Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 58 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Υπάρχει κ η επίκτητη θρομβοφιλια εκτός της κληρονομικής που είναι γονιδιακή. Εμένα η αιματολογος μου μου είπε ότι πέρα από αυτό που έχω που είναι γονιδιακό, πρέπει αν μείνω έγγυος ν κάνω εξετάσεις για επίκτητη θρομβοφιλια. Υπάρχει κ το αυτοάνοσο αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο που προκαλεί θρομβωσεις.

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα!!!!!!!!!! καλε !!!!!!ποσα γραψατε????????????

περιμένω τον μπαμπα μου να κρατησει τον μικρο γιατι θα ερθει η κομμωτρια να με κανει πιστολακι και υστερα θα κατεβουμε για ψωνια!:D ο μπεμπης μου κοιμαται! αννννν πριλαβω θα σας διαβασω!

καλημεραααααα Αναστασακι μουυυυυυυυυυυυυυυ!

τι καλα θα φτιαξεις μαλακι κ μετα ψωνιααααα!τι ωραιααααα!

μαζι με τον μπεμπακοοοο?

καλα ψωνια αν δε σε 'δω' (πετυχω):tongue:κ καλη βολτουλα...φιλακιαααααααα


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλέ πόσα γράψατε; Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω! Ο μικρούλης μου κοιμήθηκε, ο μπαμπάκας μας πήγε στη δουλειά και η μαμά χαζεύει στον υπολογιστή μέχρι να ξυπνήσει ο μικρός και να φάει! Λενάκι μου, Βασούλα, Αναστασάκι τι κάνετε;

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδιαααααααα φιλεναδιτσες μου!!:D

πολυ ζεστη μερα σημερα~

γραψατε τοοοοοσααααα πολλαααααα:tongue:

σας διαβασα ελπιζω να προλαβω να απαντησω γιατι θα ξυπνησει ο μικρος σε λιγο!

να σας πω τα δικα μας!κ μεις κοριτσια παρα πολυ γκρινιααααα!οχι συνεχεια αλ την ωρα που ποναει ο καημενουλης..τα πανω ειναι ετοιμα να σκασουν εδω κ μερες αλα κομα να φανουν..εχουν πρηστει κοκκινισει κ ασπρισει αλα τιποτα.. γιατρος μου ειπε ειναι ετοιμα απο στι γμη σε στιγμη..το γιαυρι μου ποναει κ σκεφτομαι να παρω τον γιατρο να ρωτησω για ντεπον αν δεν αντεξι κ κλαειει πολυ!λκενε οτι βγαινουν πιο δυσκολα τα πανω αν κ ο μιχαλακης μου μια χαρα τα πηγε..τα 4 πρωτα 2 πανω κ 2 κατω τα εβγαλε με τηνμια χωρις πονο τιποτα!μετα συνεχιστηκαν κ τα επομενα κ ολα καλα/1!δεν ειχαμε θεμα!αλα καθε παιδι ειναι διαφορετικο!αντε να βγουν να ηρεμισει!

χθες που λετε τους πηγα στο παρκο το απογευμα κ τι βλεπω απεναντι μου:rolleyes:μια εγκυο να καθεται κ σιγουρευομαι οτι ειναι εγκυος μεχρι που βλεπω το τσιγαρο στο χερι:shock::shock::shock::shock:επαθα σοκ!ειλικρινα νευριασ απαρα πολυ!δεν μπορουσαν αηρρεμισω σκεφτομουν αυτο το πλασματακι μεσα της που εισεπνεε τον καπνο της μαμας του!αχ κοριτσια πειτε ειναι λογικο αυτο..δεν μπορεις να θυσιασεις κατι τετιο για την υγεια του παιδιου σου!μου χαλασε ολη την διαθεση αυτη η εικονα!:(

