Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Προσπάθεια σύλληψης 3ο παιδί


Recommended Posts

23 ώρες πρίν, Ματιλντα είπε:

Ουφ άλλη μια εβδομάδα για την μέγιστη αναμενόμενη περίοδο κ εχω πολυ αγωνία ..πως θα περάσει ο καιρός 

Μακάρι να μην σου έρθει ποτέ η περίοδος!!!!

1 hour ago, Melody90 είπε:

Κορίτσια δεν σας είπα τίποτα γιατί έχω 39 πυρετό και ψήνομαι! δεν μπορώ να κουνήσω τα πόδια μου ούτε τον Τρυποκάρυδο δε μπόρεσα να πάω στο γιατρό οπότε πάμε για Τετάρτη β χοριακή ...έχω μια άσχημη αμυγδαλίτιδα ξεκίνησα αντιβίωση... δεν παλεύεται!!!

Περαστικά κοπέλα μου!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

8 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Κορίτσια δεν σας είπα τίποτα γιατί έχω 39 πυρετό και ψήνομαι! δεν μπορώ να κουνήσω τα πόδια μου ούτε τον Τρυποκάρυδο δε μπόρεσα να πάω στο γιατρό οπότε πάμε για Τετάρτη β χοριακή ...έχω μια άσχημη αμυγδαλίτιδα ξεκίνησα αντιβίωση... δεν παλεύεται!!!

περαστικα σου melody !!

On 24/6/2019 at 2:09 ΠΜ, Ματιλντα είπε:

Ουφ άλλη μια εβδομάδα για την μέγιστη αναμενόμενη περίοδο κ εχω πολυ αγωνία ..πως θα περάσει ο καιρός 

υπομονη ματιλντα λιγο ακομα εμεινε!! σου ευχομαι ολοψυχα να μας πεις τα ευχαριστα!!

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

Σημερα οταν σκουπίστηκα το πρωι ειχα αχνό ροζ ..μάλλον περίοδος.δεν ήρθε μόνο αυτό οταν σκορπίζομαι .δεν νομίζω να μην έρθει .το έδειξε το σημάδι 

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Ματιλντα είπε:

Σημερα οταν σκουπίστηκα το πρωι ειχα αχνό ροζ ..μάλλον περίοδος.δεν ήρθε μόνο αυτό οταν σκορπίζομαι .δεν νομίζω να μην έρθει .το έδειξε το σημάδι 

αδιαθετησες νωριτερα?

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ματιλντα είπε:

Μακαρι αλλα δεν ξερω ..ειναι φυσιολογικό όμως σ αυτό το αχνό που είδα ?

φυσιολογικοτατο ετσι ειναι το αιματακι εμφυτευσης που λενε. λιγο αχνο ροζ στο σκουπισμα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ματιλντα είπε:

Σε 3 μέρες περιμενω ..αλλα ειχα λίγο ροζ οταν σκουπίστηκα χθες και σημερα τίποτα .τι να σημαίνει αυτό ..?

Παρα πολυ θετικο το αχνο ροζ. Αν δ ερθει ως τη δευτερα, κανε μια χοριακη! 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες λοιπόν.... πρώτη β χοριακή 8,6 θετική! .... Δεύτερη χοριακή με 15 ώρες διαφορά 3,2 αρνητική:sad: κ όμως αληθινό εγκυμοσύνη με διακεκομμένη συνουσία!!! βέβαια δεν εξελίχθηκε δεν πειράζει όμως αν δεν έκανα το τεστ δεν θα το έπαιρνα καν χαμπάρι!!!θα έλεγα εχω βαριά περίοδο και τελος... κοινώς μια βιοχημική κύηση τουλάχιστον ο γιατρός μου είπε να μην δώσω καν σημασία στις εξετάσεις σαν να μην έγινε τίποτα ούτε αποξεσεις ούτε τίποτα εννοείται μου λέει.κ επίσης μου είπε "όταν μια γυναίκα έχει ελεύθερες επαφές ή σαν κ σένα που για μένα αυτό δεν είναι προφύλαξη ( διακεκομμένη συνουσία) συμβαίνουν αυτά έτυχε να το πάρεις χαμπάρι γιατί έκανες τέστ αλλιώς θα έλεγες ότι έχεις μια έντονη περίοδο η φύση κάνει την δουλειά της κ σωστά το κάνει δεν θέλω να το πάρεις ως αποβολή αν σε κάθε περίοδο για έναν ολόκληρο χρόνο κάνεις τεστ κ είχες εννοείται ύποπτες επαφές μπορεί να δεις θετικό τεστ κ άλλες φορές γι'αυτό μην το κάνεις στον εαυτό σου"οπότε κοπελιές ο άντρας μου όπως τον κόβω προς το παρόν τουλάχιστον και φιλάκι αν θα μου δώσει με προφυλακτικό θα είναι!!!

