Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 21 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σε ευχαριστουμε πολύ!!

      Tι χοριακη ειχες μετα την αχνη γραμμη? Μακάρι 🙏

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

Μανούλες Απριλίου 2019!!!


Potamaki

Recommended Posts

πρίν από 20 λεπτά , fairy-mary είπε:

Χαχα και εμενα επιανε τις πατουσες της...

2 ωρες εκατσα συνολικα μεχρι να παρουμε ολες τις μετρησεις.

Σε ποια εβδομαδα εισαι τωρα;

Εμενα ηταν 400 γραμμαρια και την τριτη που εκανα την αυχενικη μπηκα στην 22η.

 

Αύριο θα μπω στην 23η. Μια χαρά είναι και η δική σου μπεμπουλα. 

Αα είσαι στην 22η εβδομάδα, ε; Το τικερακι σου λέει 24η και νόμιζα ότι είσαι λίγο πιο μπροστά από εμένα. ΠΗΤ ποτε έχεις;


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 230
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , BettySt είπε:

Αύριο θα μπω στην 23η. Μια χαρά είναι και η δική σου μπεμπουλα. 

Αα είσαι στην 22η εβδομάδα, ε; Το τικερακι σου λέει 24η και νόμιζα ότι είσαι λίγο πιο μπροστά από εμένα. ΠΗΤ ποτε έχεις;

Πητ εχω 22/4 ,

Εχω μια εβδομαδα αποκλιση βαση τελευταιας περιοδου , μαλλον ηταν καθυστερημενη συλληψη...

Οποτε μετα την αυχενικη παμε με αυτη την ημερομηνια.

Δε ξερω πως να αλλαξω το τικερακι γι αυτο :)


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Πητ εχω 22/4 ,

Εχω μια εβδομαδα αποκλιση βαση τελευταιας περιοδου , μαλλον ηταν καθυστερημενη συλληψη...

Οποτε μετα την αυχενικη παμε με αυτη την ημερομηνια.

Δε ξερω πως να αλλαξω το τικερακι γι αυτο :)

Ααα κατάλαβα. Εγώ έχω ΠΗΤ 25/4. Σχεδόν μαζί είμαστε. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Ααα κατάλαβα. Εγώ έχω ΠΗΤ 25/4. Σχεδόν μαζί είμαστε. 

τελικά 23η εβδομάδα είμαι...

χαχαχα

τα έχω μπλέξει!

άλλαξα και το τικεράκι τα κατάφερα!

άρα την τρίτη έμπαινα στην 23η εβδομάδα και η μικρή ήταν 400 γραμμάρια...μου είπε ο γιατρός ότι είναι φυσιολογική για την εβδομάδα της...

αλλά δε ξέρω...όλες εδώ έχουν πιο στρουμπουλά μωρά χαχα

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

τελικά 23η εβδομάδα είμαι...

χαχαχα

τα έχω μπλέξει!

άλλαξα και το τικεράκι τα κατάφερα!

άρα την τρίτη έμπαινα στην 23η εβδομάδα και η μικρή ήταν 400 γραμμάρια...μου είπε ο γιατρός ότι είναι φυσιολογική για την εβδομάδα της...

αλλά δε ξέρω...όλες εδώ έχουν πιο στρουμπουλά μωρά χαχα

 

Μία χαρά είναι. Έτσι και αλλιώς το πιο πολύ βάρος το περνούν τους τελευταίους μήνες(όπως και εμείς χαχαχαααα )


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σας κορίτσια!!! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας!!! 

Εγω περιμένω με το καλό το αγοράκι μου με ΠΗΤ 28/04 να είμαστε καλά!!! Ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με γιατρούς από Αθήνα κ τιμουλες τι έχετε ακούσει γιατί ο δικός μου είναι λίγο τσιμπημένος κ δεν ξέρω εάν θα προχωρήσω με αυτόν τελικά.... αν μπορείτε απαντήστε μου κ σε inbox θα χαρώ πολυ να ακούσω γνώμες σας.

Ευχαριστω!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, doris31 είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια!!! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας!!! 

