Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Νύφη και πεθερά στο ίδιο σπίτι..


Zouzelaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Just now, Blue-entry είπε:

Εδώ είναι σε άλλη πόλη και έχουμε θέμα....δεν θα έχουμε αν μείνουμε μαζί??? 

 

Χαχα Χαχχαχαχαζχαχαχαχχαχαα να σαι καλά με εκανες και γελασα αχ βρε κορίτσι μου

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω μενω καμμια 200αρια μετρα μακρυα...αλλα δεν εχουμε θεμα προς το παρον...αν δεν της πω δεν ερχεται!!Μονο σε γιορτες!!Τωρα με το μωρο μπορει να θελει να ερχεται περισσοτερο..,λογικο.


mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, dinaki23 είπε:

Εγω μενω καμμια 200αρια μετρα μακρυα...αλλα δεν εχουμε θεμα προς το παρον...αν δεν της πω δεν ερχεται!!Μονο σε γιορτες!!Τωρα με το μωρο μπορει να θελει να ερχεται περισσοτερο..,λογικο.

Δ γέννησες ακομη ε; με το καλο πρώτον! 

Υπάρχει αρκετά μεγάλη πιθανότητα θα έλεγα, με βάση τις δικές μου εμπειρίες, μετα τον ερχομό του μωρου να αλλάξουν τα πάντα, κ συνηθως οχι προς το καλυτερο

Ευχομαι να είσαι η καλή εξαιρεση

Προσωπικα δ θα ηθελα να μένω ούτε πάνω-κάτω, ουτε με την μάνα μου. Κ πιστέψτε με δ εχει καμια σχεση σαν ζευγάρι σε σχέση με μια νέα οικογένεια με παιδι

  • Μου αρέσει 3
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Πες μου δόλια μου πώς μένεις με τη πεθερα..?? 

Ναι εδώ και 3 χρόνια 

Just now, Blue-entry είπε:

Εδώ είναι σε άλλη πόλη και έχουμε θέμα....δεν θα έχουμε αν μείνουμε μαζί??? 

 

Οχι αλλα όταν είστε στο ίδιο σπίτι σου την λέει για ολα

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά εδώ δεν μπορώ να μείνω με την μάνα μου στο ίδιο σπίτι να μένω με την πεθερά μου αποκλείεται θα είχα χωρίσει αναμφίβολα!! (και χωρίς να έχω κανένα πρόβλημα με τον άντρα μου) Μπράβο που αντέχεις δεν μπορώ να το πιστέψω!! 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zouzelaki είπε:

Οχι αλλα όταν είστε στο ίδιο σπίτι σου την λέει για ολα

Φφφφφ..... τι να σου πω? Δύσκολη περίπτωση αυτή. Εγώ δεν θα ήθελα να μένω ούτε με τους δικούς μου. Για τι πράγματα σου την λέει δηλαδή? Ο άντρας σου την βάζει στην θέση της η θέλει να έχει το κεφάλι του ήσυχο κ δεν ασχολείται?

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zouzelaki είπε:

Ναι εδώ και 3 χρόνια 

Οχι αλλα όταν είστε στο ίδιο σπίτι σου την λέει για ολα

Αν επιτρέπεται γιατί?? Εννοώ δεν θα μπορούσατε να μένετε ο καθένας στο σπιτάκι του? Κ πως κυκλοφορείς άνετα σπίτι πχ μετά το μπάνιο ή με εσώρουχα? Πως μιλάς άνετα στον άντρας σου μπροστά της? Ερωτικές επαφές? Πως αερίζεσαι ρε φίλη τέλος πάντων άνετα σπίτι σου?

