Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Την Κυριακή ξανά και μου είπε ο γιατρός ότι είναι λίγο χαμηλό το νούμερο,όμως αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να ανέβει αρκετά 

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      • Ευχαριστώ 1

Recommended Posts

Καλησπέρα σας! Ειναι η πρώτη φορά που γράφω γενικά σ’ενα μπλογκ. Χρειάζομαι την βοήθεια σας. Έπειτα από πολλά χειρουργεία - κι εγω και ο σύζυγος μου-, από πολυ πόνο, σπετματεγχυσεις κλπ, αποφασίσαμε να προχωρήσουμε στην εξωσωματική. Δυστυχώς όμως λόγω νεαρης ηλικίας η επιτροπή δεν ενέκρινε τον φάκελο. Εχω αμεση ανάγκη από gonal 900mg... Οποία μπορεί και θέλει ας με βοηθήσει. 

Ευχομαι Καλη δύναμη σε όλες μας!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πρώτη φορά ακούω να κόβεται κάποιος με τη δικαιολογία της ηλικίας. Εδώ με μια απλή αιτιολογία ανεξήγητη υπογονιμότητα και μια χαρά εξετάσεις (πόσο μάλλον σε εσάς που υπάρχουν χειρουργεία) δίνουν αρκετές μονάδες για σπερματεγχυση τουλάχιστον. Μήπως δεν σας έκαναν σωστά τα χαρτιά; Το ψαξατε καλά; Κάνατε ένσταση; Από το κέντρο τι σας είπαν; Είναι κρίμα να μη το ζορισεις το θέμα δικαιουσαι 4 φορές φάρμακα είναι κρίμα να τα χάσεις και να πληρώνεις από την τσέπη σου η να ψάχνεις μπας και βρεθεί κανένας! 


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 17/4/2019 at 2:25 ΠΜ, Ειρήνη Χρυσοβαλάντω είπε:

Καλησπέρα σας! Ειναι η πρώτη φορά που γράφω γενικά σ’ενα μπλογκ. Χρειάζομαι την βοήθεια σας. Έπειτα από πολλά χειρουργεία - κι εγω και ο σύζυγος μου-, από πολυ πόνο, σπετματεγχυσεις κλπ, αποφασίσαμε να προχωρήσουμε στην εξωσωματική. Δυστυχώς όμως λόγω νεαρης ηλικίας η επιτροπή δεν ενέκρινε τον φάκελο. Εχω αμεση ανάγκη από gonal 900mg... Οποία μπορεί και θέλει ας με βοηθήσει. 

Ευχομαι Καλη δύναμη σε όλες μας!!

Τι σχέση έχει η ηλικία ?Ας αναλάβει το κέντρο να σας κάνει τα χαρτιά.Εχει ο άντρας σου κιρσοκήλη κ σας είπαν επειδή είσαι μικρή μαυτον τον αριθμό μπορείς να συλλάβεις.Οπως κ να χει δυστυχώς δεν έχω ,ελπίζω να βρεις.Καλη επιτυχία κ να γίνει το όνειρο σας πραγματικότητα

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...