Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

Καλημερααααα επανηλθα...χθες δεν μπορουσα καθολου να απαντησω γιατι με τα χθεσινα νεα ο αντρας μου με εβγαλε για φαγητο,για καφε μετα και γενικα δεν κατσαμε σπιτι...ειμαι πολυ χαρουμενη και πραγματικα για καθε μια κοπελα εδω μεσα ολες μα ολες δινεται ελπιδα,αισιοδοξια και δοτικοτητα... σας ευχαριστω (την καθε μια σας ξεχωριστα)για την απευθειας απαντηση στα ερωτηματα που ειχα...Αναμενεται νεα μου την δευτερα για την χοριακη μου....

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Emylia είπε:

Ναι αυτό πιστευω και γω γιατί με τη δουλειά μου μερικές φορές μου είναι δύσκολο !!

Καλημέρα κοριτσάκι ,δεν πειράζει έρχεται ο επομενος  μήνας ελπιδοφόρος!! Κ εγώ όπως έχω πει πολλέεεεες φορές με τα τεστ τα κατάφερα γιατί λόγω δουλειάς οι επαφές δεν γίνεται να είναι σε σταθερή βάση!!

  • Ευχαριστώ 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Emylia είπε:

Γεια σας κορίτσια έλεγα να κάνω το πρωί το τεστ και διάβαζα τις οδηγίες στο μπάνιο κ εκείνη την ώρα είδα λίγες σταγόνες αίμα στο σκούπισμα χαχα τουλάχιστον με πρόλαβε. 

Μαλλον είχε δίκιο η εφαρμογή που μου δείχνει την θερμομετρηση έκανα πιο αργά ωορηξια αυτόν τον μήνα και το χειρότερο είναι ότι δεν είχα καθόλου επαφές εκείνες τις μέρες !θα πάρω τα τεστ ωορηξιας αυτόν τον μήνα!!

Κορίτσι μου καλημέρα! Επίτηδες αυτή η περίοδος μας καθυστερεί για να μας παιδεύει. Δεν πειράζει Εμυλία μου ο επόμενος μήνας  να είναι ο τυχερός σου εύχομαι! Πάρε τα τεστακια να δεις αν σε βολεύουν και βγάλεις άκρη. Εμενα ενω τον προηγούμενο μήνα μια χαρά μου έδειξαν και ήμουν σίγουρη αυτή τη φορά δεν έβγαλα άκρη και απογοητεύτηκα είναι η αλήθεια....Εγώ τα χρησιμοποιώ κυρίως επειδή θελω να δω αν κάνω ωορρηξία όντως γιατί έχουμε επαφές σε όλο το κύκλο έτσι κ αλλιώς . Την Παρασκευή που θα παω στη γυναικολόγο θα συζητήσω σχετικά με την ωορρηξία γιατί αρχίζω κ αγχώνομαι.

Just now, Elenhkon είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα! Επίτηδες αυτή η περίοδος μας καθυστερεί για να μας παιδεύει. Δεν πειράζει Εμυλία μου ο επόμενος μήνας  να είναι ο τυχερός σου εύχομαι! Πάρε τα τεστακια να δεις αν σε βολεύουν και βγάλεις άκρη. Εμενα ενω τον προηγούμενο μήνα μια χαρά μου έδειξαν και ήμουν σίγουρη αυτή τη φορά δεν έβγαλα άκρη και απογοητεύτηκα είναι η αλήθεια....Εγώ τα χρησιμοποιώ κυρίως επειδή θελω να δω αν κάνω ωορρηξία όντως γιατί έχουμε επαφές σε όλο το κύκλο έτσι κ αλλιώς . Την Παρασκευή που θα παω στη γυναικολόγο θα συζητήσω σχετικά με την ωορρηξία γιατί αρχίζω κ αγχώνομαι.

Σήμερα έχεις κανονική ροή;

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Emylia είπε:

Γεια σας κορίτσια έλεγα να κάνω το πρωί το τεστ και διάβαζα τις οδηγίες στο μπάνιο κ εκείνη την ώρα είδα λίγες σταγόνες αίμα στο σκούπισμα χαχα τουλάχιστον με πρόλαβε. 

