δεν ειχα τοσες πολλές επιτυχημενες εμφυτευσεις. εμενα ηταν κουλουρακι σε ολες τι εξωσωματικες. παλινδρομες ηταν μονο οι φυσ. συλληψεις μου. εμενα το κεντρο μου ειναι θεσσαλονικη, εγω ειμαι απο παραδιπλα πόλη. αυτη τη φορά ξεκινω με αλλο ντοκ και αλλο κεντρο. βεβαια να πω οτι ξεκινω και με αλλο συζυγο. (ο πρωην βρηκε αλλο τροπο να κανει πιο συντομα παιδάκι.8))

ο καινούργιος ντοκ λοιπόν οταν του πα το ιστορικό μου, μου πε, κατευθειαν για την ενδομητυριωση που διαβασα και σε σενα. μου λεει ενα πραγμα κραταω απο ολα αυτα. η ενδομητριωση να ξερεις χαλαει σχεδον για παντα τα ωαρια. για αυτο και μου προτεινε την λύση τις δωρεάς ωαρίων. αρχικά μου ρθε λίγο κάπως, δεν το κρυβω, γι αυτο και μου προτεινε αρχικα να στειλουμε να δικα μου ωαρια σε κεντρο ελεγχου για pgr αν το λεω σωστα,ωστε να βεβαιουθούμε 100% πως δεν μπορούμε ναν προχωρήσουμε με τα δικά μου. μετα απο μερες βεβαια και ακουγοντας τόσες ιστοριες εδω, σκεφτομαι να παω να του πω να ξεκινησουμε κατευθειαν με δανεικα. τι να σπαταλησουμε αδικα χρονο, και χρημα βεβαιως βεβαιως? ωστοσο θα ακουσω τι συμβουλη του και οτι μου πει, ειμαι πολυ πιο χαλαρη αυτη τη φορα.. τωρα τουλαχιστον. 

οτι χρειαστεις για ονοματα και περαιτερω πληροφοριες το inbox  μου ειναι διαθεσιμο :-P

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1

1iRrp3.png?WKdQoeYE9HgWp2.png?bynEc7PS
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...