Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Thia1985 είπε:

Καλημέρα!!! 

Και πολύ καλά κάνεις!!! Η μπέμπα φοράει μπικίνι? Βουτάτε τα μπούτια στην παραλία?? Το απολαμβάνει το νερό??? 

Χθες εμένα μου μίλησε το μικρό μικρό... Είχα βγει μπαλκόνι γιατί έκαναν εργασίες οι δίπλα Κ φοβόμουν μην μου χτυπήσουν το αμάξι κι ακούω κάποια στιγμή ει κυλία!!! Αλλά το πήρα είδηση αργά Κ την φώναξαν μέσα να φάει!!!! 

Χαχαχα

Πολύ πλακα

Καλημερα! 

Ετσι για να σου φτιαξω περισσοτερο τη διαθεση, χθες πηρα στη μικρη ροζ κοντομανικο φορμακι - κορμακι που εχει τουλινο φουστακι κ φυσικα μπουτακια εξω! Το πηρα για την πανηγυρικη εξοδο απ το μαιευτηριο, Λεω να την ντυσω μπαλαρινουλα, χαχα!Της πηρα κ ενα σετακι με παντελονακι, αλλα ο μπαμπας μας προτιμαει το σεξι ροζ με τα μπουτακια εξω

Αν κανεις κορη ολο τετοια θα της φορας

  • Μου αρέσει 6
  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Mary H είπε:

Καλημερα! 

Ετσι για να σου φτιαξω περισσοτερο τη διαθεση, χθες πηρα στη μικρη ροζ κοντομανικο φορμακι - κορμακι που εχει τουλινο φουστακι κ φυσικα μπουτακια εξω! Το πηρα για την πανηγυρικη εξοδο απ το μαιευτηριο, Λεω να την ντυσω μπαλαρινουλα, χαχα!Της πηρα κ ενα σετακι με παντελονακι, αλλα ο μπαμπας μας προτιμαει το σεξι ροζ με τα μπουτακια εξω

Αν κανεις κορη ολο τετοια θα της φορας

Χαχαχα

Μπράβο στο μπαμπά σας!!! 

Εννοείται το σέξι ροζ! 

Κοίτα, μεταξύ μας, τώρα το προτιμάει, αν μεγαλώσει λίγο ούτε να το ακούει δε θα θέλει! 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Καλημερα! 

Ετσι για να σου φτιαξω περισσοτερο τη διαθεση, χθες πηρα στη μικρη ροζ κοντομανικο φορμακι - κορμακι που εχει τουλινο φουστακι κ φυσικα μπουτακια εξω! Το πηρα για την πανηγυρικη εξοδο απ το μαιευτηριο, Λεω να την ντυσω μπαλαρινουλα, χαχα!Της πηρα κ ενα σετακι με παντελονακι, αλλα ο μπαμπας μας προτιμαει το σεξι ροζ με τα μπουτακια εξω

Αν κανεις κορη ολο τετοια θα της φορας

Τι μου θύμησες Μαίρη. Πριν την β επιπέδου ο γυναικολόγος μου μας είπε ότι είναι κοριτσάκι το μωρό (κατά λάθος γιατί είχαμε πει ότι δεν θέλουμε να μάθουμε το φύλο πριν τη γέννα). Είχα βρει στο ίντερνετ ένα φανταστικό συνολακι, με ασορτί κορδέλα και ήμουν έτοιμη να το παραγγείλω (για να το φορούσε σε μια βάφτιση που θα πηγαίναμε λίγο μετά τη γέννηση). Για καλή μου τύχη περίμενα μέχρι την β επιπέδου, όπου ο εμβρυολόγοςας είπε "Αγορι"... Χαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Χαχαχα

Μπράβο στο μπαμπά σας!!! 

Εννοείται το σέξι ροζ! 

Κοίτα, μεταξύ μας, τώρα το προτιμάει, αν μεγαλώσει λίγο ούτε να το ακούει δε θα θέλει! 

Χαχαχαχαχ !Εννοειται μετα κελεμπια!

