Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Εύχομαι να έχουμε και οι δυο θετικά αποτελέσματα 🥰Εσύ έβαλες ένα η δύο? Σκέφτεσαι να κάνεις κάνα τεστ από αύριο ή θα περιμένεις τη χοριακη?

      Έβαλα ένα λόγω ηλικίας 38 μ είπαν λόγω υψηλού κινδύνου θα βακω ένα 5 ΑΑ. Μ το χαρακτήρισαν άριστο τώρα ο θεός ξέρει ! Αχ μακάρι να τα λέμε τα ευχάριστα μαζί ! Εσυ ;;;

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

On 29/3/2020 at 1:23 ΜΜ, Zouzelaki είπε:

 Καλημέρα...Ήρθα εχθές με τον άντρα μου σ επαφή και όταν μπηκε Ήταν λες και έσπρωχνε κάτι και με ποναγε για κανένα 20λεπτό μέχρι το στομάχι αυτό παίζει να είναι κάτι??

Χμ... δεν ξέρω τι μπορεί να είναι αλλά να είναι η εγκυμοσύνη που στο προκαλεί αυτό δεν ξέρω ποσο μπορεί να είναι εφικτό. Γιατί είναι τοοοοσο απειροελάχιστα μικρό το έμβρυο σε αυτή τη φάση που πρωτοεμφυτευεται που δεν μπορείς να το νιώσεις κάπως.. Αλλά από την άλλη ούτε γιατρος είμαι ούτε το έχω νιώσει ποτε για να ξέρω ακριβώς πως είναι οποτε τα πάντα είναι πιθανά! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, P.L.L. είπε:

Χμ... δεν ξέρω τι μπορεί να είναι αλλά να είναι η εγκυμοσύνη που στο προκαλεί αυτό δεν ξέρω ποσο μπορεί να είναι εφικτό. Γιατί είναι τοοοοσο απειροελάχιστα μικρό το έμβρυο σε αυτή τη φάση που πρωτοεμφυτευεται που δεν μπορείς να το νιώσεις κάπως.. Αλλά από την άλλη ούτε γιατρος είμαι ούτε το έχω νιώσει ποτε για να ξέρω ακριβώς πως είναι οποτε τα πάντα είναι πιθανά! 

Μια από τα ίδια 

Just now, Tina90 είπε:

Πωπω ρε κορίτσι μου,  λυπάμαι πραγματικά  και σε καταλαβαίνω απόλυτα..!! Ο/Η γιατρός σου τι λέει? Προσπαθητε καιρό? Εχεις πολυκηστικες ή είχες κάποιο θέμα με τον κύκλο σου?

Προσπαθώ απο περισσή το Φλεβάρη..ο γιατρός μου λεει ότι είμαι μία χαρά όταν είναι να έρθει ΘΑ έρθει μου έδωσε να κάνω κάτι εξαιτασης ..αλλα με έναν αλλο γιατρό που μίλησα μου είπε να μην της κάνω γιατί μου δίνει ο γιατρός μου κάθε μήνα να κάνω προγεστερόνη

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μια ερώτηση είμαι εδω και 6 μέρες που έχω κατι ζαλαδες και ανακατοσουρες και πεσμενη διάθεση και σημερα παράτηρησα ότι κοιλίτσα Μου είναι φουσκομενη λες και είμαι 3 μηνών έγκυος το στήθος Μου πονάει..Εχθές που έσκυψα να βγάλω το φαι Μου απο τον φούρνο ενιωσα κατι στην κοιλια Μου περίεργο χαμηλα αλλα σαν πονος αυτό πως το εξηγείτε. Ρωτάω γιατί δεν ξέρω και δεν μου έχουν τύχη ποτέ αυτά 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μια απορία καθε φορά Που τρωω κάτι νιώθω ότι μου πεφτει βαρη στο στομάχι ας πουμε τώρα για βράδυ εφαγα λίγα μακαρόνια με σαλτσα και λίγο τυρι και νιώθω ότι έχω φαι μια καβαθα τα πρωινά που ξύπναω είμαι αλλα κάποιες φορές ζαλίζομαι .. αλλα φορές που ζαλιζομαι το μεσημέρι... εχω βάλει μπροστά Για παιδάκι είναι να αδιαθετησω απο της 2/4 η στης 8/4 .. το στήθος και κοιλια πρισμενο ..αλλα παρατηρησα το πρήξιμο στην κοιλια είναι στο κομμάτι απο τον αφαλό και κάτω λέτε να τα κατάφερα μετα απο ενα χρόνο και ενα μήνα προσπάθεια για παιδάκι?? ΝΑ ΣΗΜΕΙΏΣΩ ΌΤΙ ΕΊΜΑΙ 24 ΣΤΑ 25 

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια μου... ελπιζω ολες να εχουμε τα καλυτερα αποτελεσματα .. εμενα τα στηθη μου πονανε τοσο πολυ οσο κ η πλατη και η μεση ξυπναω κουρασμενη και ποναει η κοιλιτσα μου σαν περιοδο ςχω καφετι σταματαει και σημερα παλι λιγο καφετι και ειμαι στην 24η μερα του κυκλου δεν ξερω τι να σκεφτω.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, G-E-O-R είπε:

Αχ κοριτσια μου... ελπιζω ολες να εχουμε τα καλυτερα αποτελεσματα .. εμενα τα στηθη μου πονανε τοσο πολυ οσο κ η πλατη και η μεση ξυπναω κουρασμενη και ποναει η κοιλιτσα μου σαν περιοδο ςχω καφετι σταματαει και σημερα παλι λιγο καφετι και ειμαι στην 24η μερα του κυκλου δεν ξερω τι να σκεφτω.. 

Καλημέρα...τι στο Καλό έχει γίνει με Τον κύκλο μαζί με Τον κορονοιο πάει 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια να κάνω μια ερώτηση υπάρχει περίπτωση μια μερα πριν την περίοδο έρθω σε επαφή και Την επόμενη μέρα να αδιαθετησω και να καταφέρω να μείνω έγκυος??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zouzelaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια να κάνω μια ερώτηση υπάρχει περίπτωση μια μερα πριν την περίοδο έρθω σε επαφή και Την επόμενη μέρα να αδιαθετησω και να καταφέρω να μείνω έγκυος??

Για να μείνεις έγκυος πρέπει να έχεις ωορρηξία!! Αυτό που λες οχι δεν γίνεται! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...