Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Recommended Posts

Καλησπέρα θα ήθελα την βοήθεια σας πριν από 15μέρες είχα ένα ατύχημα με τον φίλο μου και τελείωσε μέσα μου και εγώ την επόμενη μέρα πήρα τό χάπι της επόμενη μέρας αλλά ηταν ή πιο γόνιμη μου μέρα σήμερα ξανά έγινε αλλά δεν πήρα τό χάπι και σε 4μέρες είναι να μου έρθει περίοδο ....μπορεί να μείνω έγκυος??? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, anastasiagt7 είπε:

Καλησπέρα θα ήθελα την βοήθεια σας πριν από 15μέρες είχα ένα ατύχημα με τον φίλο μου και τελείωσε μέσα μου και εγώ την επόμενη μέρα πήρα τό χάπι της επόμενη μέρας αλλά ηταν ή πιο γόνιμη μου μέρα σήμερα ξανά έγινε αλλά δεν πήρα τό χάπι και σε 4μέρες είναι να μου έρθει περίοδο ....μπορεί να μείνω έγκυος??? 

Με ολο το θαρροσ κ ολη την καλη διαθεση θα ηθελα να σου πω να μην ρισκαρεισ..το δικο σου σωμα κ η δικη σου ψυχη θα ταλαιπωρηθει αν κατα τυχη μεινεισ εγκυοσ...κ αυτο ειναι το λιγοτερο που μπορει να παθεισ...

 τα χαπια δεν ειναι καραμελεσ..εχουν παρενεργειεσ...δεσ το λιγο πιο σοβαρα το θεμα..

Δεν ειναι μεθοδοσ αντισυλληψησ το τραβηγμα..

Σου ευχομαι να βαλεισ ορια απο δω κ μπροσ...κριμα να βρεθεισ σε ενα πολυ ασχημο διλλημα καποια στιγμη..

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Σε καμμια περιπτωση ουτε θα σε κρινω ουτε σου κανω παρατηρηση αλλα τα χαπια τα συγκεκριμενα ειναι παρα πολυ βλαβερα για τον οργανισμό σου τωρα μπορει να μην θελεις παιδακι αλλα καποια στιγμη θα θες.ενημερωσε τον γυναικολογο σου προφυλαξε τον εαυτο σου και τον οργανισμο σου κ βρειτε μια ωριμη μεθοδο αντισυλληψης.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Eγω θα σε ρωτήσω πόσο χρονών είσαι διότι μου φαίνεται εντελώς ανεύθυνο να συμβαίνει να παίρνεις χάπι κ την επόμενη μέρα να ξανασυμβαινει..παύει να είναι ατύχημα .Το χάπι δεν είναι μέθοδος αντισύλληψης κ προφανώς μπορεί να μείνεις κ από τη δεύτερη φορά.Επισης έγκυος μένεις κ χωρίς να είναι γόνιμη μέρα .Η γόνιμη απλά αυξάνει την πιθανότητα...Το τι κάνει αυτό το χάπι στον οργανισμό σου θα σε ενημερώσει ο γιατρός...πρόσεχε κ προφύλαξε τον εαυτό σου διότι κανείς δεν θα το κάνει για σένα...ίσως ακουγομαι σκληρή αλλά γράφεις στην ενότητα χωρίς λόγια όπου εγώ προσωπικά επιλέγω να μπω για να στηρίξω γυναίκες που βίωσαν την απώλεια ενός επιθυμητού μωρού .Το συναίσθημα το γνωρίζω πολύ καλά γιατί το βίωσα.Κοριτσι μου πήγαινε σε ένα γιατρό κ ενημερωσου.Ειναι κρυβα να παίζετε σε ρουλέτα τη γέννηση ενός παιδιου

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...