Μαλλον είχε δίκιο η εφαρμογή που μου δείχνει την θερμομετρηση έκανα πιο αργά ωορηξια αυτόν τον μήνα και το χειρότερο είναι ότι δεν είχα καθόλου επαφές εκείνες τις μέρες !θα πάρω τα τεστ ωορηξιας αυτόν τον μήνα!!

Κάποιες φορές λίγες σταγόνες αίμα(κόκκινες ή σκουρόχρωμες) συμβαίνει κατά την εγκυμοσύνη. Οπότε, αν δε δεις κανονική ροή, περίοδο δε βιάζεσαι να το πεις. Ωστόσο, ακόμη και το δεύτερο να είναι, σου εύχομαι άλλο ένα μήνα απόλαυσης  και όχι άγχους και όλα θα πάνε καλά. Είμαι σίγουρη για σένα οτι σύντομα θα τα καταφέρεις! Όλα έρχονται την κατάλληλη στιγμή. 

Link to comment
Share on other sites

Σας Ευχαριστω παρά πολύ όλες για τα όμορφα λόγια σας,

κανονικη ροη δεν έχω αλλά έχω παραπάνω από σταγόνες και έχω και πολύ πόνο!!

ελενη μου γιατί ανυσηχεις;πέρασες και αυτή την περιπέτεια με την κύστη κ ο οργανισμός ίσως θέλει λίγο χρόνο να την καταπολεμήσει!παρασκευη ειπαμε θα πας;; Περίοδο Ποτε δεν περιμένεις;;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Elenhkon είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα! Επίτηδες αυτή η περίοδος μας καθυστερεί για να μας παιδεύει. Δεν πειράζει Εμυλία μου ο επόμενος μήνας  να είναι ο τυχερός σου εύχομαι! Πάρε τα τεστακια να δεις αν σε βολεύουν και βγάλεις άκρη. Εμενα ενω τον προηγούμενο μήνα μια χαρά μου έδειξαν και ήμουν σίγουρη αυτή τη φορά δεν έβγαλα άκρη και απογοητεύτηκα είναι η αλήθεια....Εγώ τα χρησιμοποιώ κυρίως επειδή θελω να δω αν κάνω ωορρηξία όντως γιατί έχουμε επαφές σε όλο το κύκλο έτσι κ αλλιώς . Την Παρασκευή που θα παω στη γυναικολόγο θα συζητήσω σχετικά με την ωορρηξία γιατί αρχίζω κ αγχώνομαι.

Σήμερα έχεις κανονική ροή;

Μετά την κύστη είχες ένα μήνα που βρήκες κανονικά την ωορρηξία σου κ αυτό τον μήνα την εντοπισες απλά δεν πέτυχες την ορμόνη στο φουλ!! Μην αγχώνεσαι ήταν μια ανάποδα που πέρασε ,ωορρηξία έκανες! ΔΕΝ περιμένουμε στις 21 αν θυμάμαι καλά ε;;;θετική σκεψηηηηηη

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δε ξέρω γιατί αλλά εγώ σήμερα είμαι πολύ αισιόδοξη για κάποιο λόγο κ δε στεναχωρηθηκα καθόλου ενώ τον προηγούμενο μήνα στεναχωρηθηκα 

ξεκιναω τον 5ο μήνα προσπαθειών 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Μετά την κύστη είχες ένα μήνα που βρήκες κανονικά την ωορρηξία σου κ αυτό τον μήνα την εντοπισες απλά δεν πέτυχες την ορμόνη στο φουλ!! Μην αγχώνεσαι ήταν μια ανάποδα που πέρασε ,ωορρηξία έκανες! ΔΕΝ περιμένουμε στις 21 αν θυμάμαι καλά ε;;;θετική σκεψηηηηηη

Ναι στις 21 περίπου με βάση τον κύκλο 30-32 μέρες..Αλλά τον προηγούμενο μήνα είχα κάνει πρώτη φορά 28 μέρες κύκλο λόγω της κύστης; Δεν ξέρω γιατί...Οπότε αυτό τον μήνα δεν ξέρω πότε περιμένω γιατί το τεστ δεν ήταν θετικό όπως τον προηγούμενο μήνα γιαυτο λέω μήπως δεν εκανα ωορρηξια. Πάντως αν  θεωρούνται θετικα αυτά τα τεστ που είχα (που δεν το κόβω με βάση τις οδηγίες) είχα πάλι πολύ νωριτερα ωορρηξια.. Οπότε περιμένω νωρίτερα;

