Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Θερμοκρασια και εγκυμοσυνη


Nansymar15

Recommended Posts


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Nansymar15 είπε:

Αχ κοριτσια δευτερη μερα καθυστερησης κ δεν εχω καθολου καφε υγρα! Ποτε λετε για χοριακη??

@Nansymar15 εγω θα ειχα παει ηδη αχαχαχαχαχαχα απο καρδιας σου ευχομαι ενα σπορακι κοριτσακι μου 

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , vikib είπε:

γενικα εχεις σταθερο κυκλο;

αν ναι κανε μια χοριακη κ σημερα

να ξεκινησεις φολικο,καλο ειναι απο τις προσπαθειες

@vikib συμφωνω για το φολικο εγω το περνω περιπου ενα χρονο 

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχω σταθερο κυκλο 28 μερες!! 3 μερα σημερα που δεν εχω τιποτα! Εκανα τεστ εγκυμοσυνης αλλα βγηκε αρνητικο ισως ειναι νωρις?? Οσο για το φολικο ο γυναικολογος μου μου ειχε πει οτι ειναι περριτο να παρω απο την στιγμη που το παιρνω απο τη διατροφη μου!! Τι λετε εσεις??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 52 λεπτά , Nansymar15 είπε:

Ναι εχω σταθερο κυκλο 28 μερες!! 3 μερα σημερα που δεν εχω τιποτα! Εκανα τεστ εγκυμοσυνης αλλα βγηκε αρνητικο ισως ειναι νωρις?? Οσο για το φολικο ο γυναικολογος μου μου ειχε πει οτι ειναι περριτο να παρω απο την στιγμη που το παιρνω απο τη διατροφη μου!! Τι λετε εσεις??

Δεν το θεωρω περιττό γιατί δεν μπορείς να είσαι σίγουρη ότι είναι επαρκής και σταθερή η πρόσληψη από την διατροφή. Επίσης είναι κάτι που δεν επιβαρύνει και δεν επηρεάζει σε κάτι τον οργανισμό σου αλλά από την άλλη είναι αναγκαίο για το έμβρυο. Θεωρώ λοιπόν λάθος το να μην το πάρεις. 

Από εκεί και πέρα για το αρνητικό τεστ μπορεί να φταίει το ότι δεν το έκανες με πρωινά ουρά. Ν η σύλληψη είναι καθυστερημένη η ορμόνη ίσως δεν μπορεί να ανιχνευθεί ακόμα. Επίσης υπάρχει και η πιθανότητα του λάθους στα τεστ. Είναι πάρα πολλές οι κοπέλες εδώ μέσα που είχαν αρνητικό τεστ και τελικά ήταν έγκυες. Ποια μάρκα πήρες αν θες να μας πεις? 

 

 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nansymar15 είπε:

Ναι εχω σταθερο κυκλο 28 μερες!! 3 μερα σημερα που δεν εχω τιποτα! Εκανα τεστ εγκυμοσυνης αλλα βγηκε αρνητικο ισως ειναι νωρις?? Οσο για το φολικο ο γυναικολογος μου μου ειχε πει οτι ειναι περριτο να παρω απο την στιγμη που το παιρνω απο τη διατροφη μου!! Τι λετε εσεις??

κ γω θεωρω το φολικο απαραιτητο,οπως κ σε ολο το πρωτο τριμηνο

εκτος αν εκανες εξεταση κ ειναι τερμα πανω

για το αρνητικο τεστ μππρει να ειναι νωρις,μπορει λογω ωρας,μπορει κ λαθος

περιμενε 2-3μερες κ κανε χοριακη αν δ ερθει

ξερεις περιπου γονιμες;ωορρηξια;η επαφες;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Nansymar15 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου εκανα β χοριακη κ περιμενω αποτελεσματα! Δεν εχω κσθολου αιμα!! Ευχυθειτε μου καλα αποτελεσματααααα

@Nansymar15 καλα αποτελεσματα απο καρδιας !!!!!


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Nansymar15 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου εκανα β χοριακη κ περιμενω αποτελεσματα! Δεν εχω κσθολου αιμα!! Ευχυθειτε μου καλα αποτελεσματααααα

Καλά αποτελέσματα!!! Θα. Περιμένουμε με αγωνία! Μην ξεχάσεις να μας ενημερώσεις!! +++++


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!!!! εύχομαι μια όμορφη τιμή!!! 

13 ώρες πρίν, Nansymar15 είπε:

Ναι εχω σταθερο κυκλο 28 μερες!! 3 μερα σημερα που δεν εχω τιποτα! Εκανα τεστ εγκυμοσυνης αλλα βγηκε αρνητικο ισως ειναι νωρις?? Οσο για το φολικο ο γυναικολογος μου μου ειχε πει οτι ειναι περριτο να παρω απο την στιγμη που το παιρνω απο τη διατροφη μου!! Τι λετε εσεις??

κορίτσι μου εμένα που είχε πει να το ξεκινησω από τις προσπάθειες ακόμη! βοηθάει πάρα πολύ!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...