Τι να πω..δε θα το άντεχα με κανέναν όχι τη πεθερά μου..κ λογικό να στη λέει για όλα,δε χωράνε ΠΟΤΕ στο ίδιο νοικοκυριό δύο νοικοκυρές!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Zouzelaki είπε:

Ναι εδώ και 3 χρόνια 

Οχι αλλα όταν είστε στο ίδιο σπίτι σου την λέει για ολα

Πραγματικα εκπλησσομαι με ολα αυτα να εχεισ διαθεση να κανεις κ παιδι

Αναμενομενο, ολη καθε μερα μαζι να μοιραζεστε τα παντα, αν δ σχολιαζε θα απορουσα

Just now, Renez είπε:

Αν επιτρέπεται γιατί?? Εννοώ δεν θα μπορούσατε να μένετε ο καθένας στο σπιτάκι του? Κ πως κυκλοφορείς άνετα σπίτι πχ μετά το μπάνιο ή με εσώρουχα? Πως μιλάς άνετα στον άντρας σου μπροστά της? Ερωτικές επαφές? Πως αερίζεσαι ρε φίλη τέλος πάντων άνετα σπίτι σου?

Τι να πω..δε θα το άντεχα με κανέναν όχι τη πεθερά μου..κ λογικό να στη λέει για όλα,δε χωράνε ΠΟΤΕ στο ίδιο νοικοκυριό δύο νοικοκυρές!!

Μα δ ειναι δυο νοικοκυρες σε ενα σπιτι. Η πεθερα παραμενει κ η νυφη μενει παντα η ξενη, η κ καλα παραδιδει το νοικοκυριο η πεθερα, αλλα σαν παλια νοικοκυρα παντα εκεινη ξερει καλυτερα

Ζουζελακι δ ξερω αν εισαι μικρη σε ηλικια, σου βγαζω το καπελο που μενεις ετσι 3χρ,αλλα μια συμβουλη θα σου δωσω

Πολυ δυσκολο να ανοιξεις σπιτι μεσα σε ενα ηδη υπαρχον

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blonde είπε:

Από όσο θυμάμαι δουλεύεται και οι δύο γιατί μένετε με την πεθερά? :blink:

Ναι δουλεύουν και η δύο γιατί λόγο οικονομικών δυσκολιών δεν γίνεται μείνουμε μόνη μας 

Just now, vikib είπε:

Πραγματικα εκπλησσομαι με ολα αυτα να εχεισ διαθεση να κανεις κ παιδι

Αναμενομενο, ολη καθε μερα μαζι να μοιραζεστε τα παντα, αν δ σχολιαζε θα απορουσα

Μα δ ειναι δυο νοικοκυρες σε ενα σπιτι. Η πεθερα παραμενει κ η νυφη μενει παντα η ξενη, η κ καλα παραδιδει το νοικοκυριο η πεθερα, αλλα σαν παλια νοικοκυρα παντα εκεινη ξερει καλυτερα

Ζουζελακι δ ξερω αν εισαι μικρη σε ηλικια, σου βγαζω το καπελο που μενεις ετσι 3χρ,αλλα μια συμβουλη θα σου δωσω

Πολυ δυσκολο να ανοιξεις σπιτι μεσα σε ενα ηδη υπαρχον

Είμαι 24 χρόνον..και ναι έχω διάθεση για παιδι δεν θα το κάνω για αυτήν το κάνω σε εμένα και τον άντρα μου.. απλά αυτή είναι 70 χρόνων λόγο ότι έχει πρόβλημα με τα

Πόδια της και για αυτό  .. το κακό είναι ότι σήμερα που ξύπνησα 11:20 ,και βγήκα με τον άντρα μου από το δωμάτιο στης 12 ώρα γυρνάει και μου λέει τι θα φτιάξεις λέω το αρνί μου λέει τώρα θα το φτιάξει και της απαντάω ναι και μου λέει θα φάμε στης 2 ώρα και της λέω ναι μου άστο το φαΐ είναι έτοιμο δεν θα κάτσω εγώ να φάω στης δυο ώρα...και τελικά αυτή έφαγε 2 ώρα.. και μετά πήγα να βάλω φαι να φάμε και μου λεει έλα ρε Μαρία βάλτου να φαι και της λέει ο άντρας μου γιατί να μου βάλει εγώ δεν μπορώ εεε λέει εντάξει μπορεί λέει να βαριέται να σου βάλει να φας... αναρωτιέται τι έχω και άμα είμαι νευριασμενη μαζί της..δουλεύω όλοι την εβδομάδα και μού μένει μόνο μια Κυριακή να ξεκουραστώ... κορίτσια την γνώμη σας... βέβαια ο άντρας μου ούτε να ακούσει να πάμε να μείνουνε μόνη μας

