Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Bluee19 είπε:

      Μπορεί να είναι και από τα δυο αλλά μπορεί να είναι και το έντερο !!! Ακριβώς τα ίδια νιώθω και εγώ κάτι σαν τσιμπιματακια στην κοιλιά χαμηλά αλλά με τόσα φάρμακα που περνούμε δεν μπορούμε να συγκρίνουμε συμπτώματα !!!

      Μπα εντερο δεν ειναι! Τεσπα!! Λιγες μερες εμειναν ακομα!!!!

      • Ευχή 1

Kαφέ η Βάπτιση


kornilia

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • glitter

    1649

  • kornilia

    1602

  • cristina112

    1432

  • peny

    1022

Περισσότερες δημοσιεύσεις

45 λεπτά αναμονή για μένα είναι τύχη.Έχω περάσει και 3 ώρες όρθια και μάλιστα χωρίς να γίνει η δουλειά μου.:mad:

Σάντυ,σου απάντησα στο mail,θα το πω και εδώ,έχεις απίστευτα μάτια!!Καλά είπε η Άννα ότι μοιάζεις σε εκείνη την δημοσιογράφο,μόνο που εσύ είσαι πιο γλυκιά!!

Σ' ευχαριστώ!!!:oops:

Εμένα εκτός από την αναμονή, μού τη σπάει η ειρωνία, το υφάκι και η αγένεια. Και η χαιρεκακία... Σαν να χαίρονται που σε ταλαιπωρούν. Ωστόσο στη μία υπηρεσία είχα πολύ καλή εξυπηρέτηση και ευγένεια! Στις άλλες άστα, βράστα..


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ακόμα απορώ...πού πήγε το πόδι ρε παιδιά??

Τί άλλο θα δούνε τα μάτια μου...

το εφαγε η ιδια η μανα. μια φορα γεννησε μια γατα που ειχα 2 γατακια και εμεινε μονο το κεφαλι απο το ενα. οταν ειναι αρρωστα τα τρωει η ιδια η μανα.


BDPcp3.pngUvJVp3.pngEBX2p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλε που τις εστειλες τις φωτο?δεν πηρα τιποτα!!!

christy28 καλωσηρθες στο παρεακι μας!!!για πες βρε κοριτσι τι σκεφτεσαι να κανεις!!!εχεις καποιο θεμα για τη βαπτιση?

Καλως σας βρήκα!!! Το θέμα μας ειναι οι νεράιδες! Εχω κλεισει στολισμο με νεραιδουλες, θα κλεισω βιβλιο ευχων καστρο ή στέμα (δεν ξερω ακομη πιο ταιριαζει πιο πολυ στο θεμα, δεν βρισκω κατι πιο σχετικο με νεραιδες)γιατι δεν πιανουν τα χερια μου και δεν εχω καθολου φαντασια... Ψαχνω να βρω μπομπονιερες σχετικες με το θεμα αλλα οικονομικες, αν δεν βρω θα κανω ενα πουγκακι και θα κρεμασω μια μεταλλικη νεραιδα ή ενα μεταλλικο στεμμα. Γλυκακια θα φτιαξω μπισκοτα στεμματα και ραβδακια. Στο προσκλητηριο θελω να το κανω παραμυθι αλλα προσπαθω να συμπεριλαβω και την νεραιδοσκονη με καποιο πρωτοτυπο τροπο, εχει κολλησει ομως το μυαλο μου....


maWTp2.png716242kmi87gjtrd.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το εφαγε η ιδια η μανα. μια φορα γεννησε μια γατα που ειχα 2 γατακια και εμεινε μονο το κεφαλι απο το ενα. οταν ειναι αρρωστα τα τρωει η ιδια η μανα.

Το αντίστροφο γίνεται??Δηλαδή να φάει το παιδί την άρρωστη μάνα??

(Για ποιά μιλάω,για ποιά μιλάω...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:)

Link to comment
Share on other sites

καλε που τις εστειλες τις φωτο?δεν πηρα τιποτα!!!