Την Παρασκευή έχω ραντεβού στη γυναικολόγο και λογικά μπορεί να φανεί αν έκανα ωορρηξια αν υπάρχει το ωχρό σωμάτιο ακόμα.Αν και μπορεί να έχει φυγει κ  πριν καν έρθει η περίοδος νομίζω; Δεν είμαι σίγουρη. Με ενοχλεί και το στήθος από τα μέσα του κύκλου και μου φαίνεται περίεργο κ αυτό. Όλα τώρα θα τα πάθω βρε κορίτσια......

Just now, Emylia είπε:

Κορίτσια δε ξέρω γιατί αλλά εγώ σήμερα είμαι πολύ αισιόδοξη για κάποιο λόγο κ δε στεναχωρηθηκα καθόλου ενώ τον προηγούμενο μήνα στεναχωρηθηκα 

ξεκιναω τον 5ο μήνα προσπαθειών 

Μπράβο κορίτσι μου! Πιστεύω και εγώ ότι χαλαρώνουμε πιο πολύ μετά τους 2, 3 μήνες!Πάρε και τα τεστακια σου αν θέλεις να δεις. Πιστεύω  θα σε βοηθήσουν.

πρίν από 19 λεπτά , Emylia είπε:

Σας Ευχαριστω παρά πολύ όλες για τα όμορφα λόγια σας,

κανονικη ροη δεν έχω αλλά έχω παραπάνω από σταγόνες και έχω και πολύ πόνο!!

ελενη μου γιατί ανυσηχεις;πέρασες και αυτή την περιπέτεια με την κύστη κ ο οργανισμός ίσως θέλει λίγο χρόνο να την καταπολεμήσει!παρασκευη ειπαμε θα πας;; Περίοδο Ποτε δεν περιμένεις;;

Τον προηγούμενο μήνα είχα πρώτη φορά όπως είπα 28 μέρες κύκλο. Κανονικά έχω 30-32 μέρες... Τελευταία περίοδο είχα 21/01. Απλά νομίζω αυτό το μήνα δεν είχα θετικό τεστ γι'αυτό αγχώνομαι....Την παρασκευή θα πάω να δουμε πως πάει η κύστη...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Elenhkon είπε:

Ναι στις 21 περίπου με βάση τον κύκλο 30-32 μέρες..Αλλά τον προηγούμενο μήνα είχα κάνει πρώτη φορά 28 μέρες κύκλο λόγω της κύστης; Δεν ξέρω γιατί...Οπότε αυτό τον μήνα δεν ξέρω πότε περιμένω γιατί το τεστ δεν ήταν θετικό όπως τον προηγούμενο μήνα γιαυτο λέω μήπως δεν εκανα ωορρηξια. Πάντως αν  θεωρούνται θετικα αυτά τα τεστ που είχα (που δεν το κόβω με βάση τις οδηγίες) είχα πάλι πολύ νωριτερα ωορρηξια.. Οπότε περιμένω νωρίτερα;

Την Παρασκευή έχω ραντεβού στη γυναικολόγο και λογικά μπορεί να φανεί αν έκανα ωορρηξια αν υπάρχει το ωχρό σωμάτιο ακόμα.Αν και μπορεί να έχει φυγει κ  πριν καν έρθει η περίοδος νομίζω; Δεν είμαι σίγουρη. Με ενοχλεί και το στήθος από τα μέσα του κύκλου και μου φαίνεται περίεργο κ αυτό. Όλα τώρα θα τα πάθω βρε κορίτσια......

Μπράβο κορίτσι μου! Πιστεύω και εγώ ότι χαλαρώνουμε πιο πολύ μετά τους 2, 3 μήνες!Πάρε και τα τεστακια σου αν θέλεις να δεις. Πιστεύω  θα σε βοηθήσουν.

