Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

6 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

nai twra ton niwthw na kounietai kanonika entaksei, mallon ontws koimotan k ton ksupnisa... Nai tha tous to pw oti anusixisa na dw ti th m pou an k kserw ti th m poun einai ligo anaisthitoi edw, alla tespa...xaxa einai k oi ormones p paizoun rolo mallon sthn psuxologia mas, kala apo thn fush mas eimaste anapofasistes alla ok twra i katastash epideinwnetai.. :p mou aresei pou eisai topo perigrafikh hehe  <3

Άτιμες ορμόνες!!

6 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Κ εγώ είχα ανησυχήσει μια μέρα... Ήταν ήσυχη... Ξαπλωσα κ έβαλα τα χέρια στην κοιλιά μ την χαιδεψα τπτ.. Εφαγα γλυκό τπτ... Της μίλησα τπτ.. Μέχρι που έβαλα μουσική κ με κλώτσησε... 

Τι μουσική??


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Άτιμες ορμόνες!!

Τι μουσική??

Γενικά τις βάζω αυτά που ακούω.. Κυρίως ελληνικά.. Αλλά εδώ και καιρό έχω καταλάβει ότι της αρέσει για κάποιο λόγο ο Ιακωβίδης... Μόλις τον ακούσει αρχίζει κ κλωτσαει

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου. Θα σε ρωτούσα κ εγω για τα υπόλοιπα που δεν έχω ιδέα γιατί είχα διαβάσει έχεις αρκετά. 

Ναι αυτό είναι το αυγό του αυτοκινήτου. Επισης και για βολτα στο καρότσι βαζεις το αυγό του. Αρχικά αποκλειστικά με αυτό το παίρνεις από το μαιευτήριο και αυτό βάζεις στο αμάξι. Μετά από ένα διάστημα δεν ξέρω ποσο μηνών παίρνεις άλλο καθισματάκι αυτοκινήτου. 

Περίπου μετά τους τρείς μήνες. Εγώ θα πάρω από κει το καθίσματακι Isofix.

πρίν από 51 λεπτά , alina80 είπε:

Beboula και εγώ ψάχνονται για καρότσι. Για δύο σε ένα (Πορτ μπεμπέ θα μου δώσουν, θεωρώ υπερβολή να πάρω και άλλο και ας μην κουμπώνει στο καρότσι). Καλή τιμή, πώς είναι από κοντά; Θα πάω βέβαια και εγώ να το δω από κοντά. Από τα mother baby πήρα το λικνο (η μόνη αγορά μας προς το παρόν) που το είχε προσφορά. 

(Είσαι καλύτερα από την Καθαρά Δευτέρα; Υποψιάζομαι σου έπεσαν βαριά τα Σαρακοστιανά)

Είναι που καλά κι από κοντά. 

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , alina80 είπε:

Beboula και εγώ ψάχνονται για καρότσι. Για δύο σε ένα (Πορτ μπεμπέ θα μου δώσουν, θεωρώ υπερβολή να πάρω και άλλο και ας μην κουμπώνει στο καρότσι). Καλή τιμή, πώς είναι από κοντά; Θα πάω βέβαια και εγώ να το δω από κοντά. Από τα mother baby πήρα το λικνο (η μόνη αγορά μας προς το παρόν) που το είχε προσφορά. 

(Είσαι καλύτερα από την Καθαρά Δευτέρα; Υποψιάζομαι σου έπεσαν βαριά τα Σαρακοστιανά)

Και εμενα θα μου δώσουν αλλα ανεξάρτητα από αυτό μου λέει ο υπάλληλος(έχει δυο παιδιά) πως δεν υπάρχει λόγος. Πραγματικά με βοήθησε γιατί φαντάσου αυτό που είχαμε κολλήσει να πάρουμε της cam είχε 590. Και αυτό που πήρα 210. Εντάξει της cam είναι ιταλικά υφάσματα κ Στυλάτο design αλλα αν έβαζα μια τσάντα πάνω από δυο κιλά στα χερούλια έκανε σούζα το καρότσι κωλοτουμπα. Ναι μου αρέσει και σαν σχέδιο αυτό που πήρα γιατί προσωπικά έχω ένα θέμα δεν θέλω τα πολύ παιδικά χαχαχ-_-. Είναι μια χαρά στην οδήγηση στα φρένα του και είναι τριροδο(εχει στη μέση μπροστά δυο ροδάκια)ελαφρύ και ευρύχωρο κάτω για πράγματα και το κάθισμα του τσέκαρα για όταν θα κάθεται πλέον να μην ειναι πολύ στενο. Είναι μαύρο με πολύχρωμους κυκλους αν πας θα το έχει λογικά.Εχει και αλλα σε καλες τιμες.Και το λίκνο πήρα από εκεί και θα παρω και το στρώμα για λίκνο κ ένα άλλο που βάζουμε στην κούνια και κραταει το μωράκι ελάχιστα ανασηκωμένο ώστε να είναι πιο ασφαλή για τις γουλιτσες ξέρεις. 