Just now, alina80 είπε:

Τι μου θύμησες Μαίρη. Πριν την β επιπέδου ο γυναικολόγος μου μας είπε ότι είναι κοριτσάκι το μωρό (κατά λάθος γιατί είχαμε πει ότι δεν θέλουμε να μάθουμε το φύλο πριν τη γέννα). Είχα βρει στο ίντερνετ ένα φανταστικό συνολακι, με ασορτί κορδέλα και ήμουν έτοιμη να το παραγγείλω (για να το φορούσε σε μια βάφτιση που θα πηγαίναμε λίγο μετά τη γέννηση). Για καλή μου τύχη περίμενα μέχρι την β επιπέδου, όπου ο εμβρυολόγοςας είπε "Αγορι"... Χαχα

Ευτυχως δεν το πηρες. Εγω αν το πιστευεις ειναι τα πρωτα δυο ρουχα που ψωνιζω γαι τη μικρη. Πιο νωρις δεν τολμουσα να μπω σε μαγαζι

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Χαχαχαχαχ !Εννοειται μετα κελεμπια!

Ευτυχως δεν το πηρες. Εγω αν το πιστευεις ειναι τα πρωτα δυο ρουχα που ψωνιζω γαι τη μικρη. Πιο νωρις δεν τολμουσα να μπω σε μαγαζι

Εγώ αυτή τη φορά θα πάρω γούρι! 

Μου το είπε μια κοπέλα από εδώ! 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Clue είπε:

Σειρές και ταινίες

Παιχνίδια σε κινητό/υπολογιστή

Βόλτες 

Καφέ με φίλους

Τηλέφωνα/σκάιπ/βιντεοκλήσεις

Πλέξιμο/κέντημα

Παζλ

Γράψιμο

Παίξιμο μουσικού οργάνου

Διάβασμα βιβλίου

Περιοδικά

Σταυρόλεξα/σουντόκου

Οργάνωση ντουλαπιών

Κατασκευές διάφορες

Να λύσεις τον κύβο του ρούμπικ

Ονειροπόληση για το τι θα κάνεις άμα κερδίσεις το τζόκερ (το κάνω συχνά. Μπαίνω και βλέπω σπίτια και βίλες)

Μαγειρική

Αρχειοθέτηση

Να δεις παλιές φωτογραφίες

Να αδειάσεις ψυγείο/κατάψυξη

Χαρτοκοπτική

 

 

Ας προσθέσουν κι άλλες ό,τι μπορούν

Εγώ να προσθεσω ότι έφτιαχνα κι ένα excel με λίστες του τι θα χρειαστεί και τι όχι το μωρό και έψαχνα προσφορές. Κι όταν ήρθε τελικά η ώρα πολύ με βοήθησε. (Το είχα πρωτοφτιάξει γύρω στα 10 χρόνια πριν και το ανανέωνα). Δεν ξέρω όμως αν τις βοηθάει όλες αυτό. Από τη μία ίσως η απογοήτευση είναι πιο έντονη κι από την άλλη έντονη θα είναι όπως και να έχει.

Κουράγιο...

 

 

 

Χαχαχαχα!!!Μαγικές οι προτάσεις σου!!

@dimitra19Αν καταπιαστείς με τις προτασεις της φίλης μας σε βλέπω να ξεχνάς να πας την Πέμπτη!!!

Λίγο υπομονή κούκλα κ σου εύχομαι μια 3ψηφια χοριακή να χορτάσουμε όλες:x

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω όλες για τις ιδεες κ τα vibes ....

@Clue, καλά δεν παίζεσαι ! Αυτο με το excel πολύ μου αρεσε ! 

@alina80,  ναι 2 μερουλες ειναι θα περάσουν 

@Papy, δεν την ξεχνάω την Πέμπτη με τίποτα !!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Ναι, γι αυτό μου έστειλε πμ

Να παρεις ενα η δυο ωραια να τα ευχαριστηθεις. Αν πιασει να τα φορεσεις κιολας στα μωρα σου.

Ο αδερφος μου με τη νυφη μου θα κανουν τωρα εξωσωματικη στο γιατρο μου. Η μητερα μου ηθελε να μου δωσει σεντονακια κεντημενα για τη μικρη. Της λεω δωσε κ ενα στον αδερφο μου για γουρι! Μολις του το ειπα χαρηκε πολύ!

