Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Καφέ υγρά στο σκούπισμα


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Dimitra199028 είπε:

Να σου πω πραγματικά δε  μπορώ να προσδιορίσω το χρωμα ακριβως,σίγουρα πάντως δεν ήταν μόνο καφέ ούτε το βαθύ κόκκινο της περιόδου. Σήμερα έχω μόνο καφέ και ελάχιστο στο σκούπισμα μόνο. Περιμένω να δω τις εξελίξεις. Με το καλό κοπέλα μου να υποδεχτείς το μωράκι σου. 

Σε ευχαριστω πολυ και σου ευχομαι συντομα να γίνει αυτο που επιθυμεις!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Myrtoulita είπε:

@Dimitra199028 Εγω θα σου ελεγα αν δεν σου ερθει κανονικα περιοδος να κανεις και κια χοριακη για παν ενδεχομενο!!

Έτσι θα κινηθώ κοριτσι μου αν δεν έρθει . έχω ακόμα μέρες:-P. Αλλά πιστεύω  δε θα ‘ναι τίποτα και θα έχω καμία ανωμαλία στο κύκλο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια μου πως είστε ; 

Λοιπον θέλω την γνώμη σας. Περίμενα περίοδο 24 του μηνος και μου ήρθε δυο μέρες νωρίτερα (προχθες) που όλη μέρα είχα μόνο καφέ χωρισ Πόνο χωρίς τίποτα. Την επόμενη μέρα πάλι είχα καφέ και το μεσημέρι απόγευμα άρχισε να πονάει η κοιλιά μου και λέω τώρα θα έρθει. Ήρθε λίγο αίμα για μια ώρα και μετά απ αυτό σταμάτησαν και ο πόνος και το αίμα. Σήμερα έχω αίμα καφεκοκκινο μόνο στο σκούπισμα. Το πρησμένο στήθος συνεχίζει. Είναι περίοδος τώρα αυτό ;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Dimitra199028 είπε:

Κορίτσια μου πως είστε ; 

Λοιπον θέλω την γνώμη σας. Περίμενα περίοδο 24 του μηνος και μου ήρθε δυο μέρες νωρίτερα (προχθες) που όλη μέρα είχα μόνο καφέ χωρισ Πόνο χωρίς τίποτα. Την επόμενη μέρα πάλι είχα καφέ και το μεσημέρι απόγευμα άρχισε να πονάει η κοιλιά μου και λέω τώρα θα έρθει. Ήρθε λίγο αίμα για μια ώρα και μετά απ αυτό σταμάτησαν και ο πόνος και το αίμα. Σήμερα έχω αίμα καφεκοκκινο μόνο στο σκούπισμα. Το πρησμένο στήθος συνεχίζει. Είναι περίοδος τώρα αυτό ;

Οχι δ το λες κ περιοδο αυτο

Καλυτερα επικοινωνησε με τον γιατρο σου

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...