Ναι είμαι καλα και σίγουρα με πείραξαν γιατί στην ιδέα μόνο αναγουλιαζω,μου έμεινε.  

πρίν από 14 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Γενικά τις βάζω αυτά που ακούω.. Κυρίως ελληνικά.. Αλλά εδώ και καιρό έχω καταλάβει ότι της αρέσει για κάποιο λόγο ο Ιακωβίδης... Μόλις τον ακούσει αρχίζει κ κλωτσαει

Σίγουρα της αρέσει ή δεν τον κάνει κέφι και κλωτσάει;; Χαχαχα θα δείξει σίγουρα μετά 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

Και εμενα θα μου δώσουν αλλα ανεξάρτητα από αυτό μου λέει ο υπάλληλος(έχει δυο παιδιά) πως δεν υπάρχει λόγος. Πραγματικά με βοήθησε γιατί φαντάσου αυτό που είχαμε κολλήσει να πάρουμε της cam είχε 590. Και αυτό που πήρα 210. Εντάξει της cam είναι ιταλικά υφάσματα κ Στυλάτο design αλλα αν έβαζα μια τσάντα πάνω από δυο κιλά στα χερούλια έκανε σούζα το καρότσι κωλοτουμπα. Ναι μου αρέσει και σαν σχέδιο αυτό που πήρα γιατί προσωπικά έχω ένα θέμα δεν θέλω τα πολύ παιδικά χαχαχ-_-. Είναι μια χαρά στην οδήγηση στα φρένα του και είναι τριροδο(εχει στη μέση μπροστά δυο ροδάκια)ελαφρύ και ευρύχωρο κάτω για πράγματα και το κάθισμα του τσέκαρα για όταν θα κάθεται πλέον να μην ειναι πολύ στενο. Είναι μαύρο με πολύχρωμους κυκλους αν πας θα το έχει λογικά.Εχει και αλλα σε καλες τιμες.Και το λίκνο πήρα από εκεί και θα παρω και το στρώμα για λίκνο κ ένα άλλο που βάζουμε στην κούνια και κραταει το μωράκι ελάχιστα ανασηκωμένο ώστε να είναι πιο ασφαλή για τις γουλιτσες ξέρεις. 

Ναι είμαι καλα και σίγουρα με πείραξαν γιατί στην ιδέα μόνο αναγουλιαζω,μου έμεινε.  

Σίγουρα της αρέσει ή δεν τον κάνει κέφι και κλωτσάει;; Χαχαχα θα δείξει σίγουρα μετά 

Ναι πιστεύω όταν της αρέσει ένα τραγούδι χορεύει.. Απο τα Χριστούγεννα το έχει ξεκινήσει αυτό.. Όπως επίσης ήμουν στο αμάξι κ έπαιζε ένα ισπανικό τραγούδι πρώτη φορά το άκουγα κ έκανε σαν τρελή.. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Smile89 και @Beboula25 ευχαριστώ πολύ! Beboula λίκνο πήρα το δικό τους (σούπερ τιμή) και στρώμα έξτρα γιατί τους πρώτους μήνες θα το κοιμίζουμε εκεί. Για καρότσι δεν είδα γιατί έλεγα να πάρω τον βασικό σκελετό κ καρότσι της cam αφού θα μου δώσει τα αντίστοιχα Πορτ μπεμπέ κ αβγό η ξαδέρφη μου. Αλλά τελικά έβγαινε μια εξωφρενική τιμή - σκέψου όλο το τρία σε ένα το συγκεκριμένο είχε 450-490 ευρώ και ήθελαν για σκελετό κ βασικό κάθισμα 350! Οπότε για αυτό κατέληξα στη λύση 2 σε 1. Θα πάω να τα δω σύντομα (περνάει ο καιρός πιο σύντομα από όσο νόμιζα και θα σταματήσω αργά από τη δουλειά οπότε δεν θα έχω πολύ χρόνο). 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , alina80 είπε:

@Smile89 και @Beboula25 ευχαριστώ πολύ! Beboula λίκνο πήρα το δικό τους (σούπερ τιμή) και στρώμα έξτρα γιατί τους πρώτους μήνες θα το κοιμίζουμε εκεί. Για καρότσι δεν είδα γιατί έλεγα να πάρω τον βασικό σκελετό κ καρότσι της cam αφού θα μου δώσει τα αντίστοιχα Πορτ μπεμπέ κ αβγό η ξαδέρφη μου. Αλλά τελικά έβγαινε μια εξωφρενική τιμή - σκέψου όλο το τρία σε ένα το συγκεκριμένο είχε 450-490 ευρώ και ήθελαν για σκελετό κ βασικό κάθισμα 350! Οπότε για αυτό κατέληξα στη λύση 2 σε 1. Θα πάω να τα δω σύντομα (περνάει ο καιρός πιο σύντομα από όσο νόμιζα και θα σταματήσω αργά από τη δουλειά οπότε δεν θα έχω πολύ χρόνο). 

 

Οντως αλινα μου περνάει πάρα πολύ γρήγορα ο καιρός.. Εγώ χθες σταμάτησα την δουλειά κ δεν έχω κάνει σχεδόν τπτ για την μπέμπα... Μόνο λίκνο πήρα κ εγώ κ ενδοεπικοινωνια.. Κατά τα άλλα κάτι ελάχιστα ρουχαλάκια κάτι μπουρνούζακια κ 3 πετσετουλες.. Έχω ακόμα πολλά να κάνω.. Όπως να ετοιμάσω τη βαλίτσα του μαιευτήριου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , alina80 είπε:

@Smile89 και @Beboula25 ευχαριστώ πολύ! Beboula λίκνο πήρα το δικό τους (σούπερ τιμή) και στρώμα έξτρα γιατί τους πρώτους μήνες θα το κοιμίζουμε εκεί. Για καρότσι δεν είδα γιατί έλεγα να πάρω τον βασικό σκελετό κ καρότσι της cam αφού θα μου δώσει τα αντίστοιχα Πορτ μπεμπέ κ αβγό η ξαδέρφη μου. Αλλά τελικά έβγαινε μια εξωφρενική τιμή - σκέψου όλο το τρία σε ένα το συγκεκριμένο είχε 450-490 ευρώ και ήθελαν για σκελετό κ βασικό κάθισμα 350! Οπότε για αυτό κατέληξα στη λύση 2 σε 1. Θα πάω να τα δω σύντομα (περνάει ο καιρός πιο σύντομα από όσο νόμιζα και θα σταματήσω αργά από τη δουλειά οπότε δεν θα έχω πολύ χρόνο). 

 

Είναι πολλά. Και όχι πως δεν τα αξίζουν τα παιδάκια μας αλλα δεν ήθελα να τα δώσουμε εκει. Προσωπικό μεν δεν κρίνω αρνητικά αν καποιος θέλει να δώσει παραπάνω δεν το συζητω. Ψάχτηκα αρκετά για καρότσι και μίλησα πολύ με τους υπεύθυνους του τμήματος σε οποια πήγα οπως λητώ και ήρα  σε δυο περιοχές, στα kiddo και στα motherbaby. Το λίκνο με τα 100 λες; Μάλλον αυτό λες κ μπορεί να το έβαλαν κ φθηνότερα μετά.  

Να πας να τα δεις οντως περνα γρήγορα ο καιρος. Δες αν σε συμφέρει να παρεις και αλλα βασικά πραγματάκια από εκεί.Ή τσέκαρε τα κρατα τιμες σύγκρινε και με αλλα και μπορείς να τα παραγγείλεις κ μέσω ιντερνετ σε περίπτωση που δεν έχεις χρόνο να τρέχεις. Ξεκινησα σχετικά νωρις γιατί σκεφτομουν την περίπτωση αργότερα που θα βαρύνω και δεν θα έχω την ίδια αντοχή αλλα κυριότερο ότι ήταν οι εκπτωσεις. Οπως και το ότι ποτε δεν ξέρεις τι θα προκύψει έτσι ελεγα ας πάρουμε τα βασικά τα χοντρα. Έπειτα σιγά σιγά πήρα κ αλλα τώρα περιμένω και να μου δώσουν κάποια και πιστεύω τον επόμενο μήνα θα είμαστε έτοιμοι. 