Εκεί που μου έγραψες τις έστειλα.Λες να τις πήρε κανείς άλλος και να απορεί???Στείλε ξανά το mail,αν και δεν έχω ξεκουτιάνει και τόσο πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Χριστίνα,μόλις ανακάλυψα ότι από κεκτημένη ταχύτητα έγραψα gr και όχι com.:oops::oops:

Για να μην έχει γυρίσει πίσω,κάποιος έχει τέτοια διεύθυνση και αυτή την στιγμή σπάει το κεφάλι του να θυμηθεί ποιά είμαι και του στέλνω φωτογραφίες!!!χαχαχαχα

Ώρα είναι να κυκλοφορήσω και σε τίποτα περίεργες ιστοσελίδες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χριστινακι μου τι κανεις; μονη σου κρατας το καφε μας κι αποψε; πηγα για υπνο, αλλα δεν μου κολλαει ο ριμαδης κι ηρθα να τα πουμε λιγο.

Είδα κι απόειδα και σηκώθηκα να φύγω!Δεν σε πρόλαβα.Έχω κολλήσει και παίζω ένα παιχνίδι,όπου σερβίρω μεξικάνικα φαγητά.Είμαι ένα βήμα πριν την τενοντίτιδα,αλλά δεν το βάζω κάτω!!!

Link to comment
Share on other sites

Είδα κι απόειδα και σηκώθηκα να φύγω!Δεν σε πρόλαβα.Έχω κολλήσει και παίζω ένα παιχνίδι,όπου σερβίρω μεξικάνικα φαγητά.Είμαι ένα βήμα πριν την τενοντίτιδα,αλλά δεν το βάζω κάτω!!!

χαχα! εισαι για δεσιμο!

καλημερα! τι μου κανετε; λοιπον εχθες πηγα για καφεδακι με μια φιλη μου απο το σχολειο που ειχα να τη δω 15 χρονια! χαρηκα παρα πολυ. το απογευμα πηγαμε στις κουνιες και περασαμε ωραια, γιατι ηταν κι ο Παναγιωτης μαζι και μοιραζομασταν την Ελενη.

με τη Ποπη να ανησυχησουμε μηπως; ελπιζω να μην εχει γινει τιποτα χειροτερο με το ματι της.


XI64p2.png tk60p2.pngRvBSp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσουδια μου!!! Μου λέιψατε!!! Χτες αργήσαμε να μαζευτούμε σπίτι. Ειχαμε πάει Αθήνα στο γιατρό. Ολα καλά ευτυχώς. Ειχε δροσούλα και το ευχαριστήθηκα αν και έτρεχα πανικοβλητη να προλάβω...

Σήμερα μπήκα στα πεταχτά να σας γράψω γιατί σε λίγο θα πάω σε μια φίλη μου για καφεδάκι.Παω να πάρω γερή δόση μωρουδίλας μιας και εχει ένα μπεμπη 40 ημερων!!

Φιλια τα λέμε το μεσημεράκι!!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέεεεραααααααααα!!:):)

Φιλεναδίτσες μου δεν το'θελά να σας ανησυχήσω...

Λοιπόν,το ματι μου μετά απο μια εβδομάδα δείχνει πλεον φυσιολογικά,αν και μου'χει μείνει λίγο φουσκωματάκι σαν να με τσίμπησε κουνούπι...ευτυχώς δεν φαίνεται!

Εκανα άλλο ενα μπάνιο και χθες πήγα mall αλλ δεν το ευχαριστήθηκα...έπιασε γκρίνια τη μικρή και φύγαμε αρον αρον

Την Πέμπτη το πρωι έρχεται η πεθερά μου οπότε θα με ξαναχάσετε για λιγάκι!Είπαμε αν είναι φρόνιμη η μικρή να της την αφήνουμε να κόψουμε λίγες βόλτες με το μηχανάκι να θυμηθούμε τα παλιά χαχα!Για να δούμε...

Εσεις...?

Χριστίνα και να την φας τη μαμα σου στο στομάχι θα σου κάτσει!(να μη σε ταλαιπωρήσει λιγάκι ακόμη??χαχ)

Σάντυ θέλω και εγω φωτο,σου στελνω το μειλ μου

Αννούλα πως πάει το πακετάρισμα?Μπαίνεις στην τελική ευθεία σιγα σιγά...

Κριστυ καλως ήρθες και καλή ευκολία με τη βάπτιση!


sDmPp3.png

QVD3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...