Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Δεν νομιζω ρε συ.. εγω εκλεισα πχ τα 38 και μπηκα στα 39.. Διανύω τα 39 γιατι ζω 38 χρονια και 2 μηνες μεχρι Τωρα.  Ετσι παει.. Αφου οταν γεννηθεις διανυεις τον πρωτο χρόνο και οταν τον κλεινεις διανυεις μετα τον 2ο. χαχα καψαμε μερικες αφαλειες παντως Σημερα και ακρη δεν θα βρούμε :razz:

Αχαχαχαχαχα, θα ανατιναχτει το γκρουπ με τοσο καψιμο αχαχαχαχα. Ναι οπως το λες ωραιο ακουγεται, σου το πα εγω θα μπουρδουκλωθουμε μεταξυ μας!!! Μεγαλο θεμα ανοιξες χαχαχα. Ας πουμε καλυτερα για το color blocking, μου φαινεται ευκολακι μπροστα στις εβδομαδες της εγκυμοσυνης χαχαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , Nicol_ είπε:

Δεν νομιζω ρε συ.. εγω εκλεισα πχ τα 38 και μπηκα στα 39.. Διανύω τα 39 γιατι ζω 38 χρονια και 2 μηνες μεχρι Τωρα.  Ετσι παει.. Αφου οταν γεννηθεις διανυεις τον πρωτο χρόνο και οταν τον κλεινεις διανυεις μετα τον 2ο. χαχα καψαμε μερικες αφαλειες παντως Σημερα και ακρη δεν θα βρούμε :razz:

Ααα  μαλιστα. Ναι κ εγω καπως ετσι το καταλαβα. Ευχαριστω! :)

Εγώ όταν ήμουν 8+2 και έπαθα την πρώτη αποκόλληση μου είχε γράψει από λάθος η γραμματέας 8η εβδομάδα και μου τη γύρισαν πίσω την άδεια για διόρθωση.

  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχαχα, θα ανατιναχτει το γκρουπ με τοσο καψιμο αχαχαχαχα. Ναι οπως το λες ωραιο ακουγεται, σου το πα εγω θα μπουρδουκλωθουμε μεταξυ μας!!! Μεγαλο θεμα ανοιξες χαχαχα. Ας πουμε καλυτερα για το color blocking, μου φαινεται ευκολακι μπροστα στις εβδομαδες της εγκυμοσυνης χαχαχα

 

Just now, nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχαχα, θα ανατιναχτει το γκρουπ με τοσο καψιμο αχαχαχαχα. Ναι οπως το λες ωραιο ακουγεται, σου το πα εγω θα μπουρδουκλωθουμε μεταξυ μας!!! Μεγαλο θεμα ανοιξες χαχαχα. Ας πουμε καλυτερα για το color blocking, μου φαινεται ευκολακι μπροστα στις εβδομαδες της εγκυμοσυνης χαχαχα

Χαχαχα ασε να λεμε βδομαδες κ μερες που το εχουμε και τελος..μα ουτε η θεωρια της σχετικότητας τετοιο μπλεξιμο πια :razz:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Έχετε καταλάβει ότι τις επόμενες μέρες στο δρόμο θα κυκλοφορούν όλες με κόκκινο και φούξια color blocking!!

Καλά οι άλλες στο my style rocks θα πιαστούν μαλλί με μαλλί κάποια στιγμή!

  • Χαχα 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , palmoira είπε:

Έχετε καταλάβει ότι τις επόμενες μέρες στο δρόμο θα κυκλοφορούν όλες με κόκκινο και φούξια color blocking!!

Καλά οι άλλες στο my style rocks θα πιαστούν μαλλί με μαλλί κάποια στιγμή!

Αχαχαχαχα. Μονο κοκκινο και φουξια ομως, μη δω κανα nude και χασω πασα ιδεα για τη μοδα.

Καλα οι αλλες αστο. Θα φυγουν τα τακουνια οπου να ναι στον αερα

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια αυτο το πετρωμα που αναφερετε μερικες,πως ακριβως συμβαινει? Εκτος απο τη μητρα πετρωνει και η κοιλια?Ειναι σκληρη δηλαδη? Νιωθω μερικες φορες κατι σαν πονους περιοδου οπως σας ειπα και νιωθω τη μητρα πιο σκληρη αλλα οχι την κοιλια μου.Επισης καμια φορα πιανονται αρκετα και πονανε οι μυς γυρω απο τον αφαλο χωρις να κανω κατι. Απλα να μπορω να τα ξεχωριζω αν προκειται για κατι τετοιο


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια μου; 