πρίν από 48 λεπτά , alina80 είπε:

@Smile89 και @Beboula25 ευχαριστώ πολύ! Beboula λίκνο πήρα το δικό τους (σούπερ τιμή) και στρώμα έξτρα γιατί τους πρώτους μήνες θα το κοιμίζουμε εκεί. Για καρότσι δεν είδα γιατί έλεγα να πάρω τον βασικό σκελετό κ καρότσι της cam αφού θα μου δώσει τα αντίστοιχα Πορτ μπεμπέ κ αβγό η ξαδέρφη μου. Αλλά τελικά έβγαινε μια εξωφρενική τιμή - σκέψου όλο το τρία σε ένα το συγκεκριμένο είχε 450-490 ευρώ και ήθελαν για σκελετό κ βασικό κάθισμα 350! Οπότε για αυτό κατέληξα στη λύση 2 σε 1. Θα πάω να τα δω σύντομα (περνάει ο καιρός πιο σύντομα από όσο νόμιζα και θα σταματήσω αργά από τη δουλειά οπότε δεν θα έχω πολύ χρόνο). 

 

Είναι πολλά. Και όχι πως δεν τα αξίζουν τα παιδάκια μας αλλα δεν ήθελα να τα δώσουμε εκει. Προσωπικό μεν δεν κρίνω αρνητικά αν καποιος θέλει να δώσει παραπάνω δεν το συζητω. Ψάχτηκα αρκετά για καρότσι και μίλησα πολύ με τους υπεύθυνους του τμήματος σε οποια πήγα οπως λητώ και ήρα  σε δυο περιοχές, στα kiddo και στα motherbaby. Το λίκνο με τα 100 λες; Μάλλον αυτό λες κ μπορεί να το έβαλαν κ φθηνότερα μετά.  

Να πας να τα δεις οντως περνα γρήγορα ο καιρος. Δες αν σε συμφέρει να παρεις και αλλα βασικά πραγματάκια από εκεί.Ή τσέκαρε τα κρατα τιμες σύγκρινε και με αλλα και μπορείς να τα παραγγείλεις κ μέσω ιντερνετ σε περίπτωση που δεν έχεις χρόνο να τρέχεις. Ξεκινησα σχετικά νωρις γιατί σκεφτομουν την περίπτωση αργότερα που θα βαρύνω και δεν θα έχω την ίδια αντοχή αλλα κυριότερο ότι ήταν οι εκπτωσεις. Οπως και το ότι ποτε δεν ξέρεις τι θα προκύψει έτσι ελεγα ας πάρουμε τα βασικά τα χοντρα. Έπειτα σιγά σιγά πήρα κ αλλα τώρα περιμένω και να μου δώσουν κάποια και πιστεύω τον επόμενο μήνα θα είμαστε έτοιμοι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Katia38 είπε:

Μπράβο με το καλό το μπεμπακι σου καλή αρχή!

Επειδή έχω κ γω θέμα με τον πλακούντα επιπτωματικος τι εννοείς?

Ο επιπωματικος ειναι η χειρότερη εκδοχή του προδρομικου πλακούντα.δηλαδη καλύπτει εντελώς το τραχηλικο στόμιο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

@Χριστίνα92 @vaso_mpempis @Elena1610 επιτέλους και άλλες του Ιουνίου!

Εγώ είμαι για καμπύλη σήμερα! Δεν ήταν τόσο τραγική η γλυκόζη. Το γλασο ζάχαρης που φτιάχνω για τα κέικ είναι χειρότερο!

@Katia38 ο επιπωματικός σημαίνει ότι ο πλακούντας καλύπτει πλήρως τον τράχηλο και αν το έχεις θα υπάρχει διάγνωση λογικά στη Β επιπέδου.

@Elena1610 ουφ και εγώ τα ίδια περιμένω! Ούτε και εγώ έχω αίμα και ακόμα και αν δεν περάσει ο πλακούντας το όριο ασφαλείας (που το εύχομαι ειλικρινά και στις δύο μας) είμαι σίγουρη ότι θα πάνε καλά και θα γεννήσω αφού μπω στο μήνα μου. Τα πάμε τα συμφωνήσαμε με το μπεμπάκι μου!

Μακαρι κοριτσι μου αυτο ειναι το ζητούμενο!να φτάσουμε στον μήνα μας χωρις αιμοραγιες.η καισαρική ειναι το λιγότερο!!καθε μερα λέω απο σημερα θα προσεχω και δεν θα σηκώνω τοσο την μικρή αλλα καθε μερα ειναι και πιο δύσκολο.δεν μπορω να το αποφύγω με τιποτα.οσο σηκώνω βαρος και δεν βλεπω αίμα κανω πραγματικα τον σταυρο μου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι πιστεύω όταν της αρέσει ένα τραγούδι χορεύει.. Απο τα Χριστούγεννα το έχει ξεκινήσει αυτό.. Όπως επίσης ήμουν στο αμάξι κ έπαιζε ένα ισπανικό τραγούδι πρώτη φορά το άκουγα κ έκανε σαν τρελή.. 

