Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Soho24 είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Ναι είναι μια χαρά για 1η χοριακή 🤗 Εύχομαι καλό διπλασιασμό. Πότε θα επαναλάβεις? 

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Την Κυριακή ξανά και μου είπε ο γιατρός ότι είναι λίγο χαμηλό το νούμερο,όμως αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να ανέβει αρκετά 

Cafe Οκτώβριος 2011


Recommended Posts

Χα χα χα ναι μωρέ δεν καταλαβαίνουν έτσι, ούτε οι δικοί μου, κάθε φορά τους εξηγώ τι βλέπουν!

Καλά η δικιά σου θα πάθει άμα της το πείτε ε? Θα είναι η μόνη βοήθεια που θα έχεις?


n8m8p2.png

X9drp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν πειράζει, αλλά μάλλον πρέπει να της το πείτε εγκαίρως, μην έρθει στο μαιευτήριο και σε δει με 2 φατσάκια!:D

:) Μπα! Τότε εγκεφαλικό θα πάθει η γυναίκα! Θα της το πούμε! Ας την τώρα να κάνει Πάσχα αμέριμνη!!


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμείς που δεν της το 'παμε ακόμα;;; Ξέρει για ένα, όχι όμως για δύο.....!

Εμενα απο την αρχη περιμενε 2 γιατι της το ελεγα συνεχεια!!!

Βλεπεις εξωσωματικη........

Αλλα κ τα πεθερικα μου χαρηκαν πολυ γιατι κ ο αντρας μου διδυμος ειναι κ αυτος....

Πειτε το καλε....κριμα ειναι η γυναικα!!!Πιστευω να χαρει κ να ξετρελαθει πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμείς πάντως ανυπομονούμε!!

Κορίτσια, τώρα θυμήθηκα και κάτι άλλο "επείγον" που ήθελα να σας ρωτήσω. Μαγειρίτσα τρώμε οι έγκυες κανονικά;; Ρωτήσε καμιά γιατρό; Γιατί θέλω να φτιάξω στο σπίτι και δεν ξέρω τι γίνεται με τα εντεράκια και τα συκωτάκια. Αν είναι οκ, να φάμε 2-3 πιάτα εκείνες τις μέρες. Για πείτε!


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμείς πάντως ανυπομονούμε!!

Κορίτσια, τώρα θυμήθηκα και κάτι άλλο "επείγον" που ήθελα να σας ρωτήσω. Μαγειρίτσα τρώμε οι έγκυες κανονικά;; Ρωτήσε καμιά γιατρό; Γιατί θέλω να φτιάξω στο σπίτι και δεν ξέρω τι γίνεται με τα εντεράκια και τα συκωτάκια. Αν είναι οκ, να φάμε 2-3 πιάτα εκείνες τις μέρες. Για πείτε!

Τωρα που το λες δεν εχω ρωτησει καθολου!!!:rolleyes:

Αχ κ μου αρεσει πολυ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλά μπορεί να κάνω την καρδιά μου πέτρα και να πάρω τηλέφωνο. Πάντως γιατί; Σπιτικό θα είναι... Και μαγειρεμένο καλά.. Τι να μείνει επάνω... Τέλος πάντων θα δούμε.


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...