Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      Εγώ πήρα q10 των 200 τρία χάπια  ημερησίως … μας βοήθησαν πολύ αλλά μας φούσκωσαν … εγώ δηλαδή πολύ ο άντρας μ τα σταματησε ένα μήνα πριν την ωοληψια  γιατί τρώγαμε ασύστολα χαχαχα αλλά εδώ στο εξωτερικό είναι πολύ διαδεδομένες με μεγάλα ποσοστά επιτυχίας . 

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts

Καλημέρα πέρα ώς πέρα.τι κάνετε;;ελινάκι μπήκες στο κλαμπ...εδω εμεις είμαστε 11 μήνων και ακόμα ξυπνάμε συνέχεια για φαϊ το βράδυ:rolleyes:δεν χορταίνει αυτό το παιδί με τίποτα.:roll::roll:ευτυχώς που δεν παίρνει κιλά αλλά μπόϊ...

εμείς εδώ και 2 βδομάδες εκτός το οτι ξυπνάμε για μαμ μετά κοιμάτε μόνο στο κρεβάτι μας:?δεν μπορώ να πάρω να πόδια μου το πρωϊ.έρχετε προς το μέρος μου και εγώ κοιμάμαι σχεδόν πάνω στο κομοδίνο..τι κακό είναι αυτό;


[URL="http://www.ticker.7910.org/eng"][IMG]http://www.ticker.7910.org/as1cEZA0g410010MDAwNDk5MWR8ODc1NjU0ZHxteSBiYWJ5.gif[/IMG][/URL]


[url=http://lilypie.com][IMG]http://lb1f.lilypie.com/W9Frp2.png[/IMG][/url
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kαλησπερα κοριτσακια!!!!

χαπακι μου τι κανετε?????? αχχχχχχ σημερα το απογευμα εχω το ραντεβου με τον ντοκ και μπορω να σου πω με ανεση πως ειμαι στα χειροτερα μου χιχιχιχι.....

δεν ξερω τι εχω παθει...βοηθεια χριστιανοιιιιιιιιιιιι.....φαντασου μεχρι πονοδοντος με εχει πιασει απο το αγχος....


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα κοριτσακια!!!!

χαπακι μου τι κανετε?????? αχχχχχχ σημερα το απογευμα εχω το ραντεβου με τον ντοκ και μπορω να σου πω με ανεση πως ειμαι στα χειροτερα μου χιχιχιχι.....

δεν ξερω τι εχω παθει...βοηθεια χριστιανοιιιιιιιιιιιι.....φαντασου μεχρι πονοδοντος με εχει πιασει απο το αγχος....

ελα δεν θελω να μας παιρνει απο κατω...να με παρεις να μου πεις τι θα σου πει,οτι ωρα και να τελειωσεις....τι ωρα θα πας???


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!!!!!!τα κοριτσια ξενυχτανε μονα η δυο δυοοοοοοοο!!!ετσι ειμαι κι εγωωωωωω!!!ετσι κανω κι εγωωωωωω!!! δεν κοιμαμαι τωρα πια τα βραδυα!!!!!ωπαααααααα!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?εμεις καλα....διανυκτερευουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και εγω ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ξενυχτια και ουισκια και μουσικεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:tongue::tongue:


2011.png
Link to comment
Share on other sites

παω στο γιατρο το απογευμα να μου πει τι μελλει γενεσθαι με τα ωαρια μου!!!!!!θα σας ενημερωνω!!!μετ ατα τεστ τωρα θ ακαταληξω να καταργησω και τις χωριακες....αν γεννησω γεννησα!!!


2011.png
Link to comment
Share on other sites

Ελπιδούλα μου, τι κάνει η κοράκλα σου?...Ζουζουνεύει,ζουζουνεύει?Σίγουρα έχει γίνει μια φοβερή κυρία τώρα και σε τρελαίνει έτσι?...χα χα

Εμείς αναμονή,αναμονή!...Ετσι κάνουν οι άνδρες παιδί μου....θα βγεί όταν θέλει αυτός!Ελπίζω πρίν σκάσω!..χι χι

με τρελαίνει δεν λεσ τίποτα, ζω εναν έρωτα μεγάλο :-D :-D

καλημερα!!!!!!τα κοριτσια ξενυχτανε μονα η δυο δυοοοοοοοο!!!ετσι ειμαι κι εγωωωωωω!!!ετσι κανω κι εγωωωωωω!!! δεν κοιμαμαι τωρα πια τα βραδυα!!!!!ωπαααααααα!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?εμεις καλα....διανυκτερευουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ναι ε? τουλάχιστον είσαι κεφάτη κάτι είναι κι αυτο - για να δούμε σε μια βδομαδούλα πώσ θα είναι τα πράγματα προσ το παρόν καλά κρατιεσαι :tongue: :tongue: :tongue:

Καλημέρα πέρα ώς πέρα.τι κάνετε;;ελινάκι μπήκες στο κλαμπ...εδω εμεις είμαστε 11 μήνων και ακόμα ξυπνάμε συνέχεια για φαϊ το βράδυ:rolleyes:δεν χορταίνει αυτό το παιδί με τίποτα.:roll::roll:ευτυχώς που δεν παίρνει κιλά αλλά μπόϊ...

