Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσιααα!!! Ο Φεβρουάριος είναι ο μήνας μου γιατί είχα κ γενέθλια!!! Κ μπορεί να μην σας έγραφα όμως ειχα θετική σκέψη για όλες και έλεγα λες να είναι ο Φεβρουάριος τυχερός μήνας για ολες; και βλέπω τελικά πολλά θετικά τεστακια!!! Πόσο χαίρομαι!!! Συγχαρητήρια σε όλες και με το καλό!!! @Emylia μου πιστεύω είσαι!!! Κάνε το τεστακι και θα το δεις το θετικο!!! 

Άντε και εγώ σε κανα 5μηνο ξεκινάω επιτέλους!!! Ανυπομονώ!!! Θα μπαίνω να σας γράφω και θα έχετε όλες ήδη μωράκι στη κοιλίτσα σας!!! :wub::wub::wub:

  • Μου αρέσει 5

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, gmnth03 είπε:

Ελενιτσα εισαι γουρλου!!! :grin: αν γραφω, λετε να με κολλησετε κ εμενα!!!!! :-)

Δεν ξέρω ποια είναι η γουρλου!! Χαχα! Γιατί κ εγώ γράφω αλλά τίποτα...! Εύχομαι κ σε σένα σύντομα με το καλό! Γράφε κ εσύ εδώ κ δεν ξέρεις πότε...! Σύντομα θα μας λες τα ευχάριστα σίγουρα! 

Just now, Emylia είπε:

Κορίτσια με πήρε ο ύπνος το πρωί και έφυγα γρήγορα για τη δουλειά και δεν έκανα τεστ 

ακομη άφαντη η περίοδος 

vasia εσυ έχεις συμπτώματα;

Κορίτσι μου χαράς της υπομονή σου κ σένα! Χαχα!! Έχεις τεστ για να το κάνεις το πρωί; Βέβαια με την καθυστέρηση κ πρωινά ούρα να μην είναι πιθανότατα να δείξει. Ότι νομίζεις κορίτσι μου!Πιστεύω πως είσαι εγκυούλα! Άντε περιμένουμε με αγωνία .....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Καλημέρα κοριτσιααα!!! Ο Φεβρουάριος είναι ο μήνας μου γιατί είχα κ γενέθλια!!! Κ μπορεί να μην σας έγραφα όμως ειχα θετική σκέψη για όλες και έλεγα λες να είναι ο Φεβρουάριος τυχερός μήνας για ολες; και βλέπω τελικά πολλά θετικά τεστακια!!! Πόσο χαίρομαι!!! Συγχαρητήρια σε όλες και με το καλό!!! @Emylia μου πιστεύω είσαι!!! Κάνε το τεστακι και θα το δεις το θετικο!!! 

Άντε και εγώ σε κανα 5μηνο ξεκινάω επιτέλους!!! Ανυπομονώ!!! Θα μπαίνω να σας γράφω και θα έχετε όλες ήδη μωράκι στη κοιλίτσα σας!!! :wub::wub::wub:

Πολύχρονη κ ευτυχισμένη να είσαι! Με το καλό να παντρευτείς τον άνθρωπο σου κ σύντομα να μας πεις ότι περιμένεις τον καρπό της αγάπης σας!!!

Just now, Emylia είπε:

Έχω 1 τεστ ναι λέτε ρε κορίτσια;;εγώ πιστευω όχι γιατί έχω πολύ χαμηλές θερμοκρασίες λέτε να έχω ελπίδες;

Η καθυστέρηση είναι το πιο έγκυρο σύμπτωμα για την εγκυμοσύνη κ όχι η θερμοκρασία! Πόσο μάλλον σε εσένα με τον σταθερό κύκλο που έχεις... Ότι έχει γίνει έχει γίνει τώρα..οπότε τι χανρθδ να το κάνεις;θα ηρεμήσεις κ να μην είσαι κ δεν θα έχεις την αγωνια..

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Vasia123 είπε:

Κοριτσιααααα θετικοοοόοοο

Συγχαρητηρια. Καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη σε ολες μας!!