Τον προηγούμενο μήνα είχα πρώτη φορά όπως είπα 28 μέρες κύκλο. Κανονικά έχω 30-32 μέρες... Τελευταία περίοδο είχα 21/01. Απλά νομίζω αυτό το μήνα δεν είχα θετικό τεστ γι'αυτό αγχώνομαι....Την παρασκευή θα πάω να δουμε πως πάει η κύστη...

Αντε να δούμε μικρούλα ήταν  και θα φύγει αν δεν έχει φύγει ήδη!νομίζω με τη περίοδο φεύγει αλλά δεν είμαι και σίγουρη βέβαια 

αντε να σου έρθει να πάμε δυναμικά αυτό το μήνα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Elenhkon είπε:

Ναι στις 21 περίπου με βάση τον κύκλο 30-32 μέρες..Αλλά τον προηγούμενο μήνα είχα κάνει πρώτη φορά 28 μέρες κύκλο λόγω της κύστης; Δεν ξέρω γιατί...Οπότε αυτό τον μήνα δεν ξέρω πότε περιμένω γιατί το τεστ δεν ήταν θετικό όπως τον προηγούμενο μήνα γιαυτο λέω μήπως δεν εκανα ωορρηξια. Πάντως αν  θεωρούνται θετικα αυτά τα τεστ που είχα (που δεν το κόβω με βάση τις οδηγίες) είχα πάλι πολύ νωριτερα ωορρηξια.. Οπότε περιμένω νωρίτερα;

Την Παρασκευή έχω ραντεβού στη γυναικολόγο και λογικά μπορεί να φανεί αν έκανα ωορρηξια αν υπάρχει το ωχρό σωμάτιο ακόμα.Αν και μπορεί να έχει φυγει κ  πριν καν έρθει η περίοδος νομίζω; Δεν είμαι σίγουρη. Με ενοχλεί και το στήθος από τα μέσα του κύκλου και μου φαίνεται περίεργο κ αυτό. Όλα τώρα θα τα πάθω βρε κορίτσια......

Μπράβο κορίτσι μου! Πιστεύω και εγώ ότι χαλαρώνουμε πιο πολύ μετά τους 2, 3 μήνες!Πάρε και τα τεστακια σου αν θέλεις να δεις. Πιστεύω  θα σε βοηθήσουν.

Τον προηγούμενο μήνα είχα πρώτη φορά όπως είπα 28 μέρες κύκλο. Κανονικά έχω 30-32 μέρες... Τελευταία περίοδο είχα 21/01. Απλά νομίζω αυτό το μήνα δεν είχα θετικό τεστ γι'αυτό αγχώνομαι....Την παρασκευή θα πάω να δουμε πως πάει η κύστη...

Το ότι σε πονάει το στήθος θετικό είναι!!

Το τεστ γιατί θεωρείς ότι δεν ήταν θετικό επειδή δεν ηταν ίδιες οι δυο γραμμές;;νομίζω ότι θέλει απλά να είναι σκούρα η γραμμή να μην είναι τελείως άχνη, αναμένουμε λοιπόν τα νέα σου την Παρασκευή , εύχομαι όλα να πάνε κατευχην κ να μην έρθει η ανεπιθύμητη!!!

  • Ευχαριστώ 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Elenhkon είπε:

Ναι στις 21 περίπου με βάση τον κύκλο 30-32 μέρες..Αλλά τον προηγούμενο μήνα είχα κάνει πρώτη φορά 28 μέρες κύκλο λόγω της κύστης; Δεν ξέρω γιατί...Οπότε αυτό τον μήνα δεν ξέρω πότε περιμένω γιατί το τεστ δεν ήταν θετικό όπως τον προηγούμενο μήνα γιαυτο λέω μήπως δεν εκανα ωορρηξια. Πάντως αν  θεωρούνται θετικα αυτά τα τεστ που είχα (που δεν το κόβω με βάση τις οδηγίες) είχα πάλι πολύ νωριτερα ωορρηξια.. Οπότε περιμένω νωρίτερα;

Την Παρασκευή έχω ραντεβού στη γυναικολόγο και λογικά μπορεί να φανεί αν έκανα ωορρηξια αν υπάρχει το ωχρό σωμάτιο ακόμα.Αν και μπορεί να έχει φυγει κ  πριν καν έρθει η περίοδος νομίζω; Δεν είμαι σίγουρη. Με ενοχλεί και το στήθος από τα μέσα του κύκλου και μου φαίνεται περίεργο κ αυτό. Όλα τώρα θα τα πάθω βρε κορίτσια......

