Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

μαλλον ματινα μου!!ελπιζω να τα καταφερουμε και να ανακαψουμε!!μονο τα πετρελαια αν μας σωσουν αλλα το 2016 θα βγουν πρεπει να αντεξουμε μεχρι τοτε!!

Ουφφφφφ.....χεστα!!!! Μακαρι να μην φτασετε στην δικη μας κατασταση...να εχουμε κι εμεις μια χωρα να ακουμπησουμε....τι να πω....

κοπελιες εφυγαααααααααααα

φιλιαααααααααααα

θα τα ξανα πουμε!!!

Στο καλο Εφακη μου καλο μεσημερι! Φιλια στα αντρακια σου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ βρε Ματινάκι μου τώρα το καταλαβαίνω κι εγώ! Όσο για το φανατισμό; Εγώ να δεις! Η αδερφή μου που πέρασε μαστίτιδα και στα 2 παιδιά της μου έλεγε πριν γεννήσω πως σε περίπτωση που δεν τα καταφέρω να μην με πάρει από κάτω γιατί μία χαρά θα μεγαλώσει! Κόντεψα να τη φάω! Της έλεγα πως θα θηλάσω ο κόσμος να χαλάσει! Τεσπά στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα! Πρώτα ο Θεός στο 2ο όπως λες κι εσύ θα ξεκινήσουμε με άλλα δεδομένα και ποιός ξέρει; Ισως τα πάμε καλύτερα! Πάντως δεν μετανιωνω για τίποτα! Έκανα ότι ήταν δυνατό!

Εμενα δεν με θυμασαι με τι φανατισμο σας ελεγα για τον θηλασμο? Και ετσι ημουν μεχρι που αποθηλασε ο μπεμπης απο μονος του....αφου δεν εβρισκε γαλα πως να μην αποθηλασει???? Τεσπα!

Μακαρι στο 2ο να τα καταφερουμε εχει ο Θεος!

Link to comment
Share on other sites

Καλε που πηγατε οι υπολοιπες???

Αναστασακι εφτιαξες μαλλι?????

Εγω μιλουσα με την μαμα μου πριν για καμια ωρα και μου ελεγε συνεχεια οτι τα εξοδα της βαφτισης ολης θα τα κανει ο αδερφος μου...ρε κοριτσια δεν θελω...θαλασσοδερνεται τοσους μηνες και θελω να εχει χρηματα για τον εαυτο του γιατι αν μεινει απο δουλεια ουτε εγω ουτε οι γονεις μου θα μπορεσουμε να τον βοηθησουμε! Και της ειπα να μην του αναφερει τιποτα! Θα εχει τα εξοδα για τα ρουχα και τον σταυρο και τον στολισμο της κολυμπηθρας που θελει να κανει, δεν θελω να τον επιβαρυνω αλλο οικονομικα! Και εκτος αυτου ειλικρινα την εχω δει αλλιως πλεον...αν θελει ντε και καλα να δωσει χρηματα επιπλεον και παλι δε θα καλεσουμε κανεναν...προτιμω να τα κρατησω για ωρα αναγκης για το παιδι...δεν το καταλαβαινουν αυτο και νομιζουν οτι στενοχωριεμαι που δεν εχουμε την οικονομικη δυνατοτητα να τα κανουμε μονοι μας τα εξοδα! Δεν θελω ειλικρινα το λεω...ερχονται δυσκολοτερες μερες ....φανταζεστε να κανω εξοδα για την βαφτιση και μετα απο λιγο καιρο να μην εχω λεφτα ουτε για το γαλα του? Απα πα καλυτερα καβατζα παρα σπαταλη χωρις λογω! Η ουσια ειναι να γινει χριστιανος και να παρει ονομα τιποτε αλλο! Αυτο που ελεγα και στην συνυφαδα μου πριν λιγο που μιλουσαμε ειναι οτι αυτο που λιγο με ξενιζει ειναι οτι ισως δεν θα εχουμε φωτογραφο! Αν ειχαμε καλεσει κανενα φιλο θα μας εβγαζε φωτο δεν θα ειχα θεμα....τωρα που δεν θα εχουμε κανεναν ολο και καποιος θα λειπει απο τις φωτογραφιες γιατι θα τραβαει...οσο για το βιντεο δεν εγχωνομαι γιατι θα στησουμε την καμερα και θα τραβαει μονη της ολο το μυστηριο...μετα θα παμε να μας το φτιαξει κανονικο βιντεο ο φωτογραφος μας και τελος! Σκεφτομαι να τον ρωτησω ποσο θελει για φωτογραφιες μονο και απλα να μας κανει μονταζ στο βιντεο που θα τραβαμε...γυφτια ε? Ουφφφφ....προσπαθω να βρω λυσεις τι να κανω??????

