Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

Just now, Zouzelaki είπε:

Καλησπέρα το ξέρω αλλα δυστυχώς δεν γίνεται να μείνουμε μόνη μας όπως έχουν έρθει τα πράγματα... προσπαθώ να μην είμαι απαισιόδοξοι αλλα τόσο καιρό η προσπάθειες νιώθω ότι πάνε τσάμπα....Και το γέλιο είναι ότι η κουνιαδα μου έιναι έγκυος χωρίς προσπάθειες 

Είναι δύσκολα τα πράγματα είναι η αλήθεια!! Αυτό το μήνα να έχεις επαφές όσο μπορείς περισσότερες και ειδικά 1-2 μέρες πριν την ωορρηξία την μέρα της ωορρηξίας και 1-2 μέρες μετά....χαλάρωσε όμως τελείως και βγάλτο από το μυαλό σου εκμετάλλευσου την καραντίνα!! Και βλέπεις αν πάλι δεν έρχεται πρέπει να εξεταστει ο άντρας σου! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Blonde είπε:

Είναι δύσκολα τα πράγματα είναι η αλήθεια!! Αυτό το μήνα να έχεις επαφές όσο μπορείς περισσότερες και ειδικά 1-2 μέρες πριν την ωορρηξία την μέρα της ωορρηξίας και 1-2 μέρες μετά....χαλάρωσε όμως τελείως και βγάλτο από το μυαλό σου εκμετάλλευσου την καραντίνα!! Και βλέπεις αν πάλι δεν έρχεται πρέπει να εξεταστει ο άντρας σου! 

Λογο δουλειάς μας εμείς Δεν έχουμε καραντίνα 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια μου γλυκά τι κανετε; Χρόνια πολλά και ΧριστόςΑνέστη! Που χαθηκατε καλέ όλες; Οι εγγυουλες μας πως ειναι; Πώς περνανε με τη καραντίνα; Οι υπόλοιπες κοπέλες όσες προσπαθούσαν ειδαν θετικά τεστακια; Πείτε μας τα νέα σας! 


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Κορίτσια μου γλυκά τι κανετε; Χρόνια πολλά και ΧριστόςΑνέστη! Που χαθηκατε καλέ όλες; Οι εγγυουλες μας πως ειναι; Πώς περνανε με τη καραντίνα; Οι υπόλοιπες κοπέλες όσες προσπαθούσαν ειδαν θετικά τεστακια; Πείτε μας τα νέα σας! 

Καλησπέρα εγώ προς το παρόν δεν είμαι σε αυτόν τον κλάδο της εγκυουλας είμαι στην προσπάθεια 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Zouzelaki είπε:

Καλησπέρα εγώ προς το παρόν δεν είμαι σε αυτόν τον κλάδο της εγκυουλας είμαι στην προσπάθεια 

Με το καλό σου εύχομαι κορίτσι μου Να αποκτήσεις αυτό που τόσο επιθυμείς! Ποσο καιρό προσπαθεις; εγώ σε 2 μήνες θα ξεκινήσω μετά το γάμο. Από τον επόμενο μήνα θα ξεκινήσω να παίρνω φυλλικο οξύ για να προετοιμάσω τον οργανισμο μου, μου ειπε ο γυναικολόγος μου.


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Με το καλό σου εύχομαι κορίτσι μου Να αποκτήσεις αυτό που τόσο επιθυμείς! Ποσο καιρό προσπαθεις; εγώ σε 2 μήνες θα ξεκινήσω μετά το γάμο. Από τον επόμενο μήνα θα ξεκινήσω να παίρνω φυλλικο οξύ για να προετοιμάσω τον οργανισμο μου, μου ειπε ο γυναικολόγος μου.

Καλημέρα σε ευχαριστώ πολύ...να σου πω την αλήθεια μου το είχα ξεκινήσει καί εγώ το φυλλικο οξυ από μόνη μου μου το είχε πει κοπέλα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Zouzelaki είπε:

Καλημέρα σε ευχαριστώ πολύ...να σου πω την αλήθεια μου το είχα ξεκινήσει καί εγώ το φυλλικο οξυ από μόνη μου μου το είχε πει κοπέλα 

Αν θυμάμαι καλά είχα διαβάσει ότι είσαι μικρή σε ηλικία κ ότι προσπαθείτε καιρο; εγώ είμαι 26. Ελπίζω να μην παιδευτω. Περιμένω τόσο καιρό να φτάσει ο καιρος να ξεκινησουμε προσπάθειες. Θέλω εδώ και 3 χρόνια τουλάχιστον παιδάκι πολύ πολύ πιο έντονα! Κ κάνω υπομονή τόσο καιρό.


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Αν θυμάμαι καλά είχα διαβάσει ότι είσαι μικρή σε ηλικία κ ότι προσπαθείτε καιρο; εγώ είμαι 26. Ελπίζω να μην παιδευτω. Περιμένω τόσο καιρό να φτάσει ο καιρος να ξεκινησουμε προσπάθειες. Θέλω εδώ και 3 χρόνια τουλάχιστον παιδάκι πολύ πολύ πιο έντονα! Κ κάνω υπομονή τόσο καιρό.

24 χρόνον 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Zouzelaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια είμαι από εχθές το απόγευμα και ανακατεύομαι αρκετά ξέρετε αμα υπάρχει καμία ίωση εκτός από τον ιό?

Πολλές!! Η1Ν1, γαστρεντερίτιδα, κάτι που μπορεί να σε πειράξει στο φαι,ψυχολογικοί παράγοντες όπως και...η εγκυμοσύνη βέβαια αλλά δε ξέρω το πώς είστε από προσπαθειες αυτό το μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Πολλές!! Η1Ν1, γαστρεντερίτιδα, κάτι που μπορεί να σε πειράξει στο φαι,ψυχολογικοί παράγοντες όπως και...η εγκυμοσύνη βέβαια αλλά δε ξέρω το πώς είστε από προσπαθειες αυτό το μήνα.

Καλημέρα ναι είμαστε στης προσπάθειες από περισσή ...μίλησα και με τον γυναικολόγο μου και μου είπε να κάνω  β χοριακη 

Link to comment
Share on other sites

On 4/4/2020 at 5:47 ΜΜ, Blonde είπε:

Είναι δύσκολα τα πράγματα είναι η αλήθεια!! Αυτό το μήνα να έχεις επαφές όσο μπορείς περισσότερες και ειδικά 1-2 μέρες πριν την ωορρηξία την μέρα της ωορρηξίας και 1-2 μέρες μετά....χαλάρωσε όμως τελείως και βγάλτο από το μυαλό σου εκμετάλλευσου την καραντίνα!! Και βλέπεις αν πάλι δεν έρχεται πρέπει να εξεταστει ο άντρας σου! 

1-2 μερες μετά την ωορρηξια η οποια ειναι επιβεβαιωμενη με τεστ ωορρηξιας,θεωρούνται γόνιμες;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sanel067 είπε:

1-2 μερες μετά την ωορρηξια η οποια ειναι επιβεβαιωμενη με τεστ ωορρηξιας,θεωρούνται γόνιμες;

Μια μέρα μετά ναι δεύτερη όχι...πολυ αδύναμη ημέρα..πριν την ωορρηξία κ 3 μέρες ακόμη πριν είναι πιο γόνιμες απ' ότι μετά..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...