Μπράβο κορίτσι μου! Πιστεύω και εγώ ότι χαλαρώνουμε πιο πολύ μετά τους 2, 3 μήνες!Πάρε και τα τεστακια σου αν θέλεις να δεις. Πιστεύω  θα σε βοηθήσουν.

Τον προηγούμενο μήνα είχα πρώτη φορά όπως είπα 28 μέρες κύκλο. Κανονικά έχω 30-32 μέρες... Τελευταία περίοδο είχα 21/01. Απλά νομίζω αυτό το μήνα δεν είχα θετικό τεστ γι'αυτό αγχώνομαι....Την παρασκευή θα πάω να δουμε πως πάει η κύστη...

Κοριτσάκι μου,όπως έχω πει εγώ παίρνω τεστ ωορρηξίας και ψηφιακά και one step και τα κάνω ταυτόχρονα!Για περισσότερη σιγουριά!

Το περασμένο μήνα,κανω ψηφιακό και βγαίνει το χαμογελακι!

Στα καπάκια κάνω one step και όντως η γραμμή βγήκε πιο σκούρη από όλες τις προηγούμενες μέρες αλλά όχι ίδια με τη γραμμή ελέγχου....

Άρα πιστευω πως έκανες ωορρηξία σίγουρα!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 2/7/2020 at 7:58 PM, tina79 said:

Καλησπερα! Ειδα κυστη κ μπηκα στο θεμα σας.. ειχα βγαλει κ γω τον ιουλιο μετα την ωορηξια, δλδ το ωαριο εγινε κυστικο. Εκανα παρακολουθηση ωορηξιας κ μου ειχε πει η γυναικολογος μου σημερα πρεπει να σπασει το ωοθηλακιο.. την επομενη μερα ειχα πονους εντονους κ πηγα παλι να κανω υπερηχο κ ηταν ακομα εκει, νομιζω 3,8 ητανε, καπου εκει. Μου εδωσε αντιβιωση κ προβιοτικα για 2 εβδομαδες. Ηρεμησε οσο περνουσαν οι μερες ο πονος, πιο πολυ ενοχληση ηταν, οταν καθομουν, οταν εκανα κατι αποτομο. Ειχα σταματησει το τζιμ γτ φοβομουν μηπως σπασει. Για επαφες ουτε καν ηθελα!! Στην επομενη περιοδο εφυγε πηγα κ το τσεκαρα, το καταλαβα κιολας γτ δεν ειχα ουτε πονους ουτε ενοχληση. Μην ανυσηχεις οι κυστες φευγουν με τη περιοδο..

Μπράβο σου πολύ χαίρομαι που σου πέρασε άμεσα. Χθες πήγα λίγο και έκανα Kangoo Jumbs και με έπιασε μία ενόχληση αλλά για επαφή ουτε που το σκέφτομαι γιατί φοβάμαι!

On 2/7/2020 at 8:18 PM, Elenhkon said:

Καλώς την !! Και μένα κυστικό ωοθυλάκιο ήταν! Ελπίζω να έχει φύγει όταν πάω για υπέρηχο αλλα με τη γκντεμια μου δεν το πιστεύω.χαχαα!!

θα Φύγει που θα πάει...Να σκέφτεσαι θετικά <3

On 2/8/2020 at 10:41 AM, Vasia123 said:

Εχω υπομονη να δω και αν δεν μου εχει ερθει εως την δευτερα θα παω να κανω τεστ κατευθειαν...

Καλως ήρθες Βασια, χαράς την υπομονή σου χαχαχα, Εγώ θα είχα κάνει τεστ από την πρώτη μέρα καθυστέρησης. Μην ανησυχείς πάντως αν είσαι σίγουρα θα δείξει η χοριακή. Στο εύχομαι ολοψυχα!