Τεσπα...παω να φτιαξω την μοσχαροσουπα του μπεμπη! Μαλλον κι εσεις εχετε δουλιτσες! Θα τα ξαναπουμε!

Καλο μεσημερι και φιλια σε ολες σας και στα μπεμπακια σας!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ερώτηση στις πιο έμπειρες..Ξεκινάμε κρεατάκι..

Μου είπε κάθε μέρα μέχρι να φτάσει στον χρόνο κόκκινο κρέας και μια φορά την εβδομάδα ένα μπουτάκι κοτόπουλο..ακούω άλλες που έχουν κουνέλι και κατσικάκι..Εσείς πώς το έχετε?Ααα ζυμαρικά περίμενα να μου επιτρέψει αλλά μετά τον Σεπτέμβρη τελικά..

Επίσης το βρασμένο νερό πότε το σταματάμε?


5oA2p2.png
Link to comment
Share on other sites

με πολυ υπομονη τρωει 2 κουταλιες αναστασια μου και πινει και λιγο γαλα απο πανω αν τον καταφερω να φαει 3 δεν θα του κανω το γαλα,το δινω απογευμα για να του την δινω εγω!!

σιγα σιγα πιστευω να στρωσει εφακη μου!!!;) καλο ειναι να μην τον ζοριζεις παντως ε?

Ναι Αναστασακι μου δικιο εχεις κι εσυ! Ειναι μονο το γαμωτο που μας καταντησαν ετσι....για να μου πει ο αντρας μου αυτη την κουβεντα φανταζομαι τι μας περιμενει ακομα...οποτε καλυτερα να κρατησω τα χρηματα που θα μας δωσουν οι γονεις μας για τα εξοδα του παιδιου και τα καλεσματα δεν με απασχολουν!

Δωσε φιλια στον αντρακλα μας!!!!!!

θα του δωσω!!!!:P ουφφφ αστα μη τα συζητας ελπιζω στο καλυτερο!!!:oops:

Να 'μαι παλι! Φαγαμε ολη μας την φρουτοκρεμα και ηρθαμε....

Ιωαννακι μου καποτε ημουν φανατικη με τον θηλασμο και ειχε πει το εφακη οτι μια χαρα μεγαλωνουν και με ξενο και κοντεψα να την φαω θυμαμαι λογω φανατισμου....ποσο δικιο ειχε ομως...δεν συγκρινεται μεν με το μητρικο το ξενο αλλα τι θα πιουν και τα μωρα που δεν θηλαζουν? Καποτε που δεν ηταν καν ενημερωμενες οι μανες δεν θηλαζαν πανω απο μηνα και βουρ στο ξενο ή και ταυτοχρονα! Το θεμα ειναι να ειναι γερα παιδια και γερα παιδια δεν γινονται μονο με τον θηλασμο...παιζουν ρολο πολλα πραγματα οπως π.χ. το γονιδιο και η κληρονομικοτητα γενικοτερα! Παιδια που θηλασαν αποκλειστικα για πολυ καιρο δεν παει να πει οτι δεν θα αρρωστησουν...πολλα παιδια αρρωσταινουν με το παραμικρο κι ας εχουν θηλασει και 2 χρονια! Ειναι αναλογα στο παιδι....οποτε δεν ζηταμε τιποτε αλλο εκτος απο την υγεια τους! Ο θηλασμος ειναι πολυ καλος οταν δεν ειναι επωδυνος για την μαμα και το μωρο....εκτος απο γερα θελουμε και ηρεμα μωρα και οχι μεσα στο αγχος και την γκρινια επειδη η μαμα δεν ειναι στα καλα της...περνανε ολα στο μωρο και καταλαβαινουν τα παντα!

κορίτσια εγω η αλήθεια ποτέ δεν είχα φανατισμό!!! ελεγα όσο μπορέσω καλώς!! και ούτε λέω για το επόμενο παιδακι μου τίποτα! δεν ξερεις πως ερχοντε τα πράγματα!!