πρίν από 10 λεπτά , Brigitt είπε:

Καλά εδώ δεν μπορώ να μείνω με την μάνα μου στο ίδιο σπίτι να μένω με την πεθερά μου αποκλείεται θα είχα χωρίσει αναμφίβολα!! (και χωρίς να έχω κανένα πρόβλημα με τον άντρα μου) Μπράβο που αντέχεις δεν μπορώ να το πιστέψω!! 

 Αυτό είναι το κακο πλέον δεν πολύ αντέχω αλλα ο άντρας μου δεν θέλει να ακούσει να φύγουμε από το σπίτι 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zouzelaki είπε:

Ναι δουλεύουν και η δύο γιατί λόγο οικονομικών δυσκολιών δεν γίνεται μείνουμε μόνη μας 

Είμαι 24 χρόνον..και ναι έχω διάθεση για παιδι δεν θα το κάνω για αυτήν το κάνω σε εμένα και τον άντρα μου.. απλά αυτή είναι 70 χρόνων λόγο ότι έχει πρόβλημα με τα

Πόδια της και για αυτό  .. το κακό είναι ότι σήμερα που ξύπνησα 11:20 ,και βγήκα με τον άντρα μου από το δωμάτιο στης 12 ώρα γυρνάει και μου λέει τι θα φτιάξεις λέω το αρνί μου λέει τώρα θα το φτιάξει και της απαντάω ναι και μου λέει θα φάμε στης 2 ώρα και της λέω ναι μου άστο το φαΐ είναι έτοιμο δεν θα κάτσω εγώ να φάω στης δυο ώρα...και τελικά αυτή έφαγε 2 ώρα.. και μετά πήγα να βάλω φαι να φάμε και μου λεει έλα ρε Μαρία βάλτου να φαι και της λέει ο άντρας μου γιατί να μου βάλει εγώ δεν μπορώ εεε λέει εντάξει μπορεί λέει να βαριέται να σου βάλει να φας... αναρωτιέται τι έχω και άμα είμαι νευριασμενη μαζί της..δουλεύω όλοι την εβδομάδα και μού μένει μόνο μια Κυριακή να ξεκουραστώ... κορίτσια την γνώμη σας... βέβαια ο άντρας μου ούτε να ακούσει να πάμε να μείνουνε μόνη μας

 Αυτό είναι το κακο πλέον δεν πολύ αντέχω αλλα ο άντρας μου δεν θέλει να ακούσει να φύγουμε από το σπίτι 

Ααα είναι μεγάλη σε ηλικία αρκετά εμένα είναι 50 χρόνων ... Και απ ότι κατάλαβα είναι μόνη της γενικά εννοώ δεν έχει άντρα αχ δύσκολο αυτό γιατί και εκείνος δεν θα θέλει να αφήσει τη μαμά του σε αυτή την ηλικία μόνη αλήθεια έναν γιο έχει μόνο τον άντρα σου? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Brigitt είπε:

Ααα είναι μεγάλη σε ηλικία αρκετά εμένα είναι 50 χρόνων ... Και απ ότι κατάλαβα είναι μόνη της γενικά εννοώ δεν έχει άντρα αχ δύσκολο αυτό γιατί και εκείνος δεν θα θέλει να αφήσει τη μαμά του σε αυτή την ηλικία μόνη αλήθεια έναν γιο έχει μόνο τον άντρα σου? 

Και μια κόρη που είναι Ικαρία...που και που μου έρχεται και αυτή με τον γκόμενο.. αλλα εγώ πλέον δεν αντέχω η υπομονή μου εξαντληται

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...