Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Just now, P.L.L. είπε:

Σε ποια φάση του κύκλου είσαι; Είναι αλήθεια ότι ανεβαίνει με την εγκυμοσύνη. Κάνε ένα τεστ και αν βγει θετικό συγχαρητηρια. Αν όχι θα πρέπει να το κοιτάξεις γιατί αν ανεβαίνει από αγχος κτλ θα δυσκολευτείς να μείνεις έγκυος αν δεν χαλαρώσεις! Εύχομαι να είσαι παντως και να πάνε όλα καλά! 

22 η μέρα..εκανα το τεστ εχθές αλλα βγήκε αρνητικό...αλλα εχω κάτι ζαλαδες

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Τι κύκλο έχεις????

28 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zouzelaki είπε:

22 η μέρα..εκανα το τεστ εχθές αλλα βγήκε αρνητικό...αλλα εχω κάτι ζαλαδες

28 

Τότε θα μπορούσε να είναι και εγκυμοσύνη.....κάνε ένα τεστ την 28η


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εχθές ήταν να σου έρθει???

Όχι

 

Just now, P.L.L. είπε:

Σε ποια φάση του κύκλου είσαι; Είναι αλήθεια ότι ανεβαίνει με την εγκυμοσύνη. Κάνε ένα τεστ και αν βγει θετικό συγχαρητηρια. Αν όχι θα πρέπει να το κοιτάξεις γιατί αν ανεβαίνει από αγχος κτλ θα δυσκολευτείς να μείνεις έγκυος αν δεν χαλαρώσεις! Εύχομαι να είσαι παντως και να πάνε όλα καλά! 

22 η μέρα..εκανα το τεστ εχθές αλλα βγήκε αρνητικό...αλλα εχω κάτι ζαλαδες

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εχθές ήταν να σου έρθει???

Κανονικά 1/4

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zouzelaki είπε:

Όχι

 

22 η μέρα..εκανα το τεστ εχθές αλλα βγήκε αρνητικό...αλλα εχω κάτι ζαλαδες

Κανονικά 1/4

Ε τότε ήταν νωρίς για τεστ....θες ακόμα 4μερες....


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ε τότε ήταν νωρίς για τεστ....θες ακόμα 4μερες....

Θα το κάνω τότε..αλλα ΜΕ έχουν προβληματίσει η ζαλάδες που έχω και ανακατεύωμαι..Και μετραω της ώρες να σχολάσω να παω σπίτι μου 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zouzelaki είπε:

Θα το κάνω τότε..αλλα ΜΕ έχουν προβληματίσει η ζαλάδες που έχω και ανακατεύωμαι..Και μετραω της ώρες να σχολάσω να παω σπίτι μου 

Βρήκες άνθρωπο να σε βοηθήσει έχω 13μερες καθυστέρηση ένα αρνητικό τεστ πριν καμιά δεκαριά μέρες και απλά περιμενω να δω συπτωματα τίποτα ούτε εγκυμοσύνης ούτε περιόδου που πάντα είχα ακόμα και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη.....

Εύχομαι να είσαι κορίτσι μου...


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Βρήκες άνθρωπο να σε βοηθήσει έχω 13μερες καθυστέρηση ένα αρνητικό τεστ πριν καμιά δεκαριά μέρες και απλά περιμενω να δω συπτωματα τίποτα ούτε εγκυμοσύνης ούτε περιόδου που πάντα είχα ακόμα και στην πρώτη μου εγκυμοσύνη.....

Εύχομαι να είσαι κορίτσι μου...

Να είσαι καλα... αλλα παράτηρησα εχθές ότι πονάει το στήθος μου η κοιλιά μου είναι φουσκομενη να το πω πρισμενη...αλλα δεν μπορώ να φαω νιώθω ότι θα τα βγάλω έφαγα ένα γεμιστό κουλούρι και ενα χυμό και το πεταξα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Zouzelaki είπε:

Να είσαι καλα... αλλα παράτηρησα εχθές ότι πονάει το στήθος μου η κοιλιά μου είναι φουσκομενη να το πω πρισμενη...αλλα δεν μπορώ να φαω νιώθω ότι θα τα βγάλω έφαγα ένα γεμιστό κουλούρι και ενα χυμό και το πεταξα

Το στήθος με πονούσε και εμένα την πρώτη φορά και είχα και πονακια περιόδου τίποτα άλλο.....


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Το στήθος με πονούσε και εμένα την πρώτη φορά και είχα και πονακια περιόδου τίποτα άλλο.....

Αυτά έχω και εγώ 

Νιώθω τόσο χάλια το στομάχι μου και κρυώνω μόνο και μόνο απο το στομάχι 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Zouzelaki είπε:

Όχι

 

22 η μέρα..εκανα το τεστ εχθές αλλα βγήκε αρνητικό...αλλα εχω κάτι ζαλαδες

Κανονικά 1/4

Κοπέλα μου συγνώμη. Για την προλακτινη εννοούσα πως μπορεί να ανεβαίνει από αγχος και να εμποδίζει την σύλληψη. Για την προγεστερονη δεν ξέρω! Καλό σημάδι παντως ακούγεται για εγκυμοσύνη το να ανεβαίνει. Ξανακανε τεστ σε τρεις τέσσερις μέρες!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...