Εγω περιμένω με το καλό το αγοράκι μου με ΠΗΤ 28/04 να είμαστε καλά!!! Ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με γιατρούς από Αθήνα κ τιμουλες τι έχετε ακούσει γιατί ο δικός μου είναι λίγο τσιμπημένος κ δεν ξέρω εάν θα προχωρήσω με αυτόν τελικά.... αν μπορείτε απαντήστε μου κ σε inbox θα χαρώ πολυ να ακούσω γνώμες σας.

Ευχαριστω!!! 

Έχουμε ακριβώς την ίδια ΠΗΤ. Έχω γιατρό το Σαλακο είναι στο Αρεταιειο μου είπε 600€ νοσοκομείο ανάλογα με τη θέση είναι δημόσιο και μονόκλινο να πας το πολύ 300€ θα πληρώσεις. Επίσης εγώ είμαι με 4η καισαρική άρα μπορεί σε φυσιολογικό να είναι λιγότερα δικά του. Ευχαριστημενη είμαι πάντως. Χαμογελαστός και καλοσυνατος!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια Καλημέρα πως είστε?καλή πρωτοχρονιά να έχουμε!!!!

@BettySt Πώς είσαι,χαίρομαι που όλα είναι καλά!!!

@fairy-mary Μια χαρά Η μπεμπουλα σου,το πιο πολύ βάρος το παίρνουν μετά...είμαι κοντά και με τις 2 αφού εγώ είμαι στην Μέση με πητ 24/4 ,έχω γιατρό στις 9/1 ,θα έχω κλείσει εκείνη την ημέρα την 25η βδομάδα,οπότε θα σας πω κ το βάρος τελευταία φορά στην Β επιπέδου ήταν 420γρ ακριβώς την 21η βδομάδα...τώρα θα δούμε...

@Basia m Πώς είσαι?ποτέ έχεις γιατρό τώρα?

εγώ κορίτσια κατά τα άλλα έχω στεναχωρηθεί πολύ με έναν ξάδερφο του άντρα μου που έφυγε νέος παραμονή Χριστουγέννων ή στις 23 που ήταν κ τα γενέθλια του μεγάλου μου γιου...δεν ξέρουνε ακόμα ποτέ έφυγε,σήμερα μάλλον θα μάθουμε...και έχω σοκαριστεί..είχα κάτι συσπάσεις λόγο του γεγονότος αύξησα κατά ένα ακόμα.το μαγνήσιο.και προσπαθώ να είμαι ήρεμη.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

κορίτσια Καλημέρα πως είστε?καλή πρωτοχρονιά να έχουμε!!!!

@BettySt Πώς είσαι,χαίρομαι που όλα είναι καλά!!!

@fairy-mary Μια χαρά Η μπεμπουλα σου,το πιο πολύ βάρος το παίρνουν μετά...είμαι κοντά και με τις 2 αφού εγώ είμαι στην Μέση με πητ 24/4 ,έχω γιατρό στις 9/1 ,θα έχω κλείσει εκείνη την ημέρα την 25η βδομάδα,οπότε θα σας πω κ το βάρος τελευταία φορά στην Β επιπέδου ήταν 420γρ ακριβώς την 21η βδομάδα...τώρα θα δούμε...

@Basia m Πώς είσαι?ποτέ έχεις γιατρό τώρα?

εγώ κορίτσια κατά τα άλλα έχω στεναχωρηθεί πολύ με έναν ξάδερφο του άντρα μου που έφυγε νέος παραμονή Χριστουγέννων ή στις 23 που ήταν κ τα γενέθλια του μεγάλου μου γιου...δεν ξέρουνε ακόμα ποτέ έφυγε,σήμερα μάλλον θα μάθουμε...και έχω σοκαριστεί..είχα κάτι συσπάσεις λόγο του γεγονότος αύξησα κατά ένα ακόμα.το μαγνήσιο.και προσπαθώ να είμαι ήρεμη.

Λυπάμαι κοπέλα μου για αυτό που σας συμβαίνει! 

Καλά είμαι, σήμερα είχα γιατρό και η μπέμπα τώρα είναι 585 γρ. Όλα καλά! 

