Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Φόβος για δεύτερη εγκυμοσύνη


Recommended Posts

7 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Αχ κορίτσι μου σε νιώθω... Αυτό σκέφτομαι μην μετανιώσω σε κάποια χρόνια και βαράω το κεφάλι μου στον τοίχο..πρεπει όντως να είμαστε δυνατές και εύχομαι να το ξεπεράσουμε σύντομα και όλα να μας πάνε καλά σε όλες μας!! 

Καλησπέρα κορίτσι μου.. Και εγώ δύο παλινδρομες στο ιστορικό μου όμως αυτό δεν με φοβησε... Προσπάθησε το αφού θέλετε παιδάκι και όλα θα πάνε καλά θα δεις!! Έχεις κάνει εξετάσεις; τον θυρεοειδή τον έχεις δει; 

Ναι Κ είναι όλες καλές..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

12 hours ago, Κατερινα1992 said:

Καλησπέρα σας είχα Κ εγώ μια παλινδρομη κύηση παραμονή Χριστουγέννων ήμουν στην 8η εβδομάδα είχαμε ακούσει καρδούλα Κ μέτα στον υπέρηχο μετά από μια εβδομάδα δεν ακούσαμε τιποτα.....πλεον Κ μόνο στην ιδέα μια νέας εγκυμοσύνης θα είναι με το άγχος μην συμβεί πάλι το ίδιο  κακά τα ψέμματα

Κατερίνα είναι λογικό να φοβάσαι. Όπως φοβόμαστε κ εμείς που αντιμετωπίσαμε δυσκολίες στην εγκυμοσύνη και στον τοκετό, αλλά όπως είπα: δύναμη! :) Είναι πολύ καλό ότι συλλαμβάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Κ εγω μετα απο παλλινδρομη τριων μηνων εμεινα ξανα εγκυος μετα απο 1,5 χρονο απο την αποξεση. Τωρα οπου ναναι γενναω! Κ ακομα κ τωρα τρεμω απο φοβο. Καθε μερα περναει κ λες αντε περασε κ σημερα. Αραγε χτυπαει η καρδια του? Ζει? Γιατι δεν κουνιεται??.περασα πολυ τραυματικα την απωλεια αυτη γιατι δεν εκανα απλα μια αποξεση να τελειωνουμε. 

Ειχε κλειστει ραντεβου μετα απο 3 μερες για αποξεση απο το σοκ ομως μετα απο 2 μερες αρχισα να αποβαλλω μονη εβγαζα κομματια τεραστια. Ειχα φαει κ δεν με αφηναν να μπω χειρουργειο κ συνεχιζα να βγαζω τα σωθικα μου μεχρι το βραδυ. Εσταζαν αιματα στον δρομο. Λιποθυμιες μεχρι να μπω να καθαρισουν οτι.ειχε απομεινει. Ηταν πολυ δυσκολο κ ειναι ακομα. Σαν συμβουλη σε οσες ετυχε το ιδιο να ξεκινησετε αμεσως προσπαθειες. Μετα απο 1 η 2 μηνες Εγω αργησα κ ισως γ αυτο αργησα να ξαναμεινω εγκυος. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Iris89 είπε:

Κατερίνα είναι λογικό να φοβάσαι. Όπως φοβόμαστε κ εμείς που αντιμετωπίσαμε δυσκολίες στην εγκυμοσύνη και στον τοκετό, αλλά όπως είπα: δύναμη! :) Είναι πολύ καλό ότι συλλαμβάνεις.

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για την εμψύχωση που μου δίνεται...ισως τελικά να έγινε για κάποιο λόγο..

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...