εμείς εδώ και 2 βδομάδες εκτός το οτι ξυπνάμε για μαμ μετά κοιμάτε μόνο στο κρεβάτι μας:?δεν μπορώ να πάρω να πόδια μου το πρωϊ.έρχετε προς το μέρος μου και εγώ κοιμάμαι σχεδόν πάνω στο κομοδίνο..τι κακό είναι αυτό;

αυτό με φοβίζει και μένα λίγο γιατί σαν να έχει αρχίσει να συμβαίνει :roll:

ξεχασα να σας πω Καλημεραααααααααααα

ελινακι ξενυχτια εχετε εεεε???θα ειναι νυχτοπουλι το παιδι καλε

καλομελέτα κι έρχεται !!!!!!!!!!!!!!!!! :tongue: :tongue: :tongue:

μαρή αθηνάάάάάάάάάάάάάάάάά????????????????????

πού είσαι μαρή? μου λείπεισ (περίπου, ασ πούμε :mrgreen:)


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

και εγω ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ξενυχτια και ουισκια και μουσικεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:tongue::tongue:

ναι βέβαια μην ξεγελιέσαι ΜΟΝΟ ΞΕΝΥχΤΙ ΕχΕΙ η υπόθεση

ουίσκια και μουσικέσ κομμένα κοπελιά!! :tongue:

παω στο γιατρο το απογευμα να μου πει τι μελλει γενεσθαι με τα ωαρια μου!!!!!!θα σας ενημερωνω!!!μετ ατα τεστ τωρα θ ακαταληξω να καταργησω και τις χωριακες....αν γεννησω γεννησα!!!

για να δούμε τί θα δούμε :roll:

πάω να κοιμίσω πιτσιρίκι γιατί με δουλεύει μεσημεριάτικα μου φαίνεται :mrgreen:


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

με τρελαίνει δεν λεσ τίποτα, ζω εναν έρωτα μεγάλο :-D :-D

ναι ε? τουλάχιστον είσαι κεφάτη κάτι είναι κι αυτο - για να δούμε σε μια βδομαδούλα πώσ θα είναι τα πράγματα προσ το παρόν καλά κρατιεσαι :tongue: :tongue: :tongue:

αυτό με φοβίζει και μένα λίγο γιατί σαν να έχει αρχίσει να συμβαίνει :roll:

καλομελέτα κι έρχεται !!!!!!!!!!!!!!!!! :tongue: :tongue: :tongue:

μαρή αθηνάάάάάάάάάάάάάάάάά????????????????????

πού είσαι μαρή? μου λείπεισ (περίπου, ασ πούμε :mrgreen:)

Μαρηηηηη Γλωσσου που εισαι???

και εμενα μου ελειψες ζουζουνα μου!!ασε δεν με εχει αφησει σε ησυχια ενα εχω να σου πω 3,5 ωρες σημερα αγκαλια!!!!:confused:ετσι κοιμηθηκε για μεσημερι αφου αυριο θα παω να παρω μαρσιπο να τον κρεμασω επανω μου γιατι δεν αντεχω ουτε να κατουρησω δεν μπορω!!

ποσο μαλλον να σε παρω να τα πουμε!!!!:mrgreen::mrgreen:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


παω στο γιατρο το απογευμα να μου πει τι μελλει γενεσθαι με τα ωαρια μου!!!!!!θα σας ενημερωνω!!!μετ ατα τεστ τωρα θ ακαταληξω να καταργησω και τις χωριακες....αν γεννησω γεννησα!!!

που εισαι μαρηηηηηηηηηηη τι εγινε μας ξεχασες?????:confused:

Kαλησπερα κοριτσακια!!!!

χαπακι μου τι κανετε?????? αχχχχχχ σημερα το απογευμα εχω το ραντεβου με τον ντοκ και μπορω να σου πω με ανεση πως ειμαι στα χειροτερα μου χιχιχιχι.....

δεν ξερω τι εχω παθει...βοηθεια χριστιανοιιιιιιιιιιιι.....φαντασου μεχρι πονοδοντος με εχει πιασει απο το αγχος....

ηρεμησεεεεεεεεεεεεε και ολα θα γινουν!!!

καλημερα!!!!!!τα κοριτσια ξενυχτανε μονα η δυο δυοοοοοοοο!!!ετσι ειμαι κι εγωωωωωω!!!ετσι κανω κι εγωωωωωω!!! δεν κοιμαμαι τωρα πια τα βραδυα!!!!!ωπαααααααα!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?εμεις καλα....διανυκτερευουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχχαχαχαχα!!!!

βρε βρε καλως ηρθες στο κλαμπ!!!:-D:grin::-D

και που εισαι ακομη Ελινακι μου καλο κουραγιο!!!!


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

πινω στο ουισκι τα δικα σου τα σημαααααδιαααααααααααααααααα οπαααα ειπα λεωωωω κα8ε 4 ωρες μιλαμε ειναι αβασταχτο το θεμα της..τροφοδοσιας... κατα τα άλλα καλά.. αντεχουμε ακομη..ΟΛΕ!


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...