οποτε φτιαχνω μαλλι παντως παίρνω τα πάνω μου! χεχεχεχχε! πήγαμε και ψωνισε κατι ρουχα που ηθελε ο πατερας μου σημερα και παππουτσια σήμερα που βολευε να ερθει αυτος, δουλευε η μαμα μου! τι να κανουμε δεν πηραζει! την κυριακη θα παμε!!!:P


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια ερώτηση στις πιο έμπειρες..Ξεκινάμε κρεατάκι..

Μου είπε κάθε μέρα μέχρι να φτάσει στον χρόνο κόκκινο κρέας και μια φορά την εβδομάδα ένα μπουτάκι κοτόπουλο..ακούω άλλες που έχουν κουνέλι και κατσικάκι..Εσείς πώς το έχετε?Ααα ζυμαρικά περίμενα να μου επιτρέψει αλλά μετά τον Σεπτέμβρη τελικά..

Επίσης το βρασμένο νερό πότε το σταματάμε?

κατια μου εγω δεν ξερω να σου απαντησω!:oops::oops:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα τσουπρες μου...ειπα να μπω λιγακι μπας και πετυχω καμια!

Αναστασακι μου καλα εκανες και δεν ειχες φανατισμο...ειναι το πιο σωστο! Καλα και για το 2ο κι εγω δεν ειπα οτι ειναι στανταρ οτι θα παει καλυτερα ο θηλασμος μου αλλα δεν θα ξεκινησω πορωμενη...οσο μπορεσω, δεν θα πεθανω κιολας! Ας δωσω εστω και λιγο...πλεον δεν το σκεφτομαι οπως το σκεφτομουν στην εγκυμοσυνη!

Κατια μου τι κανεις? Καιρο εχω να σε πετυχω...ολα καλα? Η μπεμπουλα τι κανει?????? Οσο για τα φαγητα μεχρι τον πρωτο χρονο απο κρεας τρωνε μονο μοσχαρι και κοτοπουλο...εμας μας εχει 2 φορες την εβδομαδα κοτοπουλο και 3 φορες μοσχαρι! Στον 11ο μηνα μπαινει και ψαρι και μετα τον πρωτο χρονο το φαγητο ειναι ελευθερο....αλλα για πιο νωρις κουνελια και κατσικια θεωρω οτι ειναι πολυ βαρεια για τα μωρα και απαγορευονται! Οπως επισης απαγορευονται και οτιδηποτε προκαλει μετεωρισμο οπως π.χ. κρεμμυδι, πρασο και κουνουπιδι ή μπροκολο!Τουλαχιστον αυτο ξερω απο την δικη μας παιδιατρο....και αλατι λενε οι παιδιατροι να βαζουμε στο φαγητο τους μετα τον χρονο αλλα εγω θα το καθυστερησω πολυ το αλατι αλλα και την ζαχαρη! Το αλατι νοστιμιζει τα φαγητα και κανει τα παιδια να διαλεγουν τι θελουν να τρωνε οποτε δεν συμφερει....αναλατα για να τα τρωει ολα...οπως επισης η μονη γλυκαντικη ουσια που θα του δωσω μετα τον χρονο ειναι μελι στο γιαουρτακι του! Ζυμαρικα και ρυζι στις σουπες μας ειπε μετα τον χρονο και το νερο σταματαμε να το βραζουμε μολις σταματαμε και την αποστειρωση δηλαδη στον 6ο μηνα! Εγω 6 μηνων και μιας μερας αρχισα να χρησιμοποιω την συσκευη που ζεσταινει το νερο για το γαλα και ξενοιασα!Αυτα, ελπιζω να σε βοηθησα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε?

Σας διάβασα αλά μπαίνω από κινητό κ δύσκολο να γράψω!

Αυτό που θέλω να σας πω είναι ότι ο μικρός όχι απλά βγάζει τα δύο πάνω δοντάκια αλά Ξ τα τέσσερα! Έσκασε ήδη ένα από πάνω..ο ένας κοινοδοντας δεν λέγεται? Σήμερα αύριο πιστεύω θα σκάσουν κ τα αλά έτοιμα είναι! Κ δεν τα είχα δει ότι πρηστηκαν κ τα αλά..ούτε ο γιατρός άρα τώρα έγινε απότομα! Το γιαυρακι μου πόσο θα πονάει!