  • Μου αρέσει 5

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Clue είπε:

Σειρές και ταινίες

Παιχνίδια σε κινητό/υπολογιστή

Βόλτες 

Καφέ με φίλους

Τηλέφωνα/σκάιπ/βιντεοκλήσεις

Πλέξιμο/κέντημα

Παζλ

Γράψιμο

Παίξιμο μουσικού οργάνου

Διάβασμα βιβλίου

Περιοδικά

Σταυρόλεξα/σουντόκου

Οργάνωση ντουλαπιών

Κατασκευές διάφορες

Να λύσεις τον κύβο του ρούμπικ

Ονειροπόληση για το τι θα κάνεις άμα κερδίσεις το τζόκερ (το κάνω συχνά. Μπαίνω και βλέπω σπίτια και βίλες)

Μαγειρική

Αρχειοθέτηση

Να δεις παλιές φωτογραφίες

Να αδειάσεις ψυγείο/κατάψυξη

Χαρτοκοπτική

 

 

Ας προσθέσουν κι άλλες ό,τι μπορούν

Εγώ να προσθεσω ότι έφτιαχνα κι ένα excel με λίστες του τι θα χρειαστεί και τι όχι το μωρό και έψαχνα προσφορές. Κι όταν ήρθε τελικά η ώρα πολύ με βοήθησε. (Το είχα πρωτοφτιάξει γύρω στα 10 χρόνια πριν και το ανανέωνα). Δεν ξέρω όμως αν τις βοηθάει όλες αυτό. Από τη μία ίσως η απογοήτευση είναι πιο έντονη κι από την άλλη έντονη θα είναι όπως και να έχει.

Κουράγιο...

 

 

 

Σε βρίσκω τέλεια!! 

Κι εγώ κοιτάζω διαφορα πχ κούνιες, λίκνο,παιχνιδια κλπ

Επίσης βλέπω μόνο χαρούμενες σειρές στο νετφλιξ κι εχω κάθε μέρα θέατρο χωρίς εισιτήριο τις απέναντι. 

 

Just now, Mary H είπε:

Να παρεις ενα η δυο ωραια να τα ευχαριστηθεις. Αν πιασει να τα φορεσεις κιολας στα μωρα σου.

Ο αδερφος μου με τη νυφη μου θα κανουν τωρα εξωσωματικη στο γιατρο μου. Η μητερα μου ηθελε να μου δωσει σεντονακια κεντημενα για τη μικρη. Της λεω δωσε κ ενα στον αδερφο μου για γουρι! Μολις του το ειπα χαρηκε πολύ!

Έτσι πρέπει να είναι τα αδέρφια, ενωμενα

Κι εγώ έτσι είμαι με τον αδελφό μου

Αυτή τη φορά το είπα μόνο στην οικογένεια μου και σε εσάς στο φόρουμ, πουθενά αλλού, σε καμμια φίλη. 

  • Μου αρέσει 4

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Σε βρίσκω τέλεια!! 

Κι εγώ κοιτάζω διαφορα πχ κούνιες, λίκνο,παιχνιδια κλπ

Επίσης βλέπω μόνο χαρούμενες σειρές στο νετφλιξ κι εχω κάθε μέρα θέατρο χωρίς εισιτήριο τις απέναντι. 

 

Έτσι πρέπει να είναι τα αδέρφια, ενωμενα

Κι εγώ έτσι είμαι με τον αδελφό μου

Αυτή τη φορά το είπα μόνο στην οικογένεια μου και σε εσάς στο φόρουμ, πουθενά αλλού, σε καμμια φίλη. 

Και καλα εκανες για να μη σε αγχωνουν


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Και καλα εκανες για να μη σε αγχωνουν

Ακριβως

Μετά πρέπει να δίνω Κ εξηγήσεις, πέτυχα, δεν πέτυχα, τι έφταιξε, τι είπε ο γιατρός, τπτ. Τουλάχιστον οι δικοί μου άνθρωποι δε με ρωτάνε.


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Ακριβως

Μετά πρέπει να δίνω Κ εξηγήσεις, πέτυχα, δεν πέτυχα, τι έφταιξε, τι είπε ο γιατρός, τπτ. Τουλάχιστον οι δικοί μου άνθρωποι δε με ρωτάνε.

Το χειροτερο ειναι αυτο. Κι εμενα με ειχε πειραξει στις δυο ατυχιες μου


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Το χειροτερο ειναι αυτο. Κι εμενα με ειχε πειραξει στις δυο ατυχιες μου

Ξέρω, δε ρωτούν από αδιακρισία αλλά ας πούμε ότι αυτή τη φορά το θεώρησα γρουσουζιά. 

  • Μου αρέσει 4

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...