Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Τι κάνουμε με τα κιλά μετά τον τοκετο!!!!


Recommended Posts

Just now, gmnth03 είπε:

Τα κρατησα μεχρι την προηγουμενη βδομαδα που εβαλα δυο τρια, δυο μερες να φαω παιρνω κιλο. Οταν ετρωγα νορμαλ δεν επαιρνα, τωρα που με εχει πιασει βουλιμια ολο τσιμπολογαω. Σε καταλαβαινω γιατι κ εγω σπιτι ειμαι ολη μερα, τωρα αυτη τη περιοδο λειπω ελαχιστα, δουλευω κ απο το σπιτι, κ αυτο το κανει χειροτερο.  Κ με τα παιδια ολο μαγειρεματα, γλυκακια χαζομαρουλες δε θελει κ πολυ!!!! 

Τα κρατησα μεχρι την προηγουμενη βδομαδα που εβαλα δυο τρια, δυο μερες να φαω παιρνω κιλο. Οταν ετρωγα νορμαλ δεν επαιρνα, τωρα που με εχει πιασει βουλιμια ολο τσιμπολογαω. Σε καταλαβαινω γιατι κ εγω σπιτι ειμαι ολη μερα, τωρα αυτη τη περιοδο λειπω ελαχιστα, δουλευω κ απο το σπιτι, κ αυτο το κανει χειροτερο.  Κ με τα παιδια ολο μαγειρεματα, γλυκακια χαζομαρουλες δε θελει κ πολυ!!!! 

Το κολλημα εφαγε η σελιδα σημερα, πριν σβηστηκαν τωρα τα εβαλε δυο φορες.. Ουφφφφ

Αυριο θα σου γραψω τη διαιτα σε πμ  ομως. Γιατι ειναι απο γιατρο. Θα ψαξω να βρω κ την σελιδα του, για να τα διαβασεις κ μονη σου. Κ αν κατι σου αρεσει κανεις. Μενεις αθηνα;; 

Ναι εσύ;

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 3/12/2019 at 11:50 ΠΜ, Nikoleta 81 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα και να μας ζήσουν τα μωράκια μας! Έχω γεννήσει από τις 20 Αυγουστου και εδώ και 3 μηνες δεν έχω χάσει τα δύο κιλά που μου έμειναν από την εγκυμοσυνη. Πήρα μόνο 8 κιλά κατά την διάρκεια αλλά μου έχουν μείνει δύο και δεν μπορώ με τίποτα να κάνω διαιτα!!! Δεν πιστεύω ότι είναι θέμα πείνας αλλά ψυχολογικό γιατί έχω κλειστεί με το μωρό στο σπίτι περα από μια βόλτα που βγαίνουμε με το καρότσι όσο είναι ακόμα καλός ο κσιρος. Μου έχει στοιχίσει και το γεγονός ότι δεν δουλεύω αυτό το διαστημα. Έχετε κι εσείς θέμα με τα κιλά σας η' τα χάσατε; Οποία θέλει να ξεκινήσει δίαιτα ας μου στείλει μήνυμα να την ξεκινήσουμε μαζί να συμπαρασταθούμε η μία στην άλλη! Δεν νιώθω καλά με τον εαυτό μου!!!!! Χρειάζομαι συμπαρασταση. 

Κάπου είναι τελείως γελοίο αυτό που λες για τα δύο κιλά που πήρες... 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Honeybee είπε:

Κάπου είναι τελείως γελοίο αυτό που λες για τα δύο κιλά που πήρες... 

Γιατί κοπέλα μου είναι τελείως γελοίο?? Κάποιες κοπέλες μπορεί να είναι αδύνατες κ να προσπαθούν πάντα να μένουν έτσι κ έστω κ τα 2 κιλά να μην τους αρέσουν πάνω τους. Ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός. Κ πολλές φορές κάποια αδύνατη μπορεί να στεναχωρηθεί περισσότερο για τα λίγα κιλά που πήρε από μια πιο παχουλή

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...