Αυτά πήγαμε κ μια βόλτα στο πάρκο.γυρίσαμε κάναμε μπανακιΑ κ τώρα κοιμηΖω τον μικρούλη.ο μιχαλάκηΣ ήδη κοιμάται ! Θα τα πούμε αύριο.καλό βράδυ!:wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε?

Σας διάβασα αλά μπαίνω από κινητό κ δύσκολο να γράψω!

Αυτό που θέλω να σας πω είναι ότι ο μικρός όχι απλά βγάζει τα δύο πάνω δοντάκια αλά Ξ τα τέσσερα! Έσκασε ήδη ένα από πάνω..ο ένας κοινοδοντας δεν λέγεται? Σήμερα αύριο πιστεύω θα σκάσουν κ τα αλά έτοιμα είναι! Κ δεν τα είχα δει ότι πρηστηκαν κ τα αλά..ούτε ο γιατρός άρα τώρα έγινε απότομα! Το γιαυρακι μου πόσο θα πονάει!

Αυτά πήγαμε κ μια βόλτα στο πάρκο.γυρίσαμε κάναμε μπανακιΑ κ τώρα κοιμηΖω τον μικρούλη.ο μιχαλάκηΣ ήδη κοιμάται ! Θα τα πούμε αύριο.καλό βράδυ!:wink:

καλε 4 δοντια μαζεμενα????????:shock: αμαν το παιδακι ποσο θα ποναει! εμενα η μικρη μου κοιμηθηκε κ τωρα βλεπω βασιλιαδες!

καλο βραδυ ελενιτσα μου!

Link to comment
Share on other sites

καλε 4 δοντια μαζεμενα????????:shock: αμαν το παιδακι ποσο θα ποναει! εμενα η μικρη μου κοιμηθηκε κ τωρα βλεπω βασιλιαδες!

καλο βραδυ ελενιτσα μου!

Άσε Γιωτακι μου κ γω σήμερα το απόγευμα υο είδα ότι έχει ήδη σκάσει το ένα από πάνω! Το γιαυρΙ μου άντε να βγουν όλα να ηρεμήσει! Θα πάει στη βάφτιση νε πολα δοντάκια.να βγει όμορφος στις φωτογραφίες! Χιχι :wink:

Καλή ξεκούραση!:wink:

Φιλάκιαααααα


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ακόμα εδώ είμαι..ξέχασα να σας πω ότι σήμερα του έδωσα λίγο κρόκο,αυγού! Μου είπε γιατρός να δοκιμάσω να του δώσω λίγο! Του άρεσε πολύ! Τον αλο μήνα ξεκινάμε κανονικά όλο δύο φορές τη βδομάδα! Επίσης του έδωσα κ βερίκοκο..πολύ του άρεσε κ αυτό! Δεν θυμάμαι αν σας το είπα αυτό.προχθές του έδωσα κ σήμερα το πρωί το,έβαλα κ,στη φρουτοκρεμα τη φρέσκια μαζί με τα αλά φρούτα.του άρεσε πολύ!:-)

Φιλεναδιτσες σας υπόσχομαι θα αναφερθώ αύριο στη καθεμία από το κινητό μου είναι δύσκολο να τα γράψω όλα!;-(

Κ πάλι καλό βράδυ! Φιλάκιαααααα


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!! πρωινη πρωινή σήμερα!! σηκωθηκα κατα τις 6 και κατι δεν είχα ύπνο και σιδέρωσα! ουφ! τελείωσα! είπα αν τα αφήσω για μετά θα με πιάσει η ζέστη και θα είναι χειρότερα!!!:rolleyes::rolleyes:

ο μικρός εννοείτε κοιμαται και εγω τωρα χαλαρώνω! λίγο σημαζεμα μου εμεινα και μετα εχω ραντεβου με την πεθερα να παμε να δοκιμάσω κάτι φορεματα που ειδα και να κραταει τον μπεμπη! και υστερα εχω να φτιαξω τσαντες με ρουχα που θα παρουμε μαζι μας!:rolleyes::rolleyes:

λενακι! πω πω φανταζομαι ζορι που θα τραβαει το καημενουλι! αντε να σκασουν μωρε!!!!!!!!!!:(:(:( του αρεσε το βερυκοκακι ε???? τελεια!!!!!!!!!!! και εμενα ο γιατρος μου ειπε οταν θα ξεκινησω, σιγα σιγα να προσθετω και αλλα φρουτα!