Να προσέχεις τον εαυτό σου! 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

κορίτσια Καλημέρα πως είστε?καλή πρωτοχρονιά να έχουμε!!!!

@BettySt Πώς είσαι,χαίρομαι που όλα είναι καλά!!!

@fairy-mary Μια χαρά Η μπεμπουλα σου,το πιο πολύ βάρος το παίρνουν μετά...είμαι κοντά και με τις 2 αφού εγώ είμαι στην Μέση με πητ 24/4 ,έχω γιατρό στις 9/1 ,θα έχω κλείσει εκείνη την ημέρα την 25η βδομάδα,οπότε θα σας πω κ το βάρος τελευταία φορά στην Β επιπέδου ήταν 420γρ ακριβώς την 21η βδομάδα...τώρα θα δούμε...

@Basia m Πώς είσαι?ποτέ έχεις γιατρό τώρα?

εγώ κορίτσια κατά τα άλλα έχω στεναχωρηθεί πολύ με έναν ξάδερφο του άντρα μου που έφυγε νέος παραμονή Χριστουγέννων ή στις 23 που ήταν κ τα γενέθλια του μεγάλου μου γιου...δεν ξέρουνε ακόμα ποτέ έφυγε,σήμερα μάλλον θα μάθουμε...και έχω σοκαριστεί..είχα κάτι συσπάσεις λόγο του γεγονότος αύξησα κατά ένα ακόμα.το μαγνήσιο.και προσπαθώ να είμαι ήρεμη.

Πω πω τι να πω πρόσεχε κορίτσι μου!!! Εγώ εχω γιατρό αύριο για β επιπέδου. Είμαι λίγο αγχομενη γιατί μια γνωστή μου χωρίς να έχει κανένα πρόβλημα μεχρυ τώρα στη Β της είπαν πως πρέπει Ν της πάρουν το παιδί. Έχει διάταση εντερου και έχω καταστεναχωρηθει. Είναι το 1ο της και καταλαβαίνεις. Προσπάθησε να μείνεις ήρεμη το ξέρω είναι κάπως αυτό που λέω αλλά πρώτο μας μέλημα είναι τα μωρά μας φυσικά όσο γίνεται γιατί είμαστε άνθρωποι με Καρδια. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


12 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!!!

Ειστε ολες καλα;;;

Καμπυλη ζαχαρου εχετε κανει;;;

Σε ποια εβδομαδα γινεται;

Καλημέρα Νεραιδουλα! Εγώ έκανα πρίν 12 μέρες, αλλά έχω διαβάσει κορίτσια που την έκαναν και 28η εβδομάδα. Ρώτα τον γιατρό σού. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Καλημέρα Νεραιδουλα! Εγώ έκανα πρίν 12 μέρες, αλλά έχω διαβάσει κορίτσια που την έκαναν και 28η εβδομάδα. Ρώτα τον γιατρό σού. 

Σου βγηκε καλη;;;

Εγω εχω μια αγωνια γενικα με αυτο.

Μου ειχε πει μετα τα χριστουγεννα να κανουμε...εκει 25η εβδομαδα.

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , fairy-mary είπε:

Σου βγηκε καλη;;;

Εγω εχω μια αγωνια γενικα με αυτο.

Μου ειχε πει μετα τα χριστουγεννα να κανουμε...εκει 25η εβδομαδα.

 

Ευτυχώς καλή βγήκε, γιατί δεν το έχω και πολύ με τη διατροφή. 

Μην ανησυχείς, καλή θα βγει και εσένα. 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, BettySt είπε:

Ευτυχώς καλή βγήκε, γιατί δεν το έχω και πολύ με τη διατροφή. 

Μην ανησυχείς, καλή θα βγει και εσένα. 

Καλα και εγω ειδικα τον τελευταιο καιρο εχω κανει χαλια διατροφη..

Και τρώω και πολλα γλυκα!

Ας ελπίσουμε οτι θα πανε ολα καλα και με αυτο!

Εσυ εχεις αρχισει να ψωνιζεις τιποτα για το μπεμπακι η οχι ακομα;


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...