Ναι το θυμαμαι με το ισπανικό που το είχες πει. Αύριο περιμένω νέα εε

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dimitr@17 είπε:

Γενικά τις βάζω αυτά που ακούω.. Κυρίως ελληνικά.. Αλλά εδώ και καιρό έχω καταλάβει ότι της αρέσει για κάποιο λόγο ο Ιακωβίδης... Μόλις τον ακούσει αρχίζει κ κλωτσαει

Χαχαχα θεα η μπουμπού!!!! Θα το δοκιμάσω και αυτο αλλη φορά χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Beboula25 είπε:

Είναι πολλά. Και όχι πως δεν τα αξίζουν τα παιδάκια μας αλλα δεν ήθελα να τα δώσουμε εκει. Προσωπικό μεν δεν κρίνω αρνητικά αν καποιος θέλει να δώσει παραπάνω δεν το συζητω. Ψάχτηκα αρκετά για καρότσι και μίλησα πολύ με τους υπεύθυνους του τμήματος σε οποια πήγα οπως λητώ και ήρα  σε δυο περιοχές, στα kiddo και στα motherbaby. Το λίκνο με τα 100 λες; Μάλλον αυτό λες κ μπορεί να το έβαλαν κ φθηνότερα μετά.  

Να πας να τα δεις οντως περνα γρήγορα ο καιρος. Δες αν σε συμφέρει να παρεις και αλλα βασικά πραγματάκια από εκεί.Ή τσέκαρε τα κρατα τιμες σύγκρινε και με αλλα και μπορείς να τα παραγγείλεις κ μέσω ιντερνετ σε περίπτωση που δεν έχεις χρόνο να τρέχεις. Ξεκινησα σχετικά νωρις γιατί σκεφτομουν την περίπτωση αργότερα που θα βαρύνω και δεν θα έχω την ίδια αντοχή αλλα κυριότερο ότι ήταν οι εκπτωσεις. Οπως και το ότι ποτε δεν ξέρεις τι θα προκύψει έτσι ελεγα ας πάρουμε τα βασικά τα χοντρα. Έπειτα σιγά σιγά πήρα κ αλλα τώρα περιμένω και να μου δώσουν κάποια και πιστεύω τον επόμενο μήνα θα είμαστε έτοιμοι. 

Είναι πολλά. Και όχι πως δεν τα αξίζουν τα παιδάκια μας αλλα δεν ήθελα να τα δώσουμε εκει. Προσωπικό μεν δεν κρίνω αρνητικά αν καποιος θέλει να δώσει παραπάνω δεν το συζητω. Ψάχτηκα αρκετά για καρότσι και μίλησα πολύ με τους υπεύθυνους του τμήματος σε οποια πήγα οπως λητώ και ήρα  σε δυο περιοχές, στα kiddo και στα motherbaby. Το λίκνο με τα 100 λες; Μάλλον αυτό λες κ μπορεί να το έβαλαν κ φθηνότερα μετά.  

Να πας να τα δεις οντως περνα γρήγορα ο καιρος. Δες αν σε συμφέρει να παρεις και αλλα βασικά πραγματάκια από εκεί.Ή τσέκαρε τα κρατα τιμες σύγκρινε και με αλλα και μπορείς να τα παραγγείλεις κ μέσω ιντερνετ σε περίπτωση που δεν έχεις χρόνο να τρέχεις. Ξεκινησα σχετικά νωρις γιατί σκεφτομουν την περίπτωση αργότερα που θα βαρύνω και δεν θα έχω την ίδια αντοχή αλλα κυριότερο ότι ήταν οι εκπτωσεις. Οπως και το ότι ποτε δεν ξέρεις τι θα προκύψει έτσι ελεγα ας πάρουμε τα βασικά τα χοντρα. Έπειτα σιγά σιγά πήρα κ αλλα τώρα περιμένω και να μου δώσουν κάποια και πιστεύω τον επόμενο μήνα θα είμαστε έτοιμοι. 

Αυτό το λίκνο λέω. Το είχαν 90 ευρώ όταν πήγα. Όντως ο χρόνος περνάει. Εμείς έχουμε πολλά να κάνουμε ακόμα, και δεν έχουμε στη διάθεσή μας πολύ χρόνο λόγω δουλειάς. Είμαστε και αναποφάσιστοι. Άσε που θα δουλεύω μέχρι αρχές Ιουνίου (τέλος θα γεννήσω). 

@Dimitr@17 γιατί τόσο άγχος με τη βαλίτσα; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...