On 2/8/2020 at 1:59 PM, Vasia123 said:

Ευχαριστωωωωώωω την δευτερα θα κανω και μια χοριακη

Συγχαρητήριααααααα <3 <3 <3

On 2/8/2020 at 6:09 PM, Emylia said:

Έχω 1 τεστ ναι λέτε ρε κορίτσια;;εγώ πιστευω όχι γιατί έχω πολύ χαμηλές θερμοκρασίες λέτε να έχω ελπίδες;

Κάνε το τεστ να ηρεμήσεις και να ξέρεις και τις επόμενες κινήσεις σου!!!

On 2/9/2020 at 2:26 AM, Emylia said:

Ναι αυτό πιστευω και γω γιατί με τη δουλειά μου μερικές φορές μου είναι δύσκολο !!

Αυτό με τη θερμοκρασία ισχύει παντως στις περισσότερες περιπτώσεις, για μένα είναι σημάδι ότι έρχετε η ακατανόμαστη. Ο επόμενος μήνας κορίτσι μ θα ναι ο τυχερός σου, θα μπει και η άνοιξη σούπερρ!!

18 hours ago, Elenhkon said:

Ναι στις 21 περίπου με βάση τον κύκλο 30-32 μέρες..Αλλά τον προηγούμενο μήνα είχα κάνει πρώτη φορά 28 μέρες κύκλο λόγω της κύστης; Δεν ξέρω γιατί...Οπότε αυτό τον μήνα δεν ξέρω πότε περιμένω γιατί το τεστ δεν ήταν θετικό όπως τον προηγούμενο μήνα γιαυτο λέω μήπως δεν εκανα ωορρηξια. Πάντως αν  θεωρούνται θετικα αυτά τα τεστ που είχα (που δεν το κόβω με βάση τις οδηγίες) είχα πάλι πολύ νωριτερα ωορρηξια.. Οπότε περιμένω νωρίτερα;

Την Παρασκευή έχω ραντεβού στη γυναικολόγο και λογικά μπορεί να φανεί αν έκανα ωορρηξια αν υπάρχει το ωχρό σωμάτιο ακόμα.Αν και μπορεί να έχει φυγει κ  πριν καν έρθει η περίοδος νομίζω; Δεν είμαι σίγουρη. Με ενοχλεί και το στήθος από τα μέσα του κύκλου και μου φαίνεται περίεργο κ αυτό. Όλα τώρα θα τα πάθω βρε κορίτσια......

Μπράβο κορίτσι μου! Πιστεύω και εγώ ότι χαλαρώνουμε πιο πολύ μετά τους 2, 3 μήνες!Πάρε και τα τεστακια σου αν θέλεις να δεις. Πιστεύω  θα σε βοηθήσουν.

Τον προηγούμενο μήνα είχα πρώτη φορά όπως είπα 28 μέρες κύκλο. Κανονικά έχω 30-32 μέρες... Τελευταία περίοδο είχα 21/01. Απλά νομίζω αυτό το μήνα δεν είχα θετικό τεστ γι'αυτό αγχώνομαι....Την παρασκευή θα πάω να δουμε πως πάει η κύστη...

Ελένη μου εγώ σε καταλαβαίνω, μόλις είπαμε να αρχίσουμε προσπάθειες έχτω και χαλαρά ξεκίνησαν όλα, ξερυθμίστηκε ο θυρεοειδής μου, χάλασε ο κύκλος μου και τώρα αυτό με τη κύστη. Όλα για κάποιο λόγο γίνονται όμως και όσο έχεις πίστη θα μας έρθει το μωράκι σίγουρα. Χαλάρωσε μη το σκέφτεσαι και θα ρθει. Ισως αυτό με τα τεστ ωορηξίας δε βοηθάνε ολες τις γυναίκες γιατι μερικές φορές από το άγχος καθυστερεί η ωορηξία.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasia123 said:

Κοριτσια εκανα χοριακη...300...μου ειπα η μικροβιολογος μαλλον 2η με 3η εβδομαδα

Συγχαρητήρια  κορίτσι μου σου εύχομαι μια ευχάριστη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη <3

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...