Εγώ βρε κορίτσια την προηγούμενη Τετάρτη π πήγα στη γιατρό με έβγαζε 8 εβδομάδων ή 8και2..δλδ σήμερα σε ποια εβδομάδα είμαι και σε ποιον μήνα; συγνώμη αν σας πρήζω αλλά με μπερδεύουν αυτά και δεν μπορώ να τα καταλάβω


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου; 

Εγώ βρε κορίτσια την προηγούμενη Τετάρτη π πήγα στη γιατρό με έβγαζε 8 εβδομάδων ή 8και2..δλδ σήμερα σε ποια εβδομάδα είμαι και σε ποιον μήνα; συγνώμη αν σας πρήζω αλλά με μπερδεύουν αυτά και δεν μπορώ να τα καταλάβω

Στο τικερακι σου γραφει 9 εβδομαδων και 6 ημερων αρα λογικα αυριο κλεινεις τη 10η εβδομαδα και εισαι στον 3ο μηνα


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα καλησπέρα!πάλι σας έχασα!!πλακα έχετε!Εμείς αύριο έχουμε γιατρό!Το πρωί. Αλλά Θ ανέβω μόνη Μ γτ Ο άντρας Μ Θ έχει τα μικρά Π είναι μυξωμενα. Κ Τελικά κόλλησε Κ εκείνος.Οπότε Για να μην κολλήσουμε καμία εγκυουλα Θ παω μόνη Μ. Όπως καταλάβατε οι γιαγιάδες έφυγαν.Από αύριο Θ ξέρω αν Θ τις ξαναχρειαστω..ελπίζω Όχι...Γτ εκτός Π κουράστηκαν θέλω Ν αρχίσω να κάνω κ κάτι Επιτέλους..βλέπω ωραία νεακια και χαίρομαι! Σας φιλώ για νάνι..μπορεί να ξαναμπώ μετα από καμιά μεταμεσονύχτια συνάντηση με τα ταρζανακια Μ.

Μπαιιιι

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Καλησπέρα καλησπέρα!πάλι σας έχασα!!πλακα έχετε!Εμείς αύριο έχουμε γιατρό!Το πρωί. Αλλά Θ ανέβω μόνη Μ γτ Ο άντρας Μ Θ έχει τα μικρά Π είναι μυξωμενα. Κ Τελικά κόλλησε Κ εκείνος.Οπότε Για να μην κολλήσουμε καμία εγκυουλα Θ παω μόνη Μ. Όπως καταλάβατε οι γιαγιάδες έφυγαν.Από αύριο Θ ξέρω αν Θ τις ξαναχρειαστω..ελπίζω Όχι...Γτ εκτός Π κουράστηκαν θέλω Ν αρχίσω να κάνω κ κάτι Επιτέλους..βλέπω ωραία νεακια και χαίρομαι! Σας φιλώ για νάνι..μπορεί να ξαναμπώ μετα από καμιά μεταμεσονύχτια συνάντηση με τα ταρζανακια Μ.

Μπαιιιι

Ευχομαι να μη τις χρειαστεις αλλα μη κανεις κ πολλα δεξου καθε βοηθεια δεν πειραζει! Περιμενουμε νεα σου!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Στο τικερακι σου γραφει 9 εβδομαδων και 6 ημερων αρα λογικα αυριο κλεινεις τη 10η εβδομαδα και εισαι στον 3ο μηνα

Ναι αλλά η γιατρός με βγάζει πιο λίγο βάση υπέρηχου..αν πούμε ότι την προηγούμενη Τετάρτη ήμουν 8 τώρα δεν είμαι 9 και 1;


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Ναι αλλά η γιατρός με βγάζει πιο λίγο βάση υπέρηχου..αν πούμε ότι την προηγούμενη Τετάρτη ήμουν 8 τώρα δεν είμαι 9 και 1;

Αν σε εβγαλε ετσι τοτε ναι. Παρασκευή θα εισαι 9+2 απο οτι καταλαβαινω κ εγω

  • Ευχαριστώ 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Εσείς έχετε κρυαδες στα καλά καθούμενα ή εγώ έχω το θέμα τελικά; :lol: κρυώνω πάρα πολύ είναι σύμπτωμα αυτό;

Καλημέρα το εχω κ εγω αυτο μια κρυωνω μια ζεσταινομαι τωρα για το ποσο εισαι σου εχει πει ποτε θα εχεις πητ? Συμφωνα με αυτο θα το υπολογισεις


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Καλημέρα το εχω κ εγω αυτο μια κρυωνω μια ζεσταινομαι τωρα για το ποσο εισαι σου εχει πει ποτε θα εχεις πητ? Συμφωνα με αυτο θα το υπολογισεις

Καλημερααα ναι από κρυαδες άλλο τίποτα..μου έχει δώσει Πητ από 19 μέχρι 24 Απριλίου..


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...