εμας το αυγο, το ψαρι και το μελι μας ειπε μετα τον χρόνο, οπως και η ντοματα γιατι ειναι αλλεργιογονα. να εχουμε το κεφαλι μας ησυχο !


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!! πρωινη πρωινή σήμερα!! σηκωθηκα κατα τις 6 και κατι δεν είχα ύπνο και σιδέρωσα! ουφ! τελείωσα! είπα αν τα αφήσω για μετά θα με πιάσει η ζέστη και θα είναι χειρότερα!!!:rolleyes::rolleyes:

ο μικρός εννοείτε κοιμαται και εγω τωρα χαλαρώνω! λίγο σημαζεμα μου εμεινα και μετα εχω ραντεβου με την πεθερα να παμε να δοκιμάσω κάτι φορεματα που ειδα και να κραταει τον μπεμπη! και υστερα εχω να φτιαξω τσαντες με ρουχα που θα παρουμε μαζι μας!:rolleyes::rolleyes:

λενακι! πω πω φανταζομαι ζορι που θα τραβαει το καημενουλι! αντε να σκασουν μωρε!!!!!!!!!!:(:(:( του αρεσε το βερυκοκακι ε???? τελεια!!!!!!!!!!! και εμενα ο γιατρος μου ειπε οταν θα ξεκινησω, σιγα σιγα να προσθετω και αλλα φρουτα!

εμας το αυγο, το ψαρι και το μελι μας ειπε μετα τον χρόνο, οπως και η ντοματα γιατι ειναι αλλεργιογονα. να εχουμε το κεφαλι μας ησυχο !

Καλημέρα Αναστασάκι μου τι κάνετε; Κοιμάται ο μικρούλης; Αχ εμένα ξύπνησε κατά τις 7 τον τάισα και τώρα παίζει! Θα πας για φορεματάκι; Αχ κι εγώ την Τρίτη θα πάω Λάρισα γιατί πολύ το καθυστέρησα! Σήμερα θα πάμε στη νονά μας να την καλέσουμε και επίσημα για τη βάφτιση! Θα κατουρηθεί από τη χαρά της κι αυτή! Εχθές πήγαμε Λάρισα να καλέσουμε κάποια ξαδέρφια του άντρα μου και πήγαμε σε ένα μεγάλο εμπορικό για καφέ! Καλά το τι χαρά έκανε που έβλεπε παιδάκια άλλο πράγμα! Δεν το περίμενα τόσο μικρούλης να τα καταλαβαίνει!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Αναστασάκι μου τι κάνετε; Κοιμάται ο μικρούλης; Αχ εμένα ξύπνησε κατά τις 7 τον τάισα και τώρα παίζει! Θα πας για φορεματάκι; Αχ κι εγώ την Τρίτη θα πάω Λάρισα γιατί πολύ το καθυστέρησα! Σήμερα θα πάμε στη νονά μας να την καλέσουμε και επίσημα για τη βάφτιση! Θα κατουρηθεί από τη χαρά της κι αυτή! Εχθές πήγαμε Λάρισα να καλέσουμε κάποια ξαδέρφια του άντρα μου και πήγαμε σε ένα μεγάλο εμπορικό για καφέ! Καλά το τι χαρά έκανε που έβλεπε παιδάκια άλλο πράγμα! Δεν το περίμενα τόσο μικρούλης να τα καταλαβαίνει!

καλημερα Ιωαννακι μου! ξυπνήσατε και παίζετε???:P:p:p

θα πατε να καλέσετε ε?? πολυ ωραια!:D ασε απο εδω και περα να δείς!! εμάς ολο κόλπα μας κάνει! καλα οτι τους τρελαινει όλους δεν το συζητω! αλλα εχει και ενα βλεμμα ωρες ωρες παναγια μου βόηθα!! σαν αντρας!!

αντε μωρε να παμε να ψωνισουμε και για εμας και να τελειωνουμε!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Τι κανετε????

