Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Menopur,merional και άλλα φάρμακα εξωσωματικής


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα.Μετά από 9 ωοληψίες και 5 ετ αποτυχημένες,συνολικά στα 3.5 χρόνια όπου παλεύω με τις εξωσωματικές,εξάντλησα όλα τα φάρμακα του ΕΟΠΥΥ.Μετά το σημερινό ραντεβού που είχα με τον καινούργιο μου γιατρό,συνεργάτη του κ.Σφακιανούδη,κατέληξε στο συμπέρασμα ότι θα χρειαστώ φάρμακα για ήπιες διεγέρσεις και όχι αποκλειστικά φυσικούς κύκλους.Μου είπε να ηρεμήσω λίγες μέρες και να τα ξαναπούμε.Τώρα με το θέμα του γιατρού που έχω και θέλω να τον αλλάξω,δυστυχώς αυτός σαν συνεργάτης στο κέντρο που είμαι παίρνει περισσότερα χρήματα.Μου είπε θα συζητήσουμε πώς θα κινηθούμε σε λίγες μέρες,μπορώ να είμαι σε συνεχόμενη επαφή μαζί του.Όποια κοπέλα λοιπόν τα έχει καταφέρει και έχει φάρμακα τα οποία δε τα χρειάζεται,οποιαδήποτε φάρμακα,εγώ έπαιρνα menopur ή merional,αλλά τώρα ότι υπάρχει διαθέσιμο,ας μου στείλει ένα μήνυμα.Μένω Θεσσαλονίκη.Υπάρχει μεγάλο οικονομικό πρόβλημα,διαφορετικά θα άλλαζα κατευθείαν κέντρο και γιατρό.Αρχικά ας δούμε μήπως βρω φάρμακα και για τα άλλα βλέπουμε.Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα.Επαναφέρω το θέμα με τα φάρμακα μήπως υπάρχει κάποια κοπέλα που τα έχει καταφέρει και δε τα χρειάζεται.Τελικά θα κάνω 3 ήπιες διεγερσεις για συλλογή εμβρύων σαν αρχή και βλέπουμε.Σίγουρα θα αγοράσω,γιατί θα χρειαστούν αρκετά.Πόσα φάρμακα θα πάρω ακόμα;Έλα ντε,όπως το βλέπω θα είναι η τελευταία προσπάθεια αυτή,δεν αντέχω άλλο.

Link to comment
Share on other sites

On 9/6/2018 at 4:52 ΜΜ, oly75 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.Επαναφέρω το θέμα με τα φάρμακα μήπως υπάρχει κάποια κοπέλα που τα έχει καταφέρει και δε τα χρειάζεται.Τελικά θα κάνω 3 ήπιες διεγερσεις για συλλογή εμβρύων σαν αρχή και βλέπουμε.Σίγουρα θα αγοράσω,γιατί θα χρειαστούν αρκετά.Πόσα φάρμακα θα πάρω ακόμα;Έλα ντε,όπως το βλέπω θα είναι η τελευταία προσπάθεια αυτή,δεν αντέχω άλλο.

Καλησπερα μπορω να σου δωσω crinon για μετα. Εγω δεν τα εχω καταφερει ακομα αλλα αλλαξα κεντρο και μου αλλαξε την κρεμα 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...