2 ώρες πρίν, Ματιλντα είπε:

Ανυπομονώ να δω...σε6χαριστω 

Όντως πολύ θετικό αυτό που είδες!!!πες μας νέα!κάνε μια β χοριακή για σίγουρα όμως..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Κοριτσαρες λοιπόν.... πρώτη β χοριακή 8,6 θετική! .... Δεύτερη χοριακή με 15 ώρες διαφορά 3,2 αρνητική:sad: κ όμως αληθινό εγκυμοσύνη με διακεκομμένη συνουσία!!! βέβαια δεν εξελίχθηκε δεν πειράζει όμως αν δεν έκανα το τεστ δεν θα το έπαιρνα καν χαμπάρι!!!θα έλεγα εχω βαριά περίοδο και τελος... κοινώς μια βιοχημική κύηση τουλάχιστον ο γιατρός μου είπε να μην δώσω καν σημασία στις εξετάσεις σαν να μην έγινε τίποτα ούτε αποξεσεις ούτε τίποτα εννοείται μου λέει.κ επίσης μου είπε "όταν μια γυναίκα έχει ελεύθερες επαφές ή σαν κ σένα που για μένα αυτό δεν είναι προφύλαξη ( διακεκομμένη συνουσία) συμβαίνουν αυτά έτυχε να το πάρεις χαμπάρι γιατί έκανες τέστ αλλιώς θα έλεγες ότι έχεις μια έντονη περίοδο η φύση κάνει την δουλειά της κ σωστά το κάνει δεν θέλω να το πάρεις ως αποβολή αν σε κάθε περίοδο για έναν ολόκληρο χρόνο κάνεις τεστ κ είχες εννοείται ύποπτες επαφές μπορεί να δεις θετικό τεστ κ άλλες φορές γι'αυτό μην το κάνεις στον εαυτό σου"οπότε κοπελιές ο άντρας μου όπως τον κόβω προς το παρόν τουλάχιστον και φιλάκι αν θα μου δώσει με προφυλακτικό θα είναι!!!

Όντως πολύ θετικό αυτό που είδες!!!πες μας νέα!κάνε μια β χοριακή για σίγουρα όμως..

αστα melody  μια απο τα ιδια, δεν με πλησιαζει καν !! παω λιγο να τον ξεγελασω !! :Pαλλααα πουυυυυ .. τετοια τυχη!!!?

16 ώρες πρίν, Ματιλντα είπε:

Μακαρι αλλα δεν ξερω ..ειναι φυσιολογικό όμως σ αυτό το αχνό που είδα ?

μακαρι !!! στο ευχομαι ολοψυχα !!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη φορά είπα δε θα κάνω το ίδιο λαθος με την προηγούμενη φορά,που εκανα τεστ κ απογοητεύτηκα.θα περιμενω κ λίγες μερε2 μετα την αναμενόμενη περ.για να σιγουρευτώ κ να μην απογοητευτώ .μετην προϋπόθεση οτι δεν θα έρθει περίοδος 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...