Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , dec-e είπε:

      Συγχαρητήρια! Στην προηγούμενη σου εγκυμοσύνη πόση χοριακή είχες.?

      Ευχαριστώ πολύ!Είχα υψηλή,γιατί ήταν διδυμα,νομίζω 300+. Και δεν θυμάμαι αν την έκανα εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά όπως τώρα η λίγο πιο μετά..

Προσπάθεια σύλληψης 3ο παιδί


Recommended Posts

Δευτέρα έχω ραντεβού :wub:

Just now, gmnth03 είπε:

Γειτονισσα μου εμεινε εγκυος, εχοντας επαφη δυο μερες πριν την αναμενομενη περιοδο.. Ηταν η μοναδικη επαφη ελευθερη που ειχε τοτε με τον συζυγο της, γι αυτο κ το ηξερε. Ποτε θα πας στο γιατρο; 

Δευτέρα έχω ραντεβού :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, κατερινα κρκ είπε:

Φαίνεται δηλαδή από τόσο νωρίς στον υπέρηχο; :-o

οχι , δεν φαινεται. εγω στη θεση σου , δεν θα πηγαινα στον γιατρο ακομα , πρωτα θα εκανα μια δευτερη χοριακη και μετα.  αν οντως εισαι εγκυος, το μονο που θα μπορει να δει ειναι λιγο πιο παχυ ενδομητριο ,που αυτο συμβαινει και οταν περιμενουμε  περιοδο .

μπορει αυτο το μηνα να ηταν ετσι συντομος ο κυκλος σου, με λιγο αιμα . εμενα μου εχει τυχει, δεν ξερω ποσο χρονων εισαι, αλλα οσο μεγαλωνουμε θα παρατηρεις διαφορα, μετα τα 30 αρχισα στην ωορρηξια να βλεπω αιμα κοκκινο , ή καφε . αλλες φορες εχω περισσοτερο αιμα, αλλους μηνες λιγοτερο , γενικα παρατηρω διαφορα που δεν τα ειχα παλια, 

Link to comment
Share on other sites

Just now, gmnth03 είπε:

οχι , δεν φαινεται. εγω στη θεση σου , δεν θα πηγαινα στον γιατρο ακομα , πρωτα θα εκανα μια δευτερη χοριακη και μετα.  αν οντως εισαι εγκυος, το μονο που θα μπορει να δει ειναι λιγο πιο παχυ ενδομητριο ,που αυτο συμβαινει και οταν περιμενουμε  περιοδο .

μπορει αυτο το μηνα να ηταν ετσι συντομος ο κυκλος σου, με λιγο αιμα . εμενα μου εχει τυχει, δεν ξερω ποσο χρονων εισαι, αλλα οσο μεγαλωνουμε θα παρατηρεις διαφορα, μετα τα 30 αρχισα στην ωορρηξια να βλεπω αιμα κοκκινο , ή καφε . αλλες φορες εχω περισσοτερο αιμα, αλλους μηνες λιγοτερο , γενικα παρατηρω διαφορα που δεν τα ειχα παλια, 

Είμαι 27... Πρέπει να κάνω τον γυναικολογικο μου έλεγχο και είναι ένας λόγος που θέλω να πάω και ο άλλος λόγος είναι μήπως συμβαίνει κάτι άλλο και είχα αυτή την περίεργη περίοδο... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, κατερινα κρκ είπε:

Πρησμένο δεν είναι απλά έχω την εντύπωση ότι είναι λίγο μεγαλύτερο... 

να μην σε επηρρεαζω , αφου το εχεις ουτως ή αλλως κανονισει να πας , πηγαινε να δεις και τι θα σου πει , (μπορει να λεω και βλακειες εγω :wub:) να σου φυγει και απο το μυαλο, αν ηταν περιοδος αυτο που ειδες ή κατι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, κατερινα κρκ είπε:

Πρησμένο δεν είναι απλά έχω την εντύπωση ότι είναι λίγο μεγαλύτερο... 

Κοίτα το μόνο που έχω όταν θα βγω βόλτα και θα κουραστω, πονακια χαμηλά και πονοκεφάλους 

Just now, gmnth03 είπε:

να μην σε επηρρεαζω , αφου το εχεις ουτως ή αλλως κανονισει να πας , πηγαινε να δεις και τι θα σου πει , (μπορει να λεω και βλακειες εγω :wub:) να σου φυγει και απο το μυαλο, αν ηταν περιοδος αυτο που ειδες ή κατι αλλο.

Κοίτα το μόνο που έχω όταν θα βγω βόλτα και θα κουραστω, πονακια χαμηλά και πονοκεφάλους... Θα δείξει 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...