μετα φευγουμε κ λιγοο πριν φτασουμε στο σπιτι ειχανε ενα παρτυ γεννεθλιων στη γειτονια εξω κ σταματσηα λιγο να χαζεψει ο μιχαλκαης!τι το θελα:oops:ειχανε εναν κλοουν κ εβαζε τα παιδακια να παιζουν κ να σκανε κατι μπαλονια..με το που βλεπει τον κλοουν ο μιχαλακη φοβηθηεκ παρα πολυ με κλαματα μου ζητουσε να φυγουμε γρηγορα σπιτι~ο μιρκςο τιποτα γελουσ επαρολο που ειχε υδνατη μουσικη σκαγανε μπαλονια παιδακια φωαναζανε!παμε σπιτι κ ο μιχαλακης να μπορει να ηρεμισει..να κοιταει γυρω του μην ερθει ο κοουν πισω μας!αχχχχχ θεε μουυυυ!του εδωσα αγιασμο να πιει!η αληθεια ιεναι οτι δεν ετυχε να ξανασυνατησει καπιον κλοουν αλα εκτος αυτου απο μικρος ηταν ετσι ..κατι καινουργιο πανατ τον φοβιζε κ το ν ξενιζε κ δεν το ηθελε...καθησα του εξηγησα του εδειξα κ μεριεκς φωτο στο ιντερνετ κ του εξηγησα τιν ειναι ο κλοουν κ οτι ειναι απλα μαι στολη κ κ οτι κ αυτο ςμπορει να την βαλει αν θελει!τελος πνατων κοιμηθηκε ολα καλα κ μου ξυπναει κατα της 11 φοβισμνεος!ξαπλωσα μαζι του κ ετσι κοιμηθηκε~τι το θελα κ σταματησα εκει!αυτααα~!ελπιζ να μην του μεινει να το ξεχασει..:(

Ματινακι μουυυυυυυυ αγαπουλα μουυυυυυυ ειναι τοσο δυσκολα τα πραγματα που ο καθενας κανει οτι μπορει..κ μεις με πολυ πολυυ ζορι καανμε αυτα που καναμε.!οπως ειπαμε σημασια εχει να βαφτστουν τα παιδακια μας!με αυτη τη κριση πιστευω κανεις δνε παρεξηγει την κατασταση τουα λυ κ γιατι δνε τον καλσες ασπουμε!

να μου φιλισεις τον ξανθουλη σου!;)

Γιωτακι μου κσ εις με τα δοντακαι ε!της εδωσες ντεπον?την ηρεμισε ..κ γω το σκεφτομαι αν τον πιασει πολυ εντονα..κριμα ειναι:(κανετε κ βηαματακι μωλεε!κ γω του βαζω παπουτσακια κ λιγο που τον βαζω να περπατησει μου κανει ακρετ αβηματα!ειναι πολυυ ευκινητος!!για να δουμε..αθ τον κυνηγαμεεεε:tongue::tongue:

ασουλα μου τι περασες κ συ!πωπωωω ανχος!τοσο νωρς βγηκε η μικρη ε?δοξα το θεο ομως ολα καλα!αχ εκλαψε με το εμβολιο το ζουζουνακι!αχ εκεινη την ωαρ η καρδια της μανας σπαει!ασε!οταν ποναει το παιδι σου εσυ ππονας στη καρδια εκεινη την ωρα:(

Ιωαννακι μουυυυυυ παιζει το αντρακι σου με τον μαπαμπακα!τι ωραια~κ σει σαλακια κ δοντακια ε!αχ υπομονη σε ολες!τα καημενα τα μωρακια μας!

Εφακη μουυυυ βγηκες στη δουλεια!φανατζοαμι κ τη ζεστη θα εχετε εκει ε?ο μπεμπακςο σου σαν τον δικο μου τροφαντουλης ε@εμενα νομιζω αν δεν καναω λαθος 2 μηνων κ μια βδοαδας η δυο ηταν 7 κιλα!:tongue:μια χαρ φτου φτου!

Πεταλουδιστα μου σρααντηζετε κιολας!βρε κοριτσια πως περναει ετσι ο καιρος!ποσο γρηγορ αμεγαλωνουν τα ωρακια μας ε!να μου την φιλισεις την ομοροφυλα σου!