Εγω καθομαι σε αναμμενα καρβουνα...ο μπεμπης απο την πεμπτη εχει ενα βηχαλακι με φλεμα και η παιδιατρος μου ειπε αν δεν εχει πυρετο και μυξουλες δεν ειναι ιωση αλλα ειναι απο τα δοντια του...η αληθεια ειναι οτι μασαει μετα μανιας τα μασητικα παιχνιδακια του και μενα μου εχει καταφαει το σαγονι! Με βουταει με τετοια μανια που αν ειχε δοντια θα μου ειχε κοψει κομματι! Αυτο που με εκανε να ανησυχησω ομως ειναι οτι τωρα που του εβγαλα την μπλουζα για να τον κοιμησω και τον αφησα με το εσωρουχακι του ειδα εξανθηματα στον ωμο του και λιγα κατω απο τον λαιμο του! Ιδρωνει παρα πολυ λογω ζεστης αλλα φοβαμαι μην ειναι κανενας στρεπτοκοκκος γιατι τετοια συμπτωματα εχει....βηχα με φλεμα και εξανθηματα! Ρε γαμτο και η παιδιατρος μας λειπει στο εξωτερικο μεχρι και την δευτερα αλλα την τριτη εχουμε ραντεβου για το εμβολιο οποτε θα τον εξετασει και στον λαιμο του να δουμε τι εχει ακριβως! Ουφφφφ....μακαρι να ειναι δροτσιλα απο την ζεστη αυτα που εχει βγαλει και να μην ειναι στρεπτοκοκκος....αν ειναι θελει αντιβιωση για να περασει....ρε γαμτο! Μεχρι την τριτη θα με φαει η αγωνια! Θα την παρω ενα τηλ. την γιατρο αργοτερα γιατι δεν ξερω κιολας σε ποια χωρα βρισκεται και τι διαφορα ωρας εχουμε....ουφφφφ παω να σκασω λεμεεεεεεε.........αντε να περασει η ωρα να την παρω και να δω τι θα μου πει...αλλα θα μου πειτε τωρα και απο το τηλεφωνο τι να μου πει αν δεν τον δει απο κοντα για να τον εξετασει! Βεβαια πριν φυγει μου ειπε να τον παρακολουθησω και αν κανει πυρετο τις επομενες μερες να την παρω τηλ. να με παραπεμψει σε αλλη γιατρο που συνεργαζεται....αλλα σημερα ειδα τα εξανθηματα ...χθες το βραδυ που τον εκανα μπανιο δεν τα ειχε....ουφφφφφφφφφφ!!!!!!!!!!!

Λενιω μου 4 δοντια μαζεμενα βγαζει το μπεμπακι? Φανταζομαι πονο που θα εχει...αχ μωρε το μικρουλη μας! Ο κυνοδοντας απ'οσο ξερω απο τα ανηψια εχει πολυ πονο και πιανει μεχρι και το ματι! Αντε να τα βγαλει να ηρεμισει ο μικρουλης μας!

Αναστασακι μου πρωινη πρωινη και σιδερωμα κιολας? Εγω εχω βουνο απο ασιδερωτα και ολο λεω να τα σιδερωσω και ολο το αναβαλλω...δεν το αντεχω το σιδερωμα καλοκαιριατικα με τιποτα....αφου να φανταστεις οποτε χρειαζομαι ρουχο για τον μπεμπη το σιδερωνω εκεινη την στιγμη που το χρειαζομαι...απα πα πρεπει να βαλω μια σειρα! Απο δευτερα θα εχω την πεθερα οποτε θα με ξαλαφρωσει λιγο απο το σιδερο....θα πας για φορεματακι σημερα? Με το καλο να βρεις κατι να σου αρεσει!!!!!

Ιωαννακι μου τι κανετε???? Πηγατε βολτιτσα χθες ε? Εκανε χαρουλες με τα παιδακια ο τζουτζουκος σου???? Και μενα ο δικος μου κανει τρελη χαρα με τα παιδακια...ολο αγκαλιτσες και γελακια κανει οταν βλεπει παιδακια! Ολα τα καταλαβαινουν Ιωαννα μου και ας μας φαινεται εμας οτι ειναι πολυ μικρα για να καταλαβουν! Εμενα πλεον οταν του μιλαω και καλα τον ρωταω κατι μου απανταει κιολας με επιφωνημα...εκει να δεις γελιο!!!!!

Οι υπολοιπες τι κανετε?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...