πρίν από 21 λεπτά , Emylia είπε:

Κορίτσια με πήρε ο ύπνος το πρωί και έφυγα γρήγορα για τη δουλειά και δεν έκανα τεστ

ακομη άφαντη η περίοδος

vasia εσυ έχεις συμπτώματα;

Απορω πως διαχειριζεσαι τοση αγωνια!!!! Με το καλο να εχεις θετικα αποτελεσματα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emylia είπε:

Έχω 1 τεστ ναι λέτε ρε κορίτσια;;εγώ πιστευω όχι γιατί έχω πολύ χαμηλές θερμοκρασίες λέτε να έχω ελπίδες;

Εγώ δεν είχα ποτέ ανεβασμενη θερμοκρασία μέχρι 36.3 το πολύ πήγαινε και είμαι στον 6ο μήνα τώρα :wink:

 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Emylia είπε:

Κορίτσια με πήρε ο ύπνος το πρωί και έφυγα γρήγορα για τη δουλειά και δεν έκανα τεστ 

ακομη άφαντη η περίοδος 

vasia εσυ έχεις συμπτώματα;

Κάνε καλε ένα τώρα. Μας έσκασες! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blonde είπε:

Εγώ δεν είχα ποτέ ανεβασμενη θερμοκρασία μέχρι 36.3 το πολύ πήγαινε και είμαι στον 6ο μήνα τώρα :wink:

 

Όντως;;μέτραγες σε όλο τον κυκλο;;

Θα το κάνω μάλλον το πρωί 

κολωνω να το κάνω 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emylia είπε:

Όντως;;μέτραγες σε όλο τον κυκλο;;

Θα το κάνω μάλλον το πρωί 

κολωνω να το κάνω 

Ναιιιι είπα να δοκιμάσω αν ισχύει! Την μετρούσα το πρωί πριν σηκωθώ από το κρεβάτι αλλά ποτέ δεν ανέβηκε!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Blonde είπε:

Ναιιιι είπα να δοκιμάσω αν ισχύει! Την μετρούσα το πρωί πριν σηκωθώ από το κρεβάτι αλλά ποτέ δεν ανέβηκε!! 

Εμενα ανέβαινει κατεβαίνει τώρα έχει πάρει την κάτω βόλτα 36.2 γενικά δεν έβγαζα άκρη 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emylia είπε:

Εμενα ανέβαινει κατεβαίνει τώρα έχει πάρει την κάτω βόλτα 36.2 γενικά δεν έβγαζα άκρη 

Οι γιατροί που είχα ρωτήσει σχετικά με την θερμοκρασία μου ειχαν πει ότι για να αρχίσω να έχω μια άποψη πάνω στη θερμοκρασία έπρεπε να μετράω την θερμοκρασία για τουλάχιστον 12 μηνες πριν σηκωθώ από το κρεβάτι και χωρίς να κάνω κάτι αλλο!! Γενικά ούτε εγώ έβγαλα άκρη!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια έλεγα να κάνω το πρωί το τεστ και διάβαζα τις οδηγίες στο μπάνιο κ εκείνη την ώρα είδα λίγες σταγόνες αίμα στο σκούπισμα χαχα τουλάχιστον με πρόλαβε. 

Μαλλον είχε δίκιο η εφαρμογή που μου δείχνει την θερμομετρηση έκανα πιο αργά ωορηξια αυτόν τον μήνα και το χειρότερο είναι ότι δεν είχα καθόλου επαφές εκείνες τις μέρες !θα πάρω τα τεστ ωορηξιας αυτόν τον μήνα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emylia είπε:

Γεια σας κορίτσια έλεγα να κάνω το πρωί το τεστ και διάβαζα τις οδηγίες στο μπάνιο κ εκείνη την ώρα είδα λίγες σταγόνες αίμα στο σκούπισμα χαχα τουλάχιστον με πρόλαβε. 

Μαλλον είχε δίκιο η εφαρμογή που μου δείχνει την θερμομετρηση έκανα πιο αργά ωορηξια αυτόν τον μήνα και το χειρότερο είναι ότι δεν είχα καθόλου επαφές εκείνες τις μέρες !θα πάρω τα τεστ ωορηξιας αυτόν τον μήνα!!

Κρίμα όμως δεν πειράζει ο επόμενος μήνας θα είναι ο τυχερός!! Η αλήθεια είναι ότι τα τεστ ωορρηξίας θα σε διευκολύνουν πολύ και θα έχεις σωστές επαφες!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blonde είπε:

Κρίμα όμως δεν πειράζει ο επόμενος μήνας θα είναι ο τυχερός!! Η αλήθεια είναι ότι τα τεστ ωορρηξίας θα σε διευκολύνουν πολύ και θα έχεις σωστές επαφες!!

Ναι αυτό πιστευω και γω γιατί με τη δουλειά μου μερικές φορές μου είναι δύσκολο !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...