νομζθω ξυπνησε..κατι καουσα..παωωωωωω..αν εξαφανιστω καταλαβατε!

φιαλακια γαι τη ωρααααααα:tongue:

καλημερα ελενιτσα!! πω πω τρομαρα που πηρε ο μιχαλακης ε? γιατι ετσι τοσο πολυ τον τρομαξε ο κλοουν??ποιος ξερει ποσο περιεργος και τρομαχτηκος του φανηκε,συνηθως αρεσει στα παιδακια!!

αντε λιγακι υπομονη ακομα κα θα βγουν κ τα δοντακια του μπεμπη σου αφου ειναι ετοιμα!

οσο για την κοπελα που ειδες με το τσιγαρο,οκ κ μενα δεν μου αρεσει καθολου η εικονα αυτη..ειμουνα κ γω καπνιστρια πριν την εγκυμοσυνη κ ξερω ποσο εθισμο σου προκαλει αλλα παρολαυτα καταφερα να μην το βαλω στο στομα μου μεχρι στιγμης που θηλαζω ακομα.τωρα αργοτερα δεν ξερω τι θα κανω.δεν κατακρινω τις κοπελες που καπνιζουν αλλα δεν μου αρεσει καθολου η εικονα αυτη τις εγκυου με το τσιγαρο...μου προκαλει κατι.. ..


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλέ πόσα γράψατε; Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω! Ο μικρούλης μου κοιμήθηκε, ο μπαμπάκας μας πήγε στη δουλειά και η μαμά χαζεύει στον υπολογιστή μέχρι να ξυπνήσει ο μικρός και να φάει! Λενάκι μου, Βασούλα, Αναστασάκι τι κάνετε;

καλημερα ιωαννακι!!! ειμαστε καλα!


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιωτουλα το σαϊτ που σου ανεβασα ειναι απο Θεσσαλονικη....λες να κανουν αποστολες σε ολη την Ελλαδα???

λογικα θα κανουν! αλλα μπορει να το βρω κ εδω! αλλωστε εχω πολυ καιρο μπροστα μου, σεπτεμβριο θα την κανουμε!

λενακι καλημερα!

τρομαξε το παιδακι μας? πολλα παιδια φοβουνται τους κλοουν! θα το ξεχασει!

και εσεις γκρινια με τα δοντια! υπομονη!

Link to comment
Share on other sites

δοξα το θεο!!! κ μας η ενεσεις μας σωσανε ειχαμε προλαβει κ πηραμε τα μετρα μας!

ναι ειναι σωτηριες!!

μονο καλα?? μια χαρα ειναι !!σκεψου οτι υπαρχουν μανουλες που δεν τα καταφεραν σχεδον καθολου..

εγω καθολου:(

καλημερουδιαααααααα φιλεναδιτσες μου!!:D

πολυ ζεστη μερα σημερα~

γραψατε τοοοοοσααααα πολλαααααα:tongue:

σας διαβασα ελπιζω να προλαβω να απαντησω γιατι θα ξυπνησει ο μικρος σε λιγο!

να σας πω τα δικα μας!κ μεις κοριτσια παρα πολυ γκρινιααααα!οχι συνεχεια αλ την ωρα που ποναει ο καημενουλης..τα πανω ειναι ετοιμα να σκασουν εδω κ μερες αλα κομα να φανουν..εχουν πρηστει κοκκινισει κ ασπρισει αλα τιποτα.. γιατρος μου ειπε ειναι ετοιμα απο στι γμη σε στιγμη..το γιαυρι μου ποναει κ σκεφτομαι να παρω τον γιατρο να ρωτησω για ντεπον αν δεν αντεξι κ κλαειει πολυ!λκενε οτι βγαινουν πιο δυσκολα τα πανω αν κ ο μιχαλακης μου μια χαρα τα πηγε..τα 4 πρωτα 2 πανω κ 2 κατω τα εβγαλε με τηνμια χωρις πονο τιποτα!μετα συνεχιστηκαν κ τα επομενα κ ολα καλα/1!δεν ειχαμε θεμα!αλα καθε παιδι ειναι διαφορετικο!αντε να βγουν να ηρεμισει!

