Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

ΑΓΑΠΟΥΠΟΛΗ-MONTESSORI ROOTS ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΓΝΩΜΕΣ


Korina12

Recommended Posts

Γεια σας! Ξανα ανοιγω εδω αυτό το θέμα γιατι μαλλον το ξανα ανέβασα αλλου λάθος.  Δε βρίσκω κάποια σχετικά θέματα γιανα το "τοποθετήσω"

Θα ήθελα γνώμες για τον βρεφονηπιακό σταθμό στην Νέα Σμύρνη  πρωην ΑΓΑΠΟΥΠΟΛΗ νυν  MONTESSORI ROOTS  στην οδό Πλαστήρα.    Θέλω σε λίγους μήνες να πάω το παιδί  μου στο συγκεκριμένο σταθμό λόγο της μοντεσοριαννης μεθοδου.. 12 μηνών τότε ο γιος μου.  Πρωτομάνα  και με ένα βρέφος που δεν θα μπορεί  να μου δείξει και πολλά  σχετικά π.χ  με το αν κάποιος δάσκαλος άπλωσε το χέρι του πάνω του ας πούμε ή   του φώναξε πολυ  κτλ κτλ.   Γενικά  πείτε μου αν υπάρχει καλή συνεργασία γονιού-παιδαγωγού..  ή αν γινεται σταδιακη προσαρμογή αν μπορούμε να τον βλέπουμε χωρις εκείνος να μας βλέπει  τις πρώτες φορές,  αν εφαρμόζεται σωστά η μέθοδος μοντεσσόρι   κτλ κτλ  Ευχαριστώ πολύ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...