χθες που λετε τους πηγα στο παρκο το απογευμα κ τι βλεπω απεναντι μου:rolleyes:μια εγκυο να καθεται κ σιγουρευομαι οτι ειναι εγκυος μεχρι που βλεπω το τσιγαρο στο χερι:shock::shock::shock::shock:επαθα σοκ!ειλικρινα νευριασ απαρα πολυ!δεν μπορουσαν αηρρεμισω σκεφτομουν αυτο το πλασματακι μεσα της που εισεπνεε τον καπνο της μαμας του!αχ κοριτσια πειτε ειναι λογικο αυτο..δεν μπορεις να θυσιασεις κατι τετιο για την υγεια του παιδιου σου!μου χαλασε ολη την διαθεση αυτη η εικονα!:(

μετα φευγουμε κ λιγοο πριν φτασουμε στο σπιτι ειχανε ενα παρτυ γεννεθλιων στη γειτονια εξω κ σταματσηα λιγο να χαζεψει ο μιχαλκαης!τι το θελα:oops:ειχανε εναν κλοουν κ εβαζε τα παιδακια να παιζουν κ να σκανε κατι μπαλονια..με το που βλεπει τον κλοουν ο μιχαλακη φοβηθηεκ παρα πολυ με κλαματα μου ζητουσε να φυγουμε γρηγορα σπιτι~ο μιρκςο τιποτα γελουσ επαρολο που ειχε υδνατη μουσικη σκαγανε μπαλονια παιδακια φωαναζανε!παμε σπιτι κ ο μιχαλακης να μπορει να ηρεμισει..να κοιταει γυρω του μην ερθει ο κοουν πισω μας!αχχχχχ θεε μουυυυ!του εδωσα αγιασμο να πιει!η αληθεια ιεναι οτι δεν ετυχε να ξανασυνατησει καπιον κλοουν αλα εκτος αυτου απο μικρος ηταν ετσι ..κατι καινουργιο πανατ τον φοβιζε κ το ν ξενιζε κ δεν το ηθελε...καθησα του εξηγησα του εδειξα κ μεριεκς φωτο στο ιντερνετ κ του εξηγησα τιν ειναι ο κλοουν κ οτι ειναι απλα μαι στολη κ κ οτι κ αυτο ςμπορει να την βαλει αν θελει!τελος πνατων κοιμηθηκε ολα καλα κ μου ξυπναει κατα της 11 φοβισμνεος!ξαπλωσα μαζι του κ ετσι κοιμηθηκε~τι το θελα κ σταματησα εκει!αυτααα~!ελπιζ να μην του μεινει να το ξεχασει..:(

Ματινακι μουυυυυυυυ αγαπουλα μουυυυυυυ ειναι τοσο δυσκολα τα πραγματα που ο καθενας κανει οτι μπορει..κ μεις με πολυ πολυυ ζορι καανμε αυτα που καναμε.!οπως ειπαμε σημασια εχει να βαφτστουν τα παιδακια μας!με αυτη τη κριση πιστευω κανεις δνε παρεξηγει την κατασταση τουα λυ κ γιατι δνε τον καλσες ασπουμε!

να μου φιλισεις τον ξανθουλη σου!;)

Γιωτακι μου κσ εις με τα δοντακαι ε!της εδωσες ντεπον?την ηρεμισε ..κ γω το σκεφτομαι αν τον πιασει πολυ εντονα..κριμα ειναι:(κανετε κ βηαματακι μωλεε!κ γω του βαζω παπουτσακια κ λιγο που τον βαζω να περπατησει μου κανει ακρετ αβηματα!ειναι πολυυ ευκινητος!!για να δουμε..αθ τον κυνηγαμεεεε:tongue::tongue:

ασουλα μου τι περασες κ συ!πωπωωω ανχος!τοσο νωρς βγηκε η μικρη ε?δοξα το θεο ομως ολα καλα!αχ εκλαψε με το εμβολιο το ζουζουνακι!αχ εκεινη την ωαρ η καρδια της μανας σπαει!ασε!οταν ποναει το παιδι σου εσυ ππονας στη καρδια εκεινη την ωρα:(

Ιωαννακι μουυυυυυ παιζει το αντρακι σου με τον μαπαμπακα!τι ωραια~κ σει σαλακια κ δοντακια ε!αχ υπομονη σε ολες!τα καημενα τα μωρακια μας!

Εφακη μουυυυ βγηκες στη δουλεια!φανατζοαμι κ τη ζεστη θα εχετε εκει ε?ο μπεμπακςο σου σαν τον δικο μου τροφαντουλης ε@εμενα νομιζω αν δεν καναω λαθος 2 μηνων κ μια βδοαδας η δυο ηταν 7 κιλα!:tongue:μια χαρ φτου φτου!

Πεταλουδιστα μου σρααντηζετε κιολας!βρε κοριτσια πως περναει ετσι ο καιρος!ποσο γρηγορ αμεγαλωνουν τα ωρακια μας ε!να μου την φιλισεις την ομοροφυλα σου!

νομζθω ξυπνησε..κατι καουσα..παωωωωωω..αν εξαφανιστω καταλαβατε!

φιαλακια γαι τη ωρααααααα:tongue:

καλημερα ελενα μου!!εχει αρκετη ζεστη καλοκαιρακι ειναι!!τροφαντουλης ειναι αλλα δεν τρωει και πολυ με τον αερα βαζει!!

πλακωσε λιγη δουλεια για αυτο χανομαι!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

δεν προλαβαινω να γραψω πολλα, να πω στο ματινακι να μην στεναχωριεσαι αγαπη μου για αυτα τα θεματα!!!! αλλα ειναι τα σοβαρα! να ειμαστε γεροι εμεις και οι οικογενειες μας και ολα τα αλλα χεστα και αστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λενακι μου φοβηθηκε πολυ ο μιχαλακης ε? αχ το γιαβρι μου! φανταζομαι!!!:( και ο μικρουλης τυρανιεται με τα δοντακια ε? αντε να βγουν να ησυχασετε!!!! εμας που τα κοιταξε ο γιατρος ειπε αργουν ακομα!!!! μαλλον θα ζοριστει για να τα βγαλει ε?? (λεω εγω!:rolleyes:) εμεις με τον μικρο θα κατεβουμε για ψωνια ναι!:D

βασουλα εκλαψε πολυ η μπουμπου??? ασε! και εμας πλανταξε! βασικα με το που τον επιασε ο γιατρος ! τον πιανει το πησμα του αρχιζει να κλαιει και να μας κοιταει στα ματια! και ναααααααααααααααα τα δακρυα!!!!!!!!!!!!!:(:(:(

γιωτακι πολυ ωραιες οι μπομπο! εμενα μου αρεσαν και τα 2 τα μπιμπερο!!!:D

εφακη τρωει καλυτερα ο μικρος? τελικα αλλαξες το ωραριο της κρεμας? δεν θυμαμαι αν το εγραψες!:rolleyes:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

δεν προλαβαινω να γραψω πολλα, να πω στο ματινακι να μην στεναχωριεσαι αγαπη μου για αυτα τα θεματα!!!! αλλα ειναι τα σοβαρα! να ειμαστε γεροι εμεις και οι οικογενειες μας και ολα τα αλλα χεστα και αστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λενακι μου φοβηθηκε πολυ ο μιχαλακης ε? αχ το γιαβρι μου! φανταζομαι!!!:( και ο μικρουλης τυρανιεται με τα δοντακια ε? αντε να βγουν να ησυχασετε!!!! εμας που τα κοιταξε ο γιατρος ειπε αργουν ακομα!!!! μαλλον θα ζοριστει για να τα βγαλει ε?? (λεω εγω!:rolleyes:) εμεις με τον μικρο θα κατεβουμε για ψωνια ναι!:D

βασουλα εκλαψε πολυ η μπουμπου??? ασε! και εμας πλανταξε! βασικα με το που τον επιασε ο γιατρος ! τον πιανει το πησμα του αρχιζει να κλαιει και να μας κοιταει στα ματια! και ναααααααααααααααα τα δακρυα!!!!!!!!!!!!!:(:(:(

γιωτακι πολυ ωραιες οι μπομπο! εμενα μου αρεσαν και τα 2 τα μπιμπερο!!!:D

εφακη τρωει καλυτερα ο μικρος? τελικα αλλαξες το ωραριο της κρεμας? δεν θυμαμαι αν το εγραψες!:rolleyes:

με πολυ υπομονη τρωει 2 κουταλιες αναστασια μου και πινει και λιγο γαλα απο πανω αν τον καταφερω να φαει 3 δεν θα του κανω το γαλα,το δινω απογευμα για να του την δινω εγω!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

μονο καλα?? μια χαρα ειναι !!σκεψου οτι υπαρχουν μανουλες που δεν τα καταφεραν σχεδον καθολου..

Κι εγώ Βασούλα δεν τα κατάφερα! Μόνο 20 μέρες θήλασα! Η στεναχώρια; Δεν μπορώ να σου την περιγράψω! Από τις 24 ώρες που έχει η μέρα τις 20 έκλαιγα και τις υπόλοιπες κοιμόμουν! Μου λένε πως δεν το πάλεψα! Εγώ ξέρω τι πέρασα Βασούλα μου όμως! Να τρέχει το αίμα και από τα 2 τα στήθη και να μου λέει ο γιατρός να τα καταργήσω για λίγες μέρες μέχρι να επουλωθούνε οι πληγές! Ολα τα έκανα! Κρέμες, κονιάκ, λανολίνη, όλα τα έβαλα τίποτα! Με το που τον ξαναέβαζα στο στήθος άνοιγε η πληγή και φτού από την άρχή! Δεν είχα διάθεση ούτε το μωρό να πάρω αγκαλιά! Φυσικά όλο αυτό οδήγησε σε κατάθλιψη! Ο γιατρός μου εκτελούσε και χρέη ψυχολόγου! Απλά σε όλες αυτές που με κατακρίνανε για το θηλασμό έχω να πω ένα πράγμα! Να μην περάσουνε αυτό που πέρασα εγώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν προλαβαινω να γραψω πολλα, να πω στο ματινακι να μην στεναχωριεσαι αγαπη μου για αυτα τα θεματα!!!! αλλα ειναι τα σοβαρα! να ειμαστε γεροι εμεις και οι οικογενειες μας και ολα τα αλλα χεστα και αστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ναι Αναστασακι μου δικιο εχεις κι εσυ! Ειναι μονο το γαμωτο που μας καταντησαν ετσι....για να μου πει ο αντρας μου αυτη την κουβεντα φανταζομαι τι μας περιμενει ακομα...οποτε καλυτερα να κρατησω τα χρηματα που θα μας δωσουν οι γονεις μας για τα εξοδα του παιδιου και τα καλεσματα δεν με απασχολουν!

Δωσε φιλια στον αντρακλα μας!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ Βασούλα δεν τα κατάφερα! Μόνο 20 μέρες θήλασα! Η στεναχώρια; Δεν μπορώ να σου την περιγράψω! Από τις 24 ώρες που έχει η μέρα τις 20 έκλαιγα και τις υπόλοιπες κοιμόμουν! Μου λένε πως δεν το πάλεψα! Εγώ ξέρω τι πέρασα Βασούλα μου όμως! Να τρέχει το αίμα και από τα 2 τα στήθη και να μου λέει ο γιατρός να τα καταργήσω για λίγες μέρες μέχρι να επουλωθούνε οι πληγές! Ολα τα έκανα! Κρέμες, κονιάκ, λανολίνη, όλα τα έβαλα τίποτα! Με το που τον ξαναέβαζα στο στήθος άνοιγε η πληγή και φτού από την άρχή! Δεν είχα διάθεση ούτε το μωρό να πάρω αγκαλιά! Φυσικά όλο αυτό οδήγησε σε κατάθλιψη! Ο γιατρός μου εκτελούσε και χρέη ψυχολόγου! Απλά σε όλες αυτές που με κατακρίνανε για το θηλασμό έχω να πω ένα πράγμα! Να μην περάσουνε αυτό που πέρασα εγώ!

ιωαννακι μου μη στεναχωριεσαι!!! να στεναχωριωσουν μονο εαν δεν θηλαζες απο επιλογη!! προσπαθησες κ με το παραπανω..ξερω οτι ο πονος στης θηλες ειναι πολυ μεγαλος! εδω εμενα καμια φορα οταν πειναει πολυ κ ρουφαει με δυναμη με ακουει ολη η πολυκατοικια κ ο αντρας μου φωναζει σταματα θα τρομαξεις τη μικρη!! φανταζομαι εσενα με πληγωμενες θηλες κ ενα σωρο ορμονες να σε κατακλυζουν μετα τι γεννα... κ οσοι σε κατακρινουνε μην τους δινεις σημασια..τοσα ξερουν τοσα λενε!


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

Λενιω μου καλημερααααααααα!!!!!!!!!!!!

Πω πω τρομαρα που πηρε ο Μιχαλακης με τον κλοουν! Κριμα μωρε το μικρουλι μας φοβηθηκε πολυ! Φανταζομαι πως θα εκανε....εφιαλτης του εγινε πω πω Παναγια μου! Θα του περασει μωρε μην αγχωνεσαι....δωσ'του πολλα πολλα φιλακια και απο μενα και τον μπεμπη!

Οσο για την εγκυο δεν θελω καν να αναφερθω...κριμα για το μωρακι τιποτε αλλο!

Τα δοντακια σε μερικα μωρα βγαινουν μετα κοπων και βασανων....σε αλλα ουτε που το καταλαβαινουν! Τι να κανουμε μωρε...υπομονη θα βγουν και θα ηρεμισει ο μπεμπακος σου!

Φιλακια πολλα και στα 2 σου τα αντρακια!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ Βασούλα δεν τα κατάφερα! Μόνο 20 μέρες θήλασα! Η στεναχώρια; Δεν μπορώ να σου την περιγράψω! Από τις 24 ώρες που έχει η μέρα τις 20 έκλαιγα και τις υπόλοιπες κοιμόμουν! Μου λένε πως δεν το πάλεψα! Εγώ ξέρω τι πέρασα Βασούλα μου όμως! Να τρέχει το αίμα και από τα 2 τα στήθη και να μου λέει ο γιατρός να τα καταργήσω για λίγες μέρες μέχρι να επουλωθούνε οι πληγές! Ολα τα έκανα! Κρέμες, κονιάκ, λανολίνη, όλα τα έβαλα τίποτα! Με το που τον ξαναέβαζα στο στήθος άνοιγε η πληγή και φτού από την άρχή! Δεν είχα διάθεση ούτε το μωρό να πάρω αγκαλιά! Φυσικά όλο αυτό οδήγησε σε κατάθλιψη! Ο γιατρός μου εκτελούσε και χρέη ψυχολόγου! Απλά σε όλες αυτές που με κατακρίνανε για το θηλασμό έχω να πω ένα πράγμα! Να μην περάσουνε αυτό που πέρασα εγώ!

Ιωαννα μου αν το παλεψες το ξερεις εσυ και γραφτους ολους εκει που ξερεις!

Και μενα οταν σταματησε το γαλα με ρωτησαν μετα...ξαναρχισες το καπνισμα? Και τους ειπα οχι και ουτε προκειται....υπονοουμενο ρε συ μηπως και εκοψα το γαλα του παιδιου επειδη ηθελα να καπνισω...ρε